DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    Ned Maj 18, 2014 9:02 pm

First topic message reminder :

Poznata je uloga RTS ,iliti "javnog informacionog servisa u službi građana " u poslednjih 20 godina ,pa za vreme preminulog g Tirnanića ,i konačno sada .
Da li kvalitet informacija ,emisija ,i ta televizija uopšte ispunjava uslove da je  smatramo "nacionalnom" ?
Šta mislite ,da li je izgubila medijsku utakmicu sa privatnim televizijama ?
Plaćate li pretplatu ,gledate li RTS ?
Ne znam ima li to u ijednoj zemlji, ali nama , po "Šešeljevom zakonu" iz 90 tih račun za tv predpaltu RTS isporučuje zajedno sa računom za struju ?
Ilustracije radi ,jedan tekst (koji NE treba da bude "vodilja" ) a sa kojim se ,recimo ja slažem .

[You must be registered and logged in to see this link.] link

[You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji izmenio Danubius dana Uto Sep 02, 2014 9:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži

AutorPoruka
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

Godina : 42
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    Uto Apr 25, 2017 8:31 pm

RTS - JAVNI MEDISJKI SERVIS SRBIJE
Vaše pravo da znate sve

A ne znamo ništa. Mrak da crnje ne može biti. I još da im plaćam ... Za šta???
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    Uto Apr 25, 2017 9:12 pm

Black Wizard ::
RTS - JAVNI MEDISJKI SERVIS SRBIJE
Vaše pravo da znate sve

A ne znamo ništa. Mrak da crnje ne može biti. I još da im plaćam ... Za šta???
Za -Bolji život,i ostale reprize.
Nema računa koji se ne plaća.
Objediniće oni to uz račun za vodu ili nešto slično pa će se plaćati.

Odjavite tv -ako ne mislite plaćati.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

Godina : 42
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    Uto Apr 25, 2017 10:24 pm

Kijara-brm ::
Objediniće oni to uz račun za vodu ili nešto slično pa će se plaćati.

Već se plaća, preko računa za struju ako se ne varam ali ja im nisam platio pitaj boga od kada. Iskreno se nadam da su to čak i ukinuli jer je glupo plaćati lopovima koji čak ni porez ne plaćaju. Ja stvarno ne znam kako se izdržavaju ostale televizije a ne plaća im se mesečna pretplata?? I one su uglavnom Vučićeve, isto kao i RTS. Svi su oni ucenjeni za nešto. A ne plaćaju ništa. A ja treba da im platim za isti svakodnevni program. Skoro sam gledao jedan isti film svakog drugog dana na drugom kanalu. Pa, jebote napamet sam ga naučio. RTS ima najveći broj istih repriziranih serija i to uvek u sledećem nizu:

Bolji Život - Srećni Ljudi - Porodično Blago - Stižu Dolari

plus neke novije ako ubace pa opet sve "Jovo nanovo", jer to je sve što smo snimili. Ali to je njihov problem. Zašto ja da platim pretplatu za nešto što ne gledam??

Ajde, kablovsku plaćam jer je gledam. Internet plaćam jer ga koristim ali RTS nije jedina televizija koja postoji ali jedina koja traži da im se plati. Blagi užas ... tiha jeza
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    Uto Apr 25, 2017 10:46 pm

Kod nas već to ne bi moglo proći.
Seli bi na neki od računa,ili mudro ćutali godinama i onda opalili zateznu kamatu da se izvrneš.
Lopovska je ovo država.Ne daj bože njima biti dužan ni lipe.
Ali kad oni tebi duguju i kasne,onda nema zatezne kamate.
Budi srećan što si i dobio svoje.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 50
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    Uto Jan 09, 2018 11:41 am

Film o Nikoli Tesli je upravo na RTS. Ponedeljak, podne. Svi se vratili na poslove i u škole... Jedini termin koji je Nikola Tesla zaslužio je udarni, na prvom programu, u 20h. I to juče, na dan kada je umro. Umesto da popitajboga koji put, u to vreme gledamo reprizu reprizine reprize Porodicnog blaga. Uostalom da nije bilo Tesle, ni RTS ne bi bilo, ni termina... Toliko.

Jelica Greganović juče u povodu obeležavanja godišnjice smrti Nikole Tesle.

====

Naknadno utvrđeno da je film "premijerno" davan na datum ali skriven na RTS2 po podne. Pa ako Tesla ne zaslužuje udarni termin a to je posle nacionalnog dnevnika tj u 20:00 na RTS1 ... Giga Moravac se bori s tetkinim nasledstvom po 289-ti put.

Uz to nisu u stanju da naprave nov dokumentarac, novu seriju ... film ... okrugli sto posvećen Tesli. Mada posle Nemanjića bolje i da se ne laćaju tog posla. Ali zato uredno naplaćuju pretplatu da slučajno ne zaboravimo kako Baba češlja blago dok bolji život žive srećni ljudi.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    Uto Jan 09, 2018 12:59 pm

Ko ima uramljenu sliku velikog vođe, minimum 32" HD, ne mora plaćati taksu. rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    Ned Jan 14, 2018 10:55 am

...i strani plaćenici ,domaći izdajnici ,Vatikan ,Kominterna , EU i SAD ,NATO,Hrvati ,Albanci ,muslimani  i drugi neprijatelji "srpstva" .
To što "struka" ,tj glumci ,režiseri ,filmski kritičari ,istoričari,pa čak i sam Programski savet RTS objasniše realno zašto je serija loša -nema veze .
Sem Kusturice ...njemu je serija baš super .
Čeka se šta će reći Vučić -da se emituje ili ne . dadada

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?    

Nazad na vrh Ići dole

JAVNI SERVIS (RTS ) -treba li da plaćamo pretplatu ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Opcije za mršavljenje: cetiri popularna pristupa...
» Pismene izjave osiguranika Croatia osiguranja
» O metabolizmu....
» Vaga za merenje telesne tezine - uputstvo za upotrebu
» Dete i skola

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: PRESS / RADIO /TV...-
Skoči na: