DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
lavanda

Godina : 56
Datum upisa : 03.10.2008

PočaljiNaslov: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Pon Nov 03, 2008 8:36 am

First topic message reminder :

Koliko smo puta radili nesto i verovali da je dobro, ali...
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Uto Dec 29, 2009 12:11 am

Danubius ::
Astra ::
Po meni je to razmisljanje samozivo,ciglama ces da gradis i sebe ogradis od ljudi....kukavicluk,ako neko ne shvati poruku,i dobru namjeru,neka mu je.Slucaj iz price sa pocetka,doticne osobe ne govore sa mnom,razisle su se.....a ona pokusala poslije da uspostavi kontakt,samo sad ona meni vise ne treba,jer zaljubljene okice su vidjele samo jednu stranu,pa nek gledaju i dalje tamo,meni taj pogled vise ne treba,jer ako me smatrala jednom neprijateljem,ne mozemo vise biti prijatelji.

...i ti si prestala da koristis cigle za njihov put (u najboljoj nameri ) nego ih uzidala u zid prema njoj....jel tako ??

Ma dodaću -nekada treba uzeti poneku ciglu , i još i gadjati...ovako , gradiš put i dobiješ da nije dovoljno udoban, zasto ima toliko krivina , zasto ima uzbrdica, zasto nije siri.....

Da prema dotzicnoj osobi,zid ko u Albaniji,da ne moze ni slucajno da ga preskoci,ali ja sam tebe any shvatila da se treba uopsteno ograditi zidom,a tako ne mislim,jer jos uvijek vjerujem da ima ljudi koji ce razmisliti i shvatiti da svojim savjetom pokusavam da djelujem da ide na bolje,ali koji isto znaju da nisam svevisnji i ne mogu ja da ucinim nikome ni sebi da ide dobro,pa je ponekad savjet samo putokaz kud bi moglo da se ide....a ne odustajem od takve pomoci onome ko ju treba i ko je svjestan da mu zelim dobro.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Uto Dec 29, 2009 12:34 am

Uhvatih se puteva,,,,,ispada da i ono sto sagradis, ljudi za tren sruse .
Ne samo to...i oni za koje mislis da će ići zajedno tim putem sa tobom, nestanu na prvom sporednom , ako ima sta zanimljivije .

No sada ja odoh sa teme. Pitanje je treba li se uopšte u ista mesati i pokusavati cini ista. Ima u mom gradu nesto sto se zove "ciganska posla" Učinis nekome sto puta, sto prvi mozda ne mozes ....jos te na kraju opsuje ili proklinje .
Dobre namere izgleda treba zadrzati za sebe-da ostanu samo namere bez realizacije, jer ako ne uspe , dobijes jos jedno nepotrebno razocarenje.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   Uto Dec 29, 2009 12:55 am

Super,na dobrom si putu ka zapadu,ovdje niko nikog ne vidi,ne pomaze,niko ne zna niciju tugu ni veselje.....docete svi jednom na taj zapadni nivo,pa cete da vidite kako je kad vam treba prijatelj,savjet,podrska....NEMAAAAA,jer to je zapad,ceznete postupcima za njim,a imacete kad da ga proklinjete.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com Na mreži
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!   

Nazad na vrh Ići dole

Put u pakao poplocan je "dobrim namerama"!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Najbolje slike "bahato parkiranih"
» "SIBIRSKA BOROVNICA" - ARONIJA
» Filmovi "naseg zivota"
» "Prirodni radovi"
» "Shtelovanje ciklusa" u Jevremovoj

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: