DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Sledeći
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Ned Jan 26, 2014 3:00 pm

First topic message reminder :

Skoro da je vec izvesno, da ce se vanredni Parlamentarni izbori raspisati za 16. mart og.
Sta mislite:
-trebaju li nam ?
-promenice se nesto na bolje ?
-ko gubi, ko dobija ?
-vase vidjenje koja politicka opcija ce *isplivati*?
-da li je Vucic bas toliko siguran u uspeh svoje partije ili se tu nesto drugo mulja, tj. neko drugi diktira ?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 04, 2014 8:39 pm

6 stvari koje mogu da vam isperu mozak pred izbore
Pravi trenutak da ovo saznate...

Copyright :  novosti.rs

6. Izgled

goldfinger
Velika brada i državnički stav garantuju bar 10 posto glasova više!

Svi naravno mislimo da glasamo za stranke koje se zalažu za iste stvari kao i mi. Tako je! Ali u teoriji. Vidite, istraživanja kažu da privlačni političari dobijaju više prostora u medijima. Pogotovo kada su žene u pitanju. Ali izgled nije najvažniji kod muškaraca.

Zapravo glasači više veruju krupnijim političarima. Iz nekog razloga mi ćemo one malo punije doživeti kao osobe kojima možemo da verujemo. Takođe, bolje su prolazili političari sa izraženim muškim crtama lica, dok su oni sa "bejbi fejsom" prolazili dosta lošije.

Sada dolazimo do zanimljivog dela. Glasačima je zapravo najmanje važna politika za koju se kandidati zalažu. Istraživači sa MIT-a kažu da je ljudima dovoljna jedna sekunda da izgrade stav o političaru na osnovu izgleda kada ga prvi put vide. Čak su mislili i da znaju kojoj političkoj opciji pripadaju samo na osnovu izgleda. A ovo je tek početak...

5. Gde se glasa

akuckosister
Sigurno ste i vi primetili da se glasa na prilično različitim mestima. Od mesnih zajednica pa do škola. U manjim mestima ko zna gde sve.

I pazite ovo. Mesto glasanja može da utiče na vaš izbor. Recimo, ako se glasa u školi, velika je verovatnoća da ćete u poslednjem trenutku odlučiti da glasate za nekog ko se zalaže za izgradnju škola ili dečijih igrališta. Čak i kada zapravo nemate takve stavove.

Ima još. Ako vam je glasačko mesto blizu crkve, verovatno ćete glasati za one koji se protive pravima gejeva i slično...

4. Sport

avi tattenbaum
Većinu ljudi zapravo više zanima sport nego politika. I zato rezultat vašeg tima može da utiče i na vašu odluku na izborima.

Ukoliko je vaš tim ili još bolje reprezentacija nedavno pobedila vaš mozak će se gušiti neko vreme u dopaminu, hormonu zaduženom za sreću. Vaše dobro raspoloženje će se preneti i na celu porodicu zbog čega je veća šansa da ćete glasati za političare koji su već na vlasti. Pošto ste vi normalno zadovoljni životom zbog pobede vašeg tima.

Sasvim suprotno, ako vaš tim izgubi bićete besni na ceo svet.

Da, sada je malo jasnije zašto se političari utrkuju ko će primiti naše sportiste posle velikih pobeda. Hm!

3. Redosled liste
[You must be registered and logged in to see this image.]

novosti.rs
Većina ljudi zna za koga će glasati. Ali ne i svi. Neki će doći na izbore i odlučiti da zaokruži bilo šta. I upravo zbog toga je veoma važan redosled liste.

Tačnije, PRVI na listi će dobiti oko 2 posto više glasova samo zato što je prvi na listi. A to uopšte nije malo. Čak može i da odluči pobednika.

Ova pojava je toliko poznata da neke zemlje praktikuju slučajan raspored kandidata na listama, kako bi sreća odlučila o redosledu.

2. Vreme

stopthegears
Kiša može da bude presudna! Recimo, ako je vreme loše izlaznost će biti manja. A to po pravilu odgovara strankama koje imaju verne glasače. Oni neodlučni jednostavno neće ni glasati. Sa druge strane, bogati građani će po kiši izaći na izbore, zato što imaju kola. Siromašniji moraju da pešače i mrzeće ih.

Ali ni to nije sve. Ukoliko se pre izbora desila neka elementarna nepogoda, glasači će za to optužiti aktuelnu vlast i glasati za opoziciju. Čak i kada vlast ništa nije mogla da uradi na tu temu.

1. Vaši geni

Naučnici su godinama pokušavali da ustanove šta je to što utiče na vašu odluku za koga ćete glasati. Da li su to obrazovanje, okruženje, materijalni status? I zaključili su da nije ništa od toga. A onda su shvatili da nešto drugo jeste. A to su vaši geni.

Čini se da su oni zapravo najvažniji kod donošenja odluke. Naučnik Jaz Fowler koji je vodio istraživanje kaže da ste vi zapravo programirani da glasate za određenu opciju.

Jednostavno je otkriveno da nikakva kampanja i slogani ne mogu to da promene. Iz nekog razloga blizanci će skoro uvek glasati za istu opciju. Čak i ako su odrastali razdvojeni u potpuno različitim uslovima. Zašto je to tako, sigurno se pitate? Ne znamo. Ali čini se da je upisano u genima. Preskočićemo neke maliciozne komentare o našim političarima. A imamo ih par...

Ovo za vreme i broj na listi znam da je tacno,imala sam priliku da se uverim u razgovoru sa prijateljima.. ererere
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 49
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sub Mar 08, 2014 2:51 pm

Što ja volem taj fejbuk ... svašta nešto na njemu ima ... sa zvanične SNS stranice - stajalo sat vremena pa samocenzurisanoo ... kako mali Perica zamišlja predizborni spot

[You must be registered and logged in to see this link.]

P.S. Još ga nema na youtube

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sub Mar 08, 2014 3:03 pm

ZoxZoja ::
Što ja volem taj fejbuk ... svašta nešto na njemu ima ... sa zvanične SNS stranice - stajalo sat vremena pa samocenzurisanoo ... kako mali Perica zamišlja predizborni spot

P.S. Još ga nema na youtube
Ovo da nisam video -ne bi verovao .
Dakle ....meni to zvuči kao ono kada se polaže vojnička zakletva . Samo je još falilo da ova deca kažu " I u toj borbi za SNS neću žaliti da dam i svoj život "
Dakle ,morbidno ,demagogija za bljuvanje .Ko im smislio ovo ,Biro za propagandu KP Severne Koreje ?  jbt 
Srećom pa ima i druge pametne dece koja se ne daju majmunisati  (vidite komentare )

[You must be registered and logged in to see this link.]  link

A ovaj "vuk" nisam ja (mada mi se dopada formulacija komentara )  spite 

[You must be registered and logged in to see this link.] ima trenutaka kada se abortus namece kao jedina prevencija od ovakvih neuspelih penetracija...
[You must be registered and logged in to see this link.] ·

Poslednji izmenio Danubius dana Sub Mar 08, 2014 3:16 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
promaja
Panonski lav
Panonski lav

Godina : 55
Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sub Mar 08, 2014 3:15 pm

glasam za ovu ...[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sub Mar 08, 2014 3:19 pm

promaja ::
glasam za ovu ...[You must be registered and logged in to see this image.]
I ja -ali bez majice .Takve  "napredne"  ja simpatišem smehsmeh 
Nego ,vidite ovo -ovi se počeli uniformisati ,sekta ,jurišni odredi ,šta li ? (danas u Somboru )

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sub Mar 08, 2014 9:40 pm

Sad pogledah prezentaciju "pokreta "Dveri" -i imalo se šta videti .
Nema veze što je "promotivni spot" snimljen u nekoj rupi od kafane (malko čudna klijentela bila tamo ,za stranku koja se predstavlja kao "porodična" ?) niti ima veze što ona njihova "srca" nisu ništa drugo nego"666" -što može da vidi svako ko pogleda (malo glup previd za nekoga ko se hvali da su "blagosloveni " od SPC

Niti ću se zadržavati na tome ko je Boško Obradović ,njihova perjanica ,niti ću pojašnjavati njihovo ustrojstvo ,koje je na principu sekte (sami sebe nazivaju "dverjanima" ) ...
Zadržaću se na onome što nude Srbiji .
Kažu ...dosta je bilo istrošenih političara ,poznatih lica ,korumpiranih ,pokvarenih -Srbija želi nova , bezgrešna ,neiskvarena ....
I onda za govornicu stanu :
prof dr Kosta Čavoški -koga smo viđali kao zastupnika projekta Miloševićeve "velike Srbije" ,pa preko Šešeljevih radikala (i tamo je bio "ideolog intelektualac" )pa redom ,malo kod Koštunice ,pa ....od Pelevića do "Obraza" ,od raznih "odbora" za odbranu Karadžića i Mladića ,pa do .....ma ,svuda smo ga gledali po govornicama u poslednjih 20 -25 godina .
I kao glavnog govornika na panelima "Srebrenica se nikada nije desila "

Drugi adut -prof dr Mila Alečković -gotovo isti "politički" put sa još zanimljivijom biografijom .
Ova gospođa je navodno klinički psiholog i antropološki psiholog ,koja je većinu života provela u Parizu ,a stigla je i do Indije ,odakle se vratila sa diplomom majstora hata joge ? ,e ta gospođa (važan podatak  njene biografije ,ćerka pesnikinje Mire Alečković) je unatoč nabrojanom -jedan od naših najvećih (samozvanih ) eksperata za patriotizam ,srpstvo i pravoslavlje ,i rado drži govore o tome .
To su njihova "nova i sveža lica" koja treba da vode Srbiju .
Ostatak ponuđenih kandidata nije vredan pažnje ,ali je vrlo vidljivo šta je njihova "vizija" :

Etnički čista Srbija u dimu tamjana (Crkva mora imati vodeću ulogu ),po mogućnosti u granicama "velike Srbije" (sa Kosovom bez Albanaca ) i naravno ,biser njihovog programa -zdrava (srpska )porodica (čitaj-mi ćemo istrebiti gejeve ,glasajte za nas )
Ni reči o ekonomiji ,zapošljavanju ,međunarodnoj politici itd -sem opštih mesta da toga svega "mora da bude" ,samo ne rekoše kako i odakle ? 
Ja tako shvatih (pročitah i njihov "statut" ,(imate ga na temi "Ko su desničari u Srbiji) ,a sad ako neko razume drugačije -ovo je slobodna zemlja ,svako glasa po sopstvenom ubeđenju i pameti.
Ja pri "zdravoj" i pošto još ne patim od amnezije -nikada za nekoga kome je glavni ideolog -Kosta Čavoški i Amfilohije Radović,ali kome se to dopada i to mu je dobro -od volje mu.

Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 11, 2014 11:46 am

Micko Ljubicic je u ulozi doktora  bio gost emisije "24 minuta" gde je dao sjajnu "dijagnozu" politicke scene u Srbiji.

Obavezno pogledajte!  rasta
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 11, 2014 11:48 am

... Mićko za praCednika a Bićko PP... dobra kombinacija... i onako je država šoder lista...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 11, 2014 12:22 pm

Znate sta, malo mi se vec smucilo! Ma sta malo?!?!
Mnoooogo mi se smucilo.
Bilo je izbora kod nas, (i bice ih na nasu veliku zalost) bilo je da se jedni forsiraju na ustrb drugih,
Rezimska sredstva informisanja su uvek radila svoje, ali ljudi od Vucica mi je vise muka!!!
Prosto se plasim da otvorim ladicu od stola, da i odatle ne iskoci Vucko  affraid
A nasta mi se posebno  :smtzle: je to da su svi "Djindjici" i svi (tek sad) odaju priznanje njemu i njegovoj politici.
Gde ste bili kad je trebalo da prepoznate vrednost tog coveka?
Zasto ste dozvolili ( a neki i pomogli) da se ubije ???
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 11, 2014 12:52 pm

Juče jedno danas dva ljubavna pisma od stranaka. Nek svako košta samo DINAR (nabavka na veliko). Nek su svi poslali samo po MILION (pretpostavka da toliko ima domaćinstava gde ima glasača) to je tri miliona dinara ili oko 30.000 evAra. Dragi moji pre bi dobili dva glasa iz moje kućne numere da ste objavili da ste se odrekli slanja tih pisama, koje uzgred budi rečeno nisam ni pročitala (ni ne nameravam), za lečenje nekog bolesnog deteta.

P.S. Zna li neko KO finansira Blic (predizborna varijanta) koju dobijamo za DŽ?

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 11, 2014 8:10 pm

Da se zna ko je tata u koaliciji

Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 11, 2014 8:14 pm

... e, jebali mamu svOOOju!!!

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 11, 2014 8:20 pm

Ovo je s lokalnih u Beranama ali šteta ne pogledati ... dokaz da je minut vremena dovoljno da izgovoriš beskrajno mnogo gluposti

Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 11, 2014 8:21 pm

... neHćem gHlasat oHve godHine... odoH naH maHli izHlet... jaH, jaH, bezbHeli...

... 'oHće l' pHast', maHmu iHm lHopovsku...

rasta H

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 11, 2014 8:36 pm

dusicaa ::

A nasta mi se posebno  :smtzle: je to da su svi "Djindjici" i svi (tek sad) odaju priznanje njemu i njegovoj politici.
Gde ste bili kad je trebalo da prepoznate vrednost tog coveka?
Zasto ste dozvolili ( a neki i pomogli) da se ubije ???
Pa Vučko ćuti o tome -valjda misli da se ne sećamo kako je Šešelj ekspresno "dobrovoljno" otišao za Hag ,i šta je Toma govorio pred Zoranovo ubistvo ? Ili misli da se ipak sećamo ,pa bolje da glumi gljivu ,mršti se ,nek proba ko da priupita ?
A voleo bi ,da ga zaista iskreno vole i cene ,bar upola koliko jesmo Zorana .
ZoxZoja ::
Juče jedno danas dva ljubavna pisma od stranaka. Nek svako košta samo DINAR (nabavka na veliko). Nek su svi poslali samo po MILION (pretpostavka da toliko ima domaćinstava gde ima glasača) to je tri miliona dinara ili oko 30.000 evAra. Dragi moji pre bi dobili dva glasa iz moje kućne numere da ste objavili da ste se odrekli slanja tih pisama, koje uzgred budi rečeno nisam ni pročitala (ni ne nameravam), za lečenje nekog bolesnog deteta.

P.S. Zna li neko KO finansira Blic (predizborna varijanta) koju dobijamo za DŽ?
Baš ovo sam ja primetio -a nije mi jača strana matematika .
Ako izuzmemo da "Javni servis" "Kurir" "Informer" i tv "Pink" za džabaka vode kampanju 24 h dnevno za "napredne" ,opet su pisma, telefoni kojima nas zivkaju ,dnevnice za one "hodočasnike " aktiviste što idu od vrata do vrata ,pa naručene ankete ,bilbordi ,plakati ,štandovi ,razni "poklončići" ...odakle pare ,braćo "napredna " ,kad vas ima pet puta više u "plaćenim" terminima od ostalih ?
Jer ste vi pošteni ,tajkuni vas ne plaćaju ,a niste ni "strani plaćenici" -odakle pare ,nešto se tu kod "ulaza" i "izlaza" debelo ne slaže ?

Ne izađete li na izbore, političku sudbinu svih nas i sastav nove Vlade Srbije odrediće presudno neuk deo našeg stanovništva, inače najrevnosniji deo stanovništva kada je izborno glasanje u pitanju.
Neukih birača sa nepotpunim osnovnim obrazovanjem ima 1.022.974, a sa samo završenom osnovnom školom dodatnih 1.509.462. Dakle, ta dva i po miliona ljudi će mahom izaći i glasati, a onaj pismeniji i obrazovaniji deo stanovništva, koji često zna da se prenemaže, filozofira, pametuje i folira, ako ne izađe na izbore i ne glasa, ne treba ih žaliti. To su kamikaze. Problem je samo što te kamikaze ne glasanjem razaraju i društvo i Srbiju.

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 11, 2014 8:42 pm

[size=15.555556297302246][size=15.555556297302246]Baš ovo sam ja primetio -a nije mi jača strana matematika . 
Ako izuzmemo da "Javni servis" "Kurir" "Informer" i tv "Pink" za džabaka vode kampanju 24 h dnevno za "napredne" ,opet su pisma, telefoni kojima nas zivkaju ,dnevnice za one "hodočasnike " aktiviste što idu od vrata do vrata ,pa naručene ankete ,bilbordi ,plakati ,štandovi ,razni "poklončići" ...odakle pare ,braćo "napredna " ,kad vas ima pet puta više u "plaćenim" terminima od ostalih ? 
Jer ste vi pošteni ,tajkuni vas ne plaćaju ,a niste ni "strani plaćenici" -odakle pare ,nešto se tu kod "ulaza" i "izlaza" debelo ne slaže ?[/size]
[/size]
[size=15.555556297302246]Pa možda su pitali prethodnu vlast odakle je njima bilo palo ,pa se i oni sad pripremili ...inače ,ne,ne ,nisam iz te stranke ,fala bogu ....al nisam ni ljubitelj žutog,belog..... :329340:  dm2  :durise3: [/size]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 11, 2014 8:48 pm

Mala napomena samo."Lubavna pisma" sam dobila od LSV, DS (Ogranak za vojvodinu sa sve Pajtićevom slikom) i od SNS. Znači SVI šalju ta cirkularna pisma sa četvorobojnom štampom.

Moram da primetim da su utanjili s olovkama i hemiskim olovkama ili se ja ne krećem po mestima gde se dele  cherry 

Puno sanduče flajera i sms-ove očekujem tek krajem ove nedelje odnosno na dan izbora.

Stojim iza tog da bi više glasova dobili da su te pare upotrebili na nešto korisno

Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma

Datum upisa : 09.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 11, 2014 8:50 pm

Tadić: Rezultati vlade najgori u Evropi

Predsednik Nove demokratske stranke Boris Tadić izjavio je večeras u Šapcu da je vlast zadovoljna svojim rezultatima, iako su oni najlošiji u Evropi i da se on zbog toga vratio u politiku.

- Nema zadovoljnije vlade i lošijih rezultata na evropskom tlu i zato sam se vratio u politiku. Ova vlada je zadovoljna čak i svojim greškama, bez kritičke svesti o njima. Kada smo mi upravljali zemljom, ja nisam bio zadovoljkan postignutim, a imali smo dve milijarde investicija, umesto sadašnjih 600 miliona evra - kazao je
Tadić.

On je napomenuo da je standard građana ove godine pao za šest odsto. Tadić je ukazao da je tema ovih izbora ekonomija i borba protiv siromaštva, kao i da se sadašnja vlast ponosi sa onim što je postigla vlada demokrata.

- Pre nekoliko godina vodili smo debatu koja je nadilazila izbore, kada smo potpisali Sporazum o stabilizaciji i asocijaciji, oni su nam pretili, čak i smrću. A danas se time diče. Mi smo stvorili uslove za ulazak Srbije u EU - kazao je Tadić.

Na predizbornoj konvenciji u Šapcu o planu za ekonomski razvoj Srbije, govorio je i predsednik stranke Zajedno za Srbiju Dušan Petrović.

- Trebaju nam putevi, infrasruktura, da bi stvorili nova radna mesta, a mi znamo kako to da uradimo i kao opozicija mi završamo poslove koje smo zapoočeli kada smo bili vlast. Gorivo za poljoprivrednike može da bude 75 dinara za bonove, đubrivo može da bude jeftinije. Mogu da postoje beskamatni kraditi za poljoprivrdnike kao što je i bilo. Nije mi jasno šta se desilo za dve godine, kada smo to imali dok je EU bila u krizi - rekao je on.

Beta 11. 03. 2014. - 20:49h

Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 11, 2014 8:56 pm

Vučić traži podršku da ne bi pobedili tajkuni

Beta, Tanjug | 11. 03. 2014.

Lider Srpske napredne stranke (SNS) Aleksandar Vučić zatražio je danas od birača ubedljivu pobedu SNS na izborima 16. marta, kako ne bi pobedili tajkuni i njihovi političari.

- Budu li imali šansu, u jednom danu, u jednom trenutku će se ujediniti da zajedničke interese tajkuna i političara sprovedu u delo - rekao je Vučić u beogradskoj Hali sportova na mitingu SNS.

On je rekao da Beograd zaslužuje poštenu vladu i ljude koji će se baviti interesima građana. Vučić je kazao da nije odgovarao na lične uvrede, ali da neće da ćuti kada "pokušavaju da ruše stabilnost Srbije".

- Oni koji žele ukrajinski scenario u Srbiji moraju da znaju da je pred njima bedem koji ne mogu da preskoče - dodao je Vučić i ocenio da je to namera tajkuna i njihovih političara.

- Obilazeći Srbiju jasno sam mogao da vidim koliko ljudi teško žive, u prethodnih godinu i po dali smo sve od sebe da pokrenemo borbu protiv korupcije i da zaustavimo propadanje zemlje - rekao je on.

On je kazao da je obaveza da se u narednom periodu pokrenu talasi zapošljavanja, da bi radnici u Srbiji pokazali kako su vredni, pošteni.
- Korupcija davi Srbiju, ona je problem za politiku, administraciju, pravosudni sistem, ona koči ekonomski razvoj i društveni razvoj i šansu da sprovedemo promene - rekao je on.

..
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sre Mar 12, 2014 6:11 pm

dusicaa ::
Micko Ljubicic je u ulozi doktora  bio gost emisije "24 minuta" gde je dao sjajnu "dijagnozu" politicke scene u Srbiji.

Obavezno pogledajte!  rasta

Mićko zlotvore, temperaturu žena dobila zbog tebe ... žeMkso rasplakati vređajući joj omiljeTog PPV-a jel to lepo  rlol  rlol  rlol 

P.S. Ovaj bot dobro primeti da je uradio velki posao u borbi protiv reformi

Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sre Mar 12, 2014 7:07 pm

..razumem zenu sto je plakala..kad zivi s piscem komentara.. smehsmeh smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sre Mar 12, 2014 8:03 pm

Kesicu, Kesicu...jednom si vec *leteo* sa teveJA, zar *oces Jopet ?  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sre Mar 12, 2014 8:04 pm

smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh 

..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Čet Mar 13, 2014 9:00 pm

Verovali ili ne ,u "Kuriru" se mogu čitati i naslovi (inače ,jedno 5 danas ima protiv Đilasa ) koji kažu da će  "Đilas ,po receptu Dveri i Radikala noćas pokušati da zauzme RTS ? "
Pazi "radikala" ....pa gospodo zabrinuti ...80 % vas su do juče bili ti isti radikali i to ste radili ,sad je to "terorizam" ?
Inače-Đilas sigurno drži svetski rekord u naslovnim stranicama i tekstovima sa najgorim optužbama koje je ikada jedan list posvetio satanizaciji jedne osobe . Daleko je nadmašio i hvalospevni skor koji je zabeležila ,mislili smo -nedostižan ,Ceca Ražnjatović ?
Dakle ,sem što je lopov , nasilnik ,izdajnik , ucenjivač ,čak i preljubnik ,ekološki monstrum (platani)  -sada je i terorista ?
A pri tome ,uz sve obilje dokaza koje je priložio SNS i dotični list -NIJEDNA optužnica nije podignuta ,nijedna istražna radnja nije pokrenuta protiv tog neprijatelja Srbije No 1  ? 
Meni lično Điki nije simpatičan -ali bi bilo logično da posle ovolikih bljuvotina ,bar jedan deo Srbije ,onaj koji misli svojom glavom se zapita -alo breee ,pa kad je tako ,što ga ne *apse ,kad je njihovo i sudstvo i policija ,šta ih sprečava ? 
Pa biće da onda možda i nije istina ,bar dosta toga ?
Jer su *apsili i bez dokaza -samo da novine pišu da *apse "tajkune" lopove itd.
Šta tu onda smrdi ?
Najbolji ,ali najbolji crnjak bi bio da kada izbori prođu ,a SNS "nadmoćno pobedi" ,oni koji uđu u Skupštinu se lepo udruže u postizbornu koaliciju .Lepo saberu svoje poslanike DS ,NDS ;LDP ,SPS i DSS -i to će verovatno biti dosta za većinu . Matematika to potvrđuje . 

Mislite da je to nemoguće ? Nije, nije ....ovo je Srbija ,a politika je kurva . 

Svačija volja naravno, za koga će da glasa ...ali kada SNS stavi na svoju listu "mladih i pametnih" -Maju Gojković (zvanu Šešeljuga ) ,Kneževića ,Vesića ,Sinišu Malog (otpadnici od Demokratske stranke ,prva dvojica osumnjičena i suđena zbog zloupotrebe položaja i pljačke ) Saša Mirković (estradni mendažer ) Dubravka Filipovska (do juče ,uzdanica Velje Ilića ,poznati ultranacionalista i klerikalac ) pa Karićeva žena ,onaj Marijan Ristićević ,Vulin (potrčko Mire Marković ) ,ma....evo vam liste -sve sam otpadnik od drugih partija ,lica koja smo gledali u kojekavim skandalima ,i puno njih koji godinama menjaju partije ,čak i osoba sa krivičnim dosijeima ,a o "stručnosti" da se i ne priča . 

Ako njima treba verovati,e onda vala ,nemam reči -ja još malo pamtim ,a imam i još pomalo zdravog razuma pa sam siguran da im ne treba verovati-no, ostaću u manjini ,sigurno  .

link 
Pravo nam budi .

Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Čet Mar 13, 2014 9:26 pm

Danubius ::
Verovali ili ne ,u "Kuriru" se mogu čitati i naslovi (inače ,jedno 5 danas ima protiv Đilasa ) koji kažu da će  "Đilas ,po receptu Dveri i Radikala noćas pokušati da zauzme RTS ? "

link 
Pravo nam budi .

To neliči na njega, a budaletine svašta kenjaju.... vrag dm5 

..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   

Nazad na vrh Ići dole

Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 18Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 11 ... 18  Sledeći
 Similar topics
-
» Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju
» Vodič kroz IVF klinike u Srbiji
» Restorani....nasi divni
» Stevia sladja od secera
» Korak po korak na putu do bete +

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: