DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Sledeći
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Ned Jan 26, 2014 3:00 pm

First topic message reminder :

Skoro da je vec izvesno, da ce se vanredni Parlamentarni izbori raspisati za 16. mart og.
Sta mislite:
-trebaju li nam ?
-promenice se nesto na bolje ?
-ko gubi, ko dobija ?
-vase vidjenje koja politicka opcija ce *isplivati*?
-da li je Vucic bas toliko siguran u uspeh svoje partije ili se tu nesto drugo mulja, tj. neko drugi diktira ?
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
promaja
Panonski lav
Panonski lav

Godina : 55
Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sre Feb 19, 2014 12:08 am

Deni,svi mi imamo svoje misljenje o svakom od njih,za svakoga imamo tone materijala da postavljamo ovde,za svakog ima tona prljavstine za sve ove godine koje su iza nas.Kao sto ti pises non/stop sve naj/crnje o svim strankama i njihovim vodjama tako svako od nas ovde moze da napise i o drugima a da to nisu Vucic,Toma,Dveri,Dacic...ja bih voleo da mi ovde pocnemo pisati sta smo to dobili sa vladavinom svih njih ,nije problem ispljuvati bilo koga od njih,oni se nece posvadjati i potuci...cak sta,napravice koaliciju a sta ce Deni il promaja sa tim dobiti,daj to da vidimo.Ja nisam onaj koji svake izbore docekuje u drugom odelu,ja se ne prodajem za litar ulja il paket suhomesnatog.Svoj glas sam sada stavio na cekanje,ako nestane ovih 250 lesinara i dodju neki novi al da nisu ni deca ni rodjaci od dosadasnjih,e onda mozda i dam nekom glas.
Deni,sta ces ti ako ti Cedokio udje u koaliciju sa omrzenim Acikom?????

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sre Feb 19, 2014 12:17 am

promaja ::

Deni,sta ces ti ako ti Cedokio udje u koaliciju sa omrzenim Acikom?????

Biće.... pacov 

smehsmeh rlol rlol 
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda

Datum upisa : 13.09.2013

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sre Feb 19, 2014 8:34 am

Ja ću samo kratko na ovoj temi i begam! zlz
Doneo sam odluku kako ću glasati na izborima.

Naravno da ću izaći.
Precrtati listić neću.
Nikome od straleta ne dam glas.
Daću ga nekoj stranci nacionalnih manjina.
Dosta od mene, građanina odgovornog i pokornog...

E da...predizbornu kampanju UOPŠTE ne pratim...čak ne dam ni da mi neki spot udje u vid(e)okrug.
I mnogo mi lepo! Uživam u proleću u februaru i mačorišem! zlz

Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sre Feb 19, 2014 9:12 am

Ovo su sve klasične laže iz poznate već "iste ambalaže". Skoro bolje biti neće ko god nam od aktera to reče. Svi bi da dele kolač vlasti po svaku cenu.Sve post-izborne koalicije su moguće bez obzira ko šta pre toga priča. Do sad, svi su već poznati jer su bili deo vlasti u zadnjih 20 god.Mnogi su istanjili dzepve , ali nisu sakrili repove, tako da mi sve to smrdi već odavno.Dokle god se oni bore za vlast narod(glasače) ko *ebe. Daj bože da nisam u pravu pa da posle izbora krene makar 10% bolje.Bandi iz EU odgovara da bilo ko pobedi jer će za šaku pirinča da igra kako mu kažu naredbodavci.Jedino u šta sam def. siguran je da EU Srbija ne zanima kao svog člana.Primiće nas jedino ukoliko mogu imati bitne koristi, npr..da im budemo najgori crnci i da kod nas istovaraju rizičan otpad.Kako god bilo ovi izbori neće doprineti boljoj egzistenciji narodu.Jedina dobra stvar je naš geo-položaj i klima, što ipak vredi.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 49
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sre Feb 19, 2014 5:32 pm

brdjanin ::
J
Naravno da ću izaći.
Precrtati listić neću.
Nikome od straleta ne dam glas.
Daću ga nekoj stranci nacionalnih manjina.
Dosta od mene, građanina odgovornog i pokornog...

Ovo je neko moje razmišljanje na zadatu temu.Ali i tu sam u nebranom grožđu kome dati glas.

Ljajić - ima li ikog s kim nije bio u koaliciji
Ugljanin - hteo bi da bude Rasim
Romske - sve samo ne Romske
Mađarske - tu baš nisam dovoljno informisana ali znajući sa kim su išli u koalicije nisam oduševljena ni njima
Ostali - ne poznajem dovoljno ponudu

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Čet Feb 20, 2014 11:10 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] link

Страначки анкетари који вас ових дана питају да ли ћете да изађете на изборе и да ли ћете да гласате за њихову странку, немају право да вам траже личну карту и да узимају податке из ње

A evo vam i autentično :

[You must be registered and logged in to see this link.]
Sve sa spiskovima u ruci i pod ''blagim'' dejstvom alkohola , trebalo je tolike kuće obići....

EVO STA SE DESAVA KADA SRPSKA NAPREDNA STRANKA DODJE KOD MENE NA VRATA..... DAO SAM INTERVIJU DA PRENESU DIKTATORU NARAVNO I POCASTIO IH SA POLA LITRE RAKIJE DA MOGU STO TREZNIJI DA NASTAVE DA NAPADJU KOMSILUK

Ali ni to nije sve -što bi rekli u telešopu . Komentar na ovaj tekst i slike (sa FB)

KOMSO NISI SVESTAN KAKVU SI ZVEZDU IMAO NA VRATIMA..ON JE OVAJ GOSPODIN U CRVENOJ JAKNI..

Mladi i pametni -kadrovi SNS .  top88

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Čet Feb 20, 2014 11:19 pm

Danubius ::

Страначки анкетари који вас ових дана питају да ли ћете да изађете на изборе и да ли ћете да гласате за њихову странку, немају право да вам траже личну карту и да узимају податке из ње

.....

EVO STA SE DESAVA KADA SRPSKA NAPREDNA STRANKA DODJE KOD MENE NA VRATA..... DAO SAM INTERVIJU DA PRENESU DIKTATORU NARAVNO I POCASTIO IH SA POLA LITRE RAKIJE DA MOGU STO TREZNIJI DA NASTAVE DA NAPADJU KOMSILUK

Ako ti traže ličnu kartu i prepisuju podatke iz nje na šta nemaju pravo kontaktiraj Rodoljuba Šarića. U stvari obavezno mu prijavi ovo. Ako ništa drugo dići će frku.

A što se tiče podataka koje imaju anketari da ti kažem da je onomad kad sam radila tu kampanju "Od vrata do vrata" za DS kao anketna lista je korišten BIRAČKI SPISAK sa sve JMBG i ostalim podacima. Zvaničan državni dokument ZLOUPOTREBLJEN za stranačke aktivnosti. I ne samo kod mene u selu tako je rađeno na nivou cele Vojvodine.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
Black Magic  Woman

Godina : 60
Datum upisa : 23.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Pet Feb 21, 2014 7:12 am

Mene je sa rečenicom "ACA PRVI DRMOSER" kupio Bramko Dragaš  rasta 

Usput mi je jedini dao neki konkretan plan koji pije vodu pa je samim tim zaslužio moj glas na predstojećim izborima.

Još uvek se nije zvanično kandidovao ali hoće do kraja nedelje  :zubi3: 

Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sub Feb 22, 2014 2:24 pm

..vidjeni perom aforisticara..

20. фебруар 2014. 20:28 TRN-Bojan Ljubenovic
Страначка хроника (1)

СПС саопштава да се против министра полиције води прљава кампања јер његове најближе сараднике хапси полиција!

Страначка хроника (2)

СНС саопштава да своје угледне чланове више неће слати у телевизијске емисије јер је утврђено да тамо само руше углед странке.

Страначка хроника (3)

ДС саопштава да никоме није претила осветом када опет дође на власт и истиче да сваки нормалан човек зна да то није могуће!
 smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Ned Feb 23, 2014 8:46 pm

Čak i mi ,kojima je jako dobro poznata radikalska škola demagogije koju  smo očekivali da Srpska Napredna upražnjava u predizbornoj kampanji ,smo zaprepašteni količinom laži, malicioznosti ,zlobe ,slabo prikrivene mržnje u ovoj ranoj fazi. 
Bilo je jasno da će koristiti propagandnu mašinu države u svoje svrhe -ali je ovo ravno najgorim danima TV Bastilje i Miloševićevih  novina . Malo ušminkan rečnik  ne pomaže mnogo ,loše prikrivena demagogija pokušava preusmeriti mržnju naroda na političke protivnike zamenom teza ,podmetanjem ,izvrtanjem činjenica itd.
Da preskočimo i onu krajnje glupi demagoški obrazac kampanje SNS -glasate između nas divnih ,i tajkuna ,što nema veze sa logikom ,no provlače se tu i daleko opasnije "poruke"

Drugima pripisuju "nameru" za nešto što su baš oni radili u prošlosti ,rade i sada ,i nameravaju da rade i dalje ? 

Dakle ....demokrate pozivaju na nasilje ,linč ,oružje ,krvoproliće ?  

Jozef Gebels je mali đačić za Agitprop Srpske napredne ,a da je imao naše tabloide i bar jedan "Pink" ...ko zna  kakav bi svet bio danas . 
Sedi jedan ,iz predmeta "satanizacija" . 

Ovi bi napisali da Dragoljub Mićunović i Žarko Korać tuku ljude bokserima na ulici , a Ružica Đinđić organizuje terorističke grupe i bombaše samoubice -tolika je mržnja i strah od razbijenog DS i drugih koji u nazivu stranke imaju reč "demokratska" ,treba narod napujdati na njih ,dobro ih zastrašiti po istoj metodi koju su primenjivali kao "radikali" ,što su u suštini i ostali ,iako su obukli "Armani" .
Nema Jevreja ,a nije zgodno pominjati "neprijateljske manjine" i "strane sile" ,kampanja je ,hajde da gladnom narodu pokažemo prstom na "demokrate " -evo krivca što vam je tako ,to su paraziti koji vam krv piju (a nikako Karići ,Julovci ,Palme ,i SPS ovci ,koji su sa nama u koaliciji ,i nikako seoske barabe ,*armunikaši i estradnjaci koje mi dovedosmo ,pa za godinu dana postadoše milioneri ?)
Nešto mi ta metoda jako poznata iz istorije ?  tongue  99i

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Ned Feb 23, 2014 11:58 pm

Bravo Mama!

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Feb 25, 2014 12:26 am

Verovali ili ne ,Srpska Napredna Stranka (sad gledao na tv) obećava :
-kancelariju za brze odgovore ,građevinske dozvole za 90 dana ,bla bla,  truć truć  ........
Upravo ono ,ili sve ono ,ali u dlaku isto -što su pričali u kampanji pre dve godine ,a nisu uradili -ništa .
Ako te neko zaj....jednom -valjda postaneš bar oprezan ?
Ako te pokuša prevariti i drugi put ,istom pričom -pa valjda ćeš se setiti ,pa logično zaključiti ?
Ali ne i u Srbiji ,izgleda ....

A evo kako nas "ubeđuje" SPS .Ni ne trude se da budu suptilni .

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Čet Feb 27, 2014 9:09 pm

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Čet Feb 27, 2014 9:10 pm

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Čet Feb 27, 2014 9:11 pm

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Čet Feb 27, 2014 9:12 pm

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Čet Feb 27, 2014 9:12 pm

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Čet Feb 27, 2014 9:13 pm

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Čet Feb 27, 2014 9:14 pm

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Čet Feb 27, 2014 9:16 pm

DOBRO PAZITE NA ZNAKE ,BROJEVE...I PUTOKAZE 99i 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Čet Feb 27, 2014 9:58 pm

promaja ::
DOBRO PAZITE  NA ZNAKE ,BROJEVE...I PUTOKAZE 99i 
Svidelo mi se ovo sa plakatima ,duhovito (i istinito ) Ali ....nekako ,nigde ne videh da se ismeva Vučić ?   tongue
Nije još postavljeno ,ili ?  tongue
No dobro da pomenu znake i putokaze . Lokalni radio kod nas stalno obaveštava stranke da ne lepe plakate gde nije dozvoljeno .Biće kažnjeni,bla bla ...SPS koji je na vlasti se oglasio ,sa naravno licmernim obavestenjem -"njihovi" će skinuti sve plakate ,očistiti grad -posle izbora ??
Plakati se i dalje lepe svuda ,i po putokazima ,saobraćajnim znacima ,pa čak i po mermernim postoljima kandelabara na našoj "glavnoj" ulici .
Da ne grešim dušu -DSS ,radikali ,i Dveri -drugih nema (verovatno noću cepaju ,kao i do sada ) Ali zato Vučića ima u ogromnim formatima i na mestima gde je nemoguće skinuti bez dugačkih meredevina .
Vrhunska svinjarija -danas deca nisu imala jedan čas u osnovnoj školi -bio je Dačić u sportskoj hali ,pa lepo ,da je ispune .
Decu je bolelo dupe ,naravno . Kako je to moguće ,da se tako nešto uradi ?
Moguće je ...SPS je na vlasti već 20 godina ,a veliki vezir lokalnog sultana je -bivši direktor te škole . Lako izvodljivo .

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Pet Feb 28, 2014 9:53 am

Svidelo mi se ovo sa plakatima ,duhovito (i istinito ) Ali ....nekako ,nigde ne videh da se ismeva Vučić ? tongue
-DA NE BUDEŠ U ZABLUDI,NJEGA I NJEMU SLIČNE NE ŽELIM NI DA KOMENTARIŠEM,REKLI SU SVE DO SADA KO IH JE ČITAO
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 04, 2014 2:49 am

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 04, 2014 8:53 am

Ono što još nije zabeleženo u izbornom procesu u Srbiji -je učešće stranke koja želi da se u ovoj zemlji "zavlada" jedna druga zemlja ? Verovali ili ne -na izborima 2014 učestvuje i Ruska stranka 

RUSKA STRANKA   link 

Bilo bi možda razumljivo da se radi o stranci nacionalne manjine (za čega nema osnova ,jer broj Rusa u Srbiji se može meriti u promilima ) ali neeeee...pročitajte "program" ?
Predsednik ove stranke se isto preziva Nikolić -kao i onaj Toma Nikolić ,naš predsednik ,koji je izjavio svojevremeno da je "bolje da Srbija bude ruska gubernija " ,a kao "radikal" zastupao onu nebulozu o "Zajednici država Srbije ,Rusije i Belorusije "
I nisu ovo jedini primeri želje da ovde "vlada" Rusija .
DSS je svoju kampanju bazirao na "nas i Rusa 200 miliona" ,tj "Koštunica i Putin"

Ali ,najubeljivije uvlakački su Radikali (i možda i najopasniji ) sa svojom profašističkom koalicijom (ekstremno desnom )

Meni i dalje nije jasno kako na izborima mogu da učestvuju organizacije koje su zabranjene zbog pokušaja rušenja Ustava Srbije (širenja mržnje ,izazivanja nasilja ,itd ...) i to sa "liderima " koji su pravosnažno osuđivani za razna krivična dela ? 
Mislim da je ovo nečuveno i protivzakonito -zastupati interese strane države i partija iz stranih država u parlamentarnom životu Srbije ikada,i da se taj opasni presedan mora smesta zaustaviti .
Na šta bi ličilo da se Hrvati iz Vojvodine izađu kao "HDZ Srbije" ,ili da Mađari uzmu za "partnere " one desničare iz Mađarske ,ili da neko osnuje "Srpsku Amerikansku Stranku" "Kinesku partiju Srbije "i sl ?
Za mene je ovo što ovi rade -sramota i nedostojno Srbije .Ako ovo ne vređa "patriostke" osećaje bilo koga ko živi u Srbiji -ne znam šta onda vređa .
Jedno je želeti ući u ravnopravnu ekonomsku zajednicu više država kao što je EU ,drugo se sakrivati se iza nečijeg dupeta i prizivati nečiji  "patronat" .
I to onih kojima smo "prodali" (poklonili) skoro sve energetske resurse Srbije -a oni nam to krvavo naplaćuju ?

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Mar 04, 2014 12:34 pm

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   

Nazad na vrh Ići dole

Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 18Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 18  Sledeći
 Similar topics
-
» Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju
» Vodič kroz IVF klinike u Srbiji
» U Srbiji ukinuto široko povijanje
» Restorani....nasi divni
» Stevia sladja od secera

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: