DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Sledeći
AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Ned Jan 26, 2014 3:00 pm

Skoro da je vec izvesno, da ce se vanredni Parlamentarni izbori raspisati za 16. mart og.
Sta mislite:
-trebaju li nam ?
-promenice se nesto na bolje ?
-ko gubi, ko dobija ?
-vase vidjenje koja politicka opcija ce *isplivati*?
-da li je Vucic bas toliko siguran u uspeh svoje partije ili se tu nesto drugo mulja, tj. neko drugi diktira ?
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Ned Jan 26, 2014 3:10 pm

Pojma nemam,nije mi jasno zasto su sami sebi srusili vladu?znam samo da cemo zbog toga potrositi puno para koje ionako nemamo..
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda

Datum upisa : 20.12.2011

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Ned Jan 26, 2014 4:17 pm

Kad nemaš više ideja raspišeš izbore.
Onda se glupa masa malo zamaja, ne misli o zakonu o radu, budućim penzijama, poskupljenjima, računima, poslu koji nema...
Mediokriteti i marginalci prepoznaju svoju šansu da se uključe, doprinesu revolucionarnim aktivnostima, zabeleže poene koji će im doneti dobre pozicije...
A nismo svi rođeni za to.

Nije teško pretpostaviti ishod izbora, poenta je da je ovo način da se Vučić oslobodi Dačića i Krkobabića.
Kako god okreneš ako izađeš nemaš za koga da glasaš. Ako poništiš listić glas ide SNS-u, ako ne izađeš opet... kako god okreneš mi smo  hump strana.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

Godina : 55
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Ned Jan 26, 2014 5:09 pm

... u poslednje vreme, čitam epohalna dostignuća iz sveta kriminalistike i sve se čudim, kako nismo proglašeni za evropsku Kolumbiju i to sve zahvaljujući bespoštednoj borbi protiv narkodilera... aj', nećemo rušiti kuće Nikolićevih sinova, nego ćemo zemljište urbanizovati... jednostavnije je ... što bi rek'o moj drugar:

kao shto rekoh pre neki dan: "PoChelo je!!"
sa' ce svi da "rocka.yu Schwabe", igra.yu se patriJota, "brane" Kosovo" i prosperitet Srbije...

Pa ybmvammateRR, niste bre u stanju da popravite rupe na kolovozima shto ih komunisti napravishe, a kamoli da napravite neshto novo!!

(edit: jasna mi je dvosmislenost (napravishe rupe ili kolovoze?? :D))), al' cu ostaviti da se time pozabave semantichari

... izbori??? k'o da će to bitno uticati na nas... možda na Vas ali na mene neće...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Ned Jan 26, 2014 5:13 pm

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Ned Jan 26, 2014 5:47 pm

dusicaa ::
Skoro da je vec izvesno, da ce se vanredni Parlamentarni izbori raspisati za 16. mart og.
Sta mislite:
-trebaju li nam ?
-ko gubi, ko dobija ?
-da li je Vucic bas toliko siguran u uspeh svoje partije ili se tu nesto drugo mulja, tj. neko drugi diktira ?
-Ne trebaju uopšte .SNS već ima dovoljno vlasti ,i jedini razlog ,zašto ih žele ,je apsolutna vlast ,pošto im istraživanja sugerišu da imaju 45 % podrške (meni potpuno neobjašnjivo-jer nista posebno nisu uradili ) Još manje išta od lažnih predizbornih obećanja .
-Neće ,bar ne njihovom zaslugom .Kosovo i EU su procesi čija priprema je trajala godinama ,i upravo oni su kočili realizaciju -sve do juče.
Možda bude neka kinta od pristupnih fondova EU ,ali je to sve . Suštinski se ništa ne menja ,to smo videli.
-Dobija jedino SNS ,i delimično SPS .Za očekivati je da će se nastaviti dosadašnji trend -oni "ne diraju" SPS lopove ,a ovi zauzvrat će malo da smanje apetite , u vidu premijerskog i ministarskih mesta .
-Isplivaće ,u smislu dizanja buke ,razne ultra/nacionalističke snage ,desnica i sl .Ne verujem da će postići neki veliki izborni rezultat ,ali DSS u parlamentu je sasvim dovoljan balast ,ne treba da im se pridruže još i "Dveri" i njima slični .
DS je uspešno satanizovan po medijima ,tako da neće preko 15 % ,LDP će dobiti svojih 5-6 % ,manjine i možda Ljajićevi socijaldemokrate bi mogli popuniti apsolutnu većinu u korist SNS u Skupštini .Mnogi će se grebati da idu na izbornu listu sa SNS ,i nije tajna da su se socijalisti već dogovorili o postizbornoj koaliciji sa njima .da su pametni ,rešili bi se bar ološa u svojim redovima -JUL ovaca ,Karića i ostalog političkog šljama ,ali neće to uraditi.
-Nije siguran ,jer samim nepotrebnim izborima se baca novac ,a priča nešto drugo. Ne znam ni po kom zakonu se ovi izbori uopšte raspisuju?
EU nema ništa protiv ,njima paše da ne menjaju ljude sa kojima pregovaraju ,jer su se pokazali kao kooperativni. Rusija ima protiv ,jer su i protiv EU , pa su verovatno tražili garancije da se ne diraju njihovi ljudi (a to su SPS -ovci ) na mestima gde oni imaju interes ,a to su naši kompletni energentski resursi ,gde smo mi u ropskom položaju u odnosu na Rusiju . Amerika se nije ni oglasila ,biće da je boli uvo trenutno za Balkan .
Biće da je Vučić pritisnut iz same partije ,jer je mnogima zinulo dupe na vlast i pare ,a jako dobro zna kako u Srbiji prolaze reformatori .
Ima tu i lične sujete ,bolje mu zvuči "premijer" nego ono izmišljeno ,"prvi podpredsednik vlade".
Ono što prosečnom biraču nikako nije jasno ,je u stvari ,bitno .
Ova vlada je već jednom išla u "rekonstrukuciju" ,a sad dobrovoljno raspisuje izbore ,to u svetu ,i po svakoj logici , znači samo jedno -radila je loše ,kada se treba menjati. Glupo je pričati o nekom "ispitivanju poverenja" ,šta je poenta ,da dobiju 10 % više glasova ?
Novim izborima se  dobija "priča" -aha ,eto. mi smo puno hteli ,pa nismo mogli ,kočili su nas ,sad kada mi budemo imali apsolutnu vlast ,čuda ćemo napraviti . Videli smo sve ,za ovih godinu i po -ništa .Nikada nam gore nije bilo ,i nikada više bezobrazno lažnih priča nismo slušali .
A vi gospodo birači -glasajte opet za njih, mnogo dobra su vam doneli . Ili još bolje -iz inata glasajte za desničare ,to vam je još pametnije ,ni to me ne bi iznenadilo .

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Ned Jan 26, 2014 5:59 pm

... ja volim da čitam a pogotovo između redova...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Pon Jan 27, 2014 9:32 am

Sibila_ ::
Kad nemaš više ideja raspišeš izbore.
Onda se glupa masa malo zamaja, ne misli o zakonu o radu, budućim penzijama, poskupljenjima, računima, poslu koji nema...
Mediokriteti i marginalci prepoznaju svoju šansu da se uključe, doprinesu revolucionarnim aktivnostima, zabeleže poene koji će im doneti dobre pozicije...
A nismo svi rođeni za to.

Nije teško pretpostaviti ishod izbora, poenta je da je ovo način da se Vučić oslobodi Dačića i Krkobabića.
Kako god okreneš ako izađeš nemaš za koga da glasaš. Ako poništiš listić glas ide SNS-u, ako ne izađeš opet... kako god okreneš mi smo  hump strana.
To bi bilo logično-ali neće da bude .
Da bi "pobeda" bila ubedljiva i apsolutna ,Vučić će zadržati Krkobabića (glasovi penzionera ) i Dačića (pridobiti SPS tajkune porukom " ne brinite ,sve će ostati isto,treba mi i vaših 10-12 % glasača ) Uzimanjem Ljajića ,Vuka i Čede (u šta ne verujem ,pre tu vidim Palmu ) uz minimum fotelja ,dobije se privid da SNS želi "da sarađuje sa svima za dobro Srbije )
Procenti su jasni -60 % vlasti za SNS , 10 % će podeliti sa "partnerima" ,a 30% će ostati podeljenoj opoziciji (DS;DSS ) što znači -apsolutnu vlast ,veću nego što je imao SPS sa radikalima i satelitima .
Ako su ovo "reformatori" -ja sam Vojislav Šešelj lično.
Prošli izbori su koštali 1,1 milijardi dinara -ovi neće sigurno manje .
Do tada ,ta ista Vlada ,koja je zabranila zapošljavanje u javnom sektoru ,od septembra je zapošljavala prosečno po 1800 ljudi -sve u "državnoj službi" ,dakle novih činovnika ,umesto da otpusti najmanje 10 000 ,koliko je tražila EU.
Tako da sada nemamo ,recimo ,dovoljno lekara ,niti se mogu zaposliti ,ali zato imamo 781 000 ljudi koji primaju platu iz budžeta .
Toliko o "doslednosti" "stare -nove Vlade .

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Pon Jan 27, 2014 2:57 pm

... da l' je neko obavestio Koštunicu da će bit' izbori???

rasta
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca

Godina : 45
Datum upisa : 13.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Pon Jan 27, 2014 7:59 pm

dusicaa ::

Sta mislite:
-trebaju li nam ?
-ko gubi, ko dobija ?

Mislim da su nam izbori potrebni, jer ova vlast nije ispunila nijedno obećanje i živi se sve lošije i lošije.

Gubitnik će ponovo biti narod, koji će po inerciji, ponovo glasati za vlast. Ukoliko ne dođe do promene državne politike, biće sve gore i gore.
Izbori su raspisani zbog neslaganja u vladajućoj koaliciji, i zbog neslaganja koja postoje ( samo od javnosti se krije ) u samom SNS-u.

Pored SPS-a, naravno SNS-a, šansu za ulazak u Parlament imaju još DS i DSS, kao i Ljajićeva SDS, i možda od nekih stranaka manjina pošto je njima cenzus za ulazak u Parlament manji.

Ne može da ispliva nijedna nova politička opcija.

Vučić jeste siguran u rejting svoje stranke, ali može, što je pretpostavka, da pogreši kao što je Sloba pogrešio 2000.godine...sve je u ovoj zemlji moguće. Ne bih se iznenadila ukoliko bi rejting DS-a porastao, jer ima nezadovoljnih ljudi...štrajkova sve više.

JD, Koštunica je odlično obavešten i pripreme za izbore traju u stranci.

Ne diraj lava dok spava!

Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Pon Jan 27, 2014 8:02 pm

Nisam u toku i ne mogu nista pametno reci na ovu temu...ali mi bode oci

Narod ce opet da glasa isto

pa jel taj narod zna samo za coppy paste...bem mu vraga.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Pon Jan 27, 2014 9:32 pm

... pratim ovu zezanciju sa izborima i naravo, izaći ću i glasaću... neću žvrljati po glasačkom listiću, nego ću ga pravilno ispuniti i obaviti svoju građansku dužnost  i s nestrpljenjem ću iščekivati rezultate... možda ću posle da pljujem po izabranima, možda po mojima... ako bude nepravde, opet ću posegnuti za onom pesnicom, zviždaljkom a možda i nečim drugim... za sada nemam pulene jer su se svi već izređali na ovoj sceni ali možda neka od stranaka nabaci nešto što će mi se dopasti i dobiti moju pozitivnu ocenu... no, sve u svemu, ne verujem da će se bilo šta rapidno promeniti u ovoj zemlji... rek'o sam već jednom da smo otišli u 3 lepe i da smo glupi k'o (aj izostaviću)... na B92 je Van Dam i zabavljam se gledajući njegovu glumu... "zlatna malina" za sva vremena ... da, kod nas bi doslovno trebalo uvesti nagradu "Govnjiva motka forever"... pitam se da l' bi političari k'o i do sada obećavali brda i doline, med i mleko...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Pon Jan 27, 2014 9:47 pm

Ovo je karikatura -ali se puno ne razlikuje od onoga što obožavaoci Gospodar Vučića pričaju o njemu .
A i on sam ....trebalo ga je samo gledati juče na B92 kod Olje Bećković .
Muška Jovanka Orleanka . 
Jedva čekam kampanju ,tek tamo šta će biti ,Sloba je bio bedni amater .

Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca

Godina : 45
Datum upisa : 13.12.2012

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Pon Jan 27, 2014 10:11 pm

@ Astra,

Pretpostavljam da će narod glasati isto. Takav je mentalitet. Plaši ih svaka promena, spremni su da ćute i trpe.
" Ćuti, može da bude gore" je rečenica koju sam često slušala i danas je slušam kad pričam sa, uglavnom starijim ljudima.
Ta populacija glasa uvek za vlast, ma koja vlast bila..čast izuzecima kojih ima.

Ne diraj lava dok spava!

Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sre Jan 29, 2014 8:58 am

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sre Jan 29, 2014 11:15 am

John Doe ::

Oooooo ovo se krade hahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa

Datum upisa : 24.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sre Jan 29, 2014 11:16 am

Nazad na vrh Ići dole
Ziman

Datum upisa : 31.01.2014

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Feb 04, 2014 11:14 am

Sve u vezi politickog zivota u Srbiji nazadno je, primitivno, divlje, amaterski, neprofesionalno i sa stotinu poluobrazovanih i neobrazovanih kadrova bez jednog dana radnog staza u struci, odakle se ne treba cuditi kako niko nije stanju da bilo sta promeni na bolje.
Oslanjajuci se samo na poslednja desavanja vezana za nevreme u Vojvodini kao i nakon toga, mogu da kazem da je politicki mulj i drustvena zabokrecina u kojoj se nalazimo, po svim elemtina jednog prosecnog ljudskog zivota dostigla svoj vrhunac. To samo dokazuje da smo na nivou istih onih za koje glasamo vec decenijama, a bez nade da ce se u buducnosti-kako bliskoj tako i onoj-za mnoge vec dalekoj-nesto promeniti.
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sre Feb 05, 2014 1:35 pm

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sub Feb 08, 2014 9:49 am

Predizborna kampanja će biti prljavija nego ikada ,to je već sada jasno.
Sem što smo po prvi put prisustvovali "okupljanju " ekstremne ultranacionalne desnice (upotrebiću blaži naziv ) u vidu povampirenja Srpske radikalne stranke ojačane "Obrazom" ,SNP NAŠI i verovatno i "Dverima " (ako DSS ne skupi dovoljno novaca da ih kupi za svoju listu) imamo i dve frakcije Demokratske stranke (Đilasovu i Tadićevu ) koje se utrkuju koga će sve od "sitnih" zarad 1-2 % ubaciti na svoju listu (što se dokazalo sto puta da je greška)
Ono što Srpska Napredna na svojim lovorikama ne vidi ,je mogućnost da se glasačko telo "okrene" ,jer teško da je većina građana prezadovoljna njihovom vlašću .
Onda dolazi izborna matematika -DS (u obe frakcije ) bi mogao da sakupi oko 25 % glasova , LDP stabilnih 5 % ,a SPS nije pupčanom vrpcom vezan za SNS sa svojih 10-15 % ,ako bi im neko ponudio više resora i para ,ne bi bilo prvi put da bi se "okrenuli" .
DSS i druge nacionalno ekstremne partije bi mogle da odnesu možda i do 8-10 % glasova ,a izgleda da niko ne računa na manjine ,sa svojih 4-5 % . 
Onda onih nadmoćnih 43 % i nije neka "sigurica" ,zar ne ?
Ima tu još jedna prljavština -vladajući nikako ne bi "raspisali" i predsedničke izbore (jer nisu sigurni da bi im Toma ostao) ,ali bi rado ,bez zakonskog osnova raspisali "pokrajinske" (jer bi tu ušli u koaliciju i sa crnim vragom ,samo da obore Demokrate i Ligu )
Dosta zavisi od medija i same kampanje ,a bude li još onakvih gafova kao "Vučić-supermen u snegu" ,to neće valjati po SNS -jer SNS jeste isključivo Vučić .
Nisam siguran da neki ne razmišljaju kako da ga "uklone" ,kao da sam siguran da će biti velikih hapšenja (možda čuvaju i Šarića ) u jeku kampanje .
Videćemo ,videćemo ....

Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sub Feb 08, 2014 10:11 am

... kada bi glasali samo oni koji znaju da čitaju i pišu, SNS bi popušila al' samo tako...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sub Feb 08, 2014 10:22 am

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Sub Feb 08, 2014 7:47 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] link

A ovo su samo sitne ribe i pravosnažno osuđeni .

A evo i jednostavne šeme kako će građani opet platiti svojim novcem ovaj cirkus

link

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Ned Feb 09, 2014 8:06 pm

Predizborni cirkus će ovoga puta biti zaista cirkus -jer su stranke počele sa zaista nečuvenim izjavama ?
Selaković i kompanija (Srpska Napredna Stranka ) u nekom beogradskom staračkom domu,  ne trepnuvši ,izjavio da "penzije može da granatuje jedino Aleksandar Vučić"? 
Jer je on čovek koji će doneti strane investicije -dodade .
A Koštuničini (Demokratska Stranka Srbije ) predstavili svoj "petogodišnji plan " -bez Evrope ,sa oslanjanjem na "domaću  privredu" ? Kosovo do 2019 će biti "južna srpska pokrajina"
I još ,ponosni ,izjaviše da im podršku daje specijalni gost -član Putinove "Jedinstvene Rusije "
Ne "član glavnog odbora " ,ne "visoki funkcioner " "ne "jedan od saradnika" -nego , član .
Ovo je gore od onih likova iz Rusije što su vodali radikali i socijalisti -oni su bar bili "članovi donjeg doma Ruskog parlamenta" ,tj Dume .
Vala ,neka nam je sa srećom -ako nam ovi budu krojili budućnost .

Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   Uto Feb 11, 2014 3:36 pm

Samo nam je još ona trebala: Jelena Golubović se kandiduje za gradonačelnika Beograda?!
Nadlanu.com | 11. 02. 2014. - 15:10h |

Izgleda da joj honorar sa Farme nije bio dovoljan pa je odlučila da pronađe dodatni izvor zarade. Ambicizna, kao što je bila i na Farmi, rešila je da postane prva žena Beograda.

Na Zelenom vencu haos, da ne kažemo, cirkus. Jelena Golubović se kandidovala za gradonačelnika Beograda pa je potencijalne glasače animirala u svom prepoznatljivom stilu.

"Ajmo, ajmo da čujem šta vas muči" prepadala je zbunjene prolaznike koji nisu znali šta ih je snašlo da li je ovo možda nastavak nekog rijalitiji ili se to ona ozbiljno baca u politku, piše portal Nadlanu.com.

Kao što ni na Farmi nije bilo ravnodušnih prema rediteljki, tako ih nije bilo ni u gradu, pa je jedna starija Beograđnka napala: "Treba da vas bude sramota!" ali je Jeca ko Jeca nadјаčala svojim, prodornim glasom i nastavila da radi ono što je naumila.

Trenutak kada je bilo nasumnjivije da je ovo zapravo taj novi rijaliti koji je najavljivan u kome će se Jelena boriti za popularnost sa svojom ljutom protivnicom Vendi, bio je taj kada se baš ona pojavila na istom mestu.

Ostaje nam samo da se nadamo da je ovo, ipak rijaliti...
 trtrr 

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???   

Nazad na vrh Ići dole

Vanredni Parlamentarni izbori u Srbiji (opet) ???
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 18Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 9 ... 18  Sledeći
 Similar topics
-
» Koja klinika u Srbiji je najuspešnija za vantelesnu oplodnju
» Vodič kroz IVF klinike u Srbiji
» Restorani....nasi divni
» Stevia sladja od secera
» Korak po korak na putu do bete +

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: