DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Zana

Godina : 53
Datum upisa : 30.05.2012

PočaljiNaslov: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Sub Jan 12, 2013 9:28 am

Ako ste ikada pogledali listu sastojaka koji se nalaze na kozmetičkim proizvodima, verovatno ste primetili da ima prilično čudnih stvari. Ovo se ne odnosi na hemikalije, već postoje veoma neobični sastojci koji su korisni za kožu. Evo nekih najbizarnijih sastojaka koji se mogu naći u proizvodima za negu kože!
1. Alge

Kada pomislimo na alge prvo što nam je na umu su suši rolnice i miso supa, a nikako naša higrantna krema za lice. Dakle, alge nisu samo zdrave u ishrani, već su korisne i za kožu – poboljšavaju gipkost i elastičnost i hidriraju je!

2. Placenta

Da li vas ovaj sastojak izbezumljuje? Očigledno postoje kreme za negu kože koje sadrže placentu ili posteljicu (organ izgrađen od tkiva majke – zida materice i embrionalnog tkiva). Razlog je taj što placenta sadrži velike količine proteina i hormona koji su odlični za smanjenje bora i podsticanje rasta tkiva.

3. Kavijar

Obično kada pomislimo na kavijar padnu nam na pamet bogati i slavni, međutim ima tu mnogo više od preskupih ribljih jaja. Kavijar se koristi u preparatima protiv starenja kože, jer stimuliše regeneraciju kože i sadrži puno proteina i vitamina koji pomažu da vaša koža bude sjajna! Iako je skup, mnoge kreme za negu kože sadrže kavijar, tako da je možda isplativije da ga mažete nego da ga jedete!

4. Sekret od puža

Proizvođači tvrde da uz pomoć njihovih proizvoda možete da uradite mnogo toga i verovatno zato koriste takve sulude sastojke. Reč je o tome da se sekret od puža već nekoliko godina stavlja u proizvode za negu kože zbog svoje sposobnosti da regeneriše i izleči kožu od opekotina i akni. Hvaljen je kao potpuno prirodan sastojak koji zamenjuje uobičajne hemikalije za negu kože!5. Izmet slavuja

Jedan od najčudnijih tretmana kože je japanska maska od izmeta slavuja. Rečeno je da ovaj tretman lica pomaže da se postigne porculanski ten gejši. Mnoge gejše su koristile ovu masku za duboko čišćenje i beljenje kože. Urea iz ptičjeg izmeta sadrži vlagu i nakon pilinga ostavlja mekanu i elastičnu kožu.

6. Kitov izbljuvak

Sastojci su sve čudniji! Šta ako vam kažemo da vaši proizvodi za negu kože ili parfemi mogu da sadrže izbljuvak od kita? Da, da izbljuvak od kita ili ambra se često koristi u parfemima i može se koristiti i za miris preparata za negu kože, zbog sposobnosti da smanji stepen isparavanja mirisa!

7. Sperma

Ne šalimo se i dobro ste pročitali, sperma je sastojak proizvoda za negu kože! Sperma sadrži antioksidans spermin, koji je odličan kao ovlaživač i smatra se da je trideset puta moćniji od vitamina E u zaceljivanju opekotina od sunca i održavanju kože zdravom. Sperma od bika se reklamira i kako poboljšava sjaj kose, tako da ima nešto u ovom suludom sastojku!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Sub Jan 12, 2013 9:47 am

5. Izmet slavuja...

Muškarci ,obratite pažnju kad vam se sledeći put svidi neka sa "alabaster" tenom ",aristokratski "bela" ...da ne dobijete ptičiji grip od

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma

Datum upisa : 09.02.2008

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Sub Jan 12, 2013 9:48 am

Prema tome..nema laži i prevare...vatajte šta vam je naj-dostupnije od prirodnih preparata.... daj pivo

Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Nazad na vrh Ići dole
Zana

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Sub Jan 12, 2013 10:15 am

montoya ::
Prema tome..nema laži i prevare...vatajte šta vam je naj-dostupnije od prirodnih preparata.... daj pivo

..tachno sam znala..ti ili John cete prvi komentarisati...samo nisam znala koji ce prvi uci na forum rlol smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Zana

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Sub Jan 12, 2013 10:18 am

2. Placenta

Da li vas ovaj sastojak izbezumljuje? Očigledno postoje kreme za negu kože koje sadrže placentu ili posteljicu (organ izgrađen od tkiva majke – zida materice i embrionalnog tkiva). Razlog je taj što placenta sadrži velike količine proteina i hormona koji su odlični za smanjenje bora i podsticanje rasta tkiva
.

..za ovo znam,probala sam..davno mi je jedna od kuma radila kao farmaceut pri VMA..pravila je ove kreme,na zalost,sada ,kada mi trebaju,ona je napolju..
Nazad na vrh Ići dole
montoya
NR .1 foruma
NR .1 foruma

Datum upisa : 09.02.2008

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Sub Jan 12, 2013 10:45 am

Zana ::

..tachno sam znala..ti ili John cete prvi komentarisati...samo nisam znala koji ce prvi uci na forum rlol smehsmeh

znači....dobrovoljno ti nudim prirodni preparat...samo spremi ambalažu.. smehsmeh

Ludosti učinjene u mladosti ne može nadoknaditi sva mudrost u starosti.
..
Nazad na vrh Ići dole
Zana

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Sub Jan 12, 2013 10:47 am

montoya ::
Zana ::

znači....dobrovoljno ti nudim prirodni preparat...samo spremi ambalažu.. smehsmeh

hvala ali imam vec davaoca rlol
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Sre Mar 19, 2014 9:12 pm

Nauka kaže dame ,nećete valjda protiv nauke ?  smehsmeh 
_________

Muškarcima će se ovo svideti
BAKIN BEZOBRAZNI ELIKSIR MLADOSTI: Koristi masku od sperme!

Ludi svet 21:03, 19.03.2014.

Stela Ralfini ne navodi u kojem je dobu počela da koristi svoj recept, ali otkrila je da njen svež izgled nije slučajan iako je besplatan

Procenite same.
U Holivudu, gde nastaju bizarnosti vezane za lepotu, nedavno je krenuo i novi trend. U pitanju je tretman spermom protiv starenja.
Od "vampirskog" piliga Kim Kardašijan, do tretmana ovčijom placentom koju koristi Sajmon Kauel, sada je došao red i na spermu.
Jedna 67-godišnja Britanka odlučila je da podeli tajnu svoje lepote. Stela Ralfini iz Londona kaže da je ključ njene večne lepote tretman spermom. "Vredi hiljade i hiljade, a besplatno je", kaže ona u svom video klipu na Jutjubu.
"Jedino što vam treba je ljubavnik, ali ako ga nemate, znate šta da radite. Sve što bi trebalo da uradite je, na svakih deset dana ili dve nedelje, dobro se zabavite sa vašim partnerom, postarate se da se on dobro zabavi, i kada je ceo čin gotov, pokupite ovu fantastičnu masku od sperme svojim prstima, stavite je na lice i ostavite da deluje 15 minuta. Zatim isperite", kaže Stela u svom video snimku.
Ona dalje priča kako bi sperma vašeg partnera bila dobra, on mora da bude zdrav, čist i da jede dobro. Stela, koja sebe naziva tantričkim vodičem, kaže da je ovaj trik naučila u Indiji, gde je "učila vođenje ljubavi" od mentora koji se zove Tantra.
Podsetimo, pre nekog vremena, glumica Heder Loklir rekla je da je koristila spermu kako bi se podmladila.
Da li biste probali ovako nešto?

Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Sre Mar 19, 2014 9:15 pm

..iz aviona se vidi rad cika plasticnog hirurga  ererere..ili botoks..on daje ovaj zacudjeni izraz..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Sre Mar 19, 2014 9:21 pm

Lakota ::
..iz aviona se vidi rad cika plasticnog hirurga  ererere..ili botoks..on daje ovaj zacudjeni izraz..
Laki....nešto ne veruješ u "alternativnu medicinu" ,biofarmaciju ,ccccc ?
Neverna ženo ,,,,probaj, probaj ..... šta ti može bit *?   rlol  rlol

Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Sre Mar 19, 2014 9:22 pm

...da vredi Dani,odavno bi to bilo pronadjeno,nisu nam pretci bas tako cedni bili..  smehsmeh 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Uto Okt 10, 2017 9:26 am

Sperma ima izgleda ulogu ne samo u lepoti -nego i u inteligenciji ? 

(VIDEO) SPERMA ME JE OPAMETILA: Svaki dan sam je pila i povećala svoj IQ na 220! Sada sam član Mense!

Bio sam ubeđen da se radi o nekom zezanju ,tipa NJUZ-ovci ,međutim ....gomila stranih glasila prenosi upravo ovaj članak ???

VIDI OVDE   link

Znači li to ,da kada nam se neka žena učini pametna -da pomislimo i na "razlog" ?  ludismeh

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Uto Okt 10, 2017 10:13 am

Znaci da ste vi muskarci sve gluplji zbog odljeva pameti.Pogledaj sve velike muske umove...nista sex.....cuvali pamet u mudima.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Uto Okt 10, 2017 11:03 am

Astra ::
Znaci da ste vi muskarci sve gluplji zbog odljeva pameti.Pogledaj sve velike muske umove...nista sex.....cuvali pamet u mudima.
Odlično si primetila ,i ja sam došao do tog zaključka .
Jedna od najvećih uvreda koje muškarci upućuju ženama je "ona gutačica sperme" ,a po ovom slučaju i rezultatu -ko onda ispada glup?

Osećam da pola muške populacije sada razmišlja kako da prezentuje ovaj podatak ženama ,ne bi li ih "ubedio" da su jako voljni pomoći da "postanu pametne" ? smehsmeh

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Uto Okt 10, 2017 12:58 pm

qq znači ženska pamet je u moodima.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Uto Okt 10, 2017 1:32 pm

A sjecate se mog fetisa....ja tu pamet preuzimam masazom...nista u casu.

.

Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne

Godina : 61
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Uto Okt 10, 2017 6:41 pm

'beš me ćorava , ja pročito sarma , alge i kavijar pa se čudim šta sarma može
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Uto Okt 10, 2017 6:49 pm

podbarac ::
'beš me ćorava , ja pročito sarma , alge i kavijar pa se čudim šta sarma može

Sto babi milo,to joj se i snilo....priznajem i moje prvo gledanje je bilo Sarma

.

Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Uto Okt 10, 2017 6:50 pm

pa sad ono jeste , vooolem sarmu
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Uto Okt 10, 2017 7:15 pm

Pa ono i sarma je u službi lepote.Kad dobijem kilo ,odmah sam lepša u obrašćićima.  ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Uto Okt 10, 2017 7:20 pm

kad dobiješ kilo veći obrašćići , sunce ti jebem pa mora da ti je glava ko košarkaška lopta ondak
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Uto Okt 10, 2017 7:22 pm

kad dobiješ kilo veći obrašćići , sunce ti jebem pa mora da ti je glava ko košarkaška lopta ondak
Tako je LEGA.Ja sam glavna i imam najveću glavu.  ludismeh

Nego tamani ove trave za lepotu.Kad sam ja sita onda sam najlepša i najbolje se osećam.
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Uto Okt 10, 2017 7:25 pm

bez ljutnje molim :47:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   Sre Okt 11, 2017 8:01 pm

bez ljutnje molim :47:
Znaš da toga kod mene nema.  suppp
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..   

Nazad na vrh Ići dole

SPERMA ,alge i kavijar u službi lepote..
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Med u službi lepote
» ZA NEUPUCENE GENERACIJE
» 01-KAKO SE STA SVIRA?
» Ishrana u skladu sa krvnom grupom i povecana plodnost?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: ZDRAVLJE :: LEKARSKA ORDINACIJA-
Skoči na: