DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Dec 24, 2012 8:17 pm

First topic message reminder :

Neverovatno -ali nismo imali temu ,konkretno ,samo za Božić ?
Imamo običaje ,trpezu i sl -za obe konfesije -ali samo za ČESTITKE ,ne ?
Pa sada imamo ....i to za oba ,pa već prema datumu ....
Danas je katolički .

Danubius Forum želi svim forumašima katolićke veroispovesti mirno Badnje Veče i Srećan Božić u krugu porodice i prijatelja .
Mir među ljudima .

Poslednji izmenio Danubius dana Pon Dec 24, 2012 8:38 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 1:24 am

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness

Godina : 29
Datum upisa : 22.04.2010

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 1:27 am

Srecan Bozic svima,sve najlepse vam zelim,al najvise ono
sto sami sebi zelite!
Hristos se rodi!

Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne

Godina : 61
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 5:48 am

Nazad na vrh Ići dole
Zana

Godina : 52
Datum upisa : 30.05.2012

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 7:24 am

Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda

Datum upisa : 20.12.2011

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 8:39 am

[img] [/img]
Nazad na vrh Ići dole
Tattoo

Datum upisa : 24.10.2011

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 8:47 am

Мир Божији.
Христос се роди!
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

Godina : 54
Datum upisa : 22.06.2009

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 9:21 am

Tattoo ::
Мир Божији.
Христос се роди!

A kolko ima kila?

Nazad na vrh Ići dole
ANDJEO82

Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 9:26 am

Mir Boziji i Hristos se rodi..

Nazad na vrh Ići dole
http://www.soulmate-forum.com
Tattoo

Datum upisa : 24.10.2011

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 9:30 am

ANDJEO82 ::

Mir Boziji i Hristos se rodi..

Ваистину се роди!
Nazad na vrh Ići dole
jutarnja izmaglica

Godina : 61
Humor : smehoholicarka
Datum upisa : 11.08.2010

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 9:34 am

MIR BOZIJI-HRISTOS SE RODI!!!

Nazad na vrh Ići dole
http://magnolija.serbianforum.info/forum.htm
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 9:39 am

Svima koji slave da ne pogrešim

Nazad na vrh Ići dole
ANDJEO82

Humor : Andjeoski @
Datum upisa : 13.11.2010

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 9:44 am

Vaistinu se Rodi..

Nazad na vrh Ići dole
http://www.soulmate-forum.com
Čupka
Bledska Namiguša

Godina : 44
Datum upisa : 05.01.2013

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 10:43 am

MIR BOZJI, HRISTOS SE RODI!
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 10:54 am

Rodi se, jebeš mi sve. rlol

Da malo osavremenimo Božićne običaje.

Nazad na vrh Ići dole
brunolino

Godina : 104
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 11:49 am

svim clanovima koji danas slave Bozic, zelim srecan Bozic od mene...

Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 12:26 pm

Mir Bozji, Hristos se rodi!
Nazad na vrh Ići dole
Zana

Godina : 52
Datum upisa : 30.05.2012

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 12:41 pm

..koristim ovo malo slobodnog vremena,dok svi spavaju da vam napishem koliko sam istovremeno srecna i tuzna..dochekah Bozic u krugu najmilijih,srce mi je pevalo od srece ali u jednom momentu mi rana,stara,mnogo godina ,prokrvari..pomislih,naravno u sebi,koliko bi bilo lepo da im je otac ziv,da moze da vidi,kako su postali dragi,lepi i poshteni ljudi..setih se kako ih je okruzivao ljubavlju,koliko ih je voleo..pomislih kako bi se topio da ga unukice zagrle ...
..snaja mi je muslimanka i ovo joj je prva proslava Bozica..ishli su sinoc u Hram Svetog Save na ponocnu liturgiju i mnogo mi je drago shto sa istom srecom dozivljava nashe praznike kao i svoje...
..trebala bih da pevam od srece ali pomisao da ce otici brzo nazad, me ubi..trudim se da nishta ne primete..znam da treba da zivim za ovaj momenat ali to je jache od mene..
..pa eto moji Danubisuovci,nsve shto se parama moze kupiti nije sreca..sreca je porodica koja je na okupu,ako ne uvek,ono u ovakvim trenucima..
Zelim vam da vashi najmiliji budu uz vas,zivi,zdravi i srecni!
Mir Božji! Hristos se rodi!
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 1:10 pm

Sretan Bozic dragi moji:)

Zana, nema cijene za to sto dozivljavas:) <3
Nazad na vrh Ići dole
Dolinac
HamBurg ER

Godina : 45
Humor : Definitiv
Datum upisa : 13.01.2012

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 7:36 pm

Svim prijateljima pravoslavne vjeroispovesti zelim,
SRETAN BOZIC!

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 9:29 pm

Zana ::
..koristim ovo malo slobodnog vremena,dok svi spavaju da vam napishem koliko sam istovremeno srecna i tuzna..dochekah Bozic u krugu najmilijih,srce mi je pevalo od srece ali u jednom momentu mi rana,stara,mnogo godina ,prokrvari..pomislih,naravno u sebi,koliko bi bilo lepo da im je otac ziv,da moze da vidi,kako su postali dragi,lepi i poshteni ljudi..setih se kako ih je okruzivao ljubavlju,koliko ih je voleo..pomislih kako bi se topio da ga unukice zagrle ...
..snaja mi je muslimanka i ovo joj je prva proslava Bozica..ishli su sinoc u Hram Svetog Save na ponocnu liturgiju i mnogo mi je drago shto sa istom srecom dozivljava nashe praznike kao i svoje...
..trebala bih da pevam od srece ali pomisao da ce otici brzo nazad, me ubi..trudim se da nishta ne primete..znam da treba da zivim za ovaj momenat ali to je jache od mene..
..pa eto moji Danubisuovci,nsve shto se parama moze kupiti nije sreca..sreca je porodica koja je na okupu,ako ne uvek,ono u ovakvim trenucima..
Zelim vam da vashi najmiliji budu uz vas,zivi,zdravi i srecni!
Mir Božji! Hristos se rodi!

Citam ove tvoje redove pa mi se steze grlo.. I mi smo proveli praznike kod mojih..Brat, sestra i ja, svi sa decom...Moja majka isto kao i ti..Radosna je sto smo svi na okupu , a opet, tuga joj u ocima sto cemo uskoro otici... Ako je za utehu, i tebi i njoj, i deci nije svejedno..Nema tih para koje mogu da zamene osecaj srece porodice na kratko okupljene bas u vreme praznika! Neka su vam svi zivi i zdravi svi, vama a i nama, srecni praznici, pa cemo/te se opet okupljati. Zaista se rodi, Zana!

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Pon Jan 07, 2013 9:58 pm

debilko ::
Rodi se, jebeš mi sve.

Da malo osavremenimo Božićne običaje.

Bre, debilko gori si od ovog

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Sre Dec 25, 2013 12:07 am

Svim forumašima katoličke  veroispovesti želim  Srećan Božić!
Svako dobro i u zdravlju ga proslavili...  leptir 

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Sre Dec 25, 2013 12:20 am

Srećan Božić

Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Sre Dec 25, 2013 8:39 am

Nazad na vrh Ići dole
Dolinac
HamBurg ER

Godina : 45
Humor : Definitiv
Datum upisa : 13.01.2012

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   Sre Dec 25, 2013 9:06 am

S prvim zrakama sunca nek bozicno jutro dodje u tvoj dom i donese ti poklon isprepleten od srece i veselja, i naravno zdravlja. Zelim Vam najljepsi Bozic uz ipunjenje svih zelja!

Doli
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝   

Nazad na vrh Ići dole

✝Srećan Božić -Mir među ljudima ✝Срећан Божић-Христос се роди✝
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» FMALA - Sreća kad se uveća
» METAURINA - Meta i velika beta iliti - treća sreća
» Sarajevo - centar za sverc i trgovinu ljudima u zemlje Evropske Unije

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: ČESTITKE I POZDRAVI *PRAZNICI*PROSLAVE *SVETKOVINE * :: VERSKI I DRUGI PRAZNICI-
Skoči na: