DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 11:50 am

Dame i gospodo , braćo i sestre forumaši .zemljaci,regionu ,dijasporo i šira međunarodna zajednice :

Danubius Forum je zabeležio i petu godinu rada i postojanja ,pa pošto smo na kraju leta Gospodnjeg 2012  ,a po nekim saznanjima za koji dan je Smak Sveta -da ostane zabeleženo za istoriju i one koji prežive -da smo bili i bitisali .  [You must be registered and logged in to see this image.]
Prvo malo o brojkama -što je najmanje važno ,ali govori samo za sebe .

Danubius Forum je u toku ove godine (do ovoga trenutka ,16.12 2012 ) dobio oko 2200 novih članova .
Naš dnevni prosek posete je oko 50 registrovanih članova , prosečni mesečni broj postova je oko 10 000 ,a mesečni prosek novih tema je preko 150 .

Imamo 8566 registrovanih korisnika
(trenutno )

Naši korisnici su poslali ukupno 334197 članaka u 6943 teme

(a nije da ne brišemo sve što nije aktuelno ili više puta ispunjeno)

Lep broj za jedan mali forum bez ambicija da bude veliki ,zar ne ?

Voleli smo se i svađali tokom godine ,poneko je odlazio pa se vraćao, ponekoga smo izgubili ,a ponekog vrednog i dobili .
Naši članovi su osnivali i svoje forume ,neko je prodao "veru za večeru" a imamo i lepe primere korektnosti i lojalnosti. [You must be registered and logged in to see this image.]
Naši prateći sadržaji (DF Radio,DF Facebook stranice ,DF You Tube kanal ,DF Twitter )postoje  i oglašavaju se zahvaljujući požrtvanosti DJ Tima i urednika -kojima se i ovom prilikom  za to zahvaljujemo .
Sve je to život , svi smo samo ljudi i forumaši ,naposletku .
Zajedno smo prošli i neke lepe i neke teške trenutke u stvarnom životu naših forumaša ,u 2012 smo postali bogatiji za još dve naše "bebe foruma" .
Tu smo gde jesmo i kako jesmo i idemo dalje ,u Novu Godinu .
Ispoštovali smo najvažnije postulate svrhe postojanja Danubius Foruma -a to je zabava i druženje .Dokazalo se da forum i net nisu samo virtuelne iluzije -mnogi od nas su se susreli i  družili i u "stvarnom životu " (čak i više od toga )  [You must be registered and logged in to see this image.]
Bilo je i razočarenja ,ali ...i to je deo života.
Grafički smo se vratili na našu "zelenu" boju i sveli celu grafiku na rudmentalno jednostavno ,bez nekih većih ukrasa ,što se mislim pokazalo kao -dobro .
Još uvek se na prste jedne ruke ,za 5 godina ,može nabrojati ko je banovan sa ovog mesta -i time se možemo ponositi .
Napadali su nas hakeri jače i ozbiljnije nego ikada -ali smo preživeli ,zahvaljujući vašoj lojalnosti i radu Secyrity Tima (njima posebno hvala )

Danubius Forum vam svima želi pre svega dobro zdravlje (i forumašima i njihovim porodicama ) puno sreće u narednoj godini , prijatne predstojeće praznike (odnosi se na sve konfesije i nacije ) i da se još dugo družimo u našoj zajedničkoj "kući" .

Mi postojimo,radimo ,i družimo se -  mnogih velikih i uspešnih foruma više nema .
To je veliki uspeh svih nas -i samo zahvaljujući svima vama Danubius Forum ima i neko  "ime" u forumaškom svetu .
Da ne duljim ,pozdravljam Vas ,sa našim geslom  .....

MI NISMO KAO DRUGI

[You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji put izmenio Danubius dana Ned Sep 17, 2017 11:14 am, izmenio ukupno 12 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Zana

Godina : 53
Datum upisa : 30.05.2012

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 11:55 am

Ziveo hefe ziveli1 i svaka ti dala rlol
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 12:38 pm

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 1:41 pm

Zana ::
Ziveo hefe [You must be registered and logged in to see this image.] i svaka ti dala [You must be registered and logged in to see this image.]
Preciznije ti to ....
Svoj novac ?
Telo ?
Oba ?
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Sikret ::

Sugestivna slikica ,sugestivna ..... [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 1:57 pm

Mislis na rukavice .... da znam citam teeeeeeeee smehsmeh

Mi smo Deni na Danubiusu mnogo fini.Sve javno u rukavicama. smehsmeh

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 4:07 pm

Hvala Robin, Bog ti sinko zdravlje dao (ostalo se snalazi;)

p.s. Molim lijepo da se objavi tacan broj poruka lu6777
Nazad na vrh Ići dole
Zana

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 4:09 pm

AstrinaKomsinica ::

p.s. Molim lijepo da se objavi tacan broj poruka lu6777
rlol rlol rlol rlol rlol
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 4:13 pm

Zna nemo me spamujes, baniracu te sa psihologije hahahahahahahah Oooooj zivote, ev zato volim DF,,,i kad ne meRe, meRe:)))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 4:19 pm

p.s. Molim lijepo da se objavi tacan broj poruka [You must be registered and logged in to see this image.]
Broj privatnih poruka je poverljiv podatak ,diskrecija zagarantovana .
Ali recimo da ti NEMAŠ najviše (ni blizu ) [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 4:21 pm

Danubius ::

p.s. Molim lijepo da se objavi tacan broj poruka [You must be registered and logged in to see this image.]
Ali recimo da ti NEMAŠ najviše (ni blizu ) [You must be registered and logged in to see this image.]

Bem ti dan! Znala sam da sam na sigurnom smehsmeh rlol rlol

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 4:21 pm

ma ipak da podijelimo,zlato,srebro i bronzu....ha?

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com Na mreži
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 4:23 pm

Astra ::

Ja bih prvo dodijelila nagradu osobi koja vodi takmicenje, msm. zahmetli je bona to pos'o :329340: :zubi3: :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Zana

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 4:24 pm

Zna nemo me spamujes, baniracu te sa psihologije hahahahahahahah Oooooj zivote, ev zato volim DF,,,i kad ne meRe, meRe:)))))))))

kona hot... rlol
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 4:55 pm

Najbolji PP-ičar ,a ?
Verovatno sam ja -ali što jeste -jeste ,80 % je službena pošta .
Tako da sam ja -van konkurencije .A nisam ni siguran da bi još poneko od istaknutih pp -ičar(ki)želeo da se to zna . [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda

Datum upisa : 20.12.2011

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 4:56 pm

Sunac mu, ma oćel` stvarno ovaj put taj smak?
Nemoj me neko zahebe, a taman se zaradovah, ne moram vraćati bankama pare :zlz:

A tebi Dani, šta reći, ove žene već te ispos(h)tovale :zlz:
Hvala na željama i tebi isto nek je sve dobro, a što se foruma tiče, JAČI SMO OD SUDBINE ;)

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 5:16 pm

Čestitke svima... [You must be registered and logged in to see this image.]..
Šta reći...sve je već rečeno...Bilo je svega...
Evo 21.12..moj 4 jubilej na Danubius forumu-bez dana odlaska sa istog..
Znači pravi ljudi na pravom mestu...
posebno mi je drago što su tu ljudi koji su bili odsutni neko vreme,jer bez njih ovaj forum ne bi bio isti...A te osobe znaju koje su... [You must be registered and logged in to see this image.].
Još jednom hvala Astri što dovede Konu.... [You must be registered and logged in to see this image.]...:))))

Srećno svima... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 5:17 pm

Ja volim Kijaru zateleban
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 5:22 pm

Ja volim Kijaru [You must be registered and logged in to see this image.]

I ja tebe..to znaš.... [You must be registered and logged in to see this image.]...

i sve ove naše drage ljude...uvek spremne za dobro druženje....
ono što je najlepše neke ljude ne moraš imenovati...
nekada ni post razmeniti na temi.poznajemo se... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 5:33 pm

Ja mislim Konu treba uokviriti i okaciti na vidno mjesto(inece napravi sra*nje smehsmeh )

.

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 5:35 pm

Od admina ocekujem i neko ordenje,pehare,znackice....ja cu se eto zadovoljiti nekim visuljkom(za kljuceve npr),ne moz prodje djaba,a toliko se vrtimo ovuda.

Aj sefe...istresi sta imas finoga,sto si ciicija

.

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 5:37 pm

Ja mislim Konu treba uokviriti i okaciti na vidno mjesto(inece napravi sra*nje smehsmeh )

lu6777 lu6777 lu6777 Hvala na reklami :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 5:43 pm

Ja mislim Konu treba uokviriti i okaciti na vidno mjesto(inece napravi sra*nje [You must be registered and logged in to see this image.] )

hahahaha....da nema kone.. ,Zanče ti i ja bi zevale ..
Kona nam je adrenalin... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Zana

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 5:48 pm

Od admina ocekujem i neko ordenje,pehare,znackice....ja cu se eto zadovoljiti nekim visuljkom(za kljuceve npr),ne moz prodje djaba,a toliko se vrtimo ovuda.

Aj sefe...istresi sta imas finoga,sto si ciicija

..ma man'da se istresa na nas rlol
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 5:51 pm

Zaklon?!
Nazad na vrh Ići dole
Zana

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    Ned Dec 16, 2012 5:54 pm

Zaklon?!
ma zakon rlol
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻    

Nazad na vrh Ići dole

✻ ✻ ✻ PRAZNIČNA POSLANICA SVETE ADMINISTRACIJE FORUMAŠIMA ✻ ✻ ✻
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 6Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA-
Skoči na: