DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći
AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 3:59 pm

Jucer sam cula nesto sto me malo iznenadilo,,,
DakleM, pocesto primjetim na forumima kako postoji klapica djevojcica koje pri prvom javljanju neke nove zenske osobe pocnu sa zapishavanjem teritorije, da se grubo izrazim.
Bude tu svega, od fol "kulturnog" pod*ebavanja do otvorenih verbalnih napada.
Ostanem u awe do kojih granica se ide. I naravno zanima me razlog. Prvi put se susrecem sa tako necim, i iskreno nije mi jasno. Wtf nevalja u tim glavicama,,,,
Da bih cula kako je to "notmalna" pojava na forumima. Cujka se trudi iz petnih zila da bude "kraljica" foruma, i ne bira sredstva, odustaje od dostojanstva, pa i pameti da bi dobila taj neki "cin",,,,A Bosni se to kaze Alah Selamet hahahahahaha

Doduse, ovdje toga i nema puno, da se ne bi koja mlada nasla pogodjena hahahahaha, nego bas sam primjetila na par drugih foruma, i moram priznati da je izvor beskonacne zabave, bar meni,,,Ali zivo me interesuje taj mentalitet; zasto, cemu!?

Onako logicki mogu da predpostavim da je doticna vrlo nesigurna u stvarnom zivotu, da je sama u svojim ocima "propao" slucaj, pa trazi ventil, ko veli makar u necem da bude prva,,,Velika doza takmicarskog duha, nepotkovana znanjem, voljom, disciplinom, sta li,,,

Ipak, nisam sigurna da nema tu jos kojecega; meni je ovo fenomen!

Zasto se tako nesto uopce desava?!
I zasto redovno medju zenama, doduse, vidjela sam i par muskaraca koji su dokazali pravilo,,,,
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:02 pm

Koja to de meni reci da je ja malo sprasim :zubi3:

Ja makaze nosim sa sobom, koja ne slusa odmah sisam kosu spite
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:04 pm

Dolinac ::
Koja to de meni reci da je ja malo sprasim :zubi3:

Ja makaze nosim sa sobom, koja ne slusa odmah sisam kosu spite

Ma nije niko odredjen ljubavi,,,a i mene se boje hahahahahahaha pa ne diraju;))))
Nego bas sam primjetila, pa mi cudno, ne kontam whatzzzzz up?! hahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:06 pm

Da nije Djoka20 u zenskoj osobi?! :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:06 pm

rekla bi ja da svako podhebava kad ima priliku...:))
što te se boje?ja se ne bojim... [You must be registered and logged in to see this image.]
ko me nagazi..i ja njega..nekad ignor...
jer zn am već ko je fer,ko ne...:)))))))

Poslednji izmenio Kijara-brm dana Pet Jul 06, 2012 4:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Da nije Djoka20 u zenskoj osobi?! :zubi3:

hahahahahaha Daleko je to od kraljice, hahahahahahahaha Dvorska luda, mozda hahahahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:07 pm

Kijara-brm ::
rekla bi ja da svako podhebva kad ima priliku...:))
što te se boje?ja se ne bojim...

a tko tebe pita, aj tam na fb smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:08 pm

što te se boje?ja se ne bojim... [You must be registered and logged in to see this image.]

Je'l ti to hoces da kazes da si ti "jedna od tih" affraid De ne lupaj,,,

Pa doticne imaju mozak velicine zrna graska, i iako se odmah osjete ugrozene, nemju kojones da se sa mnom prepucavaju, imaju istancan instinkt za "navlacenje" hahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:09 pm

a tko tebe pita, aj tam na fb [You must be registered and logged in to see this image.]
a šta ti uvek guraš doope [You must be registered and logged in to see this image.]..aj ti na fb...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:12 pm

AstrinaKomsinica ::

Je'l ti to hoces da kazes da si ti "jedna od tih" affraid De ne lupaj,,,

Pa doticne imaju mozak velicine zrna graska, i iako se odmah osjete ugrozene, nemju kojones da se sa mnom prepucavaju, imaju istancan instinkt za "navlacenje" hahahahahahaha
ma jok ja..mene znaš..
mora da si im napeta zbog nečega... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:16 pm

Primjetila sam bas da je par zena "otjerano" sa tog foruma sa raznoraznim odvratnostima; sto olajavanjem, sto otvorenim napadima,,,Cudo jedno!

Ali mene zanima sta je point?! Da se kaze nesto?! Da bude glavna maca foruma!? Koje su to benificije glavne mace?! Mislim sem taslacenja nasuho?!

Ebi ga izvinjavam se na slobodnijem rijecniku, ali sam stvarno u neznanju ovdje,,,,,
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:17 pm

Pa doticne imaju mozak velicine zrna graska, i iako se odmah osjete ugrozene, nemju kojones da se sa mnom prepucavaju, imaju istancan instinkt za "navlacenje" hahahahahahaha[/quote]

Pa ako imaju mozak velicinu zrna graska, ne kontam sto uopce vodite dijalog?!

Ima te 2 uha, u jedno ulazi u drugo izlazi i sve ce biti fein. :ventilator :
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:20 pm

E i ti Doli ko gluh, hahahahahaha Pa zanima me psihologija svega toga:)
Da je tako kako kazes, 90% tema na forumima bi bilo zatvoreno nakon prvog posta,,,,
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:24 pm

E i ti Doli ko gluh, hahahahahaha Pa zanima me psihologija svega toga:)
Da je tako kako kazes, 90% tema na forumima bi bilo zatvoreno nakon prvog posta,,,,

Nije to psihologija, to je cista praznina, trazi se materijal za punjenje. To vidim iz aviona :ventilator :
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:27 pm

Kad bi pročitala neke njihove postove..,onda bi mogla da kažem o čemu je reč...
Ovako mogu da nagađam..

Šta znači biti glavna?Zar nismo ovde ili tamo negde..svi radi druženja...?
Možda konkurencija da im se ne dira dotična simpatija,jer ima nas mnogo sa velikom slobodom govora:D.
Nemam blage..
Oguglala sam na mnogo toga,jer sam dobila pp sa takvim sadržajem,da je to bedno,bolesno.Ali nisam se spustila na taj nivo da uzvratim.
Znam od koga je i to mi je dovoljno...
Znači,nebitna osoba...
Bez karaktera,kulture..Ma mozga..
Valda se hrane na taj način..
Nije lepo tako nešto doživeti,a i podhebavanje je već dosadilo..
Nemam više volje da nekome uzvraćam.U realu sam čovek.Biću i ovde koliko mogu...
Za druge ne znam..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:28 pm

Mila moja...pa ti si van dogadjanja...skoro svakodnevno stizu pp ...mici ruke od njega...to je moja teritorija....hahahah,samo eto pas laje,ili zavija na mjesecinu.
Takve sto veli Kijara na ignore,nisu ni svjesne koliko su jadne i mizerne....jer da je stvarno vlasnica teritorije,ne bi imala potrebe da istice natpis...pazi,pas ujeda.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 4:42 pm

Astra ::
Mila moja...pa ti si van dogadjanja...skoro svakodnevno stizu pp ...mici ruke od njega...to je moja teritorija...

E tu sam se i sokirala; doduse meni nikad nije stigla takava pp, ali znam kome jeste, i ostala sam zatecena maloumnoscu. Ne kontam i gotovo.
Ne da je nedostojanstveno, nego Boze dragi cuda velikoga!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 5:16 pm

Jucer sam cula nesto sto me malo iznenadilo,,,
DakleM, pocesto primjetim na forumima kako postoji klapica djevojcica koje pri prvom javljanju neke nove zenske osobe pocnu sa zapishavanjem teritorije, da se grubo izrazim.
Bude tu svega, od fol "kulturnog" pod*ebavanja do otvorenih verbalnih napada.
Potpuno uobičajena stvar na skoro svakom forumu ,manje ili više .
Ima tu više apsurda .
Prvi -ta osoba nije u pravom smislu "zaljubljena" ili nema neke stvarne emotivne namere -ona samo brani svoj "posed" ,tj simulira alfa ženku (ako je žensko u pitanju ,isto je za oba pola ) Dotični je samo sredstvo i paravan za stvarni motiv takvog ponašanja .
Drugi apsurd je da "svojinska osoba" u stvari nema pojma da je nečija emotivna svojina ? Jer on u stvari nije obavešten -o tome su obaveštene samo eventualne "zainteresovane ".
Treći apsurd je da većina uopšte ne namerava ni da "nasrne" na nečiju "svojinu "Takve konstrukcije se javljaju u glavama takvih osoba na osnovu "analize postova" , brojanja pp i drugih "pokazatelja" koji su njima dovoljni za atak.
Četvrti apsurd je da je cela ta priča samo "paravan" za nekog drugog. Neko se koristi kao sredstvo da izazove ljubomoru kod onoga za koga je u stvari dotična zainteresovana .Ona će stvarati na svaki način privid neke "veze" a i otvoreno stavljati to na znanje "konkurenciji" -iako jedno slovo nije istinito . To onda potera onog drugog da se malo žešće aktivira ,što je u stvari i prvobitna namera .
Peti apsurd je -da takva priča vrlo brzo "zaživi" ,bez obzira što nije istina , i to se prihvati kao faktičko stanje -jer bože moj, pa kad se toliko priča, valjda je istina ?
Ima tu još dosta ....ovoliko za početak od mene .
Dobra tema !

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Pet Jul 06, 2012 5:23 pm

Pa doticne imaju mozak velicine zrna graska,
....no ukoliko imaju [You must be registered and logged in to see this image.]veličine dinje -onda to menja stvar ?
Ovo o čemu pričamo ,nije lepo ni prijatno -no koje muško ili žensko u stvari ne voli da se više njih "čerupa" oko nje ? [You must be registered and logged in to see this image.]
Problem je da sem kratkotrajnog hranjenja sujete -od svega toga ima samo problema i svađe -a to je pogubno za jedan forum .
Takav jedan "kerber" na ulazu može da otera lep broj forumaša -pogotovu ako "predmet svojine "nema pojma o tome šta se događa.
Ko se danas bori za nekoga ,pogotovu sa nekom rospijom /ljubomornim kretenom ? Niko . Lepo se udalji .

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Sub Jul 07, 2012 3:33 am

[quote="Danubius"]
Citat :
Dotični je samo sredstvo i paravan za stvarni motiv takvog ponašanja .

E to me i zanima, sta je taj motiv?!

Citat :
Drugi apsurd je da "svojinska osoba" u stvari nema pojma da je nečija emotivna svojina Jer on u stvari nije obavešten

hahahahaha e ovo je dobro hahahahahahaha

Citat :
Dobra tema !

Thank you, love migg

p.s. pp sa prijetecim sadrzajem primam samo prije 7 AM :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Sub Jul 07, 2012 10:26 am

p.s. pp sa prijetecim sadrzajem primam samo prije 7 AM [You must be registered and logged in to see this image.]

Motivi su razni ,Primarni je stvoriti iluziju da je dotična (zanimljivo ,to više rade žene ) "glavna" na tom sajtu , nekrunisana kraljica ,ili da drži pod kontrolom "glavnoga" Poruka je -ne diraj ,to je moje , nije dobro za tebe da se kačiš samnom ,i zadireš u moj "posed" . To je primarni motiv -poruka eventualnoj "konkurenciji" -da se zna ko je prvi zabio svoju zastavicu u teritoriju i ogradio "posed" .
Sekundarni motiv je daleko podmukliji -takva osoba ,kad je izgradila taj "privid " -onda blagonaklono prima znake naklonosti drugih zainteresovanih (jer ima jedna grupa žena i muškaraca ,koji su ambiciozni i u normalnom životu ,pa to žele i na netu ) Dakle -manipuliše sa svojim "uticajem" ,a istovremeno "mulja" ,tj vrši emotivnu trijažu u ponudi .
Time postiže dve stvari -dotični je pun sebe jer je "skinuo žensku glavnome" -a ona ima sad osnov da ga podseća "koliki je srećnik" .
No najčešče ,manipulatorka nastavlja igru na dva -ili više koloseka paralelno . To je jedan tip žena koje ,gde god dođu ,vrlo brzo postanu "adminova /opreaterova /vlasnika sajta -devojka ,verenica ,ljubavnica" -šta već ,a nikada to nije plod nekog rada i pozitivnih promena koje je ta osoba svojim dolaskom donela . A onaj o kome se radi -nema pojma da se duhovitosti ili malo otvoreniji pristup u forumskoj komunikaciji -tako tumači i prezentira ?
Ima još jedno pravilo - što je manji sajt ,to se "konkurencija " nemilosrdnije napada (a najsmešnije je da "konkurencija" u stvari nema pojma da je "konkurencija" ) Cela ta stvar u stvari je najčešče iskonstruisana samo u glavi samoproglašene "forum -alfe" i nanosi samo štetu atmosferi na sajtu .
Problem nastane kada takve stvari "procure" ,bez obzira što nisu istina i u privatni život ,pa tamo stvore problem -što smo imali prilike videti i na ovom mestu . Nije neubičajeno da "leti perje " i samo zato što neko od forumaša /forumašica istovremeno baca emotivne udice na više mesta -pa se zabavlja time da malo cima na jedan štap,malo na drugi ,toliko da i "ribe" primete -i onda nastane haos u kome ,apsurdno kvarnić ispadne "čist" -a "manipulisni" se međusobno -zamrze . Uvek ima na svakom mestu bar po jedan profesionalni "lovac" koji se time primarno bavi -i imamo ih u oba pola podjednako .
Kono ...preteće pp slabo pišem ,može jedno bezobrazno ? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Sub Jul 07, 2012 10:50 am

To ti je ono kao pozderi ili ces biti pozderan. :329340: Tko koga prije je u prednosti,cista psihologija.

Mogu reci da su ljudi kao pijavice, piju ti krv sve dok se koprcas, pa ako se vise ne mrdas traze drugu osobu.

Nazad na vrh Ići dole
Uther Pendragon

Godina : 43
Humor : kakav crni humor
Datum upisa : 03.02.2012

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Sub Jul 07, 2012 11:19 am

Rekoh li ja..cist racun duga ljubav..jeftinije je platiti nego s amaterima se akati..dame..spremite sitne apoene..kusur ne vracam..moze zvaka
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Sub Jul 07, 2012 11:51 am

Nesigurnost je prvi pokretac,a onda...zasto da se borim za nesto ako jeste vec moje...sto dokazuje kod svih tih poruka da doticne i nemaju "pravo vlasnistva",jednostavno unaprijed eliminisu konkurenciju ...pa da one ostanu jedini izbor,pa mozda jadnicama i upali.

Evo,ja javno smijem reci...slobodno pustajte pipke....ako ste bolje,nek ide. smehsmeh smehsmeh smehsmeh

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    Sub Jul 07, 2012 12:32 pm

Danubius ::

p.s. pp sa prijetecim sadrzajem primam samo prije 7 AM [You must be registered and logged in to see this image.]

Motivi su razni ,Primarni je stvoriti iluziju da je dotična (zanimljivo ,to više rade žene ) "glavna" na tom sajtu , nekrunisana kraljica ,ili da drži pod kontrolom "glavnoga" Poruka je -ne diraj ,to je moje , nije dobro za tebe da se kačiš samnom ,i zadireš u moj "posed" . To je primarni motiv -poruka eventualnoj "konkurenciji" -da se zna ko je prvi zabio svoju zastavicu u teritoriju i ogradio "posed" .
Sekundarni motiv je daleko podmukliji -takva osoba ,kad je izgradila taj "privid " -onda blagonaklono prima znake naklonosti drugih zainteresovanih (jer ima jedna grupa žena i muškaraca ,koji su ambiciozni i u normalnom životu ,pa to žele i na netu ) Dakle -manipuliše sa svojim "uticajem" ,a istovremeno "mulja" ,tj vrši emotivnu trijažu u ponudi .
Time postiže dve stvari -dotični je pun sebe jer je "skinuo žensku glavnome" -a ona ima sad osnov da ga podseća "koliki je srećnik" .
No najčešče ,manipulatorka nastavlja igru na dva -ili više koloseka paralelno . To je jedan tip žena koje ,gde god dođu ,vrlo brzo postanu "adminova /opreaterova /vlasnika sajta -devojka ,verenica ,ljubavnica" -šta već ,a nikada to nije plod nekog rada i pozitivnih promena koje je ta osoba svojim dolaskom donela . A onaj o kome se radi -nema pojma da se duhovitosti ili malo otvoreniji pristup u forumskoj komunikaciji -tako tumači i prezentira ?
Ima još jedno pravilo - što je manji sajt ,to se "konkurencija " nemilosrdnije napada (a najsmešnije je da "konkurencija" u stvari nema pojma da je "konkurencija" ) Cela ta stvar u stvari je najčešče iskonstruisana samo u glavi samoproglašene "forum -alfe" i nanosi samo štetu atmosferi na sajtu .
Problem nastane kada takve stvari "procure" ,bez obzira što nisu istina i u privatni život ,pa tamo stvore problem -što smo imali prilike videti i na ovom mestu . Nije neubičajeno da "leti perje " i samo zato što neko od forumaša /forumašica istovremeno baca emotivne udice na više mesta -pa se zabavlja time da malo cima na jedan štap,malo na drugi ,toliko da i "ribe" primete -i onda nastane haos u kome ,apsurdno kvarnić ispadne "čist" -a "manipulisni" se međusobno -zamrze . Uvek ima na svakom mestu bar po jedan profesionalni "lovac" koji se time primarno bavi -i imamo ih u oba pola podjednako .
Kono ...preteće pp slabo pišem ,može jedno bezobrazno ? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Ovo mi lici na onu krkansku idilu ahhahahaha Kamena s ramen, i to :zubi3:
Pa to primitivizam, i psihoze izmiksano u "carobni" svijet malih snasica, i krkancica:)))))) Sorry, nije za mene,,,,znatizelja zadovoljena:)
Hvala ti Robin na objasnjenu, sad mi je puno jasnije.

Sto se pp tice, daj vala jednu bRezobraznu, ona zadnja sto sam je primila nicem nije valjala, samo sam se smijala dva dana hahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))    

Nazad na vrh Ići dole

Forumska posla-EMOTIVNE "SVOJINE i POSEDI" -ne diraj,dalje šape od ....:)))
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 15Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći
 Similar topics
-
» Besmrtne filmske rečenice
» Poslovi, kako do posla, praksa...
» Forumska solidarnost - lekovi, pomoć...
» Konačna forumska VTO statistika
» Intervalni trening visokog intenziteta (HIIT)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: