DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Uto Maj 01, 2012 9:57 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Samoubistva, saobraćajne nesreće, svađe, nesanice, samo su neke od posledica koje nastaju usled punog Meseca, tvrde pojedini astrolozi. Lekari, pak, kažu da pun Mesec utiče samo na psihički nestabilne osobe koji nervozu i depresiju neretko pravdaju silama nebeskih tela.

- Tačno je da se u noći punog Meseca javlja više pacijenata sa psihičkim tegobama, ali nikad se nije desilo da se zbog punog meseca poveća i broj onih sa zdravstvenim problemima poput povećanog krvnog pritiska, šećera ili slično. Kriza je, narod je pod velikim stresom, pa smo skloni da zdravstvene tegobe često pripisujemo nekim drugim "silama". Naravno, ne treba zaboraviti da, kao što na ljude utiču klimatske i vremenske promene, i Mesec može imati svoj uticaj.....

Uskoro ćete provesti još jednu noć punog Meseca, pa ćete sami moći da prosudite da li utiče i na vas. (Pun Mesec zasijaće na nebu u subotu, 5. maja, i biće to najveći pun Mesec u 2012. godini. )

Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne

Godina : 61
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Uto Apr 11, 2017 5:24 am

'ebo sebe kolki je

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

Godina : 42
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Uto Apr 18, 2017 12:18 am

Kad ne zavijam, sve je OK smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Uto Apr 18, 2017 12:35 am

Black Wizard ::
Kad ne zavijam, sve je OK smehsmeh smehsmeh

tad utice i na komsije smehsmeh smehsmeh smehsmeh

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Sre Maj 10, 2017 10:32 pm

Eno ga opet . 
Ali ....bez brige -jer ..... top88 (naravno ,ko u to veruje )
----

Pun mesec u Škorpiji donosi spas svima koji su se mučili u životu 

Energija Škorpije tu je da nam pruži priliku za transformaciju i dostizanja viših nivoa svesti.

Zapravo, ta energija ima potencijal da nam pomogne da dostignemo božanski nivo svesti.

Zato možete da budete sigurni da će ovaj pun mesec ostaviti dugotrajan efekat na vaš život jer ćete nakon njega biti u prilici da vidite stvari u drugom svetlu.

Pun mesec u maju za mnoge će biti ključan trenutak u godini i velika prekretnica. Napokon ćete dobiti priliku da zaista prihvatite sve promene, pogotovo one negativne, koje su vam se nedavno desile.

Međutim, dovešće i do velike nove promene koja će vam napokon omogućiti da krenete napred.

Vrlo često zaboravljamo da posedujemo veliku energiju i snagu unutar nas samih, a to može da nam da sposobnost da krenemo napred i preuzmemo odgovornost za svoj život bez obzira na probleme u kojima se nalazimo.

Pun mesec simbolizuje vreme kada je potrebno da se oslobodimo nekih stvari, ali snaga ovog meseca u Škorpiji je toliko velika da je sada odličan trenutak i za slanje želja u kosmos ako želite da se one ostvare.

U vazduhu će tokom prvog dela maja biti toliko energije da će biti gotovo nemoguće izbeći promene na bolje ako se samo malo potrudimo.

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Čet Maj 11, 2017 12:33 am

U noći punog meseca osećam se najbolje. Dokazano milion puta ... Ne znam zašto ali tad mi je raspoloženje na maximali dadada
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 49
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Čet Maj 11, 2017 2:19 am

Sakriven iza oblaka ipak radi posao. Nit mi se spava nit kad spavam se to spavanjem može zvati. Još dve ili tri noći pa će sve u notmalu. Već sam navikla.

Zoxy the Mesečar

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pet Jul 07, 2017 4:30 pm

Nije dosta što je "pun" ,pa se (uz vrućinu ) ne može spavati ,nego je sad i -smrtonosan ? 

ASTROLOG UPOZORAVA: Ako se osećate mladim, čuvajte se u nedelju! Pun je Mesec i vreba smrt!

Nazad na vrh Ići dole
Blebetalo

Datum upisa : 08.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pet Jul 07, 2017 5:05 pm

Danubius ::
ASTROLOG UPOZORAVA:

Astrin Astrolog? smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Somborska Ruža

Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pet Jul 07, 2017 5:26 pm

Nije dosta što je "pun" ,pa se (uz vrućinu ) ne može spavati ,nego je sad i -smrtonosan ? 

ASTROLOG UPOZORAVA: Ako se osećate mladim, čuvajte se u nedelju! Pun je Mesec i vreba smrt!

Ma evo duvam vatru preko dana a nocu pomahnitam i bicujem narod po ulicama .... jbg tako kad poludim ja uvek pripisem vremenskoj prognozi ... sto da ne smehsmeh smehsmeh inace u nedelju cu da zakucam vrata i prozore, nece taj mesec da me ubije pa da je jos toliki ! U cvetu moje starosti ? Nek ide tamo negde na drugu adresu , ja tacno ni adrese nemam u nedelju smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pet Jul 07, 2017 5:27 pm

ASTROLOG UPOZORAVA: u nedelju vreba smrt!

Nešto se ja mnogo srećem s njom u zadnje vreme ...
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pet Jul 07, 2017 7:00 pm

Znači ako nas nema mi koji POmalo patimo-vrisnuli smo.
Pu ,pu daleko bilo.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pet Jul 07, 2017 8:18 pm

Fizički umor ukombinovan sa paklenim vrućinama uspeva da poništi jedan od efekata Tepsije. Spavam. Kvalitet je diskutabilan ali spavam.

Ali zato debelo nadoknađuje ovaj gubitak kad sam budna. Lepo osećam kako raste tako raste i moja nevroza. Očnjaci kreću da rastu a glas postaje nalik režanju. Dovoljan je jedan nepažljiv pokret, jedna poghrešna reč i nedužna žrtva mog mesečarenja je spremna za "konzumaciju"

Zoxy the Preobražena

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne

Godina : 61
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Pet Jul 07, 2017 8:35 pm

eee nabijem ja njega na ovaj moj ...

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Sub Avg 05, 2017 10:22 pm

Eno ga . 

Somebody for sex?

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Sub Avg 05, 2017 10:49 pm

Eno ga . 

Somebody for sex?

još nije pun ali tu je. Moji očnjaci polako rastu prema jugu. Raspoloženje još dodatno uslovljeno vrućinom ne garantuje da neće biti i mrtvih.

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   Sub Avg 05, 2017 11:28 pm

ZoxZoja ::

još nije pun ali tu je. Moji očnjaci polako rastu prema jugu. Raspoloženje još dodatno uslovljeno vrućinom ne garantuje da neće biti i mrtvih.
Zar i ti.
Ne utiče mi na raspoloženje,ali na spavanje ponekad.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?   

Nazad na vrh Ići dole

Pun mesec- utiče li na vaše raspoloženje?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Ucenje nemackog jezika
» Mesec i njegove faze
» plan i program uvodjenja cvrste hrane
» Zasto oci kod beba krmeljaju?
» So i kako utiče na zdravlje?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: PRIRODA I ŽIVI SVET :: EKOLOGIJA-
Skoči na: