DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
AutorPoruka
debilko
Pogrešila roda

Godina : 55
Datum upisa : 22.06.2009

PočaljiNaslov: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Čet Feb 23, 2012 3:29 pm

First topic message reminder :

Danas se u Rusiji praznuje Dan Muškaraca i to je državni praznik,neradan dan.
Slavi se pod imenom Dan Zaštitnika Otadžbine (Den zašitnika otečestva)

Neka vam je prijatelji sa srećom

Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Čet Nov 19, 2015 9:14 pm

Ma ni manje ni vise nego kao muskarac sto se ponasa za dan zena.....a inace cestitka je na temi cestitanja.

.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kica/Praja
El virtuoso

Godina : 79
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Pet Nov 20, 2015 1:49 pm

Kad smo već kod Muškaraca danas sam pročitao statistički podatak da u Srbiji živi 436 000 neoženjenih mušakaraca preko 40 godina. Podatke za region nemaju ali su pretpostavlja se, veoma slični u procentima.
Broj iskusnih devojaka je daleko manji, ni 200 000. Kažu udaju se za strance.

dm5

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Pet Nov 20, 2015 2:56 pm

Kica/Praja ::
Kad smo već kod Muškaraca danas sam pročitao statistički podatak da u Srbiji živi 436 000 neoženjenih mušakaraca preko 40 godina. Podatke za region nemaju ali su pretpostavlja se, veoma slični u procentima.
Broj iskusnih devojaka je daleko manji, ni 200 000. Kažu udaju se za strance.

dm5
Ništa nego zapucati u Banja Luku ? 
Tamo ih ima navodno 5:1 u korist žena . 
Pre ovih svinjarija ,tj ratova , dok je radilo "Borovo" mi smo išli u Dalj ,u diskoteku .Tamo su dolazile mlade radnice ,kojih je bilo nekoliko hiljada . Švedski sto  smehsmeh
Tamo svaki vikend bio "dan muškaraca"  brdski2

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Kica/Praja
El virtuoso

Godina : 79
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Pet Nov 20, 2015 5:01 pm

Dani to 1 na 5 ili 7 je urbana legenda koaj nema uporište u zdravom razumu. Jesu Banjalučanke zgodne ali ih ima samo toliko koliko i svuda. Milutin Milanković i ja potičemo iz Dalja, tako da ti to verujem :)))

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Pet Nov 20, 2015 9:09 pm

Dani to 1 na 5 ili 7 je urbana legenda koaj nema uporište u zdravom razumu. Jesu Banjalučanke zgodne ali ih ima samo toliko koliko i svuda. Milutin Milanković i ja potičemo iz Dalja, tako da ti to verujem :)))
Pa ne znam ,moji što su služili JNA u Banja Luci uglavnom su imali primedbe na visinu cura ,ne na broj . Sve k*o košarkašice  smehsmeh .
Ne mogu da se setim naziva ,mislim da se disco zvao "Medison" ? 
Išli mi tamo kao muslimani u Meku . 
Da se ne lažemo -nije bilo baš tako ,uđeš i tri ti se odmah okače na vrat ,ali .........kvantitet jeste bio tu . 
Bilo je likova koji su na veče "pitali" i po 10 devojaka ,pa je ona jedanaesta pristala . 
Zakon velikih brojeva ,povećavao je šanse bar za 50 % . 
Ali ,što jeste ,jeste ....bio je to pravi muški praznik ,taman da samo gledaš tolike žene u "letnjim haljinama" .

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Pet Nov 20, 2015 9:13 pm

Danubius ::
Pa ne znam ,moji što su služili JNA u Banja Luci uglavnom su imali primedbe na visinu cura ,ne na broj . Sve k*o košarkašice  smehsmeh .
Ne mogu da se setim naziva ,mislim da se disco zvao "Medison" ? 
Išli mi tamo kao muslimani u Meku . 
Da se ne lažemo -nije bilo baš tako ,uđeš i tri ti se odmah okače na vrat ,ali .........kvantitet jeste bio tu . 
Bilo je likova koji su na veče "pitali" i po 10 devojaka ,pa je ona jedanaesta pristala . 
Zakon velikih brojeva ,povećavao je šanse bar za 50 % . 
Ali ,što jeste ,jeste ....bio je to pravi muški praznik ,taman da samo gledaš tolike žene u "letnjim haljinama" .

Moji iz Nove Gradiske imaju birtiju, svakog vikenda idu za Banja Luku po pjevacicu, roka al rokaju cure a i zgodne su u pm. Iz Zagreba gospoda doalze da slusaju narodnjake. dadada
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Pet Nov 20, 2015 9:15 pm

U moje vrijeme pricalo se 5 zena na jednog muskarca i ja bogami,onako u panici,velim sebi,prvi koji te zaprosi,nemas se sta pravit neodlucna i tvrdit pazar,vec pristaj i sto prije datum ugovori,onih 4 koje su fakticki suparnice ce da se aktiviraju lako.Elem,sjeba ja sebi znanje sa 22 godine....moje prijateljice se nekako isto tako udavale i mogu reci,sad kad se vratim....sjecanje mi kaze sve smo imale kcerke,smao jedna ili dvije sina...jedinca,a cura se radjalo bogami svaki cas.
Tamo je bilo raj biti musko,pa ti Kico kako god....umjesto da si se okrenuo malo po Banjaluci,ti se bavi statistikama.

.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Sub Nov 19, 2016 8:35 pm

Dame ,čestitale ste "svom muškarcu" ? Niste ,a ? 
Bar oni oženjeni ili u ozbiljnim vezama da se jedan dan osete "poštovanima" .

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4
 Similar topics
-
» 025 - FEBRUAR - 2017.
» 01-ASTRONOMSKA FOTOGRAFIJA DANA - NOVEMBAR 2014.
» 02-ASTRONOMSKA FOTOGRAFIJA DANA - FEBRUAR 2014.
» 011 - APOD - NOVEMBAR 2015.
» Inhibin b

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: ČESTITKE I POZDRAVI *PRAZNICI*PROSLAVE *SVETKOVINE * :: VERSKI I DRUGI PRAZNICI-
Skoči na: