DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
debilko
Pogrešila roda

Godina : 54
Datum upisa : 22.06.2009

PočaljiNaslov: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Čet Feb 23, 2012 3:29 pm

First topic message reminder :

Danas se u Rusiji praznuje Dan Muškaraca i to je državni praznik,neradan dan.
Slavi se pod imenom Dan Zaštitnika Otadžbine (Den zašitnika otečestva)

Neka vam je prijatelji sa srećom

Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Sub Feb 23, 2013 8:09 pm

Čupka ::

Samo za Žiku

I njegovo drustvo u ćošku.

Jedino nas Čupka gleda kao ljude ,ove žene ignorišu ,ccccc......

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Gothic
Gothic
Gothic

Datum upisa : 21.04.2012

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Sub Feb 23, 2013 8:11 pm

Bravo za Kijaru ocene :svaka cast:

Cupka,prevedi sta pise na slici. 99i
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Sub Feb 23, 2013 8:22 pm

Zika Zeneva ::
Bravo za Kijaru

Lepo ,lepo, da .....Ume Kijara i bolje

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 36
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Sub Feb 23, 2013 8:25 pm

Danubius ::
Zika Zeneva ::
Bravo za Kijaru

Lepo ,lepo, da .....Ume Kijara i bolje
jel..? ..od mene dosta..
tvoj je dan... ...iznenadi me/nas..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Hestija

Datum upisa : 21.01.2012

PočaljiNaslov: Danas je Međunarodni dan muškaraca - 19. novembar   Uto Nov 19, 2013 1:29 pm

Međunarodni dan muškaraca

Već petnaestu godinu zaredom i pripadnici jačeg pola imaju svoj međunarodni praznik, Dan muškaraca.

Danas se u više od 50 svetskih zemalja obeležava Dan muškaraca, sa ciljem da se skrene pažnja na zdravlje muškaraca i dečaka, poboljšavanje odnosa među polovima, podsticanje jednakosti među polovima, te naglašavanje uzornog ponašanja muškaraca u društvu.

Zašto baš 19. novembar? Na današnji dan 1999. godine u Trinidadu i Tobagu održan je sportski događaj koji je prevazišao polne, rasne i religijske razlike. Tada je prvi put obeležen Dan muškaraca.

Ovaj dan ima tri cilja. Prvi je podizanje svesti o zdravlju dečaka i muškaraca. Naime, kako je prosečan životni vek muškarca sedam godina kraći od ženskog, važno je od malih nogu učiti ih o zdravom načinu života.

Drugi cilj je populacija rodne ravnopravnosti, kroz dijalog i zajedničko obeležavanje ovog dana kako bi se osnažila uloga muškarca kao partnera i saveznika.

Treći cilj je isticanje pozitivnih uzora u različitim sferama društva, kako bi se prvi i drugi cilj lakše ispunili. Promocija modernih muškaraca koji se trude da doprinesu braku, porodici, poslu i zajednici promoviše pozitivne primere, kako bi ti muškarci postali uzori mladim generacijama.

izvor/lepota i zdravlje

o9o9 

Momci, srećan vam praznik!  wsmile wsmile
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 1:48 pm

I od mene..srecan praznik ruza 
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 1:56 pm

Sretan praznik decki:)

Sretan praznik mom muskarcu, cekam te doma lu6777 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 7:48 pm

Srećan praznik momci.Koga neko čeka doma...lep provod..koga ne ,neka uživa u prizoru.... :mahhh:
i ostalom..

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 8:07 pm

Hestija ::
Međunarodni dan muškaraca

Zašto baš 19. novembar? Na današnji dan 1999. godine u Trinidadu i Tobagu održan je sportski događaj koji je prevazišao polne, rasne i religijske razlike. Tada je prvi put obeležen Dan muškaraca.
Ne precizira se uopšte šta je bio taj sportski događaj? 55555 
Možda ovako nešto ,trka ? tongue 
Neko se dosetio -vi nas jašete svaki dan u godini ,hajde jednom da bude i drugačije ,et* vam Dan muškaraca ? spite 
Pohvalno ,pozdravljam top88 

Nazad na vrh Ići dole
Šmizla

Datum upisa : 07.10.2013

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 8:14 pm

E pa srećno i berićetno vam bilo danas...htedoh reći ...većeras lu6777 ..ajd može i ujutro sa malim zakašnjenjem
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Humor : smijem se cim mi upadne nesto smjesno
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 8:16 pm

Kijara-brm ::
Srećan praznik momci.Koga neko čeka doma...lep provod..koga ne ,neka uživa u prizoru.... :mahhh:
i ostalom..

Vidim ja Kijaro da ces ti opet bjezati konjOvima....ahahah

Jel treba sad sve ovdje sto ima visuljak da izljubim?

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 8:21 pm

bom da znaš da ću uteći...hahaha..
koliko skontah po temi..muškarci trebaju da jaŠU žene...
nemrem ja na svoja leđa natovariti nikoga... :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 8:24 pm

363 dana muskarci jasu,a ova dva bivaju uzjahani...znaci ne moras daleko....bice jahanja i bRez konjOva.

.

Nazad na vrh Ići dole
Šmizla

Datum upisa : 07.10.2013

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 8:24 pm

Astra ::
..Jel treba sad sve ovdje sto ima visuljak da izljubim?
Astra ne preteruj...smehsmeh sad ću da izvadim mog "rezrervnog igrača", ererere da ga okačim i da se podmetnem samo da bi se malo ogrebala za koji poljubac.... rtrtr 
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 49
Datum upisa : 13.01.2013

Ja sam žestoki protivnik punjenja džepova trgovcima za svaku glupost koju objave da se slavi. Međunarodni dan trošenja para za ____________ (dopisati po želji)

Dakle nema poklona, nema ljubljenja i čestitanja samo zato što neko kaže da to treba.

P.S. ježim se od srculenca, cveća i čokolada lepljenih mi na FB povodom "dana zaljubljenih" "međunarodnog dana žena" i sličnog

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 8:25 pm

Hhahah vec na onom sad cu da izvadim,zamislih Lilo Wanders...nemoj...ljubnit cu ja tebe i bez vadjenja.

.

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 8:30 pm

ZoxZoja ::
Ja sam žestoki protivnik punjenja džepova trgovcima za svaku glupost koju objave da se slavi. Međunarodni dan trošenja para za ____________ (dopisati po želji)

Dakle nema poklona, nema ljubljenja i čestitanja samo zato što neko kaže da to treba.

P.S. ježim se od srculenca, cveća i čokolada lepljenih mi na FB povodom "dana zaljubljenih" "međunarodnog dana žena" i sličnog

Aj sta se bunis,bar danas nece bit toga na zidu...po meni neka ovih ovakvih dana...mene sramota od onog silnog glicera...a samo sto nisu krenuli sa lijepljenjem za Novu godinu.

.

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 49
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 8:38 pm

Danas je jedna prijateljica objavila da je Međunarodni dan muškaraca i Međunarodni dan toaleta. Fino smo se ispričali tamo lepeći aforizme gde se zajedno pominju ove dve kategorije slavljenika.

Stvarno nema ništa protiv da i muškarci imaju neki svoj dan ali mi smeta komercijalizacija po svaku cenu. Dajem ovom Danu 3-5 godina da se pretvori u isto ono u šta se pretvorilo Valentinovo, Dan Majki, 8. Mart, Božić i svi drugi praznici.

Ipak momcima na Forumu želim lepih 364 dana u godini a ovaj jedan kako im se zalomi zlz 

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda

Datum upisa : 13.09.2013

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 9:08 pm

Fala damama... zlz
Meni vala ovaj isti kao i svaki prethodni...madaaaaaaaaaaaaaaaa.....ima još vremena, nikad se ne zna... lu6777 

Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 9:09 pm

..sta si dobio na poklon? lu6777 zlz..za praznik..
Nazad na vrh Ići dole
brdjanin
peskovit je put do zvezda

Datum upisa : 13.09.2013

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 9:13 pm

Ma...moj je svaki dan... zlz
Ovo što se zove praznicima ja i ne računam! zlz

Nizbrdo je lakše. Ali uzbrdo je avantura!
Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods

Datum upisa : 23.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 9:25 pm

smehsmeh smehsmeh ....

jakog

:y2y2: 

1777

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Uto Nov 19, 2013 11:11 pm

ZoxZoja ::

Ma moze, ako ce na miraz hahahahahahahahahahahahahahahaahha
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Ned Feb 23, 2014 9:09 am

debilko ::
Danas se u Rusiji praznuje Dan Muškaraca i to je državni praznik,neradan dan.
Slavi se pod imenom Dan Zaštitnika Otadžbine (Den zašitnika otečestva)

Neka vam je prijatelji sa srećom

Pa ,braćo po pimpeku -srećan nam praznik (kad nas se žene već ne sete )  debeli 

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Ned Feb 23, 2014 9:32 am

Srećan vam praznik momci...:)

uzuz9  uzuz9  uzuz9
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )   Danas u 1:07 pm

Nazad na vrh Ići dole

Međunarodni Dan Muškaraca (19 novembar/23 februar )
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
 Similar topics
-
» 01-ASTRONOMSKA FOTOGRAFIJA DANA - NOVEMBAR 2014.
» 02-ASTRONOMSKA FOTOGRAFIJA DANA - FEBRUAR 2014.
» 011 - APOD - NOVEMBAR 2015.

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ĆASKAONICA /DEBATNI KLUB :: ČESTITKE I POZDRAVI *PRAZNICI*PROSLAVE *SVETKOVINE * :: VERSKI I DRUGI PRAZNICI-
Skoči na: