DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

SILOVANJE

Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: SILOVANJE   Ned Avg 10, 2008 12:19 pm

First topic message reminder :

Силовање је злочин присиљавања особе на сексуални акт са тешким физичким и емоционалним последицама.U zavisnosti od načina i starosti silovane osobe, za ovo krivično delo je predvidjena po nasim zakonima kazna od 1 -10 godina .Često se misli da su većinom silovanju izložene žene , no jednako su izloženi i deca , pa i muškarci , dakle silovatelj ne mora obavezno biti muskarac. Silovatelji , zajedno sa pedofilima, se smatraju najnizom karikom zločinaca, pa su posebno izloženi preziru i agresiji ostalih zatvorenika čak i u zatvorima. Šta vi mislite, koja bi bila primerena kazna za ovaj zločin ?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/

AutorPoruka
Kica/Praja
El virtuoso

Godina : 79
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   Uto Okt 03, 2017 5:02 pm

Astra ::
Kica/Praja ::
Prestrogi ste. Posle Nemačke i Švedska je omogućila brak pedofila i žrtve, sve je to ok, samo se opustite, a kad se opustite to ionako nije više silovanje

Netacno.....zrtva mora biti punoljetna i dobrovoljno u sexualnim odnosima sa roditeljem a na zalost, ovaj zakon je na snazi odavno u srbiji i ne smatra se krivicnom djelom.

Srbija je uvek išla ispred vremena u seksualnim slobodama. Kod nas je u pripremi nacrt zakona da se eventualna smrtna kazna ubicama povratnicima, izvrši seksualnim putem. Samo opušteno, jer kad se opustite to ionako više nije silovanje.

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 38
Humor : 𝑌𝐸𝑆-𝑌𝑜𝑢 𝑛𝑜𝑤 :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   Sre Okt 04, 2017 7:02 pm

'MOJ SE ŽIVOT RASPAO'
POTRESNA PRIČA TINEJDŽERICE 'Silovala su me dva policajca, utrpali su me u maricu i iživljavali se na meni 45 minuta, a onda me izbacili na cestu' VIŠE

Tinejdžerica iz njujorškog kvarta Brooklyn tvrdi da su je dva policijska detektiva silovala nakon što su je priveli zbog posjedovanja droge, piše New York Daily News.

"Moj se život raspao. Silovanje me uništilo", poručila je mlada djevojka preko svog odvjetnika Michaela Davida. "Uhvati me panika svaki put kada vidim policajca."

--------------------------------------
Ne znam,ali začudio me KIćin pogled na silovanje.Možda ja grešim.  Ova devojka bez obzira da li je dilala drogu ili se drogirala niko nema pravo da se iživljava na njoj.Na bilo kome.

I uvek će policajac biti u pravu- Prema visokopozicioniranim izvorima u policiji, Martins i Hall su kolegama rekli da je djevojka pristala na seks.
Strašno.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Kica/Praja
El virtuoso

Godina : 79
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   Sre Okt 04, 2017 9:16 pm

Ma bre Kijara pišem ironično. Vidiš da je sve otišlo u 3 p.m. Ko može da odobrava silovanje ?!?
Kad sve ljudske i moralne vrednosti odu u ambis, silovanje mozga ili silovanje genitalija se svodi na isto.
Sve se svodi na čisto iživljavanje nagonskih potreba pod vidom slobode. Nastrani su ponosni i ne samo to nego još i ismejavaju ove što bi da decu prave dvoje različitog pola. Pedofilija, incest i sve drugo se polako dovodi u sferu multikulturalnosti, pa će tako jednom i silovanje.
Naravno da sam protiv svega toga.

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   Sre Okt 04, 2017 11:40 pm

Ma bre Kijara pišem ironično. Vidiš da je sve otišlo u 3 p.m. Ko može da odobrava silovanje ?!?
Kad sve ljudske i moralne vrednosti odu u ambis, silovanje mozga ili silovanje genitalija se svodi na isto.
Sve se svodi na čisto iživljavanje nagonskih potreba pod vidom slobode. Nastrani su ponosni i ne samo to nego još i ismejavaju ove što bi da decu prave dvoje različitog pola. Pedofilija, incest i sve drugo se polako dovodi u sferu multikulturalnosti, pa će tako jednom i silovanje.
Sve je u redu Kićo . :)

(Tnx na objašnjenju-pročitala .Sad mi je "mnogo" toga jasnije   migg  )
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 50
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   Čet Okt 05, 2017 8:06 am

I meni je Kića digao pritisak svojim postom. Sreća pa sam se setila KO piše. Pre 3-4 godine bih mu glavu otkinula zbog istog. Ovako sam shvatila njegovu ironiju.

U pravu si Kićo. Incest, pedofilija i mnogo šta drugo se danas podvode pod "multikulturalnost" A nisu normalni. Izjednačavanje nasilja sa "kulturnim obrascem ponašanja" je ono što će našu "civilizaciju" dovesti do propasti. Pre ili kasnije. Baš kao što je i Rim propao.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

Godina : 43
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   Sub Okt 07, 2017 9:16 pm

ZoxZoja ::
ono što će našu "civilizaciju" dovesti do propasti. Pre ili kasnije.

Zar nije već propala?? Pogledaj oko sebe. Sve ono što nisi mogla ni da zamisliš da će da se dešava, dešava se kao potpuno normalna stvar
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Okano
Somborska Ruža
Somborska Ruža

Godina : 42
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   Sub Okt 07, 2017 9:46 pm

Ne volim ove teme jer niko se postaviti u ztrvinu kozu ne moze ...

Na moju nesrecu i cerka je bila zrtva manijaka a na srecu do silovanja nije doslo jer napao na prometnoj ulici uvece oko 20h gde se jos kretali povremno ljudi ..
Ono sto smo tad svi prozivljavali u kuci mesecima je neopisivo. Docikavala sam je gde god isla a mracak poceo da pada , vatala je panika u svakoj senci koji bi se pojavio na ulici ,zakljucavala bi se u sobu na ceo dan, nocima nije smela da zatvori oci jer cim zatvori on bi se pojavljivao ... dogurali smo tako daleko da smo zavrsili kod spihologa , na cajevima za spavanje i vecitog ubedjivanja da nije svaki muskarac u kapuljaci potencionalni napadac. Prijavili smo manijaka , odlazili na policiju davalai izjave, ne jednom isla na prepoznavanje i ako ga vec prepoznala sve je gurnuto pod tepih posto doticni gospodin od 30 godina bogatas sa mafijama u rodbini ... precesljala sam krivicni zakon , ljudska prava , mogla sam doktorirati vec ali na nasu zalost zakoni nisu pisani za zrtve ... tacke se pobijaju odma narednom i bez da ste krenuli u bilo sta vec ste izgubili ...

Lik je napao 14 devojcica te godine uzrasta izmedju 14 i 20 godina , skor svaka prijavila (tako nam policajac rekao) ali dzaba sve dok se nije zajebao i napao cerku skolskog policajca ... onda se digla fama , frka i buka . Odma sud , pa sve nanovo taman kad se sve zaboravilo pa isli torturu korak po korak ispocetka ...

Odma da kazem jer smo culirazne komentare koje su nas mnogo bolele a ismo mogli uticati na to .
Tipa : Sigurno je sama to trazila, vidi se kako je lepa ... ili mora da je obukla dopicnjak ... ili ... da ne nabrajam .

Zli jezici , mali umovi , nagadjanja ...
Ako je neka lepa zasto mora odma da bude kurva, silovana , izazivacica ili bilo sta ? Znaci lepota je prokletsvo ili ne sme niko da bude lep/a jer je to njegov greh ????

Ne nije imala ni dopicnjak (ne nosi ni leti a kamo li zimi ) bila je zima jos , imala je na sebi farmerice, polu kaput, kapu , veliki sal , cizmice , rukavice , i vracala se sa autobuske stanice u 20h !

Sad je to iza nas, sud zacutao on i dalje radi u kaficu gde i radio , jednom sam otisla da ga vidim ... prilazi maldim devojkama , merka ih onda u sanku s a kolegom komentarise , podrugljivo se smeje ...
Mogla sam ga zubima rastrgati od besa ali nisam ... zasto ? Razmislite ... to su ljudi kojima se sve moze a ja sam niko ...
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   Sub Okt 07, 2017 10:44 pm

Ne znam šta bi ti kazala.(proklestvo sredine u kojoj živiš od starne ljudi koji su samo spremni za osudu)
Očito ima dobru "zaleđinu" jer više devojaka je napao.
Važno da je malena dobro i ne ponovilo se nikada.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   Sub Okt 07, 2017 10:59 pm

Oki ne mogu da zamislim kroz šta ste prošli porodično i tvopja devojčica posebno. Ne dao mi Bog ni da ikad razumem. Pre mnogo godina imali smo manijaka/polupedofila u selu. Napadao je devojčice tek zašle u pubertet. Fetiš su mu bile njihove jedva vidljive grudi. Prijavljivan i večiti odgovor "Ne možemo ništa dok nešto ne uradi". To "nešto" je verovatno bilo siluje i ubije neku od žrtava. Onda je prešao granicu. Napao je dve devojčice čijoj braći se to nije dopalo. Dečaci uzrasta jedva 16 godina su rešili da uzmu zakon i pravdu u svoje ruke. Da zaštite njih dve ali i sve druge potencijalne žrtve. Prvo su misteriozno prestale da rade ulične svetiljke u okolini kuće gde je dotični živeo. Onda se jedno jutro samo čula priča kako je ŽŽ dobio batine. Dobre batine da je u bolnici završio. Njegov otac čiji ga je uticaj sitnog aparatčika dobrog sa "drugovima" do tad štitio naišao je na nepremostivi zid ćutanja. Svi smo znali ko je i zašto to uradio. Kladim se da je i tadašnja "narodna milicija" znala. Ali su "uzalud" tragali za počiniocima. A na pitanje "pa šta da radim s njim" dobio je odgovor "pa leči ga tamo gde si i sebe i gde ti je otac bio lečen". Jer dotična familija je imala dugu istoriju "nečiste krvi". Danas je ŽŽ u duševnoj bolnici iz koje neće nikad ni izaći. Jer godinama je postajao sve nasilniji i nasilniji. Tog oca koji ga je štitio napao je i istukao ne jednom.

Nisam za zakon ulice. Nisam za linč. Ali kad zakažu zakon i pravo onda pravda mora da potraži drugi način da bude zadovoljena. Takav nasilnik poznaje samo jedan jezik. Jezik nasilja i dok ga sam ne iskusi neće stati. Dok neka devojčica ne plati glavom njegovu osionost. Koga noć pojede tog jutro ne poznaje.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Somborska Ruža

PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   Sub Okt 07, 2017 11:10 pm

Hvala vam ....
No kad sam vec po ko zna koji put posetila policijsku stanicu na moje milionito isto pitanje kako mu ne mogu nista ako znaju ko je i sta radi , odgovor je ovakav bio:
Gospodjo zakon nam je vezao ruke, mi mozemo uzeti vasu prijavu i proselditi a po zakonu sve dok ne nanese ozledu koja se vidi on nije ucinio nista pogresno.

Znaci pazi ovako , on moze da te prati, uhodi , uteruje strah svaki dan a da pri tom ispada da on samo seta i nista ne radi drugo, on moze da te gura, pocupa odecu sa tebe, sramoti , maltretira verbalno , moze da te mazi , pipka i sve je to ne kaznjivo !

Takav je nas zakon usrani.
A pitam se gde je onda strah zrtve, dusevni kolaps i bol koji trpe ?
Ovo je bolesna drzava sa bolesnim zakonima i jos bolesnijim vodjama ...
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   Sub Okt 07, 2017 11:41 pm

Oki upravo to je ono "ne možemo ništa dok nešto ne uradi" od pre sto godina. Pa jebem vam mater valjda treba da zaštitite žrtve i od psihičke torture. Tu jedino pomaže isto prirediti nasilniku.Pratiti ga otvoreno, zijati u njega, očešati se u prolazu ... ma jebati mu majku nasilničku negde u mraku dok ne prizna kad je prvi put mamu za sisu ujeo. Pa onda opet.

Poštujem tvoje poštovanje zakona i rešenost da da ideš legalnim putem. Ali ne dao Bog nekom da stavi ruku na moje devojke s najvećim zadovoljstvom ću ga robijati.

Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Somborska Ruža

PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   Ned Okt 08, 2017 12:30 am

Do tad sam mislila da je gradjanska duznost postovati zakon , ali niko ne postuje i nazalost uvek sitna buranija najebe ... Zox ja se plasim da kad bih ja solo nesto poduzela on bi se okomio na moju decu jos vise , ja jesam lavica ali sam vagala i posledice ... dolijace on vec nekom pa ce naplatiti i moj deo na kraju krajeva nicija do zore nije gorala ....

Ali da sam sluslaa srce tad mislim da bi ga iskidala ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: SILOVANJE   

Nazad na vrh Ići dole

SILOVANJE
Nazad na vrh 
Strana 10 od 10Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: DRUŠTVENE NAUKE :: KRIMINALISTIKA :: KRIMINALISTIKA-
Skoči na: