DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

FACEBOOK i drugi "izlozi" ...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pon Avg 04, 2008 8:14 pm

First topic message reminder :

Mislim da ne moram objasnjavati sta je sve popularniji FACEBOOK ..Smatrate li ga korisnim sajtom , ili mislite da je to jos jedna od mogucnosti za licnu prezentaciju, stvaranje veza , upoznavanje...Šta mislite o facebooku, da li imate svoju stranicu tamo ?

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/

AutorPoruka
anja007

Datum upisa : 27.01.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Dec 19, 2008 4:23 pm

Pa bre ako spijuniras decu barem se "presvuci" pa nabaci neku periku na glavu, da te klinci ne prepoznaju.Ali tesko da nece namazani su danas oni svim bojama.
E za ovo "ubacivanje od pozadi" razbicu te kad te sretnem na chatu!
heheheh
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Dec 19, 2008 4:33 pm

Koliko god su djeca namazana,ipak ih snaslo sto je nas proslo i sva ta provjera moze proci neopazeno,a vjerujes li da sam dok su cure imale 15 i 16 godina,bila parkirana kraj diskaca odakle su trebale izadji,mladja je skoro i sjela na haubu a da nisu primjetile Astru u astri,hehe,tolko o djecijem oprezu.Podrzavam provjeru djece ali i direktna pitanja,jer toliko znamo prepoznati kad nam govore istinu.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com Na mreži
Crna_ovca
Princ od tora

Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Dec 19, 2008 4:34 pm

Daleko bilo anja da ja spijuniram decu.Samo eto procitam sta pisu oni i njihovi drugovi o skoli,izlascima i o svemu gde ne mogu biti prisutan.I sama znas da od 24 sata na dan ne provedemo sa decom svih 24 sata.

PS.Zasto da cekam chat da bi me razbila? :geek:
Nazad na vrh Ići dole
anja007

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Dec 19, 2008 4:38 pm

Ahahaha ovco bas si opicen)))))))))))recicu ti al na uvce.....
E ovako Astra i ja volim cesto da napravim zasedu, po noci po danu, malo da pogledam ovde onde.Sad je malo teze jer deca me znaju, a vole da vade jedni druge i da se pokrivaju samo tako.Da stavim periku na glavu sutra kada krenu u diskoteku, mislim da mi nece biti strano.Jer ipak, provera para vredi))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Dec 19, 2008 4:42 pm

I sad ces ti mene da kritikujes za "spijunazu" na facebook-u? :scratch: Mislim da je to lep nacin da se bude bar donekle u toku desavanja kod dece.Oni medjusobno nemaju barijera koje imaju u razgovoru sa roditeljima.A moja deca znaju da imam tamo profil.Pa kako bih drugacije bio njihov "prijatelj" tamo?
Nazad na vrh Ići dole
anja007

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Dec 19, 2008 4:49 pm

Pa onda to nije spijunaza,vec deca sama znaju da si sa njima na istom profilu.Drugarski odnos bravo)))))))))))
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Dec 19, 2008 4:51 pm

Zar kod tebe nije,kod mene su prijatelji prvo moja djeca,zetovi,i mnogo njihovih prijatelja......ima ih koje nikako ne poznajem,kad mama voli da se segaci,jbga!

.

Nazad na vrh Ići dole
anja007

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Dec 19, 2008 4:56 pm

Ja sam imala sina na msn, pa me blokirao (za tvoju informaciju) moj sin je mali ima 13 godina, ovaj mladji igra nitendo-v ne zabavlja se chatom.I kad bi se zabavljali verujem da bi bila zadnja osoba koju bi postavili na msn , da jos chatam sa njihovim drugarima i drugaricama.
A i ja se ne bunim puno,jer imali su obicaj da mi otvore msn i pisu po pvt kada ja nisam tu....
Eto takoc ja se drzim one ko se s decom igra upisan se budi, jos mi fale i na profilima, neka hvala, imaju oni svoje drustvo imam ja svoje.Kad porastu kao tvoji Astra bice druga pesma.Za sada , ne ljuti se mama i kada je na blocku.
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Dec 19, 2008 4:57 pm

Ja se neopterecujem sa nepoznatim osobama na facebook-u.Moja deca,deca mog rodjenog brata,dve zenske osobe sa chata(za koje smatram da su sasvim ok),i jedna prijateljica iz zivota na ciji nagovor sam i napravio profil,ali ga nisam koristio dok moja deca nisu pocela da obitavaju tamo.

Ps.Anja je jedna osoba sa chata,a druga je Storm.Od mene i vise nego dovoljno :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Dec 19, 2008 5:02 pm

Istina razlika je kad ti dijete ima 13 ili 25,ja sam sa svojima uvijek bila drugar i njihovo drustvo me uglavnom poznaje i smatra me super mamom,tako ih imam na spisku,povremeno se upitamo za zdravlje,ali nekad krene onako grupni chat,tu se provaljujem s njima,ta djeca mi se ismiju neki cak i ne znajuci da sam MAMA....

.

Nazad na vrh Ići dole
anja007

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Dec 19, 2008 5:17 pm

Ovco ja sam bas pocastvovana sto sam na lisitu))))))))))99
Astra da to je ta razlika o kojoj ti sve vreme govorim na ocigled mala ali znaci puno.Osim toga mislim da su cerke privrzenije i imaju malo drugaciji odnos sa mamama neko sinovi.Mislim kad stavi decu od 13 godina u profil sta ja imam tu da trazim, i petljam se u razgovor ko da sam ja volela dok sam bila klinka mamu u mome drustvu.Sada je drugacije bar za real mogu da kazem da imam drugaciji odnos sa majkom nego ranije.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Dec 19, 2008 7:37 pm

napravio sam par puta profil da bih video neke slike....naravno pod bog zna kojim imenom i bez slike...Šta znam....nekako mi je to kao "kud svi Turci"...kao i na svim sličnim sajtovima, nepoznati te kontaktira na osnovu slike ...Danas i dete zna napraviti svoj sajt, foto -galeriju....nekako mi je to ličnije, ako ko treba već da pogleda....

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Sre Jan 07, 2009 5:23 pm

Evo , novi prilozi...(uz opasnost da Ofca_ zaebava tongue ) Ovoga puta sa nekog Badoo .com. Gomilalo mi se na MSN pošti(koju nikada ne gledam) i ajd, pogledam...Odmah da se ogradim-pozivnice za te kojekakve sajtove mi šalje neki čovek iz Sarajeva , i to redovno-i redovno se upecam.(radoznalost je ubila mačku ) Registrujem se pod nekim bez veze imenom, nema slika, samo godine i avatar....Ove nisu bar maloletne (izmedju 22 i 25 god ), sve su iz Bgd i imaju zanimljive ponude -od izlaska do .....jedna želi "pratnju" za Svetsko prvenstvo u južnoj Africi 2010 :confused: Svaka ima svoj profil ,i to iscrpan , sa serijom fotografija(ako si "prijatelj" otvara ti se i "private adult" folder) Svima piše da bi chating, dating, frienship , sirios relationship ....and more....E sad-taj chat tamo je ludnica Ta neka vas pozove-kliknete na pozivnicu, i otvori se private chat -prozor, sa svim mogućnostima kao kod MSN-a , a dok pricate ,godpodjicine slike vrte u slide-show, kao reklama ....verovatno da se održi pažnja plezzz Ovoga puta nisam stavio ni nickove , ni mailove ,da me Storm ne bom (mada ne vidim zasto bih bio diskretan, ako je to javni sajt???)

(trenutno ne radi ImageShack..stavicu jos par slika )

Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Sre Jan 07, 2009 5:43 pm

Daniiiiiiiiiiii,obavezno mi proveri koja je ova zadnjaaaaaaaa.Kako je dobar sljunak na plazi.Pitaj je gde je to bila,da znam gde cu na more dogodine.... :joint:

P.S.Vidis da nije ofca ovde samo da zaebava.Resavam pitanje godisnjeg odmora. :974438:

"obavezno napravim profil,ali ne gledam" Jel' ti to nas zaebavas? :scratch: Koji ce ti onda profil?Da bi nama prikazao?I sta ako se ja jadan navucem na te sajtove? :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Sre Jan 07, 2009 5:46 pm

Ja bih prvu da pitam cime glanca stepenice!

.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Sre Jan 07, 2009 5:57 pm

Crna_ovca_chata ::
Daniiiiiiiiiiii,obavezno mi proveri koja je ova zadnjaaaaaaaa.Kako je dobar sljunak na plazi.Pitaj je gde je to bila,da znam gde cu na more dogodine.... :joint:

P.S.Vidis da nije ofca ovde samo da zaebava.Resavam pitanje godisnjeg odmora. :974438:

"obavezno napravim profil,ali ne gledam" Jel' ti to nas zaebavas? :scratch: Koji ce ti onda profil?Da bi nama prikazao?I sta ako se ja jadan navucem na te sajtove? :geek:

Ovako ti to funkcioniše -taj lik mi salje neke dve godine skoro svaki dan pozivnice , slike, powere....najviše za sajtove E sad, ja hoću da vidim šta je to-ali ne možeš ako se ne reg.Tako da imam "profil" na ...nemam pojma , facebook sigurno 5-6 ( i uvek moram se ponovo reg , jer naravno zaboravim pass do sledeće prilike) zorphia, tagged, wayn,hi5, badoo, znamo se.com ....ma krša (hoćes da ti dam mail od lika, neće ti biti dosadno, mailova svaki dan , hehehe) I ovako njuškam po sajtovima , da dovučem ovamo ako ima šta zanimljivo (linkove , slike , animacije, tekstove) pa tako uvek mislim-da vidim, možda ima nešto...Onda pošta odande stiže,gomila se, i kad vidim da je odande, ni ne pogledam, dok ne napravim "čišćenje" E danas je bio taj dan A ovo ti je lako....odeš na badoo.com, reg.se -i lepo imas tamo "tragač"Ukucas pol, godine, zemlju, grad-i lepo ti izbaci spisak "kandidatkinja "Ove su izmedju 22-25, bgd., lako ćeš naći ..pa se zabavi

Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Sre Jan 07, 2009 6:02 pm

Astra ::
Ja bih prvu da pitam cime glanca stepenice!

Sta imas da je pitas.Pa vidi se da dupetom glanca...Zato joj se tako sija...stepeniste :geek:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Jan 16, 2009 10:23 pm

Milica Majstorović iz „Operacije trijumf”

Uživam u ljubavi sa Lenđerom

Autor: M. R. | Foto:z. lončarević - z. raš | 16.01.2009. - 08:00

Milici Majstorović, jednoj od najlepših studentkinja „Operacije trijumf” za koju svi tvrde da poseduje muzički faktor iks i kojoj već prognoziraju veliku karijeru, život posle studiranja na akademiji „Operacije trijumf” se veoma promenio. Iz Kragujevca se preselila u Beograd, snimila je prvu pesmu „Savršeni par” koja je već postala hit i koja će se naći na prvoj kompilaciji pesama „Operacije trijumf”, uskoro putuje na turneju po zemljama bivše Jugoslavije i promenila je emotivni status - zaljubila se u mladog i uspešnog plivača Ivana Lenđera.

- Sve se promenilo. Prvo, zbog posla sam se preselila u Beograd i živim u stanu sa Nikolom Paunovićem i Đorđem Gogovim - počinje priču za „Blic” Milica i objašnjava kako je deliti stan sa dva rokera sa akademije.
- Super se slažemo… Dobro je kako sam mislila da će biti. Imamo samo malih problema oko toga ko će da pere sudove, jer svako pokušava da se izvuče, ali je super. Eto, Pidža (Nikola) je zadužen za kuhinju, on nam uvek napravi neki dobar ručak - kaže kroz osmeh zgodna studentkinja koja je u finalnoj večeri serijala otpevala prvu pesmu „Savršen par” koja je na prečac osvojila publiku.
- Očekujem da ta pesma bude hit! Znam da je trenutno dosta slušana i tražena. Ja sam prosto prezadovoljna time - ističe ona i dodaje da bi u karijeri najviše volela da nastupa po festivalima, kao i da sarađuje sa Markom Konom koji joj je i uradio pesmu „Savršeni par”.
A ta pesma je zaista samo početak. Milicu i sve studente uskoro očekuje i muzička turneja u svim zemljama bivše Jugoslavije.
- Jedva čekam turneju. Skoplje, Zagreb… nikada nisam videla te gradove i drago mi je što ćemo svuda putovati, a drugo, nastupaću sa ljudima sa kojima sam živela, stvarno sam srećna - oduševljena je ona, a na pitanje kako će se studenti sada slagati kada nema kamera, dodaje:
- Uuuuuu (smeh)… Što se mene tiče, imam krug ljudi sa kojima se super družim, relativno sam sa svima u dobrim odnosima. A kako će drugi, stvarno ne znam. U svakom slučaju, biće zanimljivo - iskrena je ona, a o rivalstvu među studentima kaže:
- Time se ne opterećujem. Ko tako razmišlja, samo zamara svoj mozak. Meni je bitno kako ću ja da napredujem.
Pored toga što vešto grabi ka uspehu u muzici, Milica je veoma zadovoljna i srećna u ljubavi. Ona je već mesec dana u vezi sa perspektivnim plivačem Ivanom Lenđerom.
- Naša veza super funkcioniše. Upoznali smo se preko „Fejsbuka”, tome je kumovao moj trener plivanja. U početku smo se dopisivali, a onda je on došao na jedno gala veče i tada smo se spojili. Zaljubljeni smo! Bio je kod mene u Kragujevcu, upoznao je moje roditelje i oni su oduševljeni njime, kažu da je baš fin. Ljudi u mom okruženju su zadovoljni mojim izborom. I ja sam upoznala njegove roditelje. Baš nam je lepo - otkriva Milica i ne krije čime ju je mladi plivač osvojio:
- On je zaista pravi džentlmen. I bez obzira na mnogobrojne obaveze, uvek ima vremena za mene.
Iako Lenđer živi u Zrenjaninu, a Milica na relaciji Kragujevac-Beograd, ona kaže da sve ide normalnim tokom.
- Redovno se čujemo i viđamo se kada god imamo priliku. Razdaljina nije problem, sve smo regulisali. Očekivala sam takvu vezu i potpuno mi odgovara što i on ima obaveze, jer ja želim da se usredsredim na karijeru. Razumemo se, nekako smo se baš pronašli - zaključuje Milica

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Jan 16, 2009 10:24 pm

Pa neka im je srećno i neka uživaju u ljubavi.....
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Jan 16, 2009 10:30 pm

Ja sam nakon duuuuugo vremena uspostavila kontakt sa bratom,dala mu kontakt putokaz za moje kcerke.trebate to vidjeti,kcer me pita dal je to moj ujak,pa ja ga ne znam,on kaze,ista je ti,a zar je to ona mala curica koju sam zadnji put vidio prije 18-19 godina.
Ipak je facebook dobra stvar.

.

Nazad na vrh Ići dole
Slovenska

Datum upisa : 05.01.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Jan 29, 2009 4:29 pm

Slovenska=neznalica...

Ja zaboravila pass...od TOG facebooka...i tako...ko zna koliko dugo ja TO imam...ali se sinoc setih....( setih...isprobala milion varijanti )...i nista...kao sto je i bilo...Kako se tamo komunicira,zivo me zanima ( salim se...ma nema veze )...Ostajem ja forumasica a ne book-erka ( ala je lep izraz)...

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Jan 29, 2009 10:05 pm

Slovenska ::
Slovenska=neznalica...

Ja zaboravila pass...od TOG facebooka...i tako...ko zna koliko dugo ja TO imam...ali se sinoc setih....( setih...isprobala milion varijanti )...i nista...kao sto je i bilo...Kako se tamo komunicira,zivo me zanima ( salim se...ma nema veze )...Ostajem ja forumasica a ne book-erka ( ala je lep izraz)...

Pa napravi novi.......nikakav problem....i to kao Slovenska.....videćeš koliko ljudi će se smesta javiti za friedship ::da

nego...jučerašnji podatak...procenjuje se da na Facebooku ima oko 150 000 000 "portreta" kakav je trend, do kraja godine se očekuje još 50 000 000 Koja je to "državetina" .....nas koliko ono ima u Srbiji, nesto preko 6 000 000 ? :329340:

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Jan 29, 2009 10:26 pm

S vidò,da te ne cujem ni jednu vise protiv FB

.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Ned Feb 01, 2009 5:48 pm

Astra ::
S vidò,da te ne cujem ni jednu vise protiv FB

Skoro da sam ostao bez argumenata, ali ne lezi vraže.......

Pojavi se moj drug Mićo, i prilično uvredjeno kaže-a što ja ne prihvatim njegov poziv za prijateljstvo za FB ? Pa kad ga nemam.......a i ne zanima me......medjutim....(za priču je bitno da sam većinu stvari o kompovima naučio baš od njega , ali net mu nije bila specijalnost E sad, kada je i on uveo ADSL, stalno visi tamo) pa pošto voli da pojašnjava i proučava stvari, pokaže mi šta FB u stvari može, naravno na njegovom nalogu.........

Lepo pronadjem tamo dame za koje bih ruku u vatru dao da su se skinule sa neta....(to ima svoje razloge, zašto) ,imaju gospodje "prijatelja" koliko hoćeš , a i što bi išle na javne chat kanale -kada mogu tamo, lepo na miru...i da niko ne zna. Plus još ona mogućnost da su postirane slike , tako da su "pozivi na prijateljstvo" verovatno veoma česti...

Ono što me posebno razočaralo , neke od tih slika sam ja i pravio,(i malo i doterao) i stare su dakle, bar nekoliko godina.....ali se ne zamenjuju aktuelnijima, ccccc.........

Zaista, nekada pomislim da se nekima lakše skinuti sa heroina , nego sa "chata" A FB je savršena "dimna zavesa" :grrrrrrrrrr:

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Ned Feb 01, 2009 6:19 pm

Ja recimo izmjenim samo bitne informacije na FB,znaci nesto kao sms poruka,znaci,nije svakome do chatanja,posebno ne sa nepoznatima,na FB imam samo ljude koje poznajem......a i s njima,kazem,razmjenim jednu recenicu ponekad u 10 dana.Ako zelim da drobim,okrenem telefonom i to je to,mnogo brze,ne cekam niciji odgovor vjecnost.
Medjutim,ako neko koristi taj link za upoznavanje,za skrivanje......nebitno,ne znam ni sta je u tome lose...svako trazi ono sto zeli,ja ga u svakom slucaju koristim u korisne stvari,a nikako za glupu bezvrijednu pricu kakve se citaju na chatovima.

.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   

Nazad na vrh Ići dole

FACEBOOK i drugi "izlozi" ...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 43Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 23 ... 43  Sledeći
 Similar topics
-
» "Najgora" hrana koju možete izabrati
» Kako se naviknuti na "novo" telo?
» "Brainfood" - hranom protiv zaboravnosti
» Kreveti za "veliku" decu :)
» Problemi kod hranjenja bebe, "bljuckanje", povraćanje, itd..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: