DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

FACEBOOK i drugi "izlozi" ...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pon Avg 04, 2008 8:14 pm

First topic message reminder :

Mislim da ne moram objasnjavati sta je sve popularniji FACEBOOK ..Smatrate li ga korisnim sajtom , ili mislite da je to jos jedna od mogucnosti za licnu prezentaciju, stvaranje veza , upoznavanje...Šta mislite o facebooku, da li imate svoju stranicu tamo ?

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/

AutorPoruka
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits

Godina : 42
Datum upisa : 16.08.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Apr 23, 2009 12:09 pm

Ja nemam svoj account na facebook, jer izbegavam pojavljivanje na javnih sajtova iz ličnih, zdravo-razumskih razloga.

Ali sinoć sam se baš obradovala kad je Sanjar pronašao drugove iz srednje škole. Neki rade u inostranstvu, neki ostali u Skoplju...ali rec mi je da je nekima zaboravio ime, devojke su promenile prezime, pa je to baš teško za iskopati.
Pričao je sa par njih, i eto dogovorili su se da organizuju neoficijalan generacijski susret...Upravo preko facebook-a.
Zanimljivo :974438:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Apr 23, 2009 1:50 pm

Ako imaš kakvu muku,
obrati se Facebooku :twisted:

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Apr 23, 2009 7:14 pm

Astra ::
Kako ti ne shvatas da me moze gledati kome ja dozvolim,sta me briga za te pizde sto se cerece da bi ih neki idiot kliknuo,a onda se nadrkavao jer je ona u sustini neka drobara od 150 kg sa sexi glasicem,ajde bre.Jos uvijek me ne mozes ubijediti da je facebook los,pogotovo sto sam nasla ljude koje sam izgubila prije 15,20 godina.Ko trazi te rascevrljite,taj ih i nadje,ja jos nisam nasla to na facebooku i ne vjerujem ni da cu naci.
Ja samo hocu reci ko skuplja te i takve,cak ne treba da ulazi na facebook,ima ih na svakoj stranici kao reklama.

Znam kako facebook funkcioniše-i nisam zadrt , nemam ništa ni protiv toga , ni protiv bilo kog xxx sajta. Samo smatram da ozbiljan sajt-kao Facebook , mora sprečiti i korišćenje čak i imena , a kamoli prostora .Reklame ? Ovo su deca , bre !

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Apr 23, 2009 7:57 pm

Nemam profil na facebooku..Mislim da mi je dosta i ovo.Ako nisam fensy što ga nemam zabole me ćošak .Ko smatra da mu je potrebno ,ok..Nisam protivnik,ali meni osobno ne treba...Svako ima svoje razloge za i protiv..:)))))))

:mala ljulja:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Apr 23, 2009 8:58 pm

Vidis Dany da pise 18+,a ja to ne vidim nigdje na facebooku,istina unutra sam ako dobijem poruku od prijatelja,ne cesto,ali i da sam svaki dan,sto trazis i dobijes,ja sam trazila familiju,prijatelje,to mi se i pokazalo......nemam namjeru ni da falim taj program,samo hoci reci da ono za sta ga ja koristim,sluzi svrsi,bolje nego i jedan dosadasnji izlog.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Uto Maj 19, 2009 9:53 am

Izrael: Militanti preko Fejsbuka vrbuju špijune

Autor: Beta | 19.05.2009. - 09:03

Izraelska unutrašnja obaveštajna služba pozvala je javnost u toj zemlji da bude oprezna prilikom korišćenja Fejsbuka, uz obrazloženje da arapski militanti preko te društvene mreže na internetu pokušavaju da regrutuju špijune.

Obaveštajna služba Šin Bet upozorila je Izraelce da ne odgovaraju na poruke nepoznatog korisnika, kao i da ne odaju brojeve telefona i druge osetljive podatke preko interneta. Ta služba je dodala da je u poslednje vreme bio veliki broj incidenata u kojima su "nasilne grupe pokušale da regrutuju preko Fejsbuka i drugih internet sajtova Izraelce".
U jednom trenutku, prema navodima Šin Beta, korisnike izraleskog Fejsbuka kontaktirao je čovek koji se predstavio kao libanski agent i ponudio im novac za informacije o Izraelu.
"Terorističke organizacije koriste ove sajtove kako bi privoleli Izraelce da se lično sastanu sa njihovim pripadnicima, koji na taj način mogu da ih otmu, ubiju ili regrutuju kao špijune", saopštio je Šin Bet.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Maj 28, 2009 2:57 pm

"Facebook" ponovo dozvoljen u Iranu

Autor: Beta | 27.05.2009. - 07:15

U Iranu je ponovo omogućen pristup društvenoj mreži na internetu „Facebook” koju su iranske vlasti krajem prošle nedelje blokirale.

Iranske vlasti su u subotu zabranile pristup „Facebook”-u, što je podstaklo kritike da žele da onemoguće pobornike reformi da propagiraju svoje ideje u kampanji za predsedničke izbore u junu.
Glavni reformski kandidat za predsednika Mir Husein Musavi pokušava da podstakne mlade da izađu na izbore i koristi „Facebook” kako bi pridobio njihovu podršku.
Iranske vlasti nisu komentarisale informaciju o zabrani pristupa „Facebook”-u, a nija saopšten ni razlog za obnavljanje pristupa.
Predsednički izbori u Iranu održaće se 12. juna a Musavi važi za glavnog rivala sadašnjem predsedniku Mahmudu Ahmadinedžadu, koji se kandiduje za drugi četvorogodišnji mandat.
Musavija, bivšeg premijera, podržava nekadašnji predsednik Irana i pobornik reformi Muhamed Hatami, kao i vodeće reformske stranke.

Nazad na vrh Ići dole
Andjelika

Godina : 34
Humor : zdrav seljachki, rekla bih...
Datum upisa : 16.05.2009

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Maj 28, 2009 5:04 pm

Imam profil na FB i tamo meni drage ljude. Znaci, samo ljudi koje lichno poznajem i koje smatram iole dobronamernim. Nema nepoznatih,nema cak ni onih koje znam a smatram ih losim ljudima.
Pronashla sam tamo ili su mene pronashli, ljudi koje godinama nisam ni chula ni videla, shkolski drugovi, drugarice, neki shto otishli u inostranstvo odavno...
Za mene FB predstavlja oazu prijatelja...
Kachimo fotke, komentarishemo, zezamo se, dogovaramo se oko vidjenja ovako... Ne vidim u tome nista lose, zaista.

Za pametnog coveka je to pametan nacin komunikacije. Budala uvek i sve moze da upropasti.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Maj 28, 2009 8:03 pm

N
ova vatikanska web-stranica, www.Pope2you.net nudi aplikaciju nazvanu "Papa vas upoznaje na Facebooku", omogućujući tako vjernicima da vide Papine govore i poruke na iPhonima ili iPodu. Vatikanski Svjetski dan komunikacije u nedjelju 24. svibnja posvećen je komunikaciji evanđelja pomoću novih tehnologija.

"Mnogo mladih osoba danas ne čita tradicionalne medije kao novine i magazine za informacije i zabavu. Oni pripadaju drugoj medijskoj kulturi, i ovo je naše nastojanje da budemo prisutni u toj kulturi", rekao je monsinjor Paul Tighe, tajnik Papinskog vijeća za socijalnu komunikaciju.

Korisnici ove nove stranice mogu odabrati više od desetak "virtualnih razglednica" sa slikama Pape i njegovim porukama o vjeri, ljubavi i životu uopće, posebno usmjerenih prema mladima, i šaljući ih drugim korisnicima.

Katolička crkva, koja doživljava smanjenje broja vjernika i odlazaka u Crkvu, već ranije se okrenula internetu.

Prošlog siječnja Papa je postao jedan od najstarijih ljudi na svijetu koji ima svoj YouTube kanal, www.youtube.com/vaticanit.

Ta nova stranica je trenutno dostupna na talijanskom, engleskom, španskom, francuskom, i holandskom jeziku, prenijele su agencije.

:kkkkk: :kkkkk: :kkkkk: :kkkkk: :kkkkk: :kkkkk: :kkkkk:

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Maj 29, 2009 9:36 pm

Hatebook

Portal za one koji mrze Facebook i sve što ide uz njega

Dosta vam je promena statusa, skupljanja 15.000 članova grupe za podršku stanarima Male Moštanice i tagovanja na slikama iz osnovne škole? Onda je Hatebook portal pravo mesto za vas. Hatebook liči i funkcioniše vrlo slično kao Facebook, ali sa zlim detaljima. Boje su pakleno crvene, profili su urađeni pod imenom - Bolji sam od tebe - a možete i da pravite Mrzim albume (Hate albums). Kreatori ove anti socijalne mreže su neki ludi nemci, ali za sada projekat ima malo problema sa privatnošću pošto su svi podaci javni. Ali vi ionako želite da svi znaju koga i šta sve mrzite, zar ne. "Diskonektujte se od svega što mrzite. Objavite nečije laži ili tajne i tračeve vaših prijatelja i neprijatelja. Otkrijte provokativne slike i video na vašem Mrzim profilu. Tagujte neprijatelje, pridružite se bandama i preuzmite svet", poručuju nam tvorci ovog blesavog projekta. Možda čak i napravimo naš MRZIM ceo svet profil, ukoliko uskoro ne zaradimo milione od Domino Magazina.

Pogledaj i: facebook , hatebook , internet

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pon Jul 13, 2009 11:30 pm

Ruski investitor kupuje akcije Fejsbuka

Autor: Tanjug | 13.07.2009. - 21:41

Ruska internet kompanija "Digital Sky Technologies" platiće 14.77 dolara po običnoj akciji zaposlenima u Fejsbuku, čime je vrednost najpopularnije internet društvene mreže dostigla oko 6,5 milijardi dolara, preneli su izvori upućeni u pregovore.

Ugovor će omogućiti DST-u da kupi obične akcije od zaposlenih i bivših zaposlenih u Fejsbuku i nije povezan sa ulaganjem ovog ruskog investitora od 200 miliona dolara u maju ove godine. Zajedno će ove dve transakcije omogućiti DST-u udeo od 3,5 odsto u Fejsbuku, rekao je izvor britanskoj agenciji Rojters.
Zvaničnici Fejsbuka su potvrdili da je kupovina običnih akcija u toku. U saopštenju, izvršni direktor Fejsbuka Mark Cukerberg je rekao da je zadovoljan, s obzirom na to da je cena koju DST nudi "mnogo veća" od cene koja je prošle jeseni razmatrana u okviru sličnog programa koji bi omogućio zaposlenima da zarade na akcijama.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Sub Jul 25, 2009 10:51 am

Imenjaci sa Fejsbuka staju na ludi kamen

Autor: Blic online | Foto:AP | 21.07.2009. - 20:48

Mladić i devojka istog imena – Keli Hildebrand – upoznali su se preko društvenog veb-sajta "Fejsbuk" i sada planiraju da se venčaju, piše BBC.

Keli Ketrin Hildebrand (20) otkrila je da na "Fejsbuku" ima još jedna osoba koja se zove kao i ona – Keli Karl Hildebrand (24) iz Luboka u Teksasu. Ona je Keliju poslala poruku i postali su prijatelji. Keli Ketrin, studentkinja iz Majamija, rekla je da je sled događaja bilo ispunjenje "Božjeg plana".

Keli Karl navodi da mu se imenjakinja svidela, ali se plašio da su možda rođaci. On je dodao i da nije mogao ni da sanja dokle će ih slučajno upoznavanje dovesti. Razmenili su telefone i kasnije je on otišao na Floridu da se upoznaju.
Keli i Keli planiraju da se venčaju u oktobru i otkrivaju da nemaju namere da svojoj deci daju ime Keli.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Sub Avg 08, 2009 9:57 am

"Fejsbuk" četvrti najposećeniji sajt na svetu

Autor: Tanjug | 08.08.2009. - 09:35

Čuveni društveni veb sajt "Fejsbuk" zauzeo je četvrto mesto među najposećenijim Internet sajtovima na svetu dostigavši u junu 340 miliona pojedinačnih poseta mesečno, što predstavlja rast od 157 odsto za godinu dana, objavila je istraživačka kompanija "KomSkor".

Ispred "Fejsbuka" se nalaze "Gugl" (844 miliona pojedinačnih poseta), "Majkrosoft" (691 milion) i "Jahu" (581 milion), prenela su francuska elektronska glasila.
Prema podacima "KomSkora", od ukupno 250 miliona aktivnih korisnika "Fejsbuka" njih 120 miliona se konektuje najmanje jednom dnevno, dok se preko njegovih servera mesečno postavi milijardu fotografija, kao i 10 miliona video sadržaja.
"Fejsbuk" ima, između ostalog, ukupno 45 miliona aktivnih grupa.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pet Okt 23, 2009 9:25 pm

U današnjim dnevnim novinama , ima vest da se nekom Ameru obratila jedna Vijetnamka , sa porukom na Facebooku "Ličite mi jako na nekoga koga sam znala...."

Ispalo je da je to njegova devojka iz Saigona , dok je tamo bio stacioniran kao vojnik-i da imaju 23 godinšju ćerku-za koju on nije ni znao .

Svet je mali.....kad se gleda preko Facebooka .

Nazad na vrh Ići dole
anja007

Datum upisa : 27.01.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Uto Okt 27, 2009 11:36 am

Ja pronadjoh jos vise poznatih ljudi na fb, ili ona mozda pronadjose mene.
Drugarica par kuca od mene, pa onda prijatelji iz mesta pored naseg, pa kumcici, njihovi rodjaci koji su bili kod mene na nekim proslavama, rodjaci prijatelji itd...Broj drasticno raste, a ove sa kojima ne komuniciram puno skidam sa liste i stavljam ljude koje znam duze....

Nije lose, nije lose...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Sre Nov 04, 2009 2:45 pm

Reagovanja posle pisanja „Blica“

Somborci na „Fejsbuku“ brane fijakersku službu

Autor: Zlata Vasiljević | 04.11.2009. - 10:59

Sombor - Posle pisanje „Blica“ da bi Sombor mogao ostati bez svog prepoznatljivog obeležja fijakera i to zbog toga što u budžetu nema novca za fijakersku službu, na „Fejsbuku“ je pokrenuta stranica podrške oostanku fijakerske službe u gradu.

Inicijatori te stranice pozvali su sve koji imaju dobre predloge da se uključe u diskusiju, kako kažu, da bi se sačuvao brend, da se Sombor više ne bruka i da ima sluha za mnogo važnije stvari od politike.
Za manje od mesec dana to je drugi put da se u dešavanja u Somboru građani uključuju preko „Fejsbuka“. Prvi put je pokrenuta podrška gradonačelniku Dušanu Joviću , a sada i podrška očuvanju fijakera u Somboru.
Komentare, predloge i inicijative na stranici podrške očuvanju fijakera u Somboru ostavilo je čak 900 Somboraca koji i dalje žive u rodnom gradu, Somboraca koji žive u dugim gradovima i državama, ali onih koji su kao uspomenu iz Sombora poneli vožnju fijakerom oko čuvenog Somborskog venca.
- Nadam se da je to samo greška koju će gradske vlasti da isprave. Mislim i da građani neće dozvoliti da Sombor ostane bez svog zaštitnog znaka. Sombor bez fijakera nije grad koga smo znali. Sramota i bruka. Zar se sve mora uništiti?
Ovo su samo neki od komentara podrške očuvanja fijakera u Somboru. U situaciji kada o svemu odlučuje politika i kada mišljenje običnih ljudi niko ne sluša i ne uvažava, Somborci su globalnu mrežu iskoristili da bi javno izneli svoj stav.
Somborski fijakerista Ilija Mirković prijatno je iznenađen podrškom koju dobija od običnih građana ne samo preko „fejsbuka“ već i prilikom susreta na somborskim ulicama. Posle teksta u „Blicu“ pozvan je na razgovor u Gradsku upravu.
- Rečeno mi je da će prilikom drugog rebalansa biti vraćena budžetska pozicija za fijakersku službu i da će novac biti obezbeđen - kaže Mirković.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Nov 05, 2009 2:54 pm

Klinci iz osnovne napravili na Facebooku grupu "Zatvorite škole "-kao, zbog svinjskog gripa , i naravno , već ima par hiljada članova .
Kaže moj klinac "Nateraćemo ministra prosvete za zatvori škole"
Naivac,,,,,ne zna da mu je ministar Slobin verni socijalista ...slali su oni decu da ginu , a i briga ih....njihova su po švajcarskim koledžima .

Nazad na vrh Ići dole
Xenia

Godina : 40
Datum upisa : 25.09.2009

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Nov 05, 2009 3:38 pm

Zelim verovati da ne opterecujes dete ni Slobom ni socijalistima,a neke stvari se rade i kad ne zelis,tako da skole i mogu biti zatvorene iako sede ti sto kazes da nemaju srca za decu.

Malo je zaista preterano sto ubacujes politiku u svaku temu,u stvari svoje misljenje o politickoj situaciji,vratimo se Face Booku

Nazad na vrh Ići dole
samo_SVOJA

Godina : 55
Datum upisa : 28.10.2009

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Nov 05, 2009 6:57 pm

Moj stariji sin mi je prosle godine otvorio nalog tamo,poenta je bila da ne trosimo novac na sms porukice bar tokom radnog dana,nisam mnogo znala o FB ,ne mislim ni da danas znam vise,medjutim moram istaci da meni fb sluzi za komunikaciju sa ljudima koji nisu u mojoj blizini( kao najeftinija varijanta) .Nisam materijalni tip ali zaista nemam mogucnosti cuti se s mojima u hrvatskoj,pa sa sestrom i bratom koji su jedno u Vasingtonu drugo na brodu,pa na fejs sluzi za EXTRA kontakt.Imam mnogo dece na fb i zaista stvarnih prijatelja,medjutim ovih dana zbog foruma ovog naseg preksih pravilo da ne sirim krug i prihvatih divne ljude za prijatelje pored onih par koje sam imala,Danija Vericu ,Snezu,s tim sto sam s sa Storm i u drugoj vrsti kontakta. Nemam lose iskustvo iako sam socijalni tip,vise volim caskanje uz kaficu ali oci u oci,ne bezim ni od ovog vrtuelnog sve dok mi prija.Toliko o mom vidjenju fejsa
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Čet Nov 05, 2009 7:18 pm

samo_SVOJA ::
Moj stariji sin mi je prosle godine otvorio nalog tamo,poenta je bila da ne trosimo novac na sms porukice bar tokom radnog dana,nisam mnogo znala o FB ,ne mislim ni da danas znam vise,medjutim moram istaci da meni fb sluzi za komunikaciju sa ljudima koji nisu u mojoj blizini( kao najeftinija varijanta) .Nisam materijalni tip ali zaista nemam mogucnosti cuti se s mojima u hrvatskoj,pa sa sestrom i bratom koji su jedno u Vasingtonu drugo na brodu,pa na fejs sluzi za EXTRA kontakt.Imam mnogo dece na fb i zaista stvarnih prijatelja,medjutim ovih dana zbog foruma ovog naseg preksih pravilo da ne sirim krug i prihvatih divne ljude za prijatelje pored onih par koje sam imala,Danija Vericu ,Snezu,s tim sto sam s sa Storm i u drugoj vrsti kontakta. Nemam lose iskustvo iako sam socijalni tip,vise volim caskanje uz kaficu ali oci u oci,ne bezim ni od ovog vrtuelnog sve dok mi prija.Toliko o mom vidjenju fejsa

Pa imas bolju varijantu-Skype , besplatno telefoniranje .Sve što ti treba je mikrofon od 200 din -i mozes za DŽ da pričaš sa celim svetom koliko hoćeš .
Ton je ok, a imaš i sliku ,ako želiš.
Pa ne znam, razumem da je Fejs zaista toliko rasprostranjen da se zaista mogu naći neki ljudi sa kojima smo izgubili kontakt, ali one igrice ili već šta su...meni je to bzvz...
No pošto si u kontaktu sa Storm ...reci joj (kako ona meni kaže ) da je u .....i da dovuče ovamo !

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pon Nov 23, 2009 8:21 pm

"NE PRIHVATAJ POZIVE ZA PRIJATELJA OD KRISTOFERA DEJVISA I DZESIKE DEJVIS ONI SU HAKERI. MOLIM TE RECI SVIMA NA SVOJOJ LISTI ZATO STO AKO NEKO SA TVOJE LISTE IH DODA ONI CE BITI I U TVOJOJ LISTI TAKODJE

Ovo mi je poslala Silvy,a vi posaljite svojim kontaktima sa FB.Cula sam za ovo da kkruzi kao virus Facebookom.

.

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pon Nov 23, 2009 8:55 pm

Ima hakera pun F.b.Samo što nikad ne znaš ko se krije iza imena...Neko može da uzme i naše pa da napravi tako nešto.Dok skontaš koga si prihvatio od dvije iste osobe,ode sve u p.m..Šta ćeš kad je pun F.B ljudi sa istim imenom i prezimenom..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pon Nov 23, 2009 9:01 pm

Pa ja ne uzimam nikad nekoga ako ne znam ko je,ili ga prvo pitam otkud mene zna i zasto mi trazi prijateljstvo,tako smanjim rizik od takvih sranja.

.

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Pon Nov 23, 2009 9:07 pm

Astra ::
Pa ja ne uzimam nikad nekoga ako ne znam ko je,ili ga prvo pitam otkud mene zna i zasto mi trazi prijateljstvo,tako smanjim rizik od takvih sranja.

Dok je on ušao u tvoj profil..Jbg..

Ne primam ni ja.Imam samo 53 osobe,i to poznate.. ...

A nikad ne znam ko se krije,o kome se raspotivao o meni,tebi ,ko zna kome.Na f.b je sve moguće... Tako da rizik je čim uđeš tamo.Ali kao i svagde na netu.Zar ne?Ako će te neko hakirati,hakirat će te i bez f.b..
Nazad na vrh Ići dole
Xenia

Godina : 40
Datum upisa : 25.09.2009

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   Uto Nov 24, 2009 2:18 pm

Svako moze da gleda necije profile,zavisno koliko si opcijama dozvolila,ali mislim dok ne kliknes za prijatelja ne moze da te hakuje tek tako,mada ne razumem se bas mnogo,znam da su hakeri svemoguci,a i koga zanima moj profil,idi bre,nema tamo bas nista,xexexexe.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK i drugi "izlozi" ...   

Nazad na vrh Ići dole

FACEBOOK i drugi "izlozi" ...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 6 od 43Idi na stranu : Prethodni  1 ... 5, 6, 7 ... 24 ... 43  Sledeći
 Similar topics
-
» "Najgora" hrana koju možete izabrati
» Kako se naviknuti na "novo" telo?
» "Brainfood" - hranom protiv zaboravnosti
» Kreveti za "veliku" decu :)
» Problemi kod hranjenja bebe, "bljuckanje", povraćanje, itd..

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: