DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
AutorPoruka
Jasna_

Godina : 52
Datum upisa : 25.09.2011

PočaljiNaslov: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 2:53 pm

Drage "Komšije", volim vas i poštujem. Otvaram temu, ne mora niko na njoj pisati, ja hoću!

Poslednji izmenio Jasna_ dana Pon Okt 10, 2011 4:19 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Jasna_

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 2:56 pm

Danubius-a poštujem i znam i zašto.
Astra je divna jedna žena i lafica i srce foruma.
Nije lako biti Danubius forum...
Puno vas volim i šaljem vam svu svoju lepu energiju!
Nazad na vrh Ići dole
nada.nada

Godina : 56
Humor : uvek iznenadenje
Datum upisa : 05.07.2010

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 3:22 pm

Postujem ovaj fofo zato sto ovde se postuje. leptir
Nazad na vrh Ići dole
Jasna_

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 4:15 pm

I Bog bi se plašio kada bi znao koliko volim Danubius forum!!!!
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa

Datum upisa : 24.05.2011

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 4:19 pm

Onako. Za dzabe ga volim i poštujem. :ptica 1 :
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 4:21 pm

Kratko i jasno.4-ta sam godina ovde..što znači da mi paše forum i većina ljudi na forumu:)))

Vlasnik foruma..I u dobru i u zlu...Danubius je uvek tu... [You must be registered and logged in to see this image.]..

Već sam sve rekla na temi kako ste saznali za Danubius forum..
Idemo dalje..:)))
Jednog dana i u [You must be registered and logged in to see this link.] com se nađemo... [You must be registered and logged in to see this image.]..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 4:22 pm

Jasna_

Citat :
I Bog bi se plašio kada bi znao koliko volim Danubius forum!!!!

Bome će se i uplašiti kad ovo pročita
smehsmeh

Nazad na vrh Ići dole
Jasna_

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 4:34 pm

Ovo je veliki i profi forum, ovde ima puno rada i znanja. Poštujem. Ako mislite da je lako, napravite...makar sličan :p
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 4:38 pm

Hvala na komentarima,zahvaljujem se jer se osjecam dijelom ovog foruma i stazom i ulozenim trudom...ma svime,bar se trudim da nam bude bar veselo ovdje,imamo temu pohvala,ali za lijepu rijec nije nikad visak i nova tema!
Ima da ostrikam i dzemper Daniju,ide zima,da nam se ne smrzne,buduci da znamo koliko je dobar admin da je toliko los lozac vatre

[You must be registered and logged in to see this image.]

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com Na mreži
Jasna_

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 4:43 pm

Premestite temu gde je predviđena, ja sam samo napisala ono što pouzdano znam. Dobar vetar i mirno more vam želim :)
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 5:18 pm

Hvala lepo..:)))
Ne treba se tema premeštati.Verovatno je sa razlogom otvorena..
Svako je dao doprinos forumu:)))))))).Ja to itekako dobro znam.Neko manje ,neko više..
A isti tako znam da za to neću dobiti medalju... lol!.
Odličnih forumaša..fala bogu ne manjka..Muzike na radiju takođe..da je forum pretrpeo svašta.Jeste.
Da smo hakovani ,kad nas je bio pun forum,i to smo proživeli.Kao da je cunami prošao našim nikovima,avatarima..potpisima..(ostalo je nebitno):(((((ne ponovilo se.No,bili smo složni i ostali svi.Mada nije bilo upitno da će neko tada otići.

A da je bilo dana kad se prognoziralo da će forum propasti,ljudi su odlazili,i na kraju smo ostali samo Danubius i ja.Pisali smo zajedno ili na smenu...

I forum nije propao.Polako su se ljudi vraćali..Došli su i novi ,sad već stari forumaši..
A da ima par osoba koje gotivim,ima i one će se prepoznati u ovome,jer tokom pisanja,nekih dilema,pa i ne komunikacije..svatili smo mnogo tokom te ćutnje,šta znači tolerisati,šta znači biti pošten,reći šta misliš..,pa i najlošije,ali sad kažemo jedni drugima ,bez onih primisli pre.Jer smo se upoznali...
No ,nebitno ,onaj ko treba da zna to zna..i oseti.Velika su srca koja praštaju,i te osobe su još veće u mojim očima...

Posebno mi je drago što je Astra ponovo tu... [You must be registered and logged in to see this image.]

ISPRAVAK-krivo sam napisala ime Danubiusa... [You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji izmenio Kijara-brm dana Pon Okt 10, 2011 5:26 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Jasna_

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 5:22 pm

Citat :
A da je bilo dana kad se prognoziralo da će forum propasti,ljudi su odlazili,i na kraju smo ostali samo Danibius i ja.Pisali smo zajedno ili na smenu...

:ptica 1 : Ne dajte se! Odlični ste! Vi to znate i mi to znamo!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 8:43 pm

Jasna_ ::

E umro sam kad sam video "temu ". [You must be registered and logged in to see this image.] Imamo mi temu i gde se sami *falimo ,ne brini ti ništa , ali kaže jedna moja kolegica "Hvali se sam ,jer te niko drugi neće hvaliti "-a ona je iskusna žena ,zna šta priča .

Jasna _ je moja stara drugarica sa chata ,tamo još od davnih godina . Izgleda da veterani "Krstarice " vremenom postanu forumaši -i to dobri . Svi se polako nadjemo na nekom forumu . [You must be registered and logged in to see this image.]Drago mi je što je sa nama.
Ovaj forum volim i ja ,i uvek tvrdim da ako ništa -ima najlepše žene .
Ali ,što je admin budaletina .......da Bog sačuva . [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 8:51 pm

Danubius ::
Ali ,što je admin budaletina .......da Bog sačuva . [You must be registered and logged in to see this image.]

E, neka si mu reko! [You must be registered and logged in to see this image.]

P.S. Pozdrav za autora teme, i sta reci, razloga je vise, zato...Neka traje [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava

Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 8:52 pm

Forum ti dođe kao priprema za penzionerski dom.

Upoznaš finog sveta i na vreme se adaptiraš na ono što te tamo očekuje.

Na vreme se obavestiš o ponudi koekavih pomagala i rekvizita:
protetika... pelene... omekšivači... prava pacijenata... zagrobni život i tako to.

Fatalne ljubavi... romanse... mustre... avanture... glamur... skandali... velike ideje... bisnis planovi...!

I što je najvažnije...
ne moraš ni slušati a čukaš do mile volje! cyclops
Zato... dođi da ostarimo zajedno!
smehsmeh smehsmeh

Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Jasna_

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 8:54 pm

Admin je divan drug i ok lik i ja ga bas volem i uvazavam!
Nazad na vrh Ići dole
Jasna_

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 8:59 pm

Jasna_ ::

E umro sam kad sam video "temu ". [You must be registered and logged in to see this image.] Imamo mi temu i gde se sami *falimo ,ne brini ti ništa , ali kaže jedna moja kolegica "Hvali se sam ,jer te niko drugi neće hvaliti "-a ona je iskusna žena ,zna šta priča .

Jasna _ je moja stara drugarica sa chata ,tamo još od davnih godina . Izgleda da veterani "Krstarice " vremenom postanu forumaši -i to dobri . Svi se polako nadjemo na nekom forumu . [You must be registered and logged in to see this image.]Drago mi je što je sa nama.
Ovaj forum volim i ja ,i uvek tvrdim da ako ništa -ima najlepše žene .

E znas za koji mi kurac trebas nego, onako, drugarski!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 9:02 pm

cojle ::

protetika... pelene... omekšivači... prava pacijenata... zagrobni život i tako to.

Fatalne ljubavi... romanse... mustre... avanture... glamur... skandali... velike ideje... bisnis planovi...!

I što je najvažnije...
smehsmeh smehsmeh

E ti bi sad i Kijaru u penzice,pa Bosnu,Harite...ove sve mladice...ko tebi kriv sto si pod stare dane otkrio drazi platonske komunikacije....vidimo se u Altersheimu!

.

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 9:04 pm

Astra ::
cojle ::

I što je najvažnije...
smehsmeh smehsmeh

E ti bi sad i Kijaru u penzice,pa Bosnu,Harite...ove sve mladice...ko tebi kriv sto si pod stare dane otkrio drazi platonske komunikacije....vidimo se u Altersheimu!

Pa deda radi sto vole mladi smehsmeh rlol
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 9:05 pm

Oce deda malo da izujeda....sreca nije mu Dany pravio kastanjete,ima cim!

.

Nazad na vrh Ići dole
cojle

Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 9:15 pm

Astra ::
....vidimo se u Altersheimu!

Vidimo se i na Medvešćaku! smehsmeh smehsmeh

Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 9:17 pm

Jel to mozda neko groblje,pu pu...gluho bilo....al ko prvi stigne nek otvara Free forum!

.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 9:21 pm

Medveščak je dio grada,a Mirogoj i Miroševac groblja na slovo M u Zagrebu,
a gdje će te se ti i Cojlić vidjeti pojma nemam,al eto samo dajem upute da ne "povampirujete" džabe smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 9:31 pm

Reče ti tom q od Admina.E neka si vala...
Verovatno od kad ga opizdila kineska lampa... lol!.Neka tebe..

Rekoh ja.Dajte ideje,ali on će opet po svome na napravi,tako da-UZALUD VAM/NAM TRUD SVIRAČI.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    Pon Okt 10, 2011 9:32 pm

Izbacujte to iz usta ...malo,malo pa vam Q*** u ustima...to kaka,fuj! smehsmeh

.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM    

Nazad na vrh Ići dole

ZAŠTO VOLIM I POŠTUJEM DANUBIUS FORUM
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 21Idi na stranu : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Sledeći
 Similar topics
-
» Ljuto za dobar život
» imam dijagnozu opsesivno-kompulzivni poremećaj prejedanja
» Nokti - nega i ukrašavanje
» Kineski horoskop
» Bolna menstruacija

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DOBRO NAM DOŠLI !!!! :: DOBRODOŠLICA NOVIM ČLANOVIMA-
Skoči na: