DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

Nezaboravni pokloni

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Lily
First Bride

Godina : 20
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Nezaboravni pokloni   Sre Sep 14, 2011 9:33 pm

Kako biti originalan?!

Evo sestricu ide 18-ti rodjendan, htela bih da nas poklon bude drugaciji, zanimljiviji i da ga pamti.. dajte ideje???

Ili napisite koji je to poklon koji ste primili ili dali VAS odusevio???

Pomozimo jedni drugima u originalnim idejama, svi smo mastoviti, ali kad zatreba "stane pamet"!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sre Sep 14, 2011 9:49 pm

Lily ::
Kako biti originalan?!

Evo sestricu ide 18-ti rodjendan, htela bih da nas poklon bude drugaciji, zanimljiviji i da ga pamti.. dajte ideje???

Ili napisite koji je to poklon koji ste primili ili dali VAS odusevio???

Pomozimo jedni drugima u originalnim idejama, svi smo mastoviti, ali kad zatreba "stane pamet"!
Pošto smo odrasli ljudi -hajde da pričamo otvoreno .
Okvirno...o kojoj sumi pričamo namenjenoj za tu svrhu ?
Onda ćemo lakše....

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Humor : smijem se cim mi upadne nesto smjesno
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sre Sep 14, 2011 9:53 pm

Muskarcu je uvijek daleko teze odabrati poklon i bilo bi lijepo da se bas oni oglase na ovoj temi....valjace nam i za ubuduce.

.[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sre Sep 14, 2011 10:06 pm

Mozemo navoditi sta smo mi dobili ili sta smo poklanjali, kako smo to upakivali, predavali.. sigurno postoji mnogo slatkih, romanticnih, zanimljivih ideja..

Sto se tice mog sestrica, kupljeni su srebrna narukvica i mobilni telefon.. ali mi treba pakovanje???
Narukvica je izradom poput ove ali je masivnija.

Pa razmisljam da uzmem veeeliku korpu i svasta stavim u nju.. neko lepo pitje, omiljene slatkise, dvd sa najlepsim baladama, album sa slikama ( od rodjenja pa do punoletstva sa sve ispisanim komentarima iz raznih perioda), takodje sam sve ove godine cuvala njegovu PRVU SLIKU dok je jos bio u stomaku, pupcanu vrpcu i pramen kose sa prvog sisanja.. Treba mi sve to zapakovati sa sve poklonima.. uzeti ogroman celofan i vezati na vrhu sa ogromnom masnom.

Hmmmm.. to mi je za sada u glavi.. ako imate predloge, slobodno ih dajte.. :eee:

Imam nedelju dana da osmislim kako cu to sve upakovati i da napravim album!

Cak sam mislila na napravim sliku sa holivudskom zvezdom i njegovim imenom i uramim.. ta ideje mi naviru ali ne bih da preterujem.. zato pomagajte!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sre Sep 14, 2011 10:08 pm

Naravno.. teca hoce da ga vodi u striptiz bar.. misliiiiiim.. 1777
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sre Sep 14, 2011 10:12 pm

Velike korpe sa svim i svacim su bas aktuelne,posebno sto se najvazniji poklon zaturi tu izmedju i bas bude veliko iznenadjenje.

Ja sam svojoj kcerki,koja je "patila "za pirsingom,za Bozic,objesila na drvce,medju kuglice zlatnu suzu za nos....pa se pomucila da ju nadje,ali se jako,obradovala,jer to je bio ne samo poklon nego i DA,mozes da probusis nos!

Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sre Sep 14, 2011 10:14 pm

Zanimljivo i mastovito! Svaka cast na ideji! migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sre Sep 14, 2011 10:15 pm

Naravno.. teca hoce da ga vodi u striptiz bar.. misliiiiiim.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Ma jok breee ...samo bi mu bilo neprijatno . Teča je dvojka za tako nesto -to se ide sa drugarima .
Ovo sa korpom ti je sasvim dobra ideja , i sve ono uz .......trebas u tom pravcu ,dakle ozbiljno-zezanje . Dodaj paket kondoma , neku od knjiga tipa "Vestine zavodjenja" i sl.........
Kako si zamislila , bice zaista orginalno . Sto bi rekao Čola -ja tu ne bih nista menjao .

Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sre Sep 14, 2011 10:18 pm

E pa da.. vidis zaboravih na kondome.. migg

Premda ce kasnije da padne i jednodnevni izlet u Madjarsku na kupanje, ali sa kekom i tecom!!!! :eee:
Prosle godine je dobio, sem poklona, put na Zlatibor nedelju dana.. isto s nama, ono okupilo se drustvance, lutanje i mnogo zezanja!!!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sre Sep 14, 2011 10:36 pm

E pa da.. vidis zaboravih na kondome.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Premda ce kasnije da padne i jednodnevni izlet u Madjarsku na kupanje, ali sa kekom i tecom!!!! [You must be registered and logged in to see this image.]
Prosle godine je dobio, sem poklona, put na Zlatibor nedelju dana.. isto s nama, ono okupilo se drustvance, lutanje i mnogo zezanja!!!
Verovatno je malo stereotipno....i danas nije nimalo jeftino -ali moze tu da se rodbina i malo "udruzi" .
Uplatiti polaganje za kola....to je korisno ,a hoce to klinci ,cim napune 18 .

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Čet Sep 15, 2011 1:12 am

Prije nekoliko godina sam muzu za rodjendan kupila karte za AC/DC koncert (jer TO voli, hahahahaah), i kao iznenadjenje jos pozvala dvojicu prijatelja koji su fol dosli onako u posjetu (preletjeli nekoliko hiljada milja:). Zakupila im hotel u NY, i kad smo kao isli po njih na aerodrom, samo sam ih "istresla" pred hotelom, i dala im karte i confirmation za hotel:)
I sad pricaju o tome:)
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Čet Sep 15, 2011 8:43 am

Danubius ::
[
Verovatno je malo stereotipno....i danas nije nimalo jeftino -ali moze tu da se rodbina i malo "udruzi" .
Uplatiti polaganje za kola....to je korisno ,a hoce to klinci ,cim napune 18 .

Ima polozeno, sve nulirao pre dva meseca- to mu poklon od roditelja i dobija zurku po izboru ( gde i kako zeli) i letovanje..

WOW.. divna ideja Komsinice, samo malo preskupo za mene, rado bih ja njemu to priredila u Srbiji ali Exit ga ne privlaci, Guca takodje.. jedino neke sportske manifestacije?! 55555

Poslednji izmenio Lily dana Čet Sep 15, 2011 8:56 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Čet Sep 15, 2011 8:55 am

AstrinaKomsinica ::
Prije nekoliko godina sam muzu za rodjendan kupila karte za AC/DC koncert (jer TO voli, hahahahaah), i kao iznenadjenje jos pozvala dvojicu prijatelja koji su fol dosli onako u posjetu (preletjeli nekoliko hiljada milja:). Zakupila im hotel u NY, i kad smo kao isli po njih na aerodrom, samo sam ih "istresla" pred hotelom, i dala im karte i confirmation za hotel:)
I sad pricaju o tome:)

Nice....ali je moglo i bolje !
Recimo....da ih je u hotelskoj sobi čekalo nekoliko six pack Budweisera -i naravno po jedna hooker za svakoga ...e TO bi onda bilo komplet ! [You must be registered and logged in to see this image.]
Mislim....to bi išlo uz AC /DC , skoro obavezno! [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Čet Sep 15, 2011 1:22 pm

WOW.. divna ideja Komsinice, samo malo preskupo za mene, rado bih ja njemu to priredila u Srbiji ali Exit ga ne privlaci, Guca takodje.. jedino neke sportske manifestacije?! 55555

A ne brini mila, nisu dobili karte u prvim redovima, hahahaha, a ni sobu u Plazi, hahahahaha
A ako voli sport, sto da ne?!

Danubius
Citat :
Nice....ali je moglo i bolje !
Recimo....da ih je u hotelskoj sobi čekalo nekoliko six pack Budweisera -i naravno po jedna hooker za svakoga ...e TO bi onda bilo komplet !
Mislim....to bi išlo uz AC /DC , skoro obavezno!

Ja sam im dala "muzicku" zelju hahahahaha, za ostalo su se pobrinuli sami, ne zelim da znam migg
Ali znam da su se "izvalili iz cipela: sjeli na metro da odu do neke "nase" kafane, pa onako malo pod gasom poceli komentarisati neke cure...ovaj jedan kaze "vidi one kakva je ko egipatska kurva" (da prostite). Nakon pet minuta pricaju, ma na kojoj ono stanici je taj i taj kafic, kad ta ista cura progovori na cistom nasem jeziku: izadjite gdje i ja, na toj je aveniji. Hoce oni lupetat; u zemlju propali:))))))
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sub Sep 17, 2011 5:05 pm

A na koji nacin ste dobijali poklone, da li vas je neko ostavljao bez teksta, pravio iznenadjenja?????
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sub Sep 17, 2011 8:17 pm

Moja kcer,samo dosla,onako bez povoda i kaze...pakuj se ovaj vikend,imas 4 dana u Veroni,sve placeno...ne mozes reci da ne mozes...ja cu uzeti brata kod sebe...nece da crkne gladan za 4 dana...i tako se ja odusevih,Veronom,Venecijom i Gardasee....
Iznenadjenje je jer nije mi bio ni rodjendan ni dan majki ni Bozic....samo tako!

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sub Sep 17, 2011 8:45 pm

Astra ::
Moja kcer,samo dosla,onako bez povoda i kaze...pakuj se ovaj vikend,imas 4 dana u Veroni,sve placeno...ne mozes reci da ne mozes...ja cu uzeti brata kod sebe...nece da crkne gladan za 4 dana...i tako se ja odusevih,Veronom,Venecijom i Gardasee....
Iznenadjenje je jer nije mi bio ni rodjendan ni dan majki ni Bozic....samo tako!

Gdje moja karta?! :pušač:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sub Sep 17, 2011 8:48 pm

Imas i ti kono divne kceri ko i ja....stice karta!

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sub Sep 17, 2011 8:51 pm

Meni jucer stize sms "Transsiberian Orchestra" gostuje blizu...kaze Sil "aaaaa, jesi vidjela ovo":)))))))))
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Sub Sep 17, 2011 8:51 pm

p.s 'bes TSO, ja bih radije s tobom u Veronu, hahahahahahaahah
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Pon Sep 19, 2011 10:47 am

Meni je dragi priredio lepo iznenadjenje juce i odveo u Becej u dvorac Fantast. Putovanja, pa makar to bili i izleti od par sati mene uvek oduseve!

Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Čet Sep 29, 2011 2:40 pm

Dragi moji samo da vam reCem, nije bilo upakovano u korpu, vec sam sve pretrazila da kupim deciju nosu u obliku auta sa poklopcem i - nemaaaa.. pa sam se tu bila malko razocarala.. ali uvek se nadje neko resenje, a i bila bi mi mala za sve sto je vec bilo upakovano, tako da sam kupila plasticnu kantu za smece!!! Sve upakovala unutra, bilo je svega.. pa u veeeliki, ogroman celofan sa sve dve ogromne plave masne, rekao bi covek "ko zna sta nose".. hahahahaaaa.. u svakom slucaju odusevljenje je bilo momentalno, slatko su se svi nasmejali, a sestric me je izljubio i rekao - "znao sam tetka da ces nesto smisliti!"

:eee: :55f:

.. nije uzalud u nasu vamiliju uzrecica- tetka, ta luda ki struja! fiju
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Čet Sep 29, 2011 4:35 pm

Svaka Vamilija ima mislim po neku tetku Lujku....hahaha i dobro da je tako!

Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Uto Okt 11, 2011 5:08 pm

E pa, ovo se zove iznenadjenje!!!
I mene je rasplakala!!! plačččč

Kako to izgleda kad dete plače... od sreće

Rođendansko iznenađenje male Lili do sada je raznežilo blizu dva miliona posetilaca Jutjuba.

Da li ste ikada videli kako izgleda kada se devojčici ostvari najveći san? Onda ste na pravom mestu.

Svako dete sanja o odlasku u Diznilend, ali su malobrojni srećnici koji ga zaista i posete.

Ni mala Lili nije očekivala ništa više od nekoliko slatkiša i majica sa Mikijem i Mini. Ali tata i mama imaju nešto bolje na umu.

Naizgled mirno darivanje prerasta u nešto zbog čega će i vama zasuziti oko. Malena je neodoljiva.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Uto Okt 11, 2011 5:54 pm

Tek smo dosli u ovu drzavu...izbjeglice,nesto sitno love...obilazimo prodavnice,moje kcerke,9 i 10 godina stalno stanu pored barbika i gledaju sve te divne stvari,navikle,ne traze nista...dive se i svaki put me mole da ostanemo malo da odjelu sa barby stvarcicama.
Bio je upravo kraj oktobra...isla sam cistiti u nekom hotelu i skupila neki franak...dolazi Bozic,pored svega sto smo prosli,od srca zelim da ispod jelke otvore poklon koji ce ih natjkerati da zaborave ko su i sta...kako se nema.
Velika kutija pod jelkom,one i ne sanajju da je to za njih dvije.Rekoh...da otvorimo i ovo,da vidimo za koga je,pomozite mi.Kad su otvorile do pola..pocele su obe plakati i skakati od srece jer nisu ni sanjale da mogu d a imaju nesto najljepse,veliku kucu za barbike....svi smo plakali....znala sam da sma im na tren vratila djetinjstvo koje treba da imaju sva djeca.

Cuvale su tu kucu dok se nisu odselile,svaka u svom pravcu,a ja ...pa i sad mogu d aplacem od srece sto sam uspjela da zaradim 100fr za tu kucu.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nezaboravni pokloni   Danas u 12:40 am

Nazad na vrh Ići dole

Nezaboravni pokloni
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» pokloni