DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 10:09 pm

First topic message reminder :

Problem je sledeći . Facebook profil je hakovan -i sada svi prijatelji dobijaju obaveštenje da  svaki lajk, privatna poruku ,ili bilo šta drugo od te osobe sadrži Trojan virus .

Šta je rešenje ? Da li se može "očistiti "nekako -ili je jednostavnije napraviti novi profil ?

Ja ne znam rešenje (nemam pojma o Facebooku ) -molim ko zna -neka napiše na ovoj temi -hitno je !

Poslednji izmenio Danubius dana Sre Nov 18, 2015 4:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži

AutorPoruka
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:54 pm

E to si apsolutno u pravu; ovdje je moda postala da kad ljudi "objave" na fb da idu na odmor, desi se da neko upadne i opljacka.
Ali ne znam sta bih rekla...ako se neko odlucio da me "preuzme" na bilo koji nacin, sta stvarno mozes?!
Ja definitivno stavljam slike na fb zbog porodice i raje koji su daleko, ali moja preventiva je osiguranje. Sve, od igle, do slika. Adresu ne stavljam, ali je to stvarno lako provaliti, pa se nesto i ne uzbudjujem. Sto kazu ako je sudjeno...sta cu, ne veli mi zivjeti u strahu.
Nazad na vrh Ići dole
LINDA
Hot Nurse

Humor : jak haaaaaaaaaaaaaaa
Datum upisa : 07.08.2011

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:59 pm

Cesto provale iz ljubomore da bi procitali
pp
i da bi sve izbacili, ubace trojener
i sigurni su da neces sdrugim vise pisati hahah
Nazad na vrh Ići dole
GZ

Humor : UH, moj Mujo....
Datum upisa : 21.07.2011

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:03 am

U vise navrata sam pisao o ovom problemu kojekuda na internetu, po raznim forumima..
AKo vec neko zeli da te opljacka, to ce da uradi, s tim da ako das sama informacije lista potencijalnih likova koji su zainteresovani za tvoju imovinu je u mnogome veca, tako da svjesno dajes informacije i onima koji bas nisu bili raspolozeni, odnosno nisu znali da ces narednih 15 dana biti odsutna..

Ovo su dakako samo primjeri..
Izgubljen FB nalog je najmanja steta, ako se samo na tome zavrsi :)

Ja licno ne volim da dajem licne informacije nigdje na internetu, ako je to ikako moguce, pa savjetujem svima, da sto manje licnih informacija izbacujete na internet, jer morate biti svjesni da sami sebi sjecete granu na kojoj sjedite...

Sto se tice bezbjednosti, kompjutera i slicnih pojmova, ukoliko mogu da pomognem imate slobodu da pitate.. ako znam odgovor, mozete da racunate na mene..

Sto se tice informacija vezanih za kompjutersku bezbjednost, predlazem vam sajt koji daje dosta informacija na tu temu, koje mozete da procitate s vremena na vrijeme , ako vam je to interesovanje..

www.informacija.rs

Nazad na vrh Ići dole
http://www.podrinje.in.rs
Crna_ovca
Princ od tora

Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:05 am

LINDA ::
Cesto provale iz ljubomore da bi procitali
pp
i da bi sve izbacili, ubace trojener
i sigurni su da neces sdrugim vise pisati hahah

Pa ko ima milion ljubavi na fb i treba tako da prodje.

I onda se ovde naglasava da se fb koristi za kontakte sa prijateljima,rodbinom...

Jbt-e ne smem vise na fb...imam jako ljubomornog ujaka :eee: Da mi ne provali u profil? sladoled

Ljudi moji ako cete vec da se muvate na internetu,zar nije lakse na sajtovima za upoznavanje?
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:07 am

GZ,imamo mi i temu za probleme s kompom...da prosetas malo tamo,ja sam bas pitala,a niko ne odgovara.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:08 am

OVCO,ne odaji nam polozaje! smehsmeh

.

Nazad na vrh Ići dole
GZ

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:10 am

Uh, to za muvanje moze da bude gore i od samog FB-a...
Smokvica, cica, mica, sta ti ja vec znam...
Kome tamo vjerovati i zbog cega, koga muvati, kad je na takvim sajtovima 95% bolesnika.. ali bukvalno..

Sto se tice FB-a, to je djavo ipo, tako da ce se ispostaviti da ce mnoge da zavije u crno..
Jos, pored svega, znam covjeka, tacnije citao sam, pa ima i godina, koji je mnogo toga ostavio na fb profilu i ostao jednim klikom bez njega, zamalo covjek da se ubije..
Oprezno sa tim stvarima, i jos ozbiljnije, sto manje intime i sto manje licnih i privatnih iformacija..
Preporuka je, ne zelim nikog da tjeram na nesto, ali je to na zalost tako..
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:13 am

[quote="Crna_ovca"]

I onda se ovde naglasava da se fb koristi za kontakte sa prijateljima,rodbinom...

Jbt-e ne smem vise na fb...imam jako ljubomornog ujaka :eee: Da mi ne provali u profil? sladoled

Pa sto da ne!? hahahahah meni se recimo desilo da sam se "pocela muvati" sa daljnjim rodjakom, hahahahahaha sve kroz hack...Naravno telefoni su proradili, pa smo se dobro zabavili:)
Ali stvarno, ko ima zivaca i VREMENA da sjedi i spija nekoga, e onda cu mu sve otvoriti da vidi, kad jadan nema zivota :eee: I jos cemo ga tako fino provodati da ce mislit da je naisao na goldmine :sunce11:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:15 am

Astra ::
OVCO,ne odaji nam polozaje! smehsmeh

Cut Astra bona,evo mi ujaka na forum rlol rlol rlol
Nazad na vrh Ići dole
GZ

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:16 am

GZ,imamo mi i temu za probleme s kompom...da prosetas malo tamo,ja sam bas pitala,a niko ne odgovara.

Offtopic..

budi ljubazna stavi link do teme, jes da sam stari forumsku vuk, ali bas ovde ima mnogo toga, pa ne mogu tako brzo naci :) :) :)
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:20 am

Crna_ovca ::
Kijara-brm ::
Šta sad ,ne mogu nekoga da isteram.Čekam da on izađe sa mog profila,pa onda ja uđem ko čovek...
Samo neka ne dira farmu...Što kaže komšinica,malo oni ,malo mi..I sve 5...

Kijarice draga,uopste ti njega ne moras da teras sa profila,niti da cekas da on izadje da bi ti usla,niti obrnuto.

Jedino da mu ostavis poruku na zidu da ti istimari konje,da se ne mucis po celu noc

Dobro AkerU..kad sledeć put utrčiš,nemoj mi ukrasti kokošinjac,sa sve kokoškama... ...

Znaš kako se lepo dopisivati kad imaš nekoga u kompu...Uđe u word i tamo se dopisujete...:)
E to bi već dj ekipa trebala znati...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
LINDA
Hot Nurse

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:23 am

Šta sad ,ne mogu nekoga da isteram.Čekam da on izađe sa mog profila,pa onda ja uđem ko čovek...
Samo neka ne dira farmu...Što kaže komšinica,malo oni ,malo mi..I sve 5...

Kijarice draga,uopste ti njega ne moras da teras sa profila,niti da cekas da on izadje da bi ti usla,niti obrnuto.

Jedino da mu ostavis poruku na zidu da ti istimari konje,da se ne mucis po celu noc

Dobro AkerU..kad sledeć put utrčiš,nemoj mi ukrasti kokošinjac,sa sve kokoškama... ...

Znaš kako se lepo dopisivati kad imaš nekoga u kompu...Uđe u word i tamo se dopisujete...:)

hahahahha
eto ja nepustam koke uopste unutraaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:26 am

hahahahha
eto ja nepustam koke uopste unutraaaaaaaaaaaaa

A napolje? :eee:
Nazad na vrh Ići dole
LINDA
Hot Nurse

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:26 am

niti unutra niti napolje
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:27 am

A oFce sladoled
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:30 am

Sta kazo?

.

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 12:59 am

Sta kazo?

Nije valda da ne znaš...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 1:01 am

Nisam ja od Avde vec od Viktora....sta treba da znam...ja samo ugledah to DJ!

.

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 1:05 am

Nisam ja od Avde vec od Viktora....sta treba da znam...ja samo ugledah to DJ!

sad sam ti tamo iza dimne kazla...
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 1:13 am

A mogla si i PP da joj posaljes,a ne da joj saljes dimne signale.Eno joj soba puna dima smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 01, 2011 1:31 am

A mogla si i PP da joj posaljes,a ne da joj saljes dimne signale.Eno joj soba puna dima

hahahaha...to bre dim od cigareta..

Jbt,jel Astrolog živ...?A da reče tri sobe dalje.Uf...ugušit zemu... affraid
Nazad na vrh Ići dole
sasa smede

Datum upisa : 17.09.2011

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sub Sep 17, 2011 4:22 pm

neko mi je promenio sifru na nalogu a ja sam zaboravio pasvord za mail sta da radim
Nazad na vrh Ići dole
GZ

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Čet Sep 22, 2011 9:23 pm

sasa smede ::
neko mi je promenio sifru na nalogu a ja sam zaboravio pasvord za mail sta da radim

Bez pristupa mail adresi sa koje je otvoren facebook nalog, sanse za povratak profila su veoma male..

Probaj se sjetiti kako znas, lozinke za mail adresu, pa ces moci da vratis nalog, i obavezno, vazi za sve:

Ni slucajno nemojte koristiti istu lozinku za pristup mail-u i za pristup facebook profilu..
Pozdrav
GZ
Nazad na vrh Ići dole
martisha

Datum upisa : 24.03.2012

PočaljiNaslov: pomoć   Sub Mar 24, 2012 7:20 pm

Hakovan mi je profil uspela sam da vratim profil ali sada imam samo logout i settings opciju.. nema slika, nema prijatelja nema ničega ni home strane bukvalno ništa??? Jel se ovo nekom desilo ovako i dali znate kako mogu da vratim sve u normalu ??

Hvala unapred !
Nazad na vrh Ići dole
GZ

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Uto Apr 10, 2012 11:29 pm

martisha ::
Hakovan mi je profil uspela sam da vratim profil ali sada imam samo logout i settings opciju.. nema slika, nema prijatelja nema ničega ni home strane bukvalno ništa??? Jel se ovo nekom desilo ovako i dali znate kako mogu da vratim sve u normalu ??

Hvala unapred !

Mislim da profil nije u potpunosti pod tvojom kontrolom..
Da li imas stalno nametanje neceg, primjera radi, Adverstiment ili nesto slicno..??
Da li imas sva podesavanja, pristup podesavanjima u settings-u??

Mislim da profil, koji si vratio/la nije u potpunosti pod tvojom kontrolom..

Pogledaj imas li dodatnih obavjestenja u tvom mail boxu..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    

Nazad na vrh Ići dole

HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Ugojila sam se!!!!!! Moram da da smrsam!!! Kako??? (I deo)
» Ugojila sam se!!!!!! Moram da da smrsam!!! Kako??? (II deo)
» Kako da brze prodje vreme...
» Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?
» Kako da nateram sebe da vezbam?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: