DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 10:09 pm

Problem je sledeći . Facebook profil je hakovan -i sada svi prijatelji dobijaju obaveštenje da  svaki lajk, privatna poruku ,ili bilo šta drugo od te osobe sadrži Trojan virus .

Šta je rešenje ? Da li se može "očistiti "nekako -ili je jednostavnije napraviti novi profil ?

Ja ne znam rešenje (nemam pojma o Facebooku ) -molim ko zna -neka napiše na ovoj temi -hitno je !

Poslednji izmenio Danubius dana Sre Nov 18, 2015 4:31 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 10:37 pm

Niko ne mrda repom ,eksperti za Facebook ?
Ja imam sledeću informaciju :

-odmah promeniti PASSWORD .
-ne ulaziti sa druge stranice na Facebook -ima na dosta stranica ona "markica" Facebooka ,pa udjete odande -to su tkzv "phisher" stranice -uvek ulaziti na Facebook .com
- u opcijama Facebooka , pod "Security " ima opcija da vam se javi SMS kada neko drugi -ne sa vašeg IP udje na vaš profil . Aktivirajte to.
- Skinite neki od Troyan Remouver programa sa neta i probajte očistiti kompjuter od njih
-Nikako ne ulazite na one "ponude " tipa "Pogledajte šta je ova devojka...." ,makar i dolazile od osobe koju poznajete ...odrasli ljudi vam neće slati takve gluposti , to je mamac .

Ja za sada našao ovo....neko drugi ?

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 10:49 pm

Dany,ovo sto pises je sve prije haka...i to je normalno,ali ti otvori temu kad ti je profil vec hakovan,kako da ga spasis i neces ga s ovim drugim postom iscupati,to sigurno.

Ima opcija da upises ime svoga kompa,kao dodatna lozinka i cim je neko drugi pokusao da ti udje,kad se ti prijavljujes,pita te za ime kompa,jer je prepoznao drugi IP...znaci,to je znak da je neko poksao da udje...ima istina i opcija da dobijes mail ako je neko ulazio,a to,sa otvaranjem linkova i kad dobijem na cat,od poznatog kontakta,prvo pitam jel mi to poslao on,pa ako potvrdi,onda cu primiti...zna Kijara,tako se salju linkovi sa stablima,zvijezdama,novim konjicima....ali tad su vec strane u dogovoru...a evo danas dobijem link za video FB cat,pitam doticnu osobu sta mi je poslal,ona kaze nista,ali i ja dobijem svaki dan link...posto em ne zanima video cat na Fb,jednostavno X i nema ga.
Medjutim,rekoh,ovo su sve dodatne zastite,a kad vec nagrabusis...najbolje novi profil,iako je steta velika...e zato ja imam dupli profil sas vim bitnim stvarima uduplano...heheh.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
GZ

Humor : UH, moj Mujo....
Datum upisa : 21.07.2011

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:02 pm

@Danubius, @Astra

Respekt vasim odgovorima, ali za sve sto ste naveli jeste veoma kasno za reakciju...

Prije svega, ako je, a nas clan sa pocetka jeste zrtva Phising napada na profil , na koji je na zalost nasio, jedino rjesenje jeste, da mail adresa, pomocu koje je registrovan ne sadrzi isti password kao i password za facebook profil..

Ukoliko registrovana mail adresa nosi razlicitu lozinku (password), tada je moguce spasiti profil pomocu mail adrese i vratiti sve postavke i staviti profil u stanje kakvo korisnik prifila zeli...

Sto se tice ciscenja kompa od eventualne zaraze, "neki" od Trojan Removera bas i nije od neke koristi, jer ti removeri rade na razlicitim principima i nisu bas pouzdani..

Za pocetak, ako nije previse kasno, molio bi prijatelja sa pocetka teme da nam napise da li moze da pristupi mail-u preko kojeg je registrovao profil na facebook..??
Ukoliko je moguce pristupiti mail-u, onda mozemo i da vratimo facebook profi.

Za pregled i ciscenje racunara, za pocetak takodje predlozio bi

Malwarebyte AntiMalware

Preuzieti ovaj program (ukoliko ga nemate instaliranog) instalirati, uraditi ponovno UPDATE i skenirati na brzo skeniranje..
Na kraju skeniranja ukoliko bude zarazenih datoteka i registri fajlova, pronadjenih od strane ovog programa oznaciti sve i zadati programu da ih ukloni, nakon uklanjanja, program ce traziti restart..

Molio bi neki odgovor za ovo sto sam napisao :)
Nazad na vrh Ići dole
http://www.podrinje.in.rs
Crna_ovca
Princ od tora

Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:09 pm

Aman ljudi...
Ne mogu da verujem sta citam.
Ko da Vam je neko u kucu upao. Mozes misliti neko ce mi ukrasti konje sa farme ili bilijarske kugle sa Fejsa sladoled

O kakvoj steti pricamo ovde?

A,da,malo je kasno za nekoga,ali ako klikcete na sve i svasta na netu onda i mozete da ocekujete da se ovako nesto desi.
I jos nesto,vrlo bitno. Ako vec imate Fb profil,onda birajte ko ce Vam tamo biti prijatelj.
A ako vec primate sve i svasta u tu kategoriju,onda najbolje kao sto rece Astra otvorite jedan profil za zahebanciju,muvanje,gledanje slikica raznih onih sto se slikaju po kupatilima itd...

Jbt-e ja ofca,al izgleda bas i nisam.Ima i nekih drugih zivotinja sa farme,malo vecih....mnogo vecih :ovca 2:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:09 pm

GZ ::

Molio bi neki odgovor za ovo sto sam napisao :)

Odgovor je da nastavis sa savetima -i hvala na reakciji

...ja nemam pojma o FB (a meni i nema sta da se hakuje tamo , nisam tri reci napisao , ne igram igrice, ne pisem pp,ne lajkujem ...ako ga i hakuju , nikakva steta )

Nazad na vrh Ići dole
GZ

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:15 pm

@Crna Ovca

Razumijem tvoju reakciju, i sam nemam fb nalog, ali... nije ovde pitanje na koje si dao komentar, vec je Danubius ZRTVA Phisinga.. to sam vec napisao..
I nije jedini, sad je veoma aktuelna skripta za phising naloga (pecanje)..
Oprez svima koji dobiju linkove dal u privatnim porukama ili na chatu, da ni slucajno ne klikaju..

@Danubius..

Prvo, napisi odgovor, da li mozes da pristupis mail adresi pomocu koje si prijavio odnosno otvorio fb profil, (da budem sasvim jasniji) da li mozes da pristupis mail boxu???

Ukoliko mozes, onda mozemo da rijesimo problem, bez obzira da li je profil vazan ili ne..

OK..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:17 pm

Crna_ovca ::
Aman ljudi...
Ne mogu da verujem sta citam.
Ko da Vam je neko u kucu upao. Mozes misliti neko ce mi ukrasti konje sa farme ili bilijarske kugle sa Fejsa

O kakvoj steti pricamo ovde?

E pa to ti pričaš lako.....a šta da si satima , noćima , danima radio na Farmi i onda ti neko pokrade sve kokoši?

Znaš kako ...nekim ljudima je zaista važan FB Profil ,preko njega komuniciraju sa prijateljima i rodbinom po svetu , nalaze stare prijatelje itd....
Zamoljen sam da pomogem -a nemam pojma , i setim se onda -pa ima na forumu ljudi koji zaista znaju sa FB , pa da pitam ...
Ako znaš šta treba u tom slučaju -napiši. Zato otvorih temu ,da se pomogne ......

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:19 pm

Evo Astra je sve rekla...
Dupli profil obavezno.
Tačno je došlo vreme da dupli profil bude preimenovan,u nešto prepozantljivo prijateljima..
Manje će biti upadljivo..Meni neko očigledno često pokušava,ali nije uspeo,jer pre mi je često dolazila poruka na mail promenite lozinku na fb...
A ko navali i zna uće..E tad je već kasno.
Što manje slika na fb...Ili uopšte ne.Imate msn...za razmenu,Pedofila je more..I ja dobijam linkova od boga ti pitaj koga,i delite.No i ta osoba brzo nestane...
Ništa neobično...Šta znam ko stoji iza kog imena..
Još je ok,jer iz mog profila,kako je pravljena u to vreme ide grupa,tako da me čudi da je profil čitav...(eventualno se desi da nestanu kao i sad opcije iz grupe ADMINIMA na nedelju ,dvije..Ali to je do fb)
Bilo bi mi žao farme...
A nemam ništa bitno na fb..Ai nekome je to izazov ili traže slike,identitet ...(tu ima andegotu sa jednom slikom Nate i jedne ženske..hehheheh..Nesta ona kad je sebi stavila sliku među svoje...

Na fb postoji opcija
Povezivanje na Facebooku
Obiteljski Centar Sigurnosti

Mi
vjerujemo kako je sigurnost razgovor i dijeljena odgovornost između
svih nas. Zato mi pružamo informacije, alate i sredstva koja ćete
pronaći ovdje.

Ima mnogo opcija,ali ako neko ume,uće..
Pokušajte sa što manje slika,raznih grupa.,lajkova..
Btw..moj drugi profil Anastasija-Stasha...Nije tajna...

I kad ulazite sa drugoh kompa,imaju ona glupa sigurnosna slova,ili neko tajno ime,koje ste uneli prilikom reg,ili zamenska mail adresa..

No,iskreno.Zaštita je slaba..bez obzira na sve...
Kad sam pravila nalog lozinka je bila srednja,posle menjanje,uvek srednja,op jednom nakon mesec dana,vaša lozinka ima tamo ,(ne znam da li vama kad pokazuje je oslabila).Jbg..opet menjaj.Tako da meni tu nema neke zaštite...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:20 pm

Pa nije d anije steta,sto rece clan iznad,ako je isti pass i na mailu,eto belaja,imate tamo i druge poste,pa razne lozinke sa drugih sajtova....e zato se ne otvara FB profil sa standardne mail adrese vec se otvori posebna i na njoj i d aju provali,ima samo obavijesti od FB.

.

Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:20 pm

Oprez svima koji dobiju linkove dal u privatnim porukama ili na chatu, da ni slucajno ne klikaju..

OK..

Ma samo neka pecaju ako ima somova da klikcu na sve i svasta sladoled
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:21 pm

Sta fali ako je hakovan?! Jedini nacin da ti da kakve trojan's je ako stvarno saljes linkove i crap.
Meni je bio hakovan nekoliko puta od luzera koje poznajem, i bas sam se dobro zabavila:)
Malo pisu oni, a ondaK malo preuzmem ja...svasta tu nestA bi:)))
Naravno da treba napraviti sigurno da sve sto je pusteno u eter, je i ono sto zelimo. A "bitne" osobe vec znaju da prepoznaju kad ste vi ili "oni" drugi migg
I kao sto to obicno biva, kako dodju tako i odu:)
p.s. mada mi je Astra prije par godina sprzila hard drive s nekom reklamom, hahahahahahahaha Ali, hej bilo je vrijeme za novi comp anyway:))))
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:23 pm

@Crna Ovca

Razumijem tvoju reakciju, i sam nemam fb nalog, ali... nije ovde pitanje na koje si dao komentar, vec je Danubius ZRTVA Phisinga.. to sam vec napisao..

@Danubius..

Prvo, napisi odgovor, da li mozes da pristupis mail adresi pomocu koje si prijavio odnosno otvorio fb profil, (da budem sasvim jasniji) da li mozes da pristupis mail boxu???

Ukoliko mozes, onda mozemo da rijesimo problem, bez obzira da li je profil vazan ili ne..

OK..
Nisam ja druze...ko bi mene hakovao hehehe , nego mi se javio neko za pomoć -a ja ne umem da pomognem .
Mislim da moze na profil i sve ostalo -samo da je problem da od te osobe , sta god "ode " (poslala ona ili ne ) onaj ko dobije ,ako ima antivirus -on detektuje trojanca.
Ostace bez prijatelja na pravdi Boga heheheh -brisace je , ni krivu ni duznu ,sto seje viruse...

Nazad na vrh Ići dole
GZ

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:24 pm

Moram da dodam jos kojesta vezano za FB...
Igrice na FB, primjera poker, jer postalo vise nego komercijalna stvar..

Znam covjeka koji ima sad nekih 150 miliona tih cipova na fb, i javno mu se nudi 150 evra za te cipove..
Nimalo naivna suma za zezanje po fb-u..
Cak i igrice postaju unosna stvar..
A zasto, kradjom, otimanjem naloga, moze da se skupi dobra kolicina tih cipova, i kad se to unovci, sume mogu da predju i sumu od par hiljada evra cak i preko noci..

Pitam Crnu Ovcu, da li bi, da ima znanje i mogucnost, bio raspolozen da uzima pare na "lak nacin"???

To je samo jedan od sitnih primjera, a kradja se desava iz mnogo vise razloga... Dobro znate, bar vecina vas da fb profili sadrze dosta vasih privatnih stvari, od toga ko ste, sta ste, gdje radite, cim se bavite, sta imate i sve gotovo moguce, sve ste to sami stavili na svoje profile, a samim tim ste rekli svima da li ste potencijalna meta za bilo koju kriminalnu aktivnost..

Pa...
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:24 pm

Astra ::
Pa nije d anije steta,sto rece clan iznad,ako je isti pass i na mailu,eto belaja,

Pocecu kineski da pricam ovcije mi vune...

Kakva bre steta? Sta Vi to ljudi imate na fb i u mailovima kada Vam je strasno da neko slucajno ili namerno to provali? sladoled
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:27 pm

Ovco,kad mi je otisao mail u vraga,tamo,recimo pas od EbaymRicarda...znaci,ako upadne ide na aukciju preko mene,kupuje,prodaje...zna on ko hakuje kako to da iskoristi,pa bude i licne prepiske....tamo mi bio i cod za AVK,ma lozinki mali milion...sreca do sad nisam primjetila da je neko nesto iskoristio,a mogla je biti velika steta.

.

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:27 pm

Šta sad ,ne mogu nekoga da isteram.Čekam da on izađe sa mog profila,pa onda ja uđem ko čovek...
Samo neka ne dira farmu...Što kaže komšinica,malo oni ,malo mi..I sve 5...
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
LINDA
Hot Nurse

Humor : jak haaaaaaaaaaaaaaa
Datum upisa : 07.08.2011

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:30 pm

Halo Kijara
neznam jesili ti danas dobila nesto od mene na fb ne otvaraj, ja sam na nemackom ,pisala svim prijateljima da ne otvaraju,i na srpskohrvatski

ma nije mi za profil stalo ali ne zelim nekom stetu napraviti
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:31 pm

Pitam Crnu Ovcu, da li bi, da ima znanje i mogucnost, bio raspolozen da uzima pare na "lak nacin"???

A sta mislis odakle mi nov Ferarri? :eee:

Dobro znate, bar vecina vas da fb profili sadrze dosta vasih privatnih stvari, od toga ko ste, sta ste, gdje radite, cim se bavite, sta imate i sve gotovo moguce, sve ste to sami stavili na svoje profile, a samim tim ste rekli svima da li ste potencijalna meta za bilo koju kriminalnu aktivnost..

Ko je bio lud pa sve to stavio na profil,onda mu ni Odisej ne moze pomoci oko Trojanaca,a sam si rekao sve to ljudi sami stavljaju.

Kome fb treba za licnu promociju,a ne za kontakte sa prijateljima,taj i mora da se "opise". Sta ja imam da navodim gde i sta radim,kada to svi moji prijatelji znaju. Banalan primer,ali ko razume shvatice :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:33 pm

Ovco,kad mi je otisao mail u vraga,tamo,recimo pas od EbaymRicarda...znaci,ako upadne ide na aukciju preko mene,kupuje,prodaje...zna on ko hakuje kako to da iskoristi,pa bude i licne prepiske....tamo mi bio i cod za AVK,ma lozinki mali milion...sreca do sad nisam primjetila da je neko nesto iskoristio,a mogla je biti velika steta.

Astra ti znas da si mi jako draga,ali ako cuvas te neke bitne stvari u kompu, onda sta reci, a ne zaplakati booored
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:35 pm

Kijara-brm ::
Šta sad ,ne mogu nekoga da isteram.Čekam da on izađe sa mog profila,pa onda ja uđem ko čovek...
Samo neka ne dira farmu...Što kaže komšinica,malo oni ,malo mi..I sve 5...

Kijarice draga,uopste ti njega ne moras da teras sa profila,niti da cekas da on izadje da bi ti usla,niti obrnuto.

Jedino da mu ostavis poruku na zidu da ti istimari konje,da se ne mucis po celu noc :eee:
Nazad na vrh Ići dole
GZ

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:35 pm

Na zalost velika populacija upravo ostavlja sve moguce na fb prfilima..
Sto je najgore, slike govore vise od bilo cega..
Znaci, sve sami kazete..

Pa..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:42 pm

Crna_ovca ::

Astra ti znas da si mi jako draga,ali ako cuvas te neke bitne stvari u kompu, onda sta reci, a ne zaplakati booored

Pa logicno...da necu citab pa upisivati sve..i ond aovako pametna,izgubim pa trazim gdje mi je...eto,rekoh,sreca,stete ne bi,a sad zato mail koji mi sluzi za takve stvari ne koristim za nista drugo...covjek se uci dok je ziv.

Nego,kad smo vec kod ovakvih stvari...rekoh,mail mi je blokiran i nakon duze vremena iako profil stoji na Fb,dobijem obavjest da mail nije vec dugo aktivan da promjenim standardnu adresu i na profilu....kako oni znaju da je blok taj mail...e to me zanima!

.

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:43 pm

Sto je najgore, slike govore vise od bilo cega..
Znaci, sve sami kazete..

Pa..

E pa kome je volja da mi malo uredi slicicu sa photoshop, bujrum:) Sta moze uraditi?! Nabaciti mi tijelo kakve bombe, pa u kakav kolaz?! Jao sto ce mi nauditi...najgore sto oni koji me dobro poznaju vjeruju da bih ja tako nesto uradila (a btw. kako ce da mi kopira "zig" kad pojma nema gdje je:)))))))))))
Uzeti moju facu za novi passport!? Pa neka, da vidimo koliko bi to trajalo:) Svakom se stane u kraj, jer ima hakera boljih od hakera:) Ako vec dodje stani - padni;)

Nazad na vrh Ići dole
GZ

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    Sre Avg 31, 2011 11:48 pm

Neeeeeeeeeeeee,,

Ne radi se o montazi necijeg lika u bilo sta...

Sad govorimo o tome kako neciji profil moze da da dovoljno informacija o potencijalnom koristenju nekog, tj, da informacije sa profila mogu da budu iskoristene u lose svrhe..

Primjer jeste vasa slika u dobro opremljenom dnevnom boravku, sto moze za nekog biti potencijalna meta za pokusaj pljacke, slika vasa sa dobrim automobilom, slika vasa u nekoj luksuznoj prostoriji sa dosta vrijednih slika,vrijdnih stvari, ma bilo sta sto bi nekog navelo da razmisli kako da iskoristi to do cega je dosao..

Sad, to je samo primjer, a moze da se napise mnogo toga..

Pored toga, uglavnom na profilima ostavite ime, prezime, adresu, skolsko obrazovanje, zaposlenje, cak i biznis, pa ste samim tim potencijalna meta za svasta nesta :)
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?    

Nazad na vrh Ići dole

HAKOVANI Facebook profil -kako pomoći ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Ugojila sam se!!!!!! Moram da da smrsam!!! Kako??? (I deo)
» Ugojila sam se!!!!!! Moram da da smrsam!!! Kako??? (II deo)
» Kako da brze prodje vreme...
» Kako prebroditi gubitak(smrt) voljene osobe?
» Kako da nateram sebe da vezbam?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: