DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

Jeste li cool na facebooku-u

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći
AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Jeste li cool na facebooku-u   Sre Jun 01, 2011 5:02 pm

First topic message reminder :

Imate profil na Fb,naravno,a koliko ste cool na njemu....pa nije to samo otvori profil,nadji staru raju...
Evo kako da budete interesantni....nalazite li se u ovim pravilima?

1. Obavezno trebate imati preko 1000 prijatelja!
2. Obavezno staviti u status šta radite (npr. serem, jedem, napolju predobro itd itd…)
3. Obavezno na lajku ili komentaru zahvalite rečima: FALA, JUBIM, JOJIM!
4. Svaki put kad vas neko naljuti……, razočara i sl.vi razglasite to na sva zvona, pa da svako zna kako se vi osećate (tuzni
statusi i poveznice obavezno)
5. MOLITEEE..... da vam lajkuju sliku….!!!
6. Svako ko vam lajkuje sliku vam mora postati najbolji prijatelj, vasha duusha, JubAv vAshaa….
( Naravno loše komentare brišete i uz to osobe koje su vam ga napisale)...
7. Ne zaboravite na novi domaći jezik: neam, joiii, pozz, nezz, iam i sl.
8. Trebate se slikati ispred ogledala u WC, napućiti usne, izbaciti dekolte (sa WC šoljom u pozadini)
9. Sami sebi lajkovati sve što objavite! ( ako ikako možete sa lažnih profila ! )
10. Pronaći svoju idealnu pozu i onda se na svakoj slici tako se slikati!
11. Za potpuni doživljaj preporucuje se i korištenje X umjesto H, W umjesto V, CH SH umjesto Ć Š, a PoŽeLjNo Bi I bIlO PiSaTi
OvAkO!
10. U imenu je poželjno imati nazive swatkica, pwincezica, mawa, carica, kraljica i sl.
11. Na slike pišite tekstove pesama. Naravno, da imaju veze sa vama (npr. KIŠA PADA, BANDERE RASTU, JA TE VOLIM,TI SI MOJA CURA).
12. Pišite i šaljite lančane poruke, jer inače ćete umreti !
13. Bar jednom mesečno stavite na status da brišete prijatelje ili čak celi face, pokažite koliko ste hladni. A’l u biti se zna da očekujete komentare „nemoj me brisati“ ili „dajj srecHhoo stA cu bEzz tebe nA fEjsuuuU? “
14. Kad nađete momka/curu, svaki dan pišite po zidu koliko se VOLITE i zgadite nama ostalima sve vrste tepanja!

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com

AutorPoruka
Auror@
SOLDIER of LOVE

Godina : 58
Humor : aha
Datum upisa : 12.04.2014

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 9:11 pm

ZoxZoja ::
Sve ovo što je Brdski nabroja, onda dve igrice koje volim, zatim neki ljudi koji nisu forumaški tip ali imamo neke svoje grupice gde se ispričamo o nekim temama ... Otprilike kao što i ovde dođem a ne dopadaju mi se sve teme koje postoje. Tu su ali ih ne čitam i ne komentarišem.
Upravo tako... One koji ostavljaju komentare, u smislu - ne svidja mi se, bilo gde na netu, smatram osobe za ignore  ili BLOCK. Idem tamo gde mi je lepo i tačka .
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 9:12 pm

debilko ::
Ljudi, ali šta je to onda što vas vuče na FB?

Kako sta...pa smijem se idiotima...divim im se kako su visokoumni...a volim one umisljene sto misle da se svijet oko njih vrti,pa svakodnevno porucuju...onima koji ju mrze,poruke stila...dobro sam...iako te to rastuzuje.
zar neko stvarno vjeruje da moze da se mrzi neki nik na netu,bez razloga...ali to ovi pateticari vole da ispadne kako su uspjesni,iznad,pa imaju neprijatelje...svi im zavide....
E sto rece Zoxy,ima tu opcija ,pa samo sakrijes,da ne gledas...ali nekad se i nasmijem kojekakvim izljevima zenstvenosti(muskarci su rjedji u ovome).

.

Nazad na vrh Ići dole
Auror@
SOLDIER of LOVE

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 9:17 pm

Astra ::
Ljudi, ali šta je to onda što vas vuče na FB?

Kako sta...pa smijem se idiotima...divim im se kako su visokoumni...a volim one umisljene sto misle da se svijet oko njih vrti,pa svakodnevno porucuju...onima koji ju mrze,poruke stila...dobro sam...iako te to rastuzuje.
zar neko stvarno vjeruje da moze da se mrzi neki nik na netu,bez razloga...ali to ovi pateticari vole da ispadne kako su uspjesni,iznad,pa imaju neprijatelje...svi im zavide....
E sto rece Zoxy,ima tu opcija ,pa samo sakrijes,da ne gledas...ali nekad se i nasmijem kojekakvim izljevima zenstvenosti(muskarci su rjedji u ovome).
Ponekad se nečiji zid pretvori u zid plača, to je tačno... Takav period naidje, ali ne osudjujem, nego ne gledam, ako nisam u toku. Imam i ja kojekakve poruke, tamo u slikicama, ali - to je lično i ta osoba zna zašto je to tamo. Dok sam delila, moralo se pojaviti na zidu i ovima iz Brazila i ovima iz Britanije, ali, takav je FB. Tolerancija - ključna reč... neću više da se nadovezujem sa pričom ovde... preterah brate, sestro  :pušač:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 10:15 pm

Mene najviše oduševi ono zgražanje -brisao te neko iz "prijatelja" na FB .
Tragedija -momak i devojka se posvađaju ,svašta izgovore (live ) nastave sa time (ili pokušajem mirenja ) raznim "objavama " ili "statusima" ,ali kada te briše iz "prijatelja" -eeee ,onda je kraj -nema više .
Danas to znači isto što i razvod ,a  ni to nije zaobiđeno ...za neke ljude saznaš da su se razveli ,tek kada vidiš da umesto "u braku (vezi) sa ....." pojavi se "slobodan /na"
Ako je to normalno ,i cool -onda ja zaista nisam cool niti ću ikada biti .
Znam ljude ,tačnije žene za koje sam bar 5 puta pročitao,recimo ,za par godina  "u vezi sa ..."pa uvek drugo ime .
Može li se na osnovu toga doneti zaključak -ma ,drolja ,laka ,fufa ?
Nije tako jednostavno -možda jeste ,možda nije ,možda žena samo nema sreće sa drugim polom .
FB nije uopšte cool ,po meni -prilično zaglupljuje ,ali probaj to reći nekom "ljubitelju" i svakodnevnom korisniku .....

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži
Auror@
SOLDIER of LOVE

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 10:21 pm

Danubius ::
Tragedija -momak i devojka se posvađaju ,svašta izgovore (live ) nastave sa time (ili pokušajem mirenja ) raznim "objavama " ili "statusima" ,ali kada te briše iz "prijatelja" -eeee ,onda je kraj -nema više .
Danas to znači isto što i razvod ,a  ni to nije zaobiđeno ...za neke ljude saznaš da su se razveli ,tek kada vidiš da umesto "u braku (vezi) sa ....." pojavi se "slobodan /na"
Znam ljude ,tačnije žene za koje sam bar 5 puta pročitao,recimo ,za par godina  "u vezi sa ..."pa uvek drugo ime .
Nije tako jednostavno -možda jeste ,možda nije ,možda žena samo nema sreće sa drugim polom .
FB nije uopšte cool ,po meni -prilično zaglupljuje ,ali probaj to reći nekom "ljubitelju" i svakodnevnom korisniku .....
Ma, treba gledati svoja posla... Svi nešto traže, nekud beže, ali niko od sebe ne može da pobegne, kako u real životu, tako i na FB i gdegod da podju. Ko je kome šta, ko je koga zeznuo, prevario, ko je na liniji a ne javlja se - svako ZAŠTO ima svoje JBG... Verovatno i ja u nekim momentima idem nekom na živce ili ćutanjem, ili "lajanjem" ili nečim što sam htela reći NEKOM, preko mog "zida", ali... Kako mene zabole za tudje mišljenje, tako me zabole i za to kome je šta na zidu, osim ako mi se direktno obrati...
Eto - rekoh da neću, pa slagah... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 10:25 pm

A u pm, ja skroz out  dm2 
Nego, mene zanimaju ovi sto imaju zajednicke fb profile, kako se oni svadjaju?  zlz 

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 49
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 10:35 pm

sonia ::
A u pm, ja skroz out  dm2 
Nego, mene zanimaju ovi sto imaju zajednicke fb profile, kako se oni svadjaju?  zlz 

Ko prvi stigne do kompa izbaci onog drugog iz imena na profilu i promeni šifru ... nešto ko promena brave u stanu pa ti zovi policiju i dokazuj na sudu da je pola profila tvoje  rlol rlol rlol 

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

Godina : 54
Datum upisa : 22.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 10:45 pm

Danubius ::
Najzad u nečemu da se složimo  daj pivo 

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 10:52 pm

Sam da prijavim za ovaj comment vise mene: Debi je mene bris'o sa liste, a nismo se muljali Tita mi hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 10:56 pm

AstrinaKomsinica ::
Sam da prijavim za ovaj comment vise mene: Debi je mene bris'o sa liste, a nismo se muljali Tita mi hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
Debi vrati je nazad.Ispisaće 5 stranica.  :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 10:57 pm

Mozda i jeste a ti to ne znas.

.

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 10:58 pm

Auuuuu ti mene obrisala, i sad još dodaješ so na ranu. :dmmase: 

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 10:59 pm

Kijara-brm ::

DedeR ovo u bisere hahahahahahahahahahahhahaha Nejam bona kad, moram se spremat, a inace bi' ja hahahahahahahahahaha

Astra, mozda se za'ebo pa s tobom, mislec da sam ja  smehsmeh rlol rlol rlol rlol rlol rlol rlol  Sa mnom nije sigurno  :zubi3: 

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 11:02 pm

Kijara-brm ::

DedeR ovo u bisere hahahahahahahahahahahhahaha Nejam bona kad, moram se spremat, a inace bi' ja hahahahahahahahahaha

Astra, mozda se za'ebo pa s tobom, mislec da sam ja  smehsmeh rlol rlol rlol rlol rlol rlol rlol  Sa mnom nije sigurno  :zubi3: 

Ja i ne krijem da me smuvao Debi,pa se i nadjosmo u Bg u zatamnjenom restoranu...Astrolog nam mahao s balkona.

.

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 11:04 pm

Ja i ne krijem da me smuvao Debi,pa se i nadjosmo u Bg u zatamnjenom restoranu...Astrolog nam mahao s balkona.

I kakav je?!  smehsmeh rlol rlol rlol rlol rlol rlol 
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 11:04 pm

Ček da ja promenim šifru za svaki slučaj, ovde se počelo baš temeljno razgovarati.

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 11:05 pm

Ni nalik ovome ovdje i ima dobrog prijatelja...i s njim sam se smuvala  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 

.

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 11:06 pm

Pa kako može biti, došla je kući sa pionirskom maramom.

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 11:07 pm

Pa kako može biti, došla je kući sa pionirskom maramom.

A kapica?!  smehsmeh rlol rlol rlol rlol rlol rlol rlol 
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 11:07 pm

Ček da ja promenim šifru za svaki slučaj, ovde se počelo baš temeljno razgovarati.
ko sad kohga izbacio...  smehsmeh 
Ni nalik ovome ovdje i ima dobrog prijatelja...i s njim sam se smuvala  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 
paz nju...malo li je jedan... smehsmeh
ima Astrolog da se razmaše..hahaha
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 11:08 pm

Misliš imao, uuuuuu jbt....šta nam uradi Astra jbt.

Poslednji izmenio debilko dana Pet Apr 18, 2014 11:09 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 11:08 pm

Debi,njoj krivo sto si ju briso sa Fb...a ja te i banovala a opet me volis  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 

.

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 11:09 pm

Debi,njoj krivo sto si ju briso sa Fb...a ja te i banovala a opet me volis  smehsmeh smehsmeh smehsmeh 

Pa bem ga Debi treba ti se crtat  trtrr  Crko' ja sto volis Astru  smehsmeh  rlol  rlol  rlol  rlol  rlol  rlol  rlol  rlol 
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 11:14 pm

Ej, a nisam se uopšte naljutio što me brisala, ali vidiš da je grize savest, pa se sad zeza
Naravno Astra, nemate vi načina da svu ljubav iscedite iz ovog ravnogorskog srca bre.
Da još svoju ljubav ne obuzdavam, sudili bi mi za genocid.

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   Pet Apr 18, 2014 11:16 pm

Naravno Astra, nemate vi načina da svu ljubav iscedite iz ovog ravnogorskog srca bre.

Astra, eto ti ga dzaba  smehsmeh rlol rlol rlol rlol rlol rlol rlol rlol rlol rlol rlol rlol 

Odo' okasnicu bem vas! BB King baby, here I come!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Jeste li cool na facebooku-u   

Nazad na vrh Ići dole

Jeste li cool na facebooku-u
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 5Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: