DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Pet Apr 01, 2011 10:12 pm

Imam 2-3 prijatelja koji skoro da ništa nisu radili u životu -sem što su nasledjivali . Neke neudate tetke, ujake, bližu i dalju rodbinu , neke babe i dede koji su ko zna koje koleno.....
Tako se tu skupilo nekih kuća, stanova ,zemlje , imovine itd...pa se to tokom života krckalo, izdavalo , prodavalo....i lepo živelo (i živi ) od toga .

Kako ste vi prošli-palo neko nasledstvo ?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Pet Apr 01, 2011 10:36 pm

Od rodbine qq.
Ćut sam da ne traže više od nas.. smehsmeh
Sva ćaletova očevina pripada meni,jer je ja održavam.(njegov pozamašan deo).Na moru sve je moje. Sestri ostavljamo sve ono što je u Srbiji ..
A za sada toliko..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Pet Apr 01, 2011 10:42 pm

Jedino što ću naslediti je kuća , nešto zemlje i nasledne bolesti .
Skoro sva imovina roditelja i moje majke i oca je uglavnom oduzeta ,i nema ni šanse da se vrati "denacionalizacijom" .Oni su opet stekli ono što rekoh -i samo to.
Rodbina se pobrinula da "otkine "šta su mogli od preostalog ,tako da ne spadam u naslednike , niti imam koga da nasledim .Jedino ako nemam kakvu tetku u Americi -milionerku za koju ne znam. flipp

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Pet Apr 01, 2011 10:45 pm

A nie moglo bez... flipp
Ćut brej,možda naslediš kakvu mladu... beljenje (situiranu)
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

Godina : 54
Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Pet Apr 01, 2011 10:47 pm

vidi ko se nudi sssss
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Pet Apr 01, 2011 10:49 pm

promaja..ko će ti takve male... sssss

Poslednji izmenio Kijara-brm dana Pet Apr 01, 2011 10:52 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Helena Trojanska
Slatkiš iz Neoplante

Godina : 47
Humor : da,uvek!!!
Datum upisa : 05.02.2011

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Pet Apr 01, 2011 10:50 pm

Fala bogu i roditeljima,pa ćemo brat i ja imati šta da nasledimo. S obzirom da su roditelji živi, i da još uvek da rade, ja o tome ne brinem. Srećna sam što su zdravi ,što se volimo i poštujemo...a posle njih,nas dvoje ćemo se već dogovoriti! s40
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Pet Apr 01, 2011 10:51 pm

PREPISALA MI PLAVKA SVU IMOVINU NA MORU ---PA ,IZVOLTE NA LETOVANJE SVI SA FORUMA :eee: migg
Nazad na vrh Ići dole
Helena Trojanska
Slatkiš iz Neoplante

Godina : 47
Humor : da,uvek!!!
Datum upisa : 05.02.2011

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Pet Apr 01, 2011 11:03 pm

Hvala na pozivu,ja rado pristajem! A šta ćeš ti Promajo na moru,tamo caruje neki JUGOOO...?! twister9
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Sub Apr 02, 2011 12:09 am

Sto Sef rece, sve pokupise dusmani:))) Ali, nikad ne znas, katastar u Becu je cudo jedno:)))
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna

Godina : 58
Datum upisa : 06.01.2008

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Ned Apr 03, 2011 12:04 am

Moram reći da moja majka potiče iz imućne porodice, a otac sasvim suprotno od nje. Međutim...('ste mislili da ga nema?!), keva je 60-ih sve poklonila svom bratu (čak platila ogroman porez), samo da bi dobijala dečji dodatak. affraid
Tako meni i bratu ostaje sadašnja kuća od 60 kvm-da delimo. Vikendicu, u kojoj su živeli (jer je to bila mala kuća), su prodali. Tu smo malko brat i ja "ufatili" po 1000 e i to je to.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Ned Apr 03, 2011 11:25 am

AstrinaKomsinica ::
Sto Sef rece, sve pokupise dusmani:))) Ali, nikad ne znas, katastar u Becu je cudo jedno:)))
Ništa od toga ...Naravno da postoje papiri, recimo našao sam ja kod Dunavskog Lojda u Londonu -no ta plovila više i ne postoje . Rekvirirano treba da plate oni koji su rekvirirali ,nema osiguranja za to.
U kući moje mame u Bezdanu (što je bila hotel i kafana ) već decenijama je Omladinski Dom , i nema teorije da se to promeni .Ljudima koji imaju ispravne papire , prodaju imovinu na njihove oči -i danas . Pa i u ovim ratovima , prvo su maznuli matične knjige i knjige katastra .Ima to svoje zašto, a u zemljama ex Yu , dokazati (nacionalizavanu ) imovinu je manji problem -dobiti neku nadoknadu za to je Sizifov posao .
Još su moji deda i baba bili tako pametni da dobar deo drže u kešu i raznim državnim obveznicama ...kako su države propale , propala je i imovina . Silan novac ,ali kad nemaš sreće, bude tako.

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Ned Apr 03, 2011 2:56 pm

Danubius ::
Ništa od toga ...Naravno da postoje papiri, recimo našao sam ja kod Dunavskog Lojda u Londonu -no ta plovila više i ne postoje . Rekvirirano treba da plate oni koji su rekvirirali ,nema osiguranja za to.
U kući moje mame u Bezdanu (što je bila hotel i kafana ) već decenijama je Omladinski Dom , i nema teorije da se to promeni .Ljudima koji imaju ispravne papire , prodaju imovinu na njihove oči -i danas . Pa i u ovim ratovima , prvo su maznuli matične knjige i knjige katastra .Ima to svoje zašto, a u zemljama ex Yu , dokazati (nacionalizavanu ) imovinu je manji problem -dobiti neku nadoknadu za to je Sizifov posao .
Još su moji deda i baba bili tako pametni da dobar deo drže u kešu i raznim državnim obveznicama ...kako su države propale , propala je i imovina . Silan novac ,ali kad nemaš sreće, bude tako.

Ma sve to znam, na zalost...jedino me cudi za Loyds, oni su uvijek bili najjaci, i definitivno stajali iza svojih obaveza (mozda da procackas malo:))
Jedna moja rodica je uspjela izganjati sve papire za porodicna imanja, izmedju ostalog za "komad" zemlje na kojoj je gradski aerodrom danas??!??!?!?!!?, hahahahaha to nam je zesca zeza u familiji, dajemo aerodrom na aukciju:)))) Ali, sto kazes da nesto dobijes nazad nema teorije.
Ipak, cuvaj ti papirologiju, kao sto rekoh, nikad se ne zna:)))
p.s. ja kupujem avion, zlu ne trebalo spite
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc

Godina : 55
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Ned Apr 03, 2011 3:15 pm

:329340:

Poslednji izmenio slatkicass dana Pon Apr 04, 2011 7:40 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Ned Apr 03, 2011 3:17 pm

Pa ,jedino perspektivno nasledstvo mi je komad zemlje pored gradskog groblja .Pre par godina su otkupili jedno parče , i pošteno platili . To je industrija koja je stalno u porastu , i ima stabilno tržište spite tako da za par godina -eto nas opet u igri za otkup .Sablasno, ali tako je .

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Ned Apr 03, 2011 3:18 pm

NASLEDIO SAMO SMISAO ZA HUMOR
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Ned Apr 03, 2011 3:21 pm

Pa ,jedino perspektivno nasledstvo mi je komad zemlje pored gradskog groblja .Pre par godina su otkupili jedno parče , i pošteno platili . To je industrija koja je stalno u porastu , i ima stabilno tržište spite tako da za par godina -eto nas opet u igri za otkup .Sablasno, ali tako je .

Boze sacuvaj!!! migg

Nego moli Boga da ne zavlada nova moda: kremiranje i prosipanje pepela po egzoticnim lokacijama affraid

Joj jesam grozna!!! :vampire:
Nazad na vrh Ići dole
EAGLE

Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Ned Apr 03, 2011 4:10 pm

Nešto će ostati od Rusa,nešto od Bosanaca ... malo MaDŽarskog miraza ...
Ipak,sve je to "crkavica" 55555 - ja sam,na žalost, "nulta generacija"-onaj koji tek sada stiče nešto će naslednici baštiniti jednog dana ...

Nismo "go-bosi" a kome je malo-vazda mu malo bilo! :329340:
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Datum upisa : 17.12.2009

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Pon Apr 04, 2011 7:37 am

Nasljedila sam od oca kucu u Sarajevu i stan od mame u Zenici....Umjesto toga vise bih voljela da su oni tu, i da onako kao nekad prosetamo vrelom Bosne, Bascarsijom i zenickim Kamberovicima.....
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Ned Maj 01, 2011 8:11 pm

Umesto zelenih ociju , ja nasledila bol u ledjima od tate [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
brunolino

Godina : 104
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Ned Maj 01, 2011 8:59 pm

I

ma kakvi , nista od nasljedstva...duplo golo dobio...a , i bolje...cijela obitelj bi mi visila za vratom , ovako imam mir... migg
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★

Godina : 35
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Sub Maj 14, 2011 6:54 pm

Nikakvo naslijedstvo nije palo...a nece ni da padne,osim ako ne nadjem kakvu babu u AT pa da me ludoooo zavoli smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava

Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Sub Maj 14, 2011 9:32 pm

Hvali mi se jedan prijatelj...
eto, za malo sam omanuo... koliko za školsku klupu.smehsmeh

Dragu je upoznao još u školskoj klupi... nabacivale mu se i njene drugarice... i prednje i zadnje.

I sve povukle jači miraz.

A njemu u nasleđe zapalo da odmah vraća kredit neuspešnih studenata...
i svoje drage a baška i svastike kojoj je bio žirant! rlol rlol

Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Sub Okt 06, 2012 11:01 pm

Sasvim dovoljno...
šta i koliko ..nebitno je...:)da ne bude bahati se

ono što je meni sveto je tatina očevina...koju ja negujem...
znam da je tata srećan zbog toga..
jeste da je na selu..ali neprocenjivo je...ko ume da voli....
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    Ned Okt 07, 2012 1:25 pm

Banjaluko i ta tvoja selaaaaaaaaaa :girlcool:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?    

Nazad na vrh Ići dole

NASLEDSTVO -da li ste naslednik ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» IMUNOLOGIJA - 'TEST LEVEL 2' (tzv. 'Chicago' test)

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: