DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Владимир Путин

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći
AutorPoruka
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Владимир Путин    Sre Dec 01, 2010 9:38 pm

First topic message reminder :

Владимир Владимирович Путин ([You must be registered and logged in to see this link.] Владимир Владимирович Путин, [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], сада [You must be registered and logged in to see this link.]) је председник Владе Руске Федерације.
За председника [You must be registered and logged in to see this link.] Федерације изабран је [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.], у првом кругу председничких избора. Од [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]. до [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]. године, по декрету председника у оставци Бориса Јељцина, вршио је дужности председника Русије. За други мандат је изабран [You must be registered and logged in to see this link.]. који је трајао до [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]. када је га је на тој функцији наследио [You must be registered and logged in to see this link.]. Путин је изабран за други мандат на месту премијера, [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.].
wikipedia

O ovom politicaru moze mnogo toga da se kaze, zato necemo sve odjednom..
Koje je vase misljenje o drugom ( prvom) coveku druge ( prve ) sile na svetu?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Djoka20

Datum upisa : 14.05.2012

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pet Jul 06, 2012 2:07 pm

Kazem gori nego Hitlerov. Amerikanci su fasisti sve kako kazu tako mora da bude, ono ga nema nigde. Mada neki narodi i imaju razloga da ih vole, pomogli su im da ostvare svoje zelje i ciljeve, a mi Srbi imamo samo razloge da ih mrzimo.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pet Jul 06, 2012 2:14 pm

Djoka20 ::
Kazem gori nego Hitlerov. Amerikanci su fasisti sve kako kazu tako mora da bude, ono ga nema nigde. Mada neki narodi i imaju razloga da ih vole, pomogli su im da ostvare svoje zelje i ciljeve, a mi Srbi imamo samo razloge da ih mrzimo.

Neznam da li uopce ti je jasno tko su Amerikanci?

Amerika je naseljena od starih Europljana, spanjolci,portugalci,nijemci,danci,hrvati, srbi itd. itd.

Svi mi smo fasisti ako cemo povjest posmatrati objektivno, zar ne?

Razmisli malo , ali ako te zaboli glava,prekini misliti, mislim ako te zaboli. :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pet Jul 06, 2012 2:19 pm

Znas, sta taj uopste novi svetski poredak je profasisticki. Pa kako moze da se mesa u unutrasnje stvari jedne zemlje? Da oni odredjuju ko ce u toj zemlji biti na vlast, ko ce formirati vladu, ko ce biti predsednik? To oni rade, a to je gore nego fasizam. Oni sto su ucinili zlo Srbiji i Srpskom narodu, nisu nikome. Ja razumem tebe, nemas razloga da ih mrzis imas cak i razloga da ih volis, ja nemam. Tako da bolje si cuti, znamo mi svi istinu.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pet Jul 06, 2012 2:36 pm

Pa kako moze da se mesa u unutrasnje stvari jedne zemlje? Da oni odredjuju ko ce u toj zemlji biti na vlast, ko ce formirati vladu, ko ce biti predsednik? To oni rade, a to je gore nego fasizam.
Jeste ,jeste ....a kad Konuzin daje smernice šta i kako treba u Srbiji i na Kosovu ,i javno izgovori da oni što neće oštro "nisu Srbi "....,pa se sa Tomom pojavljuje svuda -to nije mešanje u "unutrašnje stvari " i "uticaj na izborni proces " ?
A jesu te Nevladine gadne ,i ti međunarodni posmatrači .Dok toga nije bilo ,Putin pobeđivao sa ogromnom razlikom (kao Sloba kod nas ) sad se to debelo "smanjilo" ?
ps
Vidi vidi ,i "Đole" rusofil ? Ma na koga li me ono taj "stil pisanja " podseća od prvog dana ,ćiribelu mu njegovu ? Đole, voliš li Dostojevskog i ruski balet ,da te pitam ? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Djoka20

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pet Jul 06, 2012 2:41 pm

Pa Konuzin nam je prijatelj, on to sto kaze kaze za nase dobro. A kakvi su nam prijatelji zapadnjaci? Nikakvi, bombardovali su nas, ubijali narod, ubili Milicu Rakic dete od 3 godine? Zbog cega bre? Zbog toga da bi siptarima dali drzavu. Nikad nama zapad prijatelj biti nece. Putina 60% stanovnistva Rusije podrzava, jer on u sebi nosi nacionalno dostojanstvo, hrabrost, odanost svom narodu, nacionalni ponos. Da li je to Tadic imao dok je bio predsednik? Naravno da ne. Mislis li da ce i Toma to da ima? Ne. Takav covek kao Putin vise se ne radja. Dostojevskog cenim kao knjizevnika, citao sam njegovo delo Zlocin i kazna, a balet ne.
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pet Jul 06, 2012 2:48 pm

Danubius ::

ps
Vidi vidi ,i "Đole" rusofil ? Ma na koga li me ono taj "stil pisanja " podseća od prvog dana ,ćiribelu mu njegovu ? Đole, voliš li Dostojevskog i ruski balet ,da te pitam ? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

E pa vala ako je ona, izem ti onda medicinu affraid
Nazad na vrh Ići dole
Djoka20

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pet Jul 06, 2012 2:52 pm

Kakvi ste vi likovi ovde? Odma mislite, da je neko drugi sto je bio. O boze, ja ovu temu sam juce tek vido. Pa ljudi bozji ja da sam ta snajke sto je pre bila, ja cim sam se registrovao na forum ja bi iso direktno na tu temu, a nebi razglabao ostale teme.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Sub Jul 07, 2012 11:29 am

Kakvi ste vi likovi ovde? Odma mislite, da je neko drugi sto je bio. O boze, ja ovu temu sam juce tek vido. Pa ljudi bozji ja da sam ta snajke sto je pre bila, ja cim sam se registrovao na forum ja bi iso direktno na tu temu, a nebi razglabao ostale teme.

Djole, izgleda da su ti gaće skinute. :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Sub Jul 07, 2012 12:56 pm

Dolinac ::

Djole, izgleda da su ti gaće skinute. :zubi3:

smehsmeh rlol rlol rlol
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa

Datum upisa : 24.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Ned Jul 08, 2012 10:01 am

Dobar frajer...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Sub Avg 11, 2012 9:49 am

Super .
Prvo imaš Predsednika koji javno izjavi da je za Srbiju bolje da bude ruska gubernija,pa ministra odbrane (ili šta je već sve Acika ) koji je koliko juče gostio Žirinovskog ,a obojica trče za onim Konuzinom kao lakeji ,i sada i ove ? Da bar ima razloga za tako udvoričko ponašanje prema baćuški pa hajde ,ali onih 800 miliona evrića još ne stigoše ,iako ih Dačić i Dinkić razdeliše u kampanji -bitno da se išlo Vladimiru Velikom na poklonjenje -redom ,sve do ovih ...e daleko ćemo stići ....
________

Dveri kod Putina

Politika, 21:17, 10.08.2012.

Autor: Agencija FoNet

Delegacija Dveri je bila jedini strani učesnik foruma koji je okupio brojne ruske organizacije, navodi se u saopštenju informativne službe Pokreta

BEOGRAD - Na forumu "Seliger“, koji se održava na istoimenom jezeru u Tverskoj oblasti u Rusiji, predstavnik Dveri Ivan Kostić susreo se sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom i uručio mu srpsku zastavu i program Pokreta Dveri.

Delegacija Dveri je bila jedini strani učesnik foruma koji je okupio brojne ruske organizacije, navodi se u saopštenju informativne službe Pokreta Dveri. U razgovoru sa Putinom, Kostić je ruskog predsednika pitao šta misli o mogućnostima daljeg razvijanja i produbljivanja prijateljskih odnosa Rusije i Srbije.

Putin je odgovorio da postoji velika duhovna bliskost ruskog i srpskog naroda kroz vekove i istakao da je svestan da je Srbija u proteklom periodu prolazila kroz mnoge teškoće. On je izrazio nadu da će se odnosi sve zemlje još više razvijati i da će dati sve od sebe da tako bude, navodi se u saopštenju.

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Sub Avg 11, 2012 2:11 pm

Treba bolan bit loser, nije to laka rabota:)
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Sub Avg 18, 2012 7:07 pm

AstrinaKomsinica ::
Treba bolan bit loser, nije to laka rabota:)
Ali stari KGB ovac ne zaboravlja stare dobre metode.
-zabrana gej parade na 100 godina
-ko lane šta u novinama -bude ubijen Krivac? Nepoznat,,,nijedan se nije našao ,a koliko novinara ubijeno ?
-Pankerkama radni logor na 2 godine ...Zbog narušavanja "javnog reda i mira" ?
Pa pevale protiv Putina jbt!
-Nevladine i organizacije za ljudska prava -to sve zabraniti .
Ček kada se podseti GULAGA....za ovakve :

Policija tvrdi da ih je ujedao

[You must be registered and logged in to see this link.]
Bivši svetski šahovski
prvak Gari Kasparov bio je među uhapšenima ispred moskovskog suda ovog
petka za vreme suđenja članicama benda [You must be registered and logged in to see this link.]
Na Facebookovoj stranici šahiste stoji da je bio i pretučen: "Upravo
smo razgovarali s Garijem preko telefona. Pretučen je, ali kaže da je u
redu. Nije siguran šta će se sledeće dogoditi. Čini se da policija čeka
daljnje naredbe s vrha
".
Video prikazuje Kasparova, kako
razgovara s novinarima ispred sudnice. U tome ga prekida policija koja
ga nasilno odvodi u obližnji kombi. Nekoliko trenutaka pre hapšenja
izjavljuje: "On upotrebljava zakon ili ono malo što je ostalo od ruskog zakona, kako bi sačuvao svoj vlastiti ostanak na vlasti", prenosi BBC.
Moskovska policija tvrdi da je prilikom hapšenja, Kasparov ujeo njihovog pripadnika.
Članice ruskog ženskog benda [You must be registered and logged in to see this link.]. [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava

Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Sub Avg 18, 2012 10:12 pm

Danubius ::
Super .

Jakako... svaka mu se pozlatila! aplauseee

Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

Godina : 54
Datum upisa : 22.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Ned Avg 19, 2012 1:15 am

Nisam upoznao ni jednog Moskvica ko je za Putina. Ali ni za Kasparova. Jer je Gari dokazao da je placenik. Uopste, svi okupljeni na trgu u Moskvi su placenici jer nema Rusa koji bi besplatno izasao za takve stvari.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

Godina : 54
Datum upisa : 22.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Ned Avg 19, 2012 1:20 am

Svidja mi se ideja o zabrani nevladinih organizacija.
Prosto, da li je moguce da nikada nisu stale u zastitu nekog obicnog gradjanina. Jedino to cine ako je u pitanju medjunaionalni skandal. Da li ima prava neki Srbin na zastitu nevladinih organizacija.
Ajde sad i malo ekstremnije.Kako ni jedna nevladina organizacija recimo nije reagovala kad su zabranili Obraz. Ne kazem da ih ne treba zabraniti. Ali da li je nekog interesovalo zasto su zabranjeni.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pet Sep 14, 2012 7:46 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pon Okt 22, 2012 10:21 pm

Članice Pusi Rajota poslate u radne kolonije

MOSKVA, 22. oktobra 2012. (Beta-AFP) - Članice ruske grupe Pusi Rajot, osudjene na po dve godine zatvora zbog performansa koje su izvele u crkvi Svetog Spasitelja u Moskvi, poslate su u radne kolonije, stotine kilometara daleko od Moskve, a njihov put do tamo mogao bi da traje i mesec dana, izjavila je danas u ponedeljak Violeta Volkova.

"Članovi porodice su došli da im donesu neophodne stvari i rečeno im je da je Nadežda Tolokonjikova poslata u region Mordovija (udaljen 500 kilometara od Moskve) a Marija Aljohina u region Perma" (oko 1.400 kilometra od Moskve), rekla je Volkova.

Ona je kazala da je njihov transfer vozom u radne logore počeo u subotu i da bi put mogao da traje i mesec dana, pošto vozovi kojima se prevoze zatvorenici redovno propuštaju druge, čak i kada je reč o kratkim rutama.

Ona medjutim nije navela u koje će logore biti poslate Tolokonjikova i Aljohina.

Nazad na vrh Ići dole
cojle

Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pon Okt 22, 2012 10:33 pm

sonia ::
Članice Pusi Rajota poslate u radne kolonije

"Članovi porodice su došli da im donesu neophodne stvari i rečeno im je da je Nadežda Tolokonjikova poslata u region Mordovija (udaljen 500 kilometara od Moskve) a Marija Aljohina u region Perma" (oko 1.400 kilometra od Moskve), rekla je Volkova.

Nek' se mole Bogu za Carevinu što je prodala Aljasku! smehsmeh
I spremite im dugačke gaće, zatrebaće. 99i

Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Sre Nov 07, 2012 10:22 pm

Путин раскритиковал губернатора Курганской области за слабое развитие системы образования
Президент России Владимир Путин 7 ноября раскритиковал губернатора Курганской области Олега Богомолова за неудовлетворительное состояние системы образования в регионе. Удовлетворенность школьных преподавателей системой образования здесь — самая низкая среди опрошенных регионов, добавил он. На совещании по модернизации региональных систем общего образования президент отметил, в частности, что в Курганской области уровень зарплаты учителей не доведен до средней по экономике региона. В первый день своего второго президентства, в мае, господин Путин подписал указ, согласно которому средняя зарплата учителей должна быть доведена до средней по экономике в каждом регионе в 2012 году. «Те цифры, которые вы назвали, 15 тыс., — это примерно 90% от средней заработной платы по экономике вашего региона. Нужно дотянуть до среднего», — сказал президент губернатору, который выступил с докладом в режиме видеоконференции, передает [You must be registered and logged in to see this link.]. Губернатор пообещал выполнить поручение президента и добавил, что 8 ноября встречается по этому вопросу с главой Минфина Антоном Силуановым. «Встречайтесь с тещей, с родственниками своими, с Антоном Германовичем (Силуановым), но чтобы средняя заработная плата по региону у учителей была такая, как мы договаривались. Она как минимум должна быть равна средней по экономике региона», — сказал глава государства. Он добавил, что сами учителя Курганской области негативно отзываются о положении с образованием в регионе. «Только 9% опрошенных учителей области оценивают состояние системы образования как хорошее. При этом 27% считает, что она находится в плохом состоянии», — сказал президент. «Это худший показатель среди всех опрошенных регионов Российской Федерации», — добавил он.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Ned Jun 09, 2013 2:10 pm

Na Putinov račun: Drage dame, ponovo sam u igri!

Planeta,
06:05, 09.06.2013.
Autor: Tamara Marić

Šala Predsedniku jedne od najmoćnijih zemalja otvorili lažni profil na sajtu za upoznavanje, s imenom „ruski plišani meda“

[You must be
registered and logged in to see this image.]

Pravi dasa... Svaka majka bi ga poželela za zeta

MOSKVA - Ismevanje na mreži ne prestaje.
Ruski predsednik Vladimir Putin (60) otvorio
je profil na internet sajtu za traženje srodnih duša match.com, i to
samo tri dana nakon što je javno na jednoj televiziji obelodanio da se
rastaje od dugogodišnje supruge Ljudmile.

Na
njemu se pojavljuje pod imenom „ruski plišani meda“, a postavio je niz
svojih atraktivnih fotografija, sve lične informacije i, podrazumeva se,
podatke o tome kakvu bi damu želeo da upozna sada kada ponovo živi
momačkim životom. Naravno, to je samo još jedna u nizu šala na račun
lidera Rusije koje su se na internetu pojavile nakon njegove rastave od
žene.

Moćan i osećajan

Na Putinovom
profilu se pored glavne fotografije, na kojoj grli psa, nalazi i opis da
je on moćan, muževan i iznad svega osećajan muškarac, i da je iznenada
slobodan. Od podataka je izdvojeno da ima 60 godina i živi u Moskvi, da
je razveden, ima dvoje dece, ali je naglašeno da ona ne žive s njim, da
je visok 170 centimetara, da ima oči boje plavog čelika, plavu kosu, da
voli nekad da popije, a da o cigaretama nikada nije ni razmišljao.

Zatim
sledi najzanimljiviji deo, u kojem ruski predsednik otvoreno govori o
tome kakve bi karakteristike voleo od nove saputnice.

Voli životinje

-
Možda ćete me prepoznati s fotografija. Da, to sam zaista ja. I da,
tračevi su istiniti, drage dame, opet sam u igri. Ipak, treba da znate
da ne tražim bunga-bunga, kao neki drugi momci koje poznajem. Ja želim
nekog s kim mogu da obiđem svet, lovim i pecam, nekog ko povremeno sa
mnom može da učestvuje u borbama prsa u prsa.

Takođe, volim pse i konje i grupu Pusi rajot. Pošaljite mi poruku ako se prepoznajete u opisu. Lažnjaci, dalje od mene - piše na profilu ruskog lidera.

Inače,
Putinov razvod izazvao je pravu buru u javnosti. Ta vest se pronela
celim svetom, a svi su odmah počeli da traže razlog zbog kojeg se ruski
predsednik odlučio za to, spekulišući da je uzrok neka druga žena.
Istovremeno, okarakterisan je kao najpoželjniji neženja na svetu.

[You must be
registered and logged in to see this image.]

Šale na Putinov račun

Posle razvoda Ljudmila Putin bi trebalo dobije deo Rusije istočno od Urala [You must be registered and logged in to see this image.]
♦ Vladimir i Ljudmila nisu se ranije rastali jer su čekali da premijer Rusije Medvedev poraste
♦ Putin se razvodi jer njegova žena ne voli javnost
♦ Ruski predsednik sada će na nekom [You must be registered and logged in to see this link.] naći fleksibilniju ženu

Kompletan Putinov profil

♦ Interesovanja: borilačke veštine džudo i sambo, jahanje, plivanje, lov, hokej na ledu, pecanje, obaranje ruku
♦ Ljubimci: dva psa (Koni i Bafi)
♦ Politička orijentacija: pasionirani ultrakonzervativac
♦ Obrazovanje: Lenjingradski državni univerzitet
♦ Omiljene vruće tačke: pažljivo motrim na Siriju i Severnu Koreju u ovom trenutku

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Ned Jun 09, 2013 6:39 pm

Bem ti Yul Brinera sta je ovo hahahahahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic

Datum upisa : 21.04.2012

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Sre Jun 19, 2013 8:49 am

JAPANAC NAPAO OTPOZADI: Putin spasao cast Agele Merkel!

Ruski predsednik sprečio japanskog premijera Šinza Abea da nemačku kancelarku uhvati za zadnjicu
[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]    
Putin hitro uhvatio Abea za ruku

DABLIN - Malo je falilo da pukne bruka.
Ruski predsednik Vladimir Putin spasao je čast nemačke kancelarke Angele Merkel na samitu lidera osam najrazvijenijih zemalja sveta G8 u Severnoj Irskoj, koji je završen juče.

Brzi refleksi

Tokom šetnje pored jezera Laf ern, japanski premijer Šinzo Abe umalo je slučajno uhvatio Merkelovu za zadnjicu, ali je Putin to sprečio.

Dok su se lideri šetali po ekskluzivnom prostoru za golf, Abe je toliko mlatarao rukama da je umalo dokačio nemačku kancelarku, koja je išla ispred njega. Međutim, oštro oko i brzi refleksi ruskog predsednika sprečili su skandal. Putin je brzo postavio ruku ispred Abeove i onemogućio ga da udari Merkelovu po zadnjici. Ipak, fotografi su zabeležili taj momenat i naveli da je to trenutak kad su se Abe i Putin uhvatili za ruke.

Izvor:kurir.info.rs

Putin ne samo da je jedan od Najmocnijih Ljudi na Svetu...vec je vise puta dokazao da je i veliki Dzentlmen kada su Zene u Pitanju.

Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa

Datum upisa : 24.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Sre Jun 19, 2013 10:45 am

rlol :rlol:Oh, sad kad se razveo imam šanse:)))
Nazad na vrh Ići dole
Gothic
Gothic
Gothic

Datum upisa : 21.04.2012

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Sre Jun 19, 2013 12:00 pm

Par koji je 30 godina bio u braku, u kom je dobio dve ćerke,objavio da je odluka o razvodu sporazumna i da će ostati prijatelji

[You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this image.]
Bilo je lepo dok je trajalo... Predsednik Rusije uželeo se momačkog života
Vladimir Putin (60) i njegova supruga Ljudmila (55) u četvrtak su obnarodovali da se razvode, i to samo nekoliko sedmica od 30-godišnjice braka! Ruski predsednik i bivša stjuardesa dali su zajedničku izjavu TV kanalu Rosija 24, pred čijim su kamerama saopštili da će ostati prijatelji, i to nakon što su odgledali balet „Esmeralda“ u dvorcu Kremlja.
- To je naša zajednička odluka - izjavio je najmoćniji čovek u Rusiji, dok je Ljudmila rekla da je u pitanju „civilizovani razvod“.

- Naš brak je gotov zbog činjenice da se skoro uopšte ne viđamo - izjavila je sad već bivša gospođa Putin, dok je predsednik ovako obrazložio razvod od žene, s kojom ima dve odrasle ćerke:

- Sva moja aktivnost, sav moj posao povezan je s javnom sferom, s potpuno javnim životom. Nekome se to sviđa, nekome ne, ali ima ljudi koji su s tim savršeno nespojivi - bio je izričit političar, čiji je pres sekretar Dmitrij Peskov rekao da papiri za razvod još nisu potpisani.

No, možda je s takvim načinom života „spojiva“ bivša gimnastičarka i aktuelna političarka Alina Kabajeva (30), za koju se još od 2008. spekuliše da je Putinova ljubavnica, te da mu je čak rodila dvoje dece, dečaka i devojčicu. Naravno, i predsednik i dvostruko mlađa lepotica više puta su demantovali ta nagađanja.

Izvor:kurir.info.rs
_____________________________________________________________________________________________________

Ne opravdam to sto se razveo...:durise3: ali da ima ukusa za mladje i lepe zene kao sto je ova Alina Kabajeva to je nesporno...ko zna mozda ga tu nesto malo savetovao i njegov dobar prijatelj Berlusconi koji je vec odavno dokazao da preferira mlade i lepe zene...:sunča :
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    

Nazad na vrh Ići dole

Владимир Путин
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 6Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: