DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Владимир Путин

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
AutorPoruka
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Владимир Путин    Sre Dec 01, 2010 9:38 pm

First topic message reminder :

Владимир Владимирович Путин ([You must be registered and logged in to see this link.] Владимир Владимирович Путин, [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], сада [You must be registered and logged in to see this link.]) је председник Владе Руске Федерације.
За председника [You must be registered and logged in to see this link.] Федерације изабран је [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.], у првом кругу председничких избора. Од [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]. до [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]. године, по декрету председника у оставци Бориса Јељцина, вршио је дужности председника Русије. За други мандат је изабран [You must be registered and logged in to see this link.]. који је трајао до [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]. када је га је на тој функцији наследио [You must be registered and logged in to see this link.]. Путин је изабран за други мандат на месту премијера, [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.].
wikipedia

O ovom politicaru moze mnogo toga da se kaze, zato necemo sve odjednom..
Koje je vase misljenje o drugom ( prvom) coveku druge ( prve ) sile na svetu?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pon Mar 02, 2015 9:35 am

lollypop ::

Kamo sreće da nam je jedan ovakav... ererere  Brzo bi napravio reda, i u državi, i van nje.... 1777
Imali smo takvog ,ista metoda (Dada Vujasinović, Pantić ,Ćuruvija ......do danas "nerazjašnjeno" )

(FOTO) NERAZJAŠNJENI SLUČAJEVI: 6 ruskih disidenata koji su misteriozno ubijeni prethodnih godina link

I kakve li slučajnosti-svi ubijeni su intelektualci ,izričiti kritičari Putina i režima ?
Malkice je previše "slučajnosti ".

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
brunolino

Godina : 104
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pon Mar 02, 2015 10:51 am

ma to je CIA sve kriva bolan...oni mu rekli đe da stoji i kad će ovi naići...pa sve se vidi na snimci...dogovoreno ba...đe bi bačuška to uradio, ni u ludilu jbt. to je truli zapad kriv i Vatikan i Njemačka...Putin je ba bezgriješan, vidi mu se iz očiju...đe bi on na svoga...to sve podmeće zapad...padate na zapadnu prdogandu...smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pon Mar 02, 2015 6:06 pm

Putin koliko je dobar toliko je i los,kao i Rusija kao drzava.

Ipak nebi njegov posao radio, previse stresa i sekeracija, no thank`s dm2
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pon Mar 16, 2015 9:42 am

Vladimira Putina nema desetak dana u javnosti ,tačnije ,baš nekako od ubistva Borisa Nijemceva .
Na televiziji se puštaju bajati snimci ,i to ne može da promakne javnosti .
Naravno ,javljaju se i najluđe teorije -od one da mu se ljubavnica porodila u Švajcarskoj ,do one da je izvršen državni udar ,pa i da je bolestan ili mrtav .
Pa ,svakako ćemo saznati uskoro ,gde je i zašto nestao Volođa,jer treba danas da se sastane sa predsednikom Kirgistana .
(ako se i pojavi ,još uvek je moguće nagađanje o  starom  ruskom receptu -podmetanju "dvojnika" )

Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso

Godina : 78
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pon Mar 16, 2015 1:42 pm

Dzaba ste se radovali da je umro. Novinar CNN u neskrivenim suzama javlja od jutros da je zivahan i prilicno zdrav :kisic1:

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
Čiča

Datum upisa : 26.10.2014

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Ned Mar 22, 2015 10:09 pm

Zajebo je i Čak Norisa...
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Ned Mar 22, 2015 10:26 pm

Kica/Praja ::
Dzaba ste se radovali da je umro. Novinar CNN u neskrivenim suzama javlja od jutros da je zivahan i prilicno zdrav  :kisic1:

Jadan je onaj ko se raduje smrti drugoga....daleko bilo.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pon Mar 23, 2015 10:29 am

Ako se ne bi pravili mutavi ,onda bi priznali da Putin polako komad po komad otkida delove okolnih nezavisnih država ,pomoću "pobunjenika" koje otvoreno ili manje otvoreno podržava vojnom i logističkom tehnikom ,što je slučaj i sa Južnom Osetijom ("sporazum" koji je potpisan sa "rukovodstvom" ove od Gruzije "odcepljene " teritorije ,nije ništa drugo nego osnov za aneksiju )
Pri tome se ovoga puta ne može pozvati na "ugroženost" ruske manjine ,jer na ovoj teritoriji žive "neruski narodi" (Oseti, Gruzini ,Jermeni ) dok Rusa ima svega oko 2000 (manje od 2 % )
Ako ovo nije povreda međunarodnog prava i suvereniteta ,mešanje u unutrašnje stvari jedne države , onda ne znam šta je .
Čak se nisu potrudili ni da odigraju onu farsu tipa "referendum" na Krimu i u Donbasu (koji se sada otvoreno naziva "Novorusijom" )
Tako da je samo pitanje dana kada će "SAO Južna Osetija" biti "prisajedinjena" Rusiji ,ruski tenkovi će to obezbediti (inače su već tamo) 

Čak i bivši komadant proruskih snaga u Donbasu je dao izjavu da ovakvom politikom bi i Putin mogao da završi kao Milošević . Sankcije su već tu , a mrtvački sanduci sa ruskim vojnicima naveliko stižu (iako režim to krije ) opozicija se proganja i ubija....vrlo slično kao i kod nas ,a Rusi inače vole oktobar za revolucije .

Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra

Humor : 'El' se to jede?
Datum upisa : 26.09.2014

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pon Mar 23, 2015 11:36 am

Čiča ::
I  Brus Lija, Sandokana, Valtera... Sve je za'ebo. U malim bočicama se drži jak otrov.

Volem Putina, više od inflacije, manje od sarme, al' ga volem, što ga volem, baš ga volem, više i od Gasproma i EPS-a zajedno. Gotovo je, uhvatili me rusovirusi, postajem rusofil, imam temperaturu, trese me groznica čim neko kaže slovo P...

'Oću umreti od toga? :smrtzz:
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

Godina : 55
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pon Mar 23, 2015 11:49 am

pesma ::
Čiča ::
I  Brus Lija, Sandokana, Valtera... Sve je za'ebo. U malim bočicama se drži jak otrov.

Volem Putina, više od inflacije, manje od sarme, al' ga volem, što ga volem, baš ga volem, više i od Gasproma i EPS-a zajedno. Gotovo je, uhvatili me rusovirusi, postajem rusofil, imam temperaturu, trese me groznica čim neko kaže slovo P...

'Oću umreti od toga? :smrtzz:

3x Oče naš i k'o rukom odnešeno.
Izgleda glupo al' deluje.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
pesma
Sestra Vetra

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Pon Mar 23, 2015 12:09 pm

Već me malko popušta ova neprirodna ljubav, a nisam se krstila... Ček, ček, od kada ono? Od nikada. I  neću, sviDža mi se Putin sve više i više. Sad kopiram čečenskog vođu Kadirova koji voli mačke, boks i Putina.

Međutim, Staljinov unuk se ne slaže sa Kadirovim i sa mnom, smatra Putina izdajnikom  sa kojim zapad briše pod. Evo šta Jevgenij Džugašvili kaže za Putina:

''Putin vodi vladu u kojoj su prevaranti i lažovi! A i on je sam glupan bez mozga. Upalim televiziju i vidim ga kako jaše, skija, igra se s tigrovima... Pokušava da pokaže da je snažan, ali jasno je da je sve to zajedno obično p....''

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Uto Apr 07, 2015 9:14 pm

pesma ::
Već me malko popušta ova neprirodna ljubav....
Konkurencija ti je velika .Posle one pomahnitalne radikalke Nataše Jovanović koja iščašila nogu onomad trčeći da dodirne Vladimira ,javila se Suzika Mančić u Merilin Monro stilu (Srećan rođendan, mr president ....Vladimire ) jbt
Ako ga to nije dotuklo ,ovo hoće .

JA VAS LJUBLJU: Pogledajte kako se Ruška Jakić udvara Vladimiru Putinu! link

Prašćuvaj ,baćuška ,ne želimo mi tebi tolikog zla,to ove same  smehsmeh

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Sre Apr 29, 2015 1:24 pm

Nema dana da norveski mediji ne pisu o Putinu, ovako ili onako ne znam

Få russere kaller seg feminister, som gjerne likestilles med aggressive, late, stygge og bitre damer som ikke er i stand til å skaffe seg en mann. Den internasjonale kvinnedagen er i Russland en offisiell fridag hvor kvinner gratuleres og gis blomster og konfekt, skriver artikkelforfatterne. Her overrekker Vladimir Putin blomster til noen kvinner 8. mars i år. FOTO:RIA NOVOSTI/REUTERS/NTB Scanpix

PÅFALLENDE UTTALELSER: - Vi har redusert våre atomvåpenlagre til et minimalt nivå, og dermed gjort et betydelig bidrag til en omfattende og fullstendig nedrustning, sier Putin ifølge propagandaorganet Russia Beyond the Headlines. Samtidig for Russland kritikk av FNs generalsekretær Ban Ki-moon. Foto: Alexei Druzhinin/RIA Novosti/AP

Nazad na vrh Ići dole
pesma
Sestra Vetra

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Sre Apr 29, 2015 2:07 pm

c925

I :heart1: Putin.

Ev' sa'ću da potpišem da ga volem najviše na svetu celom, sam' š'o nisam...

U svakom su gradu naši rusofili...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: Владимир Путин    Sre Dec 02, 2015 1:38 pm

O, Turci ;)