DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

SILIKONI (i druga "plastika" )

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: SILIKONI (i druga "plastika" )   Ned Jun 15, 2008 2:38 pm

First topic message reminder :

Po nekim procenama, u svetu je oko dva miliona zena oblikovalo svoje grudi uz pomoc silikonskih proteza. Neke su ih povecale, smanjile, ucvrstile, podigle... Ono što je bilo rezervisano za estradne zvezde, sada je već i široko rasprostanjena pojava...

Sta mislite o silikonima?
Da li podrzavate estetske operacije, usta, grudi..?

Da li mislite da su devojke(žene)  koje ugrade silikone srecnije, zadovoljnije, pozeljnije... ?

Poslednji izmenio Danubius dana Pet Apr 25, 2014 7:06 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Sre Jan 21, 2009 12:11 pm

Cesto je to ipak dobro ulozena investicija,kratkorocno ili dugorocno,ali ako je vlasnici donijela zeljeni efekat,postigla cilj,........cilj opravdava sredstva,zar ne.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pet Jun 26, 2009 6:28 am

Ruskinji eksplodirali silikoni u avionu

Autor: Blic online | Foto:AP - Ilustracija | 25.06.2009. - 08:52

Silikonski implanti u grudima Ruskinje Irene D. (45) eksplodirali su tokom leta avionom, nakon čega je žena hospitalizovana, piše "Mosnjuz".

Silikoni ruske lepotice veličine "F" eksplodirali su na letu od Moskve do Los Anđelesa. Tek što je avion poleteo sa piste, Irena D. je počela da se oseća loše. Kad je avion sleteo bol u njenim grudima se pogoršao i ona se onesvestila na aerodromu.
Osoblje aerodroma je odvelo ženu u bolnicu, a lekari su otkrili da je jedan od njenih silikonskih implanata oštećen.
"Malo je verovatno da je let doveo do oštećenja", rekao je jedan od lekara. "Dama je sigurno imala problema sa svojim poprsjem i pre puta, a promena pritiska (tokom leta) delovala je kao katalizator".
Irena D. ne nalazi se u životnoj opasnosti, ali je i dalje u bolnici. Lekari sumnjaju da će u budućnosti moći da povrati svoje grudi na veličinu "F".

Svaki proizvodjač a i hirurg će hladno reći da su implantati bezbedni. Eto kako jesu.....koji je već ovo put ??????

Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits

Godina : 42
Datum upisa : 16.08.2008

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Sub Jun 27, 2009 5:55 pm

danubius ::

Posada aviona nije racunala na ovakav tip sakrivene tempirane bombe?
kasljuc
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Sub Jun 27, 2009 7:18 pm

Sanjalica ::

Posada aviona nije racunala na ovakav tip sakrivene tempirane bombe?
kasljuc
Daaaaaaaaaaaa, zamisli......ti se zagledaš u (.) (.) , onako, iz čistog hedonizma .....a ono buuuuummmmmmmmmm :grrrrrrrrrr: :f35: ......oslepiš ! suicid

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Ned Jun 28, 2009 12:23 am

Josh da dodam.
Kako ces dojiti decu?

Drugarica u prvoj trudnoći sa silikonima dojila maleckog god dana,i još mleka imala.posle 10 god,promenila druge,sad imam bebacha od 4 meseca i njega doji...Mlečne žlezde nisu začepljene,sve ok.Pa pre svega svesno je ušla u to.razgovarala sa doktorom,i lepo bebi,lepo njoj...

A meni još lepše...Nije to ništa strašno.nego žene neće da doje koje imaju silikone,da im da se ne obesi malo strana na kojoj beba više sisa.. cucla
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Ned Jun 28, 2009 11:48 am

Kijara-brm ::

A meni još lepše...Nije to ništa strašno.nego žene neće da doje koje imaju silikone,da im da se ne obesi malo strana na kojoj beba više sisa.. cucla
Mož * mi malo da se obesimo? Evo,pažljivo ćemo sisati, ništa nećemo pokvariti :plaz: :3d8:

Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Ned Jun 28, 2009 10:31 pm

:geek: Ma obozavam silikone, ali ne na sebi.. :f35: :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Jul 06, 2009 9:02 am

Estetska hirurgija sve popularnija i u Subotici

Jači pol zahtevniji od žena

Autor: BILJANA VUČKOVIĆ | Foto:BILJANA VUČKOVIĆ | 04.07.2009. - 10:56

Dr Biljana Ivošević Stegić
- Žene i devojke naročito poklanjaju pažnju licu i dolaze da bi popunile bore i uvećale usne. Ipak, na prvom mestu najpopularniji zahvat u estetskoj hirurgiji je povećanje i podizanje grudi, a odmah iza toga liposukcija. Muškarci su naši česti pacijenti i oni su mnogo zahtevniji od žena. Kada dođu znaju tačno šta žele i bez straha pristaju na operativne zahvate, a najčešće se podvrgavaju oslobađanju viška masnih naslaga, podizanju očnih kapaka ili operišu nos - kaže dr Biljana Ivošević Stegić.

Prva specijalna bolnica za plastičnu, rekonstruktivnu i estetsku hirurgiju „Sveti Stefan“ u Subotici otvorena je pre samo mesec dana, a već ima poduži spisak zakazanih pregleda i operativnih zahvata. Osim sugrađana kod dr Biljane Ivošević Stegić dolaze pacijenti i iz Beograda, gde je stekla bogato iskustvo radeći na VMA i privatnoj bolnici „Komnenus“, pa čak i iz inostranstva.
Subotičani mogu da se podvrgnu liftingu lica i vrata, korekciji nosa, punjenju usana ili njihovoj rekonstrukciji, korekciji ušnih školjki, bora, uvećanju i smanjenju grudi i zatezanju kože stomaka, sa i bez liposukcije. Osim toga uspešno otklanjaju i tetovaže, mladeže, bradavice i druge promene na koži.
- Posla ima, pogotovo sada kada je počelo leto. Iako treba ispoštovati želje pacijenata, dešava se da odbijem estetski zahvat i uputim pacijenta kod drugog lekara. Smatram da ne treba preterivati u veličini grudi i svako ko dođe prvo mora da zna šta ga očekuje posle zahvata kada je u pitanju bol, ali i kako će izgledati. Ako je zahtev za punjenje usana nerealan objašnjavam da je lako dopuniti usne na sledećem tretmanu. Ako devojka želi velike grudi koje neće biti u skladu sa njenim proporcijama ne prihvatam operaciju, jer ona mora biti svesna da će sa time živeti, da ćemo se sretati na ulici, a ja želim da moji pacijenti budu lepi i sretni - kaže dr Biljana Ivošević Stegić.
Zbog velike potrebe da i Subotičani dobiju svoju kuću estetske hirurgije ušla je u privatan posao, iako i dalje ima nameru da sarađuje sa Opštom bolnicom u Subotici, gde je osnovala Odsek za plastičnu hirurgiju usmerenu ka operaciji dojke nakon odstranjivanja karcinoma. Sav kapital uložila je u dobro opremljenu medicinsku ustanovu, u kojoj nakon operacije pacijenti ostaju 12 ili 24 sata, a zatim uz njenu preporuku odlaze na tretmane, masaže, pridržavaju se dijete i ambulatno proveravaju uspešnost operacije.
- Do sada nisam imala nijednog nezadovoljnog pacijenta ili nekoga ko je imao primedbu na oblik ili veličinu ugrađenog implatanta. Većina građana je slabo obaveštena kada dođe na pregled i i zbog toga svakom posvećujem puno pažnje uz mnoga objašnjenja. Često me pitaju da li implatant za grudi može da se probuši i procuri, ali s obzirom da nabavljam najkvalitetnije, ako bi se to i dogodilo oni ostaju u vidu gela bez mogućnosti pretvaranja u tečnost - objašnjava dr Ivošević- Stegić.
Sve proteze koje se ugrađuju su trajne i samo oni koji su, recimo, radili plastične operacije lica i stomaka bi zbog toga što svi starimo vremenom trebalo da dođu na doradu. Doktorka ističe da ne može da udovolji onima koji na pregled donesu sličicu izrezanu iz novina na kojima se naziru nečije usne, zatim budućim „zvezdama Granda“ koje misle da će bolje pevati ako povećaju grudi ili smanje nos ili onima koji za dva dana putuju na more pa bi hitno hteli veće grudi“.
- Kada mi pacijentkinja kaže da želi iste usne kao recimo njena poznanica koja je već bila na zahvatu, odmah joj kažem da se o drugim pacijentima u našoj ustanovi ne govori i da svako kao što u policiji ima jedinstven otisak prsta ima i lice, grudi, nos, koje treba uskladiti sa ostatkom tela - zaključuje dr Biljana Ivošević - Stegić.

Iz inostranstva po veće grudi
Na estetske zahvate u Suboticu dolaze mnogi strani državljani, jer za smanjenje, povećanje i korekciju od „glave do pete“ u Subotici treba da izdvoje manje novca.
Uvećanje usana za jedan milimetar trajnog punjenja staje oko 100 evra, podizanje kapaka oko 500 evra, korekcija oba uha oko 500 evra, uvećanje grudi oko 2.200 evra, a, recimo, liposukcija sa abdomenalnom plastikom od 1.500 do 2.000 evra.

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Jul 06, 2009 10:51 am

a chemu zapravo silikoni?Da li je to jedino s chim devojke/zene raspolazu?Koliko muke...a zapravo chemu???
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Jul 06, 2009 12:32 pm

Kijara-brm ::

Mož * mi malo da se obesimo? Evo,pažljivo ćemo sisati, ništa nećemo pokvariti :plaz: :3d8:

bom ti da ćutiš
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Jul 06, 2009 12:33 pm

doctorr67 ::
a chemu zapravo silikoni?Da li je to jedino s chim devojke/zene raspolazu?Koliko muke...a zapravo chemu???

Zini da ti kažem... :presk:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Jul 06, 2009 12:36 pm

silikonima da mi kazesh??? s16
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Jul 06, 2009 12:38 pm

silikonima da mi kazesh??? s16

Otkud tebi da ja imam silikone... bom

:ironic: :ironic: :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Jul 06, 2009 12:41 pm

neznam???zato i pitam:))) :phil:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Jul 06, 2009 12:42 pm

neznam???zato i pitam:))) :phil:

Samo ti pitaj...A nemrem ti reći,kad si već pročitao... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Jul 06, 2009 12:44 pm

dok neopipam nista negledam:))) smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Jul 06, 2009 12:46 pm

Nema pipanja..Šta sad ,idemo na onu izreku ŠTO JE MOJE NAŠE JE... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Jul 06, 2009 12:53 pm

jock.....sta che ti silikoni ako nisu za pipanje???? rabbit
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Jul 06, 2009 11:52 pm

A gde su mi? Odoh po njih..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pet Nov 13, 2009 9:10 am

Revolucionarni pomak u rekonstrukciji dojki

Autor: Tanjug | Foto:AFP | 13.11.2009. - 08:31

Grupa australijskih naučnika je objavila da je razvila revolucionarnu tehniku koja će omogućiti ženama kojima je urađena mastektomija da im se dojka ponovo "popuni".

Opit je, kako je izjavio šef Instituta za mikrohirurgiju "Bernard O'Brajen" u Melburnu, dr Filip Marcela, uspeo na "više modela životinja", što su naučnici ocenili kao dovoljnu bazu da se, u narednih šest meseci, počne i testiranje na ženama.
Australijski naučnici su, kako objašnjavaju agencije, razvili implant koji može da omogući rekonstituciju dojke zahvaljujući ćelijama masnog tkiva uzetim od samih pacijentkinja. Radi se o specijalnoj "komori", nalik korpici na ženskom grudnjaku, koja je napunjena "kašičicom" masnog tkiva pacijentkinje, a ugrađuje se ispod kože na njenim grudima.
"Nakon ugrađivanja implanta, masno tkivo se, hranjeno krvlju, razvija na potpuno normalan način za pacijentkinju", istakao je dr Marzela, rukovodilac projekta za koji je australijska vlada izdvojila tri miliona australijskih dolara (1.86 miliona evra).
Implant se potom hirurški vadi, a ostaje ponovo "izrasla" dojka. Čitav proces trebalo bi da traje između šest i osam meseci.
Australijski stručnjaci sada rade na biorazgradivoj "komori", koja će se "rastvarati" u telu pacijentkinje, što će isključivati operaciju vađenja i očekuju da će ona biti spremna u naredne dve godine.

Ovo je zasad u medicinske svrhe -ali bi trebalo da zameni silikonske implantate po logici stvari. Samo.....masno tkivo nekontrolisano buja-ne znam kako misle to regulisati ?

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Nov 30, 2009 5:01 pm

Evo malog spiska onih što su IZVADILI silikone : Stoja, , Brena ,Nina Morić, Karleuša, Vjekoslava Bach ; Viktorija Bekam , Jana , Džena Džejmison ?!?

Biće da je vrag odneo šalu , kad je ovima došlo iz u glavu

Nazad na vrh Ići dole
Sanjalica
Maman Papillons Charmants Petits

Godina : 42
Datum upisa : 16.08.2008

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Nov 30, 2009 5:03 pm

Tebe te vise zanimaju oni koji vade, ili oni koji stavljaju?
Mislim kao medicinski fenomen?

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Nov 30, 2009 7:20 pm

ako su stasali "minjoni" svako che je obradovati silikoni":)
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Nov 30, 2009 7:22 pm

Danubius ::
Evo malog spiska onih što su IZVADILI silikone : Stoja, , Brena ,Nina Morić, Karleuša, Vjekoslava Bach ; Viktorija Bekam , Jana , Džena Džejmison ?!?

Biće da je vrag odneo šalu , kad je ovima došlo iz u glavu

znaš ti zašto..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   Pon Nov 30, 2009 8:53 pm

Tebe te vise zanimaju oni koji vade, ili oni koji stavljaju?
Mislim kao medicinski fenomen?

mene više zanima da stavljam i vadim.....ako se razumemo

Ja od početka teme trubim da je to medicinski opasno . Sada pomalo dobijam satisfakciju da sam bio u pravu -evo upravo gledam onu manekenku Olju Crnogorac kako je frapirana kako joj usta izgledaju -i sad će za silne pare u Londonu da vadi što je gurnula u usne .
Najviše mi je žao Dare Bubamare , ona je baš bila slatka , sitne gradje, kao devojčica , a sad je napumpana kreatura. Valjda se i ona ponela za ukusom svog "dragog "(krimosa) Njima trebaju takvi stereotpi , kad su odrasli sa Pamelom Anderson na zidu sobe u KP domu.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: SILIKONI (i druga "plastika" )   

Nazad na vrh Ići dole

SILIKONI (i druga "plastika" )
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 12Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 10, 11, 12  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: ZDRAVLJE :: LEKARSKA ORDINACIJA-
Skoči na: