DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Aurora Borealis

Datum upisa : 17.12.2009

PočaljiNaslov: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Uto Jun 29, 2010 6:14 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.]

STA MISLITE O OVOME...??????

DA LI JE ZAISTA TAKO KOD NAS....??????
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Uto Jun 29, 2010 11:08 pm

bosankaa ::
Danubius ::

Amen ! [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Sefe volEm i ja tebe [You must be registered and logged in to see this image.]

Znaci li ovo da prekidas diskusiju sa mnom? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Pa očigledno zastupamo različita mišljenja. Inzistiranjem na svom mišljenju možemo se samo posvadjati, a ja zaista mislim da sam izneo dosta argumenata .
Recimo da me je baš lično pogodila ova tema , poznat mi je taj fenomen na više primera ,i to meni vrlo dragih osoba, a ne bih želeo nekoga da uvredim , da shvati da se posmevam onim "mučenica" i sličnim kvalifikacijama.
Jednostavno ne mogu da razumem tu pseću vernost nekom skotu koji tu ženu ne da ne zasluzuje , nego nije dostojan ni cipele da joj obrise .
I onda se samo dzabe nerviram, i pokusavam dokazati nesto što te osobe odbijaju da priznaju -same sebi, pre svega.
Glupo je govoriti u vetar.

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★

Godina : 36
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Uto Jun 29, 2010 11:36 pm

Citat :
Recimo da me je baš lično pogodila ova tema

Da...i mene je licno dotakla ova tema,jer imam dosta primjera prvenstveno u Bosni,a onda i ovdje.
Da bismo se posvadjali...mozes ti da se posvadjas sa mnom,ja sa tobom necu niti zelim.I ti i ja imamo prava na svoja misljenja.
Ja ne kazem da se ne slazem sa tobom,ali stojim i iza toga da dio tih "muciteljica" kako ih nazivate,jednostavno ne vide izlaz.Kud god okrenu bice im tesko,pa s'toga i tapkaju u mjestu.

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Sre Jun 30, 2010 12:19 am

bosankaa ::
...jednostavno ne vide izlaz.Kud god okrenu bice im tesko,pa s'toga i tapkaju u mjestu.

Ne može biti teže od toga da ti neko sistematski ubija tvoju ličnost ,a ti mu još i nečinjenjem pomazes . Samo noj zabije glavu u pesak, pa stoji u mestu. A u takvoj pozi , moze da te [You must be registered and logged in to see this image.] ko god naidje, jer si mu se tako postavila . (bosanka , nije direktna replika tebi , nego pričam metaforički i uopšteno za takav slučaj ) [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness

Godina : 29
Datum upisa : 22.04.2010

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Sre Jun 30, 2010 12:41 am

Ja sam se bogami smejala dobro........Naravno,zato sto je snimano.

rlol

Inace...Tako je bilo nekad obavezno ponasanje tipicnog balkanca,
ali mislim da je toga sve manje i manje.

A sto se tice zena koje tako zive danas,u 21 veku...Ko im je kriv.
Ako dozvolis da te neko ponizava i maltretira onda neka...Nemas pravo
da se zalis.

Nazad na vrh Ići dole
http://wheels.serbianforum.info/
Aurora Borealis

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Sre Jun 30, 2010 8:08 am

Kud, sta i kako..?????...

Poslednji izmenio Aurora Borealis dana Pet Mar 09, 2012 10:01 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
popovac

Godina : 49
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Sre Jun 30, 2010 10:58 am

Društvo stvara "Mace",reklamira ih ,nagrađuje ,svaku veče nudi u sopstvenoj kući ako upališ televizor . On postaje "ličnost " televiziska ,zamislite molim vas ? Bez njega nemože ama baš ništa a,ako on nije prisutan. Idol moglo bi se prema broju minuta svakodnevno na TELEVIZIJI . I onda sledi zključak : " Vidiš to je pravi dasa " ostali su" papci " za koje se neće nikad ni čuti .Počinje poistovjećivanje jer to ljudi prenose u realan život . Ne tvrdim ja da to nije bilo i pre "Mace " ali je bilo lokalnog karaktera . Sada to dobija na širini ,"kvaliteti" i nameće se kao recept za primitivce koji liječe svoje komplekse .Na žalost i intelektualcima nije strano ovako ponašanje . Smanjiti " reklamiranje " ovih i sličnih Maca moglo bi usporit pojavu ,iako ne iskorijenit .
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Sre Jun 30, 2010 2:44 pm

Ok, ok....društvo treba da radi svoje,socijalna služba, policija....sve je to ok -ali je to samo lečenje posledica.

Sta je sa uzrokom ?

Kada ti prvi put prišije šamar -vrati mu ! Da vidis kako ce se kukavica iznenaditi .A onda ga sutra napusti, jer ako je jednom digao ruku-opet će.

Prvi put kada prokocka platu -opomeni ga da je to zadnji put.Primetis li da opet nema plate , da kocka, napusti ga .

Prvi put kada ga uhvatis da te vara -saslušaj sta ima da kaže , i pitaj ga otvoreno-ili si kod nje , ili kod mene. Ako primetis da ga nema opet u nekim periodima , da laze gde je bio-napusti ga.

Prvi put kada se napije -nemoj praviti cirkus .Ako se to ponavlja, ako sa posla ide u kafanu , ako iz kuće uveče ide u kafanu -napusti ga jer je alkoholičar i kafanski čovek.

Kada te prvi put uvredi -mozda nije hteo .Ako te zove debelom, glupom kravom, nesposobnom za domaćinstvo itd-ne poštuje te kao osobu -napusti ga.
Ako sve ovo trpiš, ili samo neku od ovih stvari duže vremena -napusti ga, neće se nikada promeniti , jer zna da može .
Ako sve ovo trpiš , a ne nameravas da ga napustiš....e onda si sama kriva, i neka ti kaže ili uradi sve što god želi -jer si budala kojoj ni ne treba pomoći, ako sama ne želi sebi da pomogne .

Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Sre Jun 30, 2010 4:09 pm

Naravno.....
Kolega je malo to opsirnije objasnio nego ja , ali sustina je ista.

Ako ti nesto smeta i neodgovara - menjaj to ili cuti.Trece nema.

Deca nisu nikakav izgovor.I totalno je pogresno ostati sa takvima samo zbog dece.
Jer takav covek ne moze da bude dobar roditelj.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Sre Jun 30, 2010 4:20 pm

Bokssha ::

Jer takav covek ne moze da bude dobar roditelj.
To je ono što me najviše žesti kada čujem ono "zbog dece " Ne da ne može da bude dobar-nego nije čak ni bedno prosečan roditelj.

Takvi likovi su toliko samoživi da ...pa ljudi moji, ako kocka, pije, ili ima švalerku -pa otkida od usta svoje dece , breee,materijalno, i kada , vremenski, je on sa detetom uopšte da mu se imalo posveti ???????

Sledeće što će se desiti toj majci , čim deca počnu da malo shvataju , ili odrastu će da bude "Kako si mogla da živiš sa takvom budalom, da nas sramoti svugde ?"

Nazad na vrh Ići dole
Bokssha
Princes of Darkness
Princes of Darkness

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Sre Jun 30, 2010 4:38 pm

Upravo to...

Milioni dece razvedenih roditelja zive sasvim lepo , i ja sam jedno od njih ,
i nista im ne fali...Moj otac je divan covek , ne bi ni mrava zgazio ,
ali sa kevom jednostavno ne moze...Stalno su se svadjali i tako dalje...
Da je ostao sa njom,tj da je ona ostala sa njim,sigurno bi se nesto lose desilo i onda bi ga ja mrzela...Ali ovako , zaista je bolje.

Dok ta deca koja zive sa bolesnicima sigurno imaju neki
problem.

Tako da.Taj razlog ostajanja pored pacenika je ustvari samo izgovor
za slabost ili kukavicluk...A mozda je zena i ubedjena da je tako bolje,
ko ce ga znati.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Sre Jun 30, 2010 5:09 pm

Bokssha ::

Upravo to...

Milioni dece razvedenih roditelja zive sasvim lepo , i ja sam jedno od njih ,
i nista im ne fali..
Ja sam sebi slomio ruku -da ne izlomim "nju" Ne kažem da sam pametan -ali je to živa istina . A jesam bio ucenjivan sinom jedincom, jeste me ex finansijski , zdravstveno i na svaki način upropastila da se ni toliko godina kasnije ne mogu oporaviti.
No ipak moje dete ima oba roditelja , i imamo sasvim korektnu komunikaciju , kako se već može sa takvom osobom-milion puta bolje nego da smo ostali zajedno. Da sam se "žrtvovao " na taj način, bio bi ili u ludnici ili u zatvoru.
Sada ipak imam kakav -takav duševni mir, slobodu , i svoje "ja" -i samo takav mogu da budem od koristi detetu. Ako dopustiš da te neko gazi -prvo će te vlastito dete prezreti .

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Ned Jul 04, 2010 1:14 am

Evo gospodje malog uputstva za vas.....da vam se muzevi ne bi ponašali kao MAca sa prvog posta [You must be registered and logged in to see this image.]

Uploaded with ImageShack.us

Nazad na vrh Ići dole
popovac

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Ned Jul 04, 2010 11:00 am

Dva posta iznad isti autor ,a drukčije gledište . Jeste tako je obično . Jedno mjerilo imamo prema sebi ,a drugima savjetujemo nešto nežnije i opraznije . Takvi smo ,većina nas Balkanaca ,a opet smo svak za sebe ,a i za druge pomalo zagonetka ? Život je to !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Ned Jul 04, 2010 12:12 pm

popovac ::
Dva posta iznad isti autor ,a drukčije gledište . Jeste tako je obično . Jedno mjerilo imamo prema sebi ,a drugima savjetujemo nešto nežnije i opraznije . Takvi smo ,većina nas Balkanaca ,a opet smo svak za sebe ,a i za druge pomalo zagonetka ? Život je to !

Pa tačno....dva posta iznad je bilo ozbiljno -ovo poslednje je zezanje koje nisam mogao da ne stavim .
Ništa bolje za nastavak teme -nego da se "bocne" "ženska strana" debatnog kluba. [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
popovac

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Ned Jul 04, 2010 2:05 pm

Ako je od nas Balkanaca ,očekivano je .Samo će debatni klub povući ručnu ,jer se mora izjašnjavati na sopstvenim primjerima ne uopšteno i nedovoljno opisno ? To tek tada ima šanse da nas popravi ! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
svilanaasvaltu

Datum upisa : 09.01.2008

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Ned Jul 04, 2010 2:16 pm

Meni je sve ovo najnormalnije iz 55 godine do onog dela "ne ometajte ga" ?
Mislim pre toga jeste trebalo da dobije svu tu paznju a ostatak mi se ne dopada:sam na veceru i ne pitati ga nista u vezi stim ili redovnim odlaskom u kafanu i na neka druga javna mesta.
Mozda sam ja starovremski tip ali muskarac treba da ima i paznju i jelovnik.
Uzasno volim cat i net i sve gluposti u vezi stim.Nikada ne bih sela za racunar da moj "neko"ceka na mene da se ja izcatujem,netujem pa da ruca ili bude usluzen po svakom osnovu!
nikad i slovima nikad!
Jelovnik jednog balkanskog tipa jeste sarma,podvarak,pasulj prebranac,sitni kolaci,patispanji,strudle,peciva...
Jeste i ono drugo ;ako poznajete i ostale vrste kuhinje,izmisljate sitna mala zadovoljstva da mu ugodite,onda jeste srecan,ususkan..
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine

Godina : 46
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Ned Jul 04, 2010 3:45 pm

Moš' mislit'!
Da si bocno, bocno si.
Ali deder, budite iskreni pa kažite, zar ne biste voleli da se žene ponašaju baš tako.
I naravno, zaboravili su u tom priručniku da spomenu pranje nogu.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Ned Jul 04, 2010 3:47 pm

Ivana_258 ::
Moš' mislit'!
Da si bocno, bocno si.
Ali deder, budite iskreni pa kažite, zar ne biste voleli da se žene ponašaju baš tako.

...i to ne samo mužu-nego i svekru i deverima . A "nana" (svekrva ) nr 1 u kući !

Eeee, stara dobra vremena...... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine

Godina : 46
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Ned Jul 04, 2010 3:53 pm

Sam' ti bockaj.....
Ali, hvala što si me slatko nasmejao.
Nazad na vrh Ići dole
svilanaasvaltu

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Ned Jul 04, 2010 4:28 pm

Ivana_258 ::
Moš' mislit'!
Da si bocno, bocno si.

ps:mozes mislit sta?
ovo ti nije jasno ili?
Nazad na vrh Ići dole
svilanaasvaltu

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Ned Jul 04, 2010 4:30 pm

mislis da bi nekoj normalnoj zeni pala kruna s glave ako bi oprala muzu noge?
ali ne pod naredjenjem nego iz ljubavi.Ili je bolje ono ....
treba im hebati mater....ili nanu naninu ?
da se zna ko je gazda a ne on meni da sudi breeee?
nisam mu ja hanuma?
ako si na to mislila slazem se u potpunosti.ali ako si pomislila da je feminizam i saga o amazonkama jaca strana zene, onda se ne slazem.
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Ned Jul 04, 2010 5:24 pm

:eee:

Poslednji izmenio Aurora Borealis dana Pet Mar 09, 2012 10:03 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer

Datum upisa : 13.10.2008

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Ned Jul 04, 2010 5:36 pm

ne trazim rucak..ni da mi pere noge..moze da radi sta hoce i da ide gde hoce [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Ned Jul 04, 2010 5:48 pm

PJER ::
ne trazim rucak..ni da mi pere noge..moze da radi sta hoce i da ide gde hoce [You must be registered and logged in to see this image.]

odakle si onda ti..... migg ...jesi li siguran da si sa Balkana..... migg
Nazad na vrh Ići dole
PJER
Pjer

Datum upisa : 13.10.2008

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   Ned Jul 04, 2010 5:51 pm

Aurora Borealis ::
PJER ::

odakle si onda ti..... migg ...jesi li siguran da si sa Balkana..... migg

nazalost jesam... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...   

Nazad na vrh Ići dole

IDEALAN RUCAK ZA NAPACENOG BALKANSKOG MUSKARCA...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Idealan poklon za svaki znak Zodijaka
» Horoskop o muškarcima
» Kakav si kada se zaljubiš?
» MANASTIRSKA KUHINJA
» Klinike na zapadu

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: