DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Srbija kao monarhija?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Srbija kao monarhija?   Sub Maj 08, 2010 9:39 pm

First topic message reminder :

Udruženje “Kraljevina Srbija” je osnovalo odbor i u Kragujevcu da bi promovisalo ideju uspostavljanja monarhije u Srbiji.

Osnivačkoj skupštini je prisustvovao i princ Aleksandar Karađorđević sa suprugom, koji je ocenio da bi uspostavljanje ustavne parlamentarne monarhije poboljšalo imidž Srbije u zemljama Evropske unije i ubrzalo integraciju.

Odbori udruženja “Kraljevina Srbija” radiće na afirmaciji ideje uspostavljanja ustavne parlmentarne monarhije u Srbiji. Princ Aleksandar naglašava da će i kao monarhija zemlja ostati parlamentarna demokratija samo sa kraljem na čelu, umesto sa predsednikom.

Moj cilj je ulazak u Evropsku uniju uz pomoć monarhističkih zemalja kao što su Holandija i Danska, kazao je princ Aleksandar i dodao da planira privlačenje stranih investicija formiranjem kompanije koja bi radila na poboljšanju imidža Srbije u inostranstvu.

]Koje je vase misljenje o tome?

Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Pon Maj 27, 2013 11:42 pm

Ja nemam nista sa Srbima,smao s jednim zivim i napravi mi i sina....tvoje gledanje je u najmanju ruku bolesno,da mrzim cetnike kao i ustase...ako ti to znaci da mrzim i tebe,tapija brate,sretno ti bilo.
De mazni koji dim,mozda ti se razbisti,pises bljuvotine,da je zalosno sto se ti busas u prsa kao predstavnik jednog naroda.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Pon Maj 27, 2013 11:44 pm

debilko ::

Ja nikada ni jedno slovo nisam napisao protiv Hrvatskih ustaša čak, možda vrlo malo o zločinima gde su pogođeni Srbi, ali je nekulturno da se ja mešam u Hrvatsku istoriju. Uvažavam Hrvate i njihove vrednosti a oni sami moraju reći šta jesu a šta nisu vrednosti.

Rece i osta ziv. Nemam vremena, a ni volje da ti prekopiram par tvojih komentara ( i ne samo za Hrvate, nego za Bosance, "Siptare" - kako ih ti popularno zoves, i "ostale"), u spomenar;)))))

Debi, ne lozi se, covjek koji raspolaze cinjenicama ne ostake pogodjen necim cime se ne slaze, no?!;))))))

Ja sam samo u prolazu, odoh dalje;)) Ljub, ljub:)
Nazad na vrh Ići dole
tok tuk tok
Putnik zvezdane prašine

Datum upisa : 17.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Pon Maj 27, 2013 11:48 pm

Ima i te kako.
A u čemu se ogleda onda tvoja ljubav prema srbima. Jel voliš Džeja Ramadanovskog možda?
E pa hvala ti na toj ljubavi.
Ako voliš Srpski narod, sa uvažavanjem se trebaš odnositi i ostaviti Srbe da diskutuju o tome ko je za monarhiju i republiku.
Ja nikada ni jedno slovo nisam napisao protiv Hrvatskih ustaša čak, možda vrlo malo o zločinima gde su pogođeni Srbi, ali je nekulturno da se ja mešam u Hrvatsku istoriju. Uvažavam Hrvate i njihove vrednosti a oni sami moraju reći šta jesu a šta nisu vrednosti.
Zapamti Astra, svaki srbin koji intezivno pljuje po ustašama, mrzi ceo Hrvatski narod. Jer je kulturno da se suzdrži i da pusti samim Hrfatima da to komentarišu.
O Karađorđevićima nemam reči.
Oni su stvorili sve države koje postoje na ovim prostorima. Njima moraju biti svi zahvalni kroz istoriju.
Pred njima se klečalo i mollo da Hrvatska i Slovenija dobiju državnost jer bi danas bili geografski pojam samo a ne politički faktor i članice EU.
To nema ni Hrvatskog istoričara koji će opovrgnuti.

Pazi da mi ti nećeš odredjivati koga ću voleti i meriti patriotizam po tvojim standardima.
Za mene su Karadjordjevići izdajnici što bih im i oprostio da ih krasi inteligencija.
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

Godina : 55
Datum upisa : 22.06.2009

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Pon Maj 27, 2013 11:58 pm

Karađorđeviće niko osim Srba ne može mrzeti.
Jedino to imaju pravo Srbi, jer su srpku krv i izborenu slobodu poklonili drugima, odričući se onoga što pripada Srbijj.
Znači, deo Srba ima pravo imati drugo mišljenje.
Bilo ko drugi ko nije Srbin sa ovim prostora se Karađorđevićima mora zahvaliti, a ako ih uz to jošo i mrzi. Razlog je prost, zato što su Srbi.
I Astra, ako kažeš da voliš ili ne mrziš Srbe, onda takav odnos trebaš imati prema četnicima, jedinim autentičnim srpskim odredima u ratu.
Ne možeš ti reći da voliš srbe, a prezirati sve što je srpsko. Koje srbe voliš. Izdajnike srpstva. Svašta.
Ili voliš ili ne voliš.
Ti možeš biti dobra sa mnom, sa još stotine srba, ali Srbe ne podnositš kao narod i zašto to pokušavaš skriti. Jer od istorijskih likova, ti voliš srpske izdajnike, koji su pogazili zakletvu i ustali protiv Kralaj i ustvanog poredka svoje zemlje. Znači to je kao da sam ja rusofil i volim Lenjina, onoga koji je skinuo Romanove i uništio Rusiju. To je smešno.
Ili voleti Nemce, a mrzeti Bizmarka.
Ne ide to.
To su samo maske jer nemate srce da javno priznate da ste iskompleksirani i mrzite Srpski narod.
Ko voli Srbiju, voli četiri oscila, Bože pravde, Karađorđerviće, Obrenovića, Dražu.
Ko ne voli, znači ne voli. Nikakav problem.
Iz kojih pobuda mrziš Dražu Mihailovića a voliš Srbe. Jer zato što je prvi poveo borbu protiv Nemaca. Jel ti žao fašista što je ustao protiv njih. Ne vidim razlog za mržnju. Jedino što pije vodu, mrziš ga kao srpskog heroja. I nije problem.
Ali se nemoj skrivati da voliš srbe.
Ponavljam, ako voloiš, koji su to srbi po tvojoj meri koje voliš.

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:04 am

tok tuk tok ::
Ima i te kako.
A u čemu se ogleda onda tvoja ljubav prema srbima. Jel voliš Džeja Ramadanovskog možda?
E pa hvala ti na toj ljubavi.
Ako voliš Srpski narod, sa uvažavanjem se trebaš odnositi i ostaviti Srbe da diskutuju o tome ko je za monarhiju i republiku.
Zapamti Astra, svaki srbin koji intezivno pljuje po ustašama, mrzi ceo Hrvatski narod. Jer je kulturno da se suzdrži i da pusti samim Hrfatima da to komentarišu.
O Karađorđevićima nemam reči.
Oni su stvorili sve države koje postoje na ovim prostorima. Njima moraju biti svi zahvalni kroz istoriju.
Pred njima se klečalo i mollo da Hrvatska i Slovenija dobiju državnost jer bi danas bili geografski pojam samo a ne politički faktor i članice EU.
To nema ni Hrvatskog istoričara koji će opovrgnuti.

Pazi da mi ti nećeš odredjivati koga ću voleti i meriti patriotizam po tvojim standardima.
Za mene su Karadjordjevići izdajnici što bih im i oprostio da ih krasi inteligencija.
Ako si Sebin možemo sporiti da li su izdajnici ili nisu i svako ima pravo na svoje mišljenje.
Ako nisi Srbin, onda za ovu tvrdnju da su izdajnici popuši kurac.
Kako za tebe neko iz druge nacije može biti izdajnik.
Ponavljam, ako si Srebin, imaš pravo naravno na svoje mišljenje, ako nisi, onda ovo nije tvoje mišljenje, nego je pljuvanje po svetinjji moje nacije.

Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:13 am

... mis'iiim, šta reeeći...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:13 am

A zašto brišeš?
Šta sam loše rekao?

Odoh vene da prerezem, a ti zamisljaj da mi ti to radis muhahahahahahahahahahahahahahahahaha De bolan Debi, odmori, ne napadaj narod, relax honey, i uzivaj:)
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:20 am

... što se mene lično tiče, mogu i Papu preseliti...

... Papa was a roling stone...

... ma, volim ja takve patriote... 4C... mis'iiim...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:30 am

Zašto mi brišete postove koji nisu uvredljivi a neke koje bih možda i sam obrisao su ostali.
Nije mi jasno.
Samo je problem ovde konstantan što sam ja jedini iskreni kosmoplita ovde. I zato vam se ne sviđa moje mišljenje.
Zato što prihvatam stvarnost, a ne živim u komunističkim lažima po kjima ste učili u školama.
Ja volim sve nacije na svoj način. Naravno da mogu neke i mrzeti ali to kažem. Svoju mržnju potkrepljujem činjenicama. A vi samo pljujete i komunistički šamarate po istini.

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:33 am

Debi, sta moras da shvatis je da je to sve jako, jako nebitno:) I da li ti volis, ili mrzis, recimo zaboLE mene, al da nisi dobar entertainer, to ti moram odati, umirem od smijeha:))))

A ono o cinjenicama, pa, hmmmm, necemo o tome, no;))))))))))
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:33 am

Zašto mi brišete postove koji nisu uvredljivi a neke koje bih možda i sam obrisao su ostali.
Nije mi jasno.
Samo je problem ovde konstantan što sam ja jedini iskreni kosmoplita ovde. I zato vam se ne sviđa moje mišljenje.
Zato što prihvatam stvarnost, a ne živim u komunističkim lažima po kjima ste učili u školama.
Ja volim sve nacije na svoj način. Naravno da mogu neke i mrzeti ali to kažem. Svoju mržnju potkrepljujem činjenicama. A vi samo pljujete i komunistički šamarate po istini.

... izvini dečko al' si pogrešno učio ... to što si pisao je nacional-šovinizam... kosmopolite su nešto drugo... guglaj...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:34 am

Debi,brisane su licne uvrede meni i Tuk Toku,pises mi da mrzim da sam lazni prijatelj sa Srbima,.to je za mene velika uvreda,rekoh ti vec udata sam za Srbina i rodila srpsko dijete( mozda u tvojim ocima nije dovoljno dobro jer ga je rodila nesrpska majka),ali meni je to uvreda a to pravilnikom ne smijes.
Jbga,da nisam ,morala bih te banovati,sto i trazis,pa mozda da se zalis na drugom forumu kako si jadan ni kriv ni duzan banovan.

.

Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:36 am

... samo vi srbujte, odo' da gledam seriju...

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa

Datum upisa : 24.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:37 am

Srpkinja sam i volim multietničku Srbiju, kao i multietničke forume gde svako ima slobodu mišljenja, zato i dolazim na ovaj forum.

Što se tiče mene ponovo izjavljujem: Nisam za monarhiju i ove belosvetske mutante kojima Srpski narod plaća komunalije i parazitiraju na račun naroda a ostavili su svoj narod u najtežim trenucima.

Ne vidim ni jedan razlog za napad ako napišem da ne volim ni ustaše, ni četnike, zato ne vidim razlog zbog koga ne bi Hrvatica, Makedonka, Muslimanka itd. napisala da ne voli iste?!

Što se tiče plave krvi - vidi mu se aristokratsko ponašanje i maniri:)
I otkud to da se ne sme pljucnuti po engleskoj kraljici ?! Šta je ona?
Bogorodica?!
Gluposti.

Ovim završavam temu a kome se ne svidja moj stav neka argumentima pokuša da mi ga promeni, a nemoj da mi pripisuje da ne volim Srbiju.

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:39 am

John Doe ::

rasta

Nemoj bogati Sulejmana da bi ukljucio...to nije srpski da se gleda.... smehsmeh

Samouka,tako je,svaka ti je na mjestu i ako se izjasnim da ne volim ni jedne od tadasnjih paravojski,ne moze mi niko nametnuti da mrzim bilo koga.

.

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:42 am

Nije mi jasno.

... izvini dečko al' si pogrešno učio ... to što si pisao je nacional-šovinizam... kosmopolite su nešto drugo... guglaj...

rasta
Nacional šovinizam?
Smešno.
A pljuvanje po Karađorđevićima nije nacional-šovinizam?
Ja samo branim Srpske nacionalne vrednosti, ne pljujem ni po čijim. Tako da o šovinizmu ne može biti reči.
Nacional da, i ne bežim da sam nacionalista i da branim svoje.
Ponavljam, biti za Karađorđeviće, Obrenoveće ili Krcuna, to je zaista nacionalna tema untar srpske nacije i nekulturno je u najmanju ruku se mešati, a pogotovu ismevati pod plaštom neutralizma. Sa pozicija druge nacije, ok. Sve prihvatam. Ali ovaj izlizani način. Još neko ko pripada drugoj naciji, sada na žalost i drugoj državi govori ovde, MI SMO OVO ; ONO, ONI SU NAS IZDALI I SL.

Nazad na vrh Ići dole
brunolino

Godina : 104
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:44 am

meni nije jasno uopce zasto je ovo tabu tema...?! sto se mene osobno tice moze biti i zelje republika, ne tangira me...znam samo kada bi sad u Srbiji svi imali min. 1500€ placu, bolio bi k...jel sjedi gore kralj ili dvorska luda... :329340:
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:45 am

Astra ::

rasta

Nemoj bogati Sulejmana da bi ukljucio...to nije srpski da se gleda.... smehsmeh

Samouka,tako je,svaka ti je na mjestu i ako se izjasnim da ne volim ni jedne od tadasnjih paravojski,ne moze mi niko nametnuti da mrzim bilo koga.
Sulejman je deo srpske istorije, a ko to ne priznaje, nije pravi nacionalista.

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:48 am

brunolino ::
meni nije jasno uopce zasto je ovo tabu tema...?! sto se mene osobno tice moze biti i zelje republika, ne tangira me...znam samo kada bi sad u Srbiji svi imali min. 1500€ placu, bolio bi k...jel sjedi gore kralj ili dvorska luda... :329340:
Da, u pravu si na žalost.
Ali ima i nas kojima nije novac na prvom mestu.

Nazad na vrh Ići dole
Samouka
PrEkoBrojNa

Datum upisa : 24.05.2011

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:48 am

E pa boleo bi me q... ,ni od 15ooo evra plate ne bih odvojila ni jedan evro za parazite.
Čak i kad bi mi neuropsihijatri dali garanciju da će debilčina naučiti srpski tj. serbski da govori ne bih poverovala niti bih mu plaćala da uči "maternji" jezik.

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:50 am

DEBILKO:
Još neko ko pripada drugoj naciji, sada na žalost i drugoj državi govori ovde, MI SMO OVO ; ONO, ONI SU NAS IZDALI I SL.

To li tebe boli? smehsmeh

.

Nazad na vrh Ići dole
Nut
Sky Goddess, Mother of the Gods

Godina : 37
Datum upisa : 23.03.2011

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 12:51 am

Pa..Bruno..dvorska luda nikako ne ide bez kralja..tako, da ne mozemo ih odvajati...A,ono drugo,sto si pisao,a..sto neko ovde rece''svaka ti je na mestu''i min. 500..bi bilo dovoljno...jer u Srbiji i ta cifra ..postaje mislena imenica..tako daaaa..Dobro vece Bruno... jakog

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 1:02 am

Astra ::
DEBILKO:
Još neko ko pripada drugoj naciji, sada na žalost i drugoj državi govori ovde, MI SMO OVO ; ONO, ONI SU NAS IZDALI I SL.

To li tebe boli? smehsmeh

Naravno, Kraljevina Jugoslavija je plaćena sa 3 miliona srpskih žrtava. Naravno da me boli.

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 1:05 am

Samouka ::

E pa boleo bi me q... ,ni od 15ooo evra plate ne bih odvojila ni jedan evro za parazite.
Čak i kad bi mi neuropsihijatri dali garanciju da će debilčina naučiti srpski tj. serbski da govori ne bih poverovala niti bih mu plaćala da uči "maternji" jezik.

Ma šta te briga, imaš ti tvog Tomu pa odvajaj za njega.
Ja bih više voleo da odvajam i da ide u grob Karađorđevića nego za ove kretenčine.

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   Uto Maj 28, 2013 1:10 am

debilko šta iz tebe progovara?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Srbija kao monarhija?   

Nazad na vrh Ići dole

Srbija kao monarhija?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Aleksandrov dnevnik
» Korak po korak na putu do bete +
» Žive ograde
» Trudnicko i porodiljsko bolovanje- Pravne zavrzlame i saveti
» dr. Tulić

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: GEOGRAFIJA PREBIVALIŠTA/ETNOSI :: DRŽAVE :: SRBIJA-
Skoči na: