DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

I ovo se dešava/smešno vs tužno

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Šef ga kući poslao u gaćama i čarapama   Uto Apr 20, 2010 11:14 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nakon što je vlasniku tvrtke u kojoj je radio više od šest
godina Alen Rabak iz Poreča najavio otkaz, poslodavac ga je natjerao da
skine radno odijelo te je Rabak polugol, u donjem rublju i čarapama,
otišao kući

'Rekao sam to šefu kako bi znao da odlazim mjesec dana prije sezone, a
ne samo dva tjedna, kako je propisano. Htio sam mu dati vremena da nađe
zamjenu. Ne bi mi bio problem odraditi dulji otkazni rok. Kad mi je
smjena završila, on me na odlasku dočekao, počeo je psovati i gurati me.
Inače sam miran, pa nisam fizički reagirao, već sam mu samo rekao da mi
prestane psovati mater. Na kraju me sada već bivši šef natjerao da
skinem radno odijelo. Polugol, zaogrnut starom trenirkom, posve zbunjen i
šokiran pred očima susjeda i kolega otišao sam do auta, odvezao se kući
i onda nazvao suprugu da mi donese nešto odjeće', ispričao je Rabak
za Večernji.hr.

Otkaz u tvrtki Marija Hrvatina koja se bavi distribucijom plina Rabak je
dao otkaz zbog zdravstvenih razloga. Naime, ne smije nositi teške
stvari, što je svakodnevno radio u Hrvatinovoj tvrtki.

Smatra da je unatoč tome svoj posao dobro obavljao. No poslodavac mu je,
osim prisilnog skidanja, u radnu knjižicu u pisao 'neradnik'.

'Radio sam i po 12, a nekada i 14 sati na dan. Za sezone nisam znao kamo
bih prvo krenuo, toliko mi je često zvonio mobitel. Nisam bio siguran
da ću moći sezonu, koja me posve iscrpljivala, pošteno izgurati. Valjda
imam pravo dati otkaz i potražiti novi posao', pita se Rabak.

'Hvala lijepa, nemam komentara. Nakon svega dobrog što sam za njega
učinio, takvu bezobraštinu nisam zaslužio', rekao je Hrvatin.

Šta bi ste vi uradili da ste na mestu ovoga čoveka?
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/

AutorPoruka
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Čet Dec 02, 2010 12:27 pm

Izrael: Kirurzi i sestre zapalili su trudnicu na carskom rezu

Iako su sestre već jednom trudnicu dezinficirale, kirurg ih je zatražio da to ponove i da ženu operu u alkoholu. On ju je zarezao dijatermičkom iglom, koja je zaiskrila

Inspekcija izraelskog ministarstva zdravstva otkrila je skoro fatalnu nesreću koju se pokušalo zataškati. Trudnu ženu su 2008. godine pripremali za carski rez. Sestre su je oprale raznim kemikalijama kako bi bile sigurne da na njezinom tijelu više nema nečistoća. Nakon toga su je osušile i dovele kirurgu u operacijsku salu. Liječnik ih je zatražio da postupak ponove još jednom, ali ovoga puta s alkoholom, što su one i učinile. Kirurg je ženu zarezao sa dijatermičkom iglom. Instrument na električno punjenje je zaiskrio i zapalio ženu.
Užasnuti kirurg i sestre počeli su gasiti ženu. Previli su joj rane i nastavili sa carskim rezom. Žena je rodila zdravog dječaka, a po trbuhu i bedrima ostali su joj golemi ožiljci zbog čega će trebati na transplantaciju kože i zatim estetsku operaciju. Nakon ove teške greške ministarstvo je propisalo uvjete korištenja dijametričke igle i niz pravila, koja se moraju slijediti prilikom njene primjene. U ovom slučaju osoblje nije osušilo i opralo ženu nakon što su je drugi put oprali u alkoholu. Propisali su i da se operacije s tim instrumentom izvode na plahtama koje nisu zapaljive. Ministarstvo je izjavilo kako su za nesreću krivi kirurzi koji su bili u operacijskoj sali kao i sestre koje su asistirale,

preuzeto sa 24 sata.hr

Jadna žena koliko se napatila zbog nesposbnjakovića

Nazad na vrh Ići dole
Tea 1

Datum upisa : 31.07.2010

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Ned Dec 05, 2010 7:17 pm

Dobro...ovaj je popio viagru...ali

Šef ga kući poslao u gaćama i čarapama...to mi je jako ponižavajuće.Baš živim u ludoj državi.
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

Godina : 20
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Uto Dec 14, 2010 10:39 am

Seks u sred rijalitija – Ples sa zvijezdama – Argentina u šoku

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Uto Dec 14, 2010 10:39 am

Barak Obama razvaljuje vrata nogom – video klip

Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★

Godina : 35
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Uto Dec 14, 2010 10:44 am

Hahahah Lily zenoooo pa da covjek ne povjeruje dokle ide ta "profesionalnost" pa i u plesu [You must be registered and logged in to see this image.]

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Uto Dec 14, 2010 10:47 am

Profesionalnost je najbitnija! :okkk:
U oba slucaja! :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Uto Dec 14, 2010 11:05 am

BOG JOJ POMOGAO
Opatica prokockala preko milijun dolara

Opatica Marie Thornton optužena je da je pronevjerila milijun i 200.000 dolara koji su pripadali fakultetu Ioni u New Rochelleu u New Yorku za čije se financije brinula. Navodno je novac iskoristila za skriveni porok u kockarnicama Atlantic Cityja
Vezane vijesti

* Smiona kradljivica trpala kapute u hlače
* Turska banda krade ovce s jurećih kamiona
* Pokrao natjecanje bikinija od slanine

Bivša potpredsjednica financija na fakultetu Ioni u New Yorku, Marie Thornton, optužena je da je slala lažne fakture kako bi otplatila dug koji je napravila na svojoj kreditnoj kartici te pokrila još neke druge troškove. Potkradanje fakulteta se odvijalo tijekom zadnjih deset godina.

Opatica tvrdi da je nevina, a fakultet se morao braniti od bijesnih roditelja svojih studenata jer nitko nije ništa primijetio tijekom deset godina dok su se krađe događale. Čak i kad su napokon otkrili što se događalo šefovi fakulteta prijavili su cijelu stvar samo poreznoj službi, no ne i policiji.

Fakultet kaže da je u međuvremenu uveo nove sustave financijske kontrole te da je vratio većinu ukradenog novca. Fakultet se također ne slaže s tvrdnjom da je ukradeno više od milijun dolara, već kaže da se radilo o oko 800.000 dolara.

Košarkaški trener na fakultetu Ioni Jeff Ruland kaže da nije bio iznenađen s obzirom da je opatica Thornton bila na glasu kao strastvena kockarica te da je navodno često posjećivala mnogobrojne kockarnice Atlantic Cityja.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Sub Jan 15, 2011 1:41 am

Šoping-centar u Zagrebu
VIDEO: Podigao joj suknjicu, izlupao je po guzi i pobjegao

Teško je odoljeti lijepim ženama, a posebno onima koje su oskudno odjevene. Kad frajeri nemaju dovoljno hrabrosti pristupiti takvoj ženi na suvisao i pristojan način, tada se odlučuju na jadne i neprimjerene poteze.

Nevjerojatno bezobrazan trojac zaputio se u jedan naš trgovački centar kako bi se zabavio na tuđi račun. Tako su ugledali jednu oskudno odjevenu hostesu u autosalonu i odlučili je dobro ispipati.

Dok joj je jedan odvlačio pažnju, drugi je iskoristio priliku, podigao joj minisuknju i ispljuskao je po guzi. Cijelu ovu jadnu akciju snimio je treći 'frajer', koji je nakon incidenta s frendovima pobjegao uz urnebesni smijeh. Čemu sve to, momci? Što vam bi? Pa imate više od sedam godina!

Udri hostesu po guzi i bježi

Neviđenu dozu bezobraznosti pokazala su ova trojica drznika prema hostesi u auto-salonu. Dok joj je jedan odvlačio pažnju, drugi je iskoristio priliku i lupio je po stražnjici.

PAS MATER..STOKA NEODGOJENA..
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Sub Jan 15, 2011 5:25 pm

Raspjevani prvi pendrek

Ministar policije Srbije pjeva bolje od Halida!

Na proslavi Srpske nove godine, prvi potpredsjednik vlade Srbije i ministar policije Ivica Dačić, kako pišu tamošnji mediji, pokazao je da svojim glasovnim mogućnostima može parirati i slavnom Halidu Bešliću.

Kada se Ivica Dačić na proslavi Srpske nove godine latio mikrofona i pod šatorom u Jagodini zapjevao Halidove čuvene hitove Prvi poljubac i Miljacka, ni vod vatrogasaca nije mogao ohladiti atmosferu koja je u tom trenutku dostigla točku usijanja!

Tko o nastupu srbijanskog ministra policije piše Alo.

Iako je najavio da će veselje u Vatrogasnom domu proći bez njegovog nastupa jer, 'ne želi opet završiti na youTubeu", vidno raspoloženi i opušteni Dačić je ipak pristao ispuniti želju brojnim obožavateljicama, kolegama i prijateljima, pa je pustio glas...

Ministar je u sevdahu otpjevao omiljenu mu pjesmePrvi poljubac i Miljacka. Veselilo se i pjevalo uglas, ali nitko od gostiju ni profesionalnih pjevača nije uspio parirati raspoloženom Dačiću, čije je pjevanje prisutne ostavljalo bez daha, piše list.

Nakon što je s pripadnicima sektora za izvanredne situacije MUP-a dočekao pravoslavnu novu godinu u Vatrogasnom domu, ministar se pridružio svom prijatelju i koalicijskom kolegi Draganu Markoviću Palmi. Ni tada se nije mogao obraniti od molbi da se lati mikrofona.

Pokazao je da pored narodne muzike i te kako dobro izlazi na kraj i sa zabavnjacima. Otpjevao je Ostani đubre do kraja i Lipe cvatu.

ccccc..blago nama,a i njima.. booored
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Ned Jan 23, 2011 1:53 am

ROBBIE WILLLAMS
Skinuo se potpuno gol i prijatelju čestitao rođendan

Robbie Williamsov prijatelj Gary Barlow, frontman grupe Take That, slavio je 40. rođendan, a kako mu pjevač Robbie nije mogao doći na proslavu, odlučio mu je poslati jedinstvenu rođendansku čestitku
Budući da pjevač Robbie Williams, bivši član grupe Take That, nije mogao prisustvovati zabavi povodom 40. rođendana svojeg
Vezane vijesti

prijatelja i frontmena grupe Take That, poslao mu je videočestitku.

Videočestitku će Gary sigurno dugo pamtiti, kao i tri tisuće obožavatelja i zvijezdi koje su bile na Garyevu rođendanskom koncertu. U svojoj jedinstvenoj čestitci Robbie se potpuno skinuo te držeći u ruci malog bijelog čupavog psa poručio: 'Veselim se što ću te uskoro ponovo vidjeti, nedostaješ mi. Samo sam ti htio skrenuti pažnju s turneje - znam da ste svi zabrinuti za moje mentalno zdravlje. Eto, ja sam na lijekovima, sve je dobro i sve će biti stvarno kul. Sve vas volim.'[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Pet Feb 04, 2011 10:39 pm

Ostavili ga na ciglama: Lopovi ukrali kotače s policijskog auta

Novi Zagreb: Policajac je službeni Opel, bez oznaka, navečer parkirao ispred Porezne uprave. Sljedeće jutro auto je našao na ciglama, piše Večernji list.

U noći na četvrtak u Novom Zagrebu nepoznati lopovi su sa službenog policijskog automobila skinuli sva četiri kotača, piše Večernji list. Policajac je Opel Astru navečer parkirao ispred Porezne uprave. Ujutro kad je došao po nju, vidio je auto na ciglama. Parkirani Opel nije imao policijskih obilježja, pa je moguće i da lopovi nisu znali da se radi o policijskom autu. kasljuc
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Sre Feb 16, 2011 2:12 pm

Bizarna golotinja
VIDEO: Razbila auto pa gola plesala po ulici

Nesvakidašnju scenu priredila je stanovnicima Philadelphije nesmotrena vozačica koja je izazvala prometnu nesreću. No, pravo iznenađenje uslijedilo je tek nakon nesreće, kada je žena izašla iz automobila i usred bijela dana, na prepunoj ulici, skinula svu odjeću.

Nakon skidanja uslijedio je ples i zazivanje slobode, a reakcije prolaznika bile su raznolike – od nagađanja je li žena luda ili je pod utjecajem droga.

Internetski stručnjaci za poznavanje droga i opće kulture, kakvih, sigurni smo, ima i među našim čitateljima, dugo su vijećali i na kraju zaključili da je žena konzumirala kokain.

Svoje dojmove o problemima koji su snašli ovu ženu i na kakvim je drogama možete iznijeti u komentarima, no prvo bacite oko na snimku cijelog događaja:

edit: Na žalost, originalna snimka je odstranjena s Youtubea, pa vam prenosimo 'zamjensku'.

lol!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Čet Feb 17, 2011 11:56 am

Carinski upravnik iz ureda za imigraciju u Velikoj Britaniji, odlučio je da mu je dosta njegove supruge i stavio je na popis terorista.
List Daily Mirror ne otkriva identitet upravnika, ali piše kako je on ime supruge stavio na popis osoba kojima je zabranjen let u Veliku Britaniju, nakon što je ona odletela u Pakistan, da poseti porodicu.

Kad je nesretna žena pošla rezervirati let nazad za Britaniju, na aerodromu u Pakistanu joj je samo rečeno kako ga ne može rezervirati. Nikakvo objašnjenje nije dobila. Nazvala je supruga, a on joj je rekao kako će se ‘raspitati’ o svemu, ali njegovo raspitivanje potrajalo je pune tri godine. On je kroz to vreme, proveo ‘trenutke svojeg života’, naovodi Daily Mirror.

Ono na što podli upravnik nije računao, jest da je iskopao jamu sam sebi. Tražio je napredovanje u službi, a kad su njegovi šefovi shvatili da mu je supruga na popisu terorista, upitali su ga za objašnjenje. On nije, naravno, imao izbora, nego priznati šta je napravio. Za nagradu je dobio otkaz. List ne piše šta se dogodilo kad je supruga napokon došla kući.

smehsmeh smehsmeh smehsmeh
.. moderan nacin za osloboditi se od zene..
smehsmeh smehsmeh smehsmeh smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Ned Apr 10, 2011 9:49 pm

Tri Beograđanke povređene prilikom podele sadnica trešnje

Tri Beograđanke povređene su danas prilikom podele besplatnih sadnica na skupu na Trgu republike sa koga je upućena poruka prijateljstva narodu Japana, koji se već trideseti dan bori sa posledicama razornog zemljotresa.
Dok se starijoj Beograđanki ukazuje pomoć, volonter Crvenog krsta pokušava da urazumi jednog "ljubitelja" japanske trešnje

Jedna 37-godišnja sugrađanka u Urgentni centar dovezena je u besvesnom stanju. Srećom, ubrzo je došla svesti a pregledi su pokazali da je, uz par modrica, samo zadobila povredu nosa i sada je u stabilnom stanju.

Još jedna Beograđanka, starosti između 55 i 60 godina, žalila se na povrede glave i grudnog koša, dok je jedna 75-godišnja sugrađanka u ovoj gužvi zadobila istegnuće skočnog zgloba, rečeno je za "Blic online" u Hitnoj pomoći.

Poslednje informacije iz Urgentnog centra glase da su i ove dve povređene Beograđanke dobro i da su povrede ipak lakše prirode.

Dok je većina okupljenih uživala u japanskim pesmama koje je izvodio požarevački hor “Barili“, stilizovanim borbama karatea i aikida i govorima predstavnika Japana i Beograda, bilo je dosta i onih sugrađana koji su još sat vremena pre početka manifestacije zauzeli mesto ispred nekoliko žutih japanskih autobusa, iz kojih su radnici "Srbijašuma" građanima delili 1.001 sadnicu trešnje.

Iako sadnice simbolizuju prosperitet, mir i ljubav, ispred autobusa koji su simbol japanskih donacija Beogradu, nije vladao ni mir, ni ljubav, pa su u prepirkama i stampedu, koji je nastao zbog prevelike želje Beograđana da dođu do svoje sadnice tri žene povređene.

A BRUKE.ŽIVOTE.. :auuu:
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava

Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Ned Apr 10, 2011 10:33 pm

Lily ::
Carinski upravnik iz ureda za imigraciju u Velikoj Britaniji, odlučio je da mu je dosta njegove supruge i stavio je na popis terorista.
List Daily Mirror ne otkriva identitet upravnika, ali piše kako je on ime supruge stavio na popis osoba kojima je zabranjen let u Veliku Britaniju, nakon što je ona odletela u Pakistan, da poseti porodicu.

Kad je nesretna žena pošla rezervirati let nazad za Britaniju, na aerodromu u Pakistanu joj je samo rečeno kako ga ne može rezervirati. Nikakvo objašnjenje nije dobila. Nazvala je supruga, a on joj je rekao kako će se ‘raspitati’ o svemu, ali njegovo raspitivanje potrajalo je pune tri godine. On je kroz to vreme, proveo ‘trenutke svojeg života’, naovodi Daily Mirror.

55555

Eh, kad će se i Srbija dopasti te Europe...

... da se spisak dopuni!

Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Pet Apr 15, 2011 9:31 am

Kijara-brm ::
Ovde se ponešto može i naučiti..Da kupim veću metlu kad se udam... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nabavila! spite migg :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Harite
White Angel

Godina : 40
Datum upisa : 02.11.2010

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Uto Maj 17, 2011 8:11 pm

Nazad na vrh Ići dole
Harite
White Angel

Godina : 40
Datum upisa : 02.11.2010

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Uto Maj 17, 2011 8:14 pm

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Čet Jun 09, 2011 2:48 pm

Prebio sam sebe
Aj' recite je l' ovaj frajer normalan?

Koliko god uvjereni bili da možete nadmudriti policiju, imajte na na umu da čuvari reda nisu pali s Marsa - barem ne svi i da prijava lažnog zločina mora biti isplanirana u detalje.

Daniel Vagnini, 22-godišnji mladić iz Connecticuta našao se iza rešetaka, a uskoro će se braniti na sudu od nekoliko optužbi nakon što je uhićen početkom lipnja.

Naime, mladić je došao na 'genijalnu' ideju kako prevariti policiju i izbjeći kaznu za prebrzu vožnju.

Prvo: iskidati vlastitu odjeću, drugo: baciti ključeve i novčanik s lovom i dokumentima u rijeku i treće, najbitnije: dobro se izmlatiti i to po licu.

Nakon što je plan proveo u djelo, nazvao je 911 i prijavio napad i krađu, te ispričao kako se zbog brutalnih batina onesvijestio. Kada je došao k sebi, šokiran je shvatio kako se polugol nalazi u šumi.

Objasnio je policiji da je izgubljen i da ne zna gdje mu je auto. Kad je policija stigla, odvezli su 'nesretnog' Vagninia na pregled te uzeli izjavu. Provjerom su došli do iznenađujućeg podatka.

Dan prije u ranim popodnevnim satima, Vagnini je divljao cestom te se nije zaustavio na znak stop, a teškom mukom je izbjegao automobil koji mu je išao u susret.

Cijeloj 'akciji' prisustvovao je patrolni policajac koji ga je pokušao zaustaviti. Kako se Daniel nije zaustavio, za njim je potegnuta potraga, javlja aol.com.

Tada je policajcima postala sumnjiva Vagninijeva priča, a ubrzo se i sam krivac slomio. Objasnio je da cijeli dan pio te ga je ponijela brzina, ali da se bojao zaustaviti. Zato je izmislio cijeli napad u nadi da će izbjeći kaznu za prebrzu vožnju.

Nažalost, 'genijalcu' to nije uspjelo. Više sreće drugi put.

flipp
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Ned Jun 19, 2011 4:38 pm

ODLUČNI AKTIVISTI
Seksali se pred oltarom za vrijeme mise

Policija je u Oslu uhapsila par koji se tijekom mise skinuo te počeo naočigled i vjerojatno na užas prisutnih vjernika voditi ljubav pred oltarom crkve

Odlučna grupa norveških aktivista svoju ljubav prema prirodi i šumama izražava vođenjem ljubavi na najneobičnijim mjestima. Pod geslom Fu*k for Forest (Seksajte se za spas šuma), grupa pokušava ukazati na uništenje šuma širom svijeta.

No u crkvi u Oslu nedavno je uhapšen par jer je svoj aktivizam demonstrirao pred oltarom za vrijeme mise. Izbezumljeni vjernici su prvo bili u šoku, a potom su krenuli razdvajati par.

Kako sami nisu znali riješiti nesvakidašnju situaciju, na koncu su pozvali policiju koja je uhapsila troje članova grupe.

'Morali smo platiti manju sumu novca da ove tri osobe ne bi provele šesnaest dana u zatvoru. Ne bi izdržale tako dug period bez seksualnih odnosa', rekao je glasnogovornik uhapšenih.

VIDEO UKLONJEN-ZBOG KRŠENJA PRAVILA USLUGE YOUTOBE O GOLOTINJI i SEKSUALNOM SADRŽAJU..

hahahhaha..ludaka bre..
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Uto Jun 28, 2011 2:52 pm

Biološko oružje'VIDEO: Izvadila dojku i napala policajce mlijekom

Žena seb našla pred sudom nakon što je policajce
pošpricala mlijekom iz grudi dok su je pokušavali privesti. Prije nego
je 'otvorila paljbu' upozorila je policajce na ono što ih čeka, ali to
ih nije pokolebalo u izvršavanju dužnosti.

Incident se dogodio rano ujutro u blizini jednog restorana na autocesti u okrugu Delaware (Ohio).

Prema navodima šerifa okruga Delaware, policajci su izašli na
teren nakon što su dobili dojavu o obiteljskom nasilju. Kada su stigli
na mjesto događaja, muškarac im je rekao da je bio na svadbi zajedno sa
suprugom, koja se napila i udarila ga nekoliko puta prije nego se
zaključala u automobil.

Policajci su pokušavali razgovarati s 30-godišnjakinjom, koja je identificirana kao Stephanie Robinette iz Westervilla, ali žena je odbila surađivati.

Kada su je policajci pokušali izvesti iz automobila, upozorila ih je
da je ona žena koja doji te je iz haljine izvukla desnu dojku i počela
štrcati policajce i automobil mlijekom.

Policajci su je na kraju ipak uspjeli svladati i izvući iz automobila, nakon čega su je uhitili.

Žena je optužena za obiteljsko nasilje, ometanje službene osobe pri
izvršavanju dužnosti, opiranje pri uhićenju i neprimjereno ponašanje.

Na sudu je izjavila da optužbe shvaća jako ozbiljno te da će potražiti pomoć zbog očitih problema s alkoholom.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Čet Avg 04, 2011 2:35 pm

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Čet Avg 04, 2011 2:40 pm

Grozno iznenađenje

VIDEO: Biste li pobjegli s ovog vjenčanja?

Tematska vjenčanja nisu ništa novo ni neobično. Neki
parovi se jednostavno žele vjenčati preodjeveni u omiljene filmske
likove ili u pratnji netipične svadbene povorke.

Čitajte još!

• [You must be registered and logged in to see this image.]
    One su... zanimljiveFOTO: Djeveruše od kojih boli glava

Stvari mogu krenuti naopako kad je vjenčanje uređeno prema ukusu
samo jednog od supružnika. Iako to ne mora značiti katastrofu, propast
je zajamčena ako je tema gostima prebizarna.

Takvo iznenađenje priredio je i momak iz videa koji je budućoj
supruzi i uzvanicima predstavio neobičnog gosta. Možda bi sve bilo
dopadljivo i simpatično da je i ostatak svatova dijelio njegove
interese, no zbog gadljivih i neupućenih gostiju vjenčanje se pretvorilo
u jednu veliku neugodnost.

Naravno, tome je pridonijela i montaža s obzirom da su kamere
usredotočene na tri gadljive krasotice čije zgražanje prati dramatična
glazba, a koje se ne obaziru previše na nasmijanu mladenku i ostale
uzvanike.

Prizore s ovog neobičnog vjenčanja pogledajte ovdje:

hahahhahah..svaštaaaaaaaaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Sub Avg 20, 2011 2:04 pm

Osmijeh tek svakom trećem turistu, a nekima i 'nabijem vas na k...'

Znaju li vlasnici apartmana u Dalmaciji, koji su goste
zamolili da se ne tuširaju jer troše struju, da će se za njihov gaf
nadaleko čuti? Tko bi se vratio i u restoran na otočiću Budovac kod
Visa, gdje se prije objeda pregovara o cijeni, a račun dobije na
papiriću?

Muškarac tek zašao u dvadesete s osmijehom se u splitskoj luci obratio skupini mladića s naprtnjačama: "Accomodation, guys?"
Stranci se još ljubaznije zahvališe: "No, thanks!" Od onog što je
uslijedilo zacrvenjela se samo prolaznica. "Ma nabijem vas na k...., šta
ste i dolazili...", razbjesnio se splitski iznajmljivač.

Slučajnu svjedokinju, Zagrepčanku na putu za Hvar, crvenilo je ni
krivu ni dužnu za sat vremena oblilo još jednom. Tek što je iz
katamarana kročila na hvarsku rivu, uši joj je zaparala nova
"dobrodošlica": "A u p... m...! Sami domaći...". I među hvarskim
iznajmljivačima galamdžije ne biraju riječi.

Iako su stranci u ova dva slučaja zbog jezične barijere ostali
pošteđeni sočnog rječnika turističkih radnika, zabluda je misliti da se
bezobrazluk dade skriti.

Svaki četvrti gost ne osjeća se dobrodošlim

Tajni kupci agencije Heraklea, koji su duž obale mjesec dana tijekom
špice mjerili kvalitetu usluge u 237 dućana, smještajnih objekata,
suvenirnica, restorana, informativnih punktova i u prijevozu, došli su
do poražavajućih rezultata. Svaki četvrti gost na Jadranu ne osjeća se
dobrodošlim, a osmijeh i hvala dobiva tek svaki treći, piše Večernji list.

Istini za volju, rezultati su za 9 posto bolji nego lani, ali i sami
tajni kupci su se naslušali psovki. Na jednom trajektu su dočekani sa:
"Odj..., odj... svi!"

Ukupno su, pak, najviše negativnih bodova skupili domaćini u južnoj
Dalmaciji. Ponajboljima su se pokazali na Kvarneru, koji je preoteo prvo
mjesto lanjskom pobjedniku Istri.

Konobar zna kakvu su kavu gosti pili lani

Na sreću, ima i svijetlih primjera. Tako je konobar u Orebiću od
lani zapamtio kakvu kavu gosti piju, a vlasnici apartmana u Sv. Filipu i
Jakovu svojim su gostima pokupili rublje jer je počela kiša.
Prodavačica u Konzumu u Boriku kupca koji je prvi put bio u tom dućanu
provela je od police do police.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: I ovo se dešava/smešno vs tužno   Sre Avg 24, 2011 12:16 pm

Što se događa?
VIDEO: NLO projurio iza ministra usred vijesti

Pažljivi gledatelji britanskog televizijskog programa Channel 4 primijetili su da je neobična letjelica projurila iza ministra usred javljanja uživo u vijesti. O kakvoj se letjelici radi?

Nažalost,
još uvijek nije poznato tko se to usudio skrenuti pažnju s političkih
pitanja na raspravu o postojanju izvanzemaljaca, no poznavajući domaću i
svjetsku političku scenu, ono što NLO entuzijasti imaju za reći
vjerojatno je ionako smislenije.

Još jedna zanimljivost kod ove snimke jest da nije riječ o
manipulaciji materijalom ili tvrdnji jednog gledatelja već je
televizijskom kanalu samo skrenuta pažnja na neobičnu pojavu, te su sami
odlučili staviti isječak iz vijesti na Youtube.

Objekt koji se vidi na snimci ne nalikuje na civilne ili vojne
letjelice, čemu doprinosi i činjenica da juri prema tlu i izgleda kao da
pada velikom brzinom.

Za razliku od ljudskih letjelica, NLO-i koji su do sada zabilježeni,
a za koje se pretpostavlja da su izvanzemaljske letjelice, posjeduju
nevjerojatne karakteristike koje im omogućuju da prkose zakonima fizike,
pa bi se čak i nakon strmoglavog pada vidljivog na snimci vrlo lako
mogle ponovno otisnuti u zrak.

NLO pogledajte ovdje:

lol!
Nazad na vrh Ići dole