DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sre Jun 11, 2008 10:16 pm

First topic message reminder :

Tema koja se kod nas počela glasno pominjati sa slučajem generala Vuka Obradovića. Pošto je većina žena ma ovom forumu, a one su obično žrtve-pitanje je: Da li ste i sami bili žrtve, ili znate za takve slučajeve?

ps muškarci ionako ne bi imali ništa protiv da su "žrtve" :27152:

[You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji izmenio danubius dana Čet Maj 14, 2009 8:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži

AutorPoruka
Uther Pendragon

Godina : 43
Humor : kakav crni humor
Datum upisa : 03.02.2012

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Pet Sep 07, 2012 12:38 pm

...je super zanimacija da prodje radni dan
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Pet Sep 07, 2012 12:44 pm

Danubius ::

Secret* ::

A ti bi mobing hahaahhahhah
Pa da si mi ti šefica -ne bi se bunio . [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Fali mi koji ispit hahaha Sad cu ja cas novine fil

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Pet Sep 07, 2012 12:48 pm

promaja ::
Vid ovog ,sad mu smeta što ima mlade oko sebe ,oš babe,premesti ordinaciju u starački ima da te u nebesa dignu [You must be registered and logged in to see this image.]
Istine radi ..te "babe " su oko mog godišta sve do 10 godina manje . Poranile sa decom (ili bile pametne pa na vreme ) Dakle, nimalo za staro gvožđe ,i tvrdim (a i znam) da imaju više "vatre" nego ove afektacije od 25 -35 . Objektivno je zaista tako .

Uther Pendragon ::
...je super zanimacija da prodje radni dan
Naravno ,,,da se ne može zloupotrebiti ,ili što ti neka umišljena "svetica" može svašta natovariti . Imaš raznih umišljenih budaletina (ženskih ) danas ,od nevine šale odmah vrišti "silovanje " .
A i kada bolje pogledaš ...ako navališ kao mutav -za čega te može ta žena smatrati ? Za neiživljenog manijaka .
Koja želi -daće ti sama na znanje ,i bez "zloupotrebe položaja" koja neće-možeš je gnjaviti koliko hoćeš ,ništa od toga .
A i *ebeš iznuđeni sex...kakvo je pa to zadovoljstvo ?
Nego Uther ti njima -družba je družba ,služba je služba ,30 eu ,pa neka zovu kako hoće ,ako će i "uznemiravanje" [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Somborska Ruža

Godina : 41
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Pet Sep 07, 2012 12:50 pm

ja s tim nemam problema ....sefica mi zensko a oni padobranci koji ulecu ...vec su svoje krastavce spremili kao zimnicu pa poslali post expresom ......ahahahahahahahah

ponekad izvade ali i odma vrate jer se uznemire kad vide .....da ih ni ta glava vise ne slusa samo kad močaju ...i onda moraju da drže s obe ruke da cijaju ahahahahahah

na poslu opustencija prava
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Pet Sep 07, 2012 1:45 pm

Okano ::
ja s tim nemam problema ....sefica mi zensko

E moja ti, i ti mislis da si sigurna?! hahahahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Ned Nov 22, 2015 2:55 pm

E bogami ,dočekasmo u mojoj firmi da imamo i slučaj "seksualnog uznemiravanja" ,sve uz prijavu i "disciplinsku meru" . 
Izvesna sestra je dobila prijavu od izvesnog lekara (inače ,neuropsihijatra ) zbog "uznemiravanja" ,što jeste delom tačno .Gospođa je ,ne znamo ni mi kako ,iskopala da radi sa njim ,a uklonili su sestru koja je godinama tamo . 
Išlo je to tako par meseci ,da li ga je spopadala .....pa verovatno jeste ,jer žena jeste takva ,uglavnom ,čovek tražio "zaštitu" i dobio . A što se tiče bukvalnog gledanja na stvar ...pa,gospođa je dovoljno fizički snažna da može da "prisili" svakog prosečnog muškarca . 
"Napadačica" je premeštena na drugo odeljenje . 
Nama smešno ,ali njemu izgleda ,nije bilo . 
Nije ni on sasvim nevinašce u celoj priči -jer su svojevremeno bili par meseci u "seksualnoj vezi" ,što je takođe bio predmet zabave za zaposlene .
Uglavnom -završilo se ovako ,kao prvi slučaj tog tipa u našoj firmi . 
Ono malo muških zaposlenih komentarisalo ..."Eh,tolike žene ,a nas nijedna neće da seksualno uznemirava,pih " .

Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca

Godina : 44
Datum upisa : 13.12.2012

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Ned Nov 22, 2015 3:45 pm

Prošle su godine, plus akteri ove priče ne znaju za ovaj forum tako da mogu da pišem..Imena ne spominjem jer su nevažna.

Jedan X političar iz vrha nekada velike stranke, u dogovoru sa predsednikom stranke, smislio je "pakleni plan" za eliminisanje funkcionera na lokalu iz Y stranke sa kojom su bili u koaliciji.

X je doveo svoju rođaku na jedno fino mesto u opštini. Velika plata a blizu je funkcionera koga treba "skinuti".

Muvala se oko njega, a on švalerčina jedna, ispao je glupan tupan.

Počeli su da izlaze, ušli u vezu, išli zajedno na radničke sportske igre.

Leto se završilo, nje više nije bilo u opštini, a on je..doživeo nervni slom i upao u pravu depresiju..razloge je otkrio njegov otac i molio nas - njegove prijatelje da ga čuvamo! Dolazio je na posao i hteo da se ubije.

Pre odlaska na more, po njenoj priči on je silovao i tukao u jednoj kancelariji!

On je tvrdio da je nije silovao.

Epilog - podneo je ostavku, ušao u sudski proces sa njom, ne znam kako se završio, nikada ga nisam pitala.

Devojka je dobila još bolju platu u nekom saveznom organu ( tada smo bili još SRJ ) a on je posle nekog vremena dobio posao u jednoj gradskoj firmi.

Da li je bilo seksualnog uznemiravanja ili je to bila naduvana afera, ne znam..jedino što znam je da su me upozoravali i molili da me on ne vozi kući, da me ne bi silovao..

Bili smo prijatelji i smejali smo se tim pričama..ali tek onda kada je vreme prošlo..dok je trajala afera nikome nije bilo do smeha.

Ne diraj lava dok spava!

[You must be registered and logged in to see this link.]  

Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/
Dolinac
HamBurg ER

Godina : 45
Humor : Definitiv
Datum upisa : 13.01.2012

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Ned Nov 22, 2015 3:53 pm

To prosle godine je bila fora, kad je u Bosni onaj izjavio seks na poslu?Vidio sam na YouTube-u.

Kako ce biti seksa kad su svi u rodu! smehsmeh rlol
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Ned Nov 22, 2015 4:15 pm

Doli, nisi razumeo možda. Nju je rođak ubacio u opštinu, a navodno je silovao Y koji nije njen rođak.

Ne diraj lava dok spava!

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Ned Nov 22, 2015 4:17 pm

Doli je ubacio foru neovisno o tvome postu...kako ce u Bosni doci do sexualnog uznemiravanja kad su svi familija u firmi.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Dolinac
HamBurg ER

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Ned Nov 22, 2015 4:19 pm

Da MadamX, Astra je u pravu. dadada
Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Ned Nov 22, 2015 4:22 pm

Kapiram sada. brdski

Ne diraj lava dok spava!

Nazad na vrh Ići dole
Dolinac
HamBurg ER

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Ned Nov 22, 2015 4:31 pm

MadamX ::
Kapiram sada. brdski

Evo pronasao sam Video film. smehsmeh rlol

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   

Nazad na vrh Ići dole

SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» Pokreti bebe u trudnoci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: