DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sre Jun 11, 2008 10:16 pm

First topic message reminder :

Tema koja se kod nas počela glasno pominjati sa slučajem generala Vuka Obradovića. Pošto je većina žena ma ovom forumu, a one su obično žrtve-pitanje je: Da li ste i sami bili žrtve, ili znate za takve slučajeve?

ps muškarci ionako ne bi imali ništa protiv da su "žrtve" :27152:

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]

Poslednji izmenio danubius dana Čet Maj 14, 2009 8:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/

AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 10:44 pm

Dolinac ::
Kijara-brm ::
u saunu idu da se releksaju...
a na plažu..brate da se sunčaju i kupaju... [You must be registered and logged in to see this image.]

jbt doli..ti bi napadao ljude [You must be registered and logged in to see this image.] na javnom mestu..hahahhahahah...
tako reci..da te to loži....gužva... [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] Neznam koje ti saune i plaze posjecujes, ja znam koje trebam [You must be registered and logged in to see this image.]

ne znam ja koje ti posećuješ...
ja tamo gde me niko neće uznemiravati... lol!

Baba se uznemirava u sauna-i da ti neces [You must be registered and logged in to see this image.]
Ha? jel ti pričaš o uzbuđenju ili seksualnom uzemiravanju na poslu?
Ne nadrkavam se ni na babe , dede,ni mlade ni u sauni,ni na plaži.Niti voajerišem... [You must be registered and logged in to see this image.].Ti omaš temu.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji izmenio Kijara-brm dana Sub Mar 31, 2012 10:46 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 10:45 pm

smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 10:46 pm

Doli majko, dobre ti te "saune", hahahahahaha To ko ovdje kad ides na "masazu" u "koreanski salon":)))))))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 10:50 pm

AstrinaKomsinica ::
Doli majko, dobre ti te "saune", hahahahahaha To ko ovdje kad ides na "masazu" u "koreanski salon":)))))))

Najbolje seksualno uznemirivanje nalazis u sauna i na plazi, ono hoces da se opustis i da relaxujes a vrag ti neda mira
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 10:54 pm

Ovaj mali sheba sve... [You must be registered and logged in to see this image.]...
Pri tome uznemirava ljude..hahahaha.
Doli...aj sad za ozbiljno...ako možeš..hehehehe
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:00 pm

Doli, od sad te vodim sa sobom na plazu, da mene ostave na miru migg
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:04 pm

Aha, ali nebi te ja ostavio na miru smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:07 pm

O živote..ovaj mali zagoreo.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:07 pm

Ne brini dragi, cim bi me vidio u kostimu, nagulio bi ko mile oci, hahahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:08 pm

O živote..ovaj mali zagoreo.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma neeeeeee :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:09 pm

Doli, od sad te vodim sa sobom na plazu, da mene ostave na miru [You must be registered and logged in to see this image.]

Aha, ali nebi te ja ostavio na miru [You must be registered and logged in to see this image.]

Ne brini dragi, cim bi me vidio u kostimu, nagulio bi ko mile oci, hahahahahahahaha

mene je već uplašio.... [You must be registered and logged in to see this image.]ne kostim..Nego Doli...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:10 pm

O živote..ovaj mali zagoreo..

Koji mali? Nemoj da metar da vadim i da mjerim od dm racunam rlol
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:11 pm

2.minute imala bi ga na sebi, taj kostim :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:13 pm

[You must be registered and logged in to see this image.]ostavi konu ..jesi jeo ludih gljiva... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:14 pm

Kona je moja MUSE zateleban
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:16 pm

hahahahahaha Doli, nista ne znas, ja i ne nosim kostim, hahahahahahaha
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:21 pm

Nosila ili ga ne nosila, uglavnom nije dobro biti samnom na plazi slamka

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:51 pm

Ok, idemo u shopping :eee:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:53 pm

doli ti još na ovoj temi... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Sub Mar 31, 2012 11:54 pm

Ok, idemo u shopping :eee:

Moze, ali u onaj zenski odjel smehsmeh mozda da ti nadjemo neki dobar bikini spite
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Pet Sep 07, 2012 12:20 pm

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Ko kaže da se ne može lako napredovati u službi ?
Može ,može....to je šefica ,a ne ove naše ....... [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Pet Sep 07, 2012 12:22 pm

Danubius ::
[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Može ,može....to je šefica ,a ne ove naše ....... [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.] šta tebi fali?...sve mlade žene oko teba na poslu
Nazad na vrh Ići dole
Sikret

Humor : :D
Datum upisa : 02.08.2012

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Pet Sep 07, 2012 12:23 pm

Danubius ::

A ti bi mobing hahaahhahhah
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Pet Sep 07, 2012 12:34 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] šta tebi fali?...sve mlade žene oko teba na poslu
Fali ...jer što se imalo obaviti ,obavilo se svojevremeno ,a ostatak su premlade .
Tačnije ,dosta ćerki koleginica kojima dobro "poznavah "mamu-nepotizam je kod nas bio i ostao izražen .
To malo nezgodno. [You must be registered and logged in to see this image.]

Secret* ::

A ti bi mobing hahaahhahhah
Pa da si mi ti šefica -ne bi se bunio . [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

Godina : 55
Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   Pet Sep 07, 2012 12:36 pm

Vid ovog ,sad mu smeta što ima mlade oko sebe ,oš babe,premesti ordinaciju u starački ima da te u nebesa dignu sssss
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?   

Nazad na vrh Ići dole

SEKSUALNO UZNEMIRAVANJE na radnom mestu?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Pokreti bebe u trudnoci

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: