DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pet Mar 12, 2010 7:40 pm

First topic message reminder :

...evo jednog foruma u vezi toga :

http://allaboutbigbrother.forumotion.com/

Tu se prate ne samo Veliki Brat , nego i Survivor, American Idol, Ples sa zvezdama ....svašta , na svetskom nivou.

Na to sam naišao u obaveštenjima na Admin Panelu koja dolaze od Forumotiona , i to u vezi sa intervjusianjem najuspešnijih foruma ?
Taj forum ima  
We have 2416 registered users
Our users have posted a total of 309788
Možeš misliti , nismo ni mi gori, a grafika im je bljak.

Ali vidite ovo,  njihova konekcija u poslednja 24 h????

Members connected during last 24 hours : 20py10,
(sledi spisak 200 imena -izbrisano zbog dužine posta )

Izgeda da rialiti šou programi imaju itekako puno fanova.  

Poslednji put izmenio Danubius dana Pon Nov 23, 2015 9:47 pm, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pet Apr 01, 2016 8:12 pm

daljinski ::
Ako su i novine pune izvestaja o toj bljuvotini onda to, po meni, samo znaci da je gledanost minimalna pa da se makar tako zainteresiraju mase da gledaju i da se dive.
To je nekako i moj zaključak ,samo mi nije jasno ,kako se tim "produkcijama" isplati da ih tamo drže ,hrane ,zabavljaju ,daju masne honorare ,ako nema gledanosti ,a kad -tad ,i u ovoj i  ovakvoj zemlji će se suočiti sa zabranama ,kaznama i preziru prema tv stanici koja to emituje ? Onda mora da je u pitanju smišljeno skretanje pažnje naroda sa bede u kojoj žive ,a tu mora da bude debelo umešana i "vlast" ,i da ona to na neki način i finansira .
justicija ::

A sama činjenica da se i u novinama obraća pažnja na članke u kojima se piše o njima govori da su dobili upravo to što i traže. To dođe kao ona filozofija: 'ajd i da se svađa, samo nek' se nešto dešava!
To je i apsurd u svemu . Formulacija "zabavno humoristički program" propada već godinama u startu ,jer okupljeni ološ ,iako se vode kao "pevači" ,"plesači" ,"estradne ličnosti" pokazuju nula bodova talenta čak i u očajničkim pokušajima "produkcije" da im smisli neku "igricu" koja bi bila zabavna gledaocima  ,a oni se "iskazali" ? 
Pa se lepo vidi da "rediteljka" nije u stanju ni da "režira" skeč od 3 minuta ,da "pevačice" u stvari ne umeju da otpevaju ni onaj jedan "hit" što imaju "uživo" ,a "plesačice" najviše što mogu da pokažu je neki petorazredni striptiz ? 
Psovke slušamo svakodnevno i svuda ,prostačina ima dosta i bez toga da se svakodnevno pojavljuju na TV ,i ne smem se ni radovati unapred ,ali se sve češće može pročitati i komentar ispod članaka o "rijaliti zvezdama i događajima "-kada vidim ove ,odmah menjam kanal .

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Čet Jun 30, 2016 9:20 am

Pošto me juče dobrano ispeklo sunce ,a i prilično sam se umorio ,nikako nisam mogao spavati ,te sam ispratio samo "finale" Farme 7 . 
Iskreno ,svašta se videlo već na našim televizijama ,ali toliko najvulgarnijih psovki ,i par fizičkih napada usred programa "uživo" -e to mislim da se još nije videlo na programima tv stanica sa nacionalnom frekvencijom . Muškarac bije ženu ,žene se pljuju ,čupaju ,psuju ,biju ........Reč "kurva" se pomenula bar 100 puta tokom večeri .
Dakle ,jedna toliko ružna slika da je potpuno neverovatno da REM ne reaguje ,iako se radi o stanici -ljubimcu režima (Pink ) Ako već idu kaironi gde gledaoci traže da se ove svinjarije prekinu i pojedinci udalje iz studija ,šta to znači ? 
Ali ,vrhunac bezobrazluka je pobeda Jelene Golubović ,koja je zaprepastila sve u studiju . 
Radi se o osobi koja je osvedočeni lažov ,pokvarenjak ,patološki neradnik i mrzitelj ,osoba čija je lična higijena skandalozna  i čije je ponašanje jedino realno objasniti psihijatrijskom dijagnozom . Žena koja je jednom "pobedila" zahvaljujući javnom seksu u sred štale ,ovoga puta se "istakla" jedino vršenjem nužde pred kamerama u sred dvorišta i bela dana i raznim nenormalnim ispadima ,pre svega ,fizičkim nasiljem za koje nije kažnjena ,mimo svih pravila . 

Smešno je da jednoj 40 godišnjoj ženi pošalju majku u rijaliti ,ne bi li je obuzdavala , a jedina podrška joj je baba koja ima preko 90 godina (i koju su x puta dovlačili u studio ) i 2-3 druge babetine "fanovi" ,i ona onda "pobedi ",nasuprot čoveku za koga je bio ceo studio , za koga su svi farmeri pozvali svoje glasače ,i za koga niko nije imao drugih reči ,nego reči hvale ? 
Naročito je bedno i porazno  za Srbiju što se radi o osobi za koju je njen "ex rijaliti *ebač" otkrio detalje kako kupuje glasove i na koji je način "pobedila" prvi  put . 
Nije bitan rijaliti ,ali ,ako je ovo lice Srbije ,a JG "kraljica" i slično ,onda normalna Srbija treba da se debelo zabrine . Možeš biti bilo kakav ološ i prevarant ,sve je izgleda moguće ako "neko" tako hoće ,a tkzv "narod" koji možda i ima iluziju da nešto "odlučuje" ,ovim se svodi na nivo debila . 
Ovo šalje poruku kako jedan ološ ,dovoljno bezobrazan i bezobziran ,na prevaru ,može da zaradi 100 000 eu bez po muke ,i to je za svaku osudu ,jer ove programe gledaju deca i mladi .
Ako ih se to treba "učiti" ,onda .....

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Nov 28, 2016 12:21 pm

Jedini logičan zaključak je da "publika" voli da gleda nasilje ,naročito prema ženama . 
Kako drugačije objasniti ovo ? 

SKANDAL U SNAJKAMA MLADEN GUŠIO TEODORU: Jedva ga odvojili od nje, pa ga kaznili sa 1.000 evra

Ovaj "Mladen" (inače ,Crnogorac ) ima poduži dosije nasilja prema ženama u rijaliti programima . 

(VIDEO) NASILJE NAD ŽENAMA USRED EMISIJE: Mladen tukao Nevenu, obezbeđenje ih odmah izvelo!

(VIDEO) JEZIVO NASILJE NAD ŽENOM: Mladen opalio Dalili šamarčinu!

(VIDEO) LETELE STOLICE U PAROVIMA: Mladen i Krunićka se potukli, prekinut program

I nikom ništa -"produkcija" ga i dalje poziva za svaki naredni ,i ne izbacuje ga ,ma šta uradio ? 
Inače je gospodin odležao par godina u zatvoru u Spužu zbog pljačke banke . 
Verovatno ga je to i "kvalifikovalo" za učešće ,jer se radi o neobrazovanom istetoviranom seljačini . 
Zaista ...primer za omladinu .

Nazad na vrh Ići dole
justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Nov 28, 2016 6:45 pm

E baš kad reče "Snajke", neki dan naletim prebacivajući po kanalima na to, ali iz onih 2-3 minuta koliko sam gledala ne mi jasno ništa. Ja tamo vidjeh samo neku gomilu žena koje se lickaju, glade one ispeglane kose, švrćkaju po onoj kući i to je to. Istini za volju, slabo se može i skapirati šta iz 2-3 minuta gledanja, barem ja ne mogu brdski2 , ali u čemu je tu fazon? Ajd oni na "farmi" kao nešto rade, oni u "parovima" su kao parovi neki, oni u "velikom bratu" ko imaju neke zadatke, ali šta ove rade u "snajkama"? Čime se one zanimaju?
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Nov 28, 2016 8:13 pm

E baš kad reče "Snajke", neki dan naletim prebacivajući po kanalima na to, ali iz onih 2-3 minuta koliko sam gledala ne mi jasno ništa. Ja tamo vidjeh samo neku gomilu žena koje se lickaju, glade one ispeglane kose, švrćkaju po onoj kući i to je to. Istini za volju, slabo se može i skapirati šta iz 2-3 minuta gledanja, barem ja ne mogu brdski2 , ali u čemu je tu fazon? Ajd oni na "farmi" kao nešto rade, oni u "parovima" su kao parovi neki, oni u "velikom bratu" ko imaju neke zadatke, ali šta ove rade u "snajkama"? Čime se one zanimaju?
To je i mene zanimalo ,pa svako veče prebacim kao i ti na par minuta -jer se to duže ne može gledati ,ali zaista -jednostavno je dozlaboga dosadno ,bez ikakvih događanja ,smisla ili sadržaja . 
U koje god vreme pogledaš -slika je ista . 
Sede za stolom -i piju (i reklamiraju "špricer" i vinjak vlasnika televizije ,što je inače po našim zakonima zabranjeno ) i usput (ne preterujem ) jedna drugoj spočitavaju koja je veća kurva (citiram ) 
Taj Mladen i neki ćelavi ,mali ,podeblji nesrećnik su ,koliko ja kapiram -buduće "mladoženje" (jer nema nikakvih drugih muškaraca ) 
Da bi program dobio "na težini" ,imaju "goste" ,koji su uvek isti -Hasan Dudić ,Bora Drljača ,Era Ojdanić (drugi izgleda neće ni da dođu ) koji tamo pedofilski koriste priliku da "pri*vate" neku od jače pijanih snajki ,a od "zabave" pričaju lovačke priče iz svoje "bogate karijere" . 
U nekom trenutku zasvira muzika ,i onda par sisatih silikonki skoči na sto ,pa se uvija tamo blenući u kameru ,a ostatak se vuče okolo po foteljama ,puši i ogovara . To je sve što se može videti ,a da se išta drugo dešava ,sem što se povremeno tuku i pljuju ,čupaju i šutiraju -već bi o tome pisali dnevni listovi ,naslovi tipa "ova i ona pokazale sise" "pao seks u "Snajkama" i sl . 
Do sada su dovodili "starlete od zanata" ,ove su direktno sa štajge pokupili (verovatno im jeftinije ) 

Nazad na vrh Ići dole
justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Nov 28, 2016 8:56 pm

Znači creme de la crème! Tako sam i mislila. Truli jet set smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

Godina : 55
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Uto Nov 29, 2016 12:28 pm

Znači, mene "pustiš" za komp da bi ti gledala snajke! Od ovog momenta se svi domaći kanali brišu iz programa.
Uživaj u Foxovima, CBS, Diskaveri. Džioгrafi i sličnim kanalima. Kur' moj ću dobiti komp,  kada je Džasti kod kuće.
rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sre Dec 07, 2016 4:23 pm

Znači creme de la crème! Tako sam i mislila. Truli jet set smehsmeh
Još gore .Izgleda da Tv "Hepi" bira isključivo osobe sa ozbiljnim krivičnim dosijeima za svoje "igrače" ,ili ih dovode  kao "goste" ,dakle ,bavi se ozbiljnom promocijom kriminala .Da ne nabrajam dužu listu takvih koji su "prošli" kroz "Parove" ,"Maldiwe" ,i sada "Snajke" (da ne nabrajam ,bilo je tu suđenih za pokušaj ubistva ,ozbiljnih pljačkaša ,višestrukih povratnika na višegodišnju robiju itd ) 
Sem Mladena koji je odležao zbog pljačke banke par godina ,drugi "mladoženja" je javno pričao kako je krao po 4 mobilna telefona dnevno i zbog toga odležao 2 meseca . 
Dodajmo tome izbor "dama" ,recimo izvesnu Teodoru koje su se vlastiti roditelji odrekli ,a muž u zatvoru ,pa izvesnu Aleksandru koja je poznata po tome da je ćerka takođe "učesnice rijalitija" i po tome da je kao maloletna zatrudnela sa maminim "dečkom" dok je ova boravila na "Farmi" . Srećni otac je trenutno u Zabeli ,gde izdržava kaznu za pokušaj ubistva i druga krivična dela . 
Pa izvesna Darija koja se hvali da "vozi porše Ere Odjadića (koji joj može biti deda ) 
Dakle -kriminalci i prostitutke na gomili ,i to narod gleda kao "zabavni program" ??? 
Hepi Tv ozbiljno promoviše kriminal ,kriminalce i prostituciju ,a nadležni uopšte ne reaguju ,bar na kršenja zakona ,ako ne reaguju već zbog uticaja na decu i omladinu ? 
Kruna svega -očekuje se ulazak novog "mladoženje" ,koji nije niko drugi nego Mirko Šijan (sin pevačice Goce Božinovske i ubijenog kriminalnog bossa Zorana Šijana ) Momak i sam već ima gomilu krivičnih prijava ,neki dan je uhapšen u kući zbog nepojavljivanja na suđenju zbog uboda nožem prošle godine na Kopaoniku . (Inače ,veliki prijatelj "Cecinog Veljka" sa kojim je proteran prošle godine iz Crne Gore zbog tuče u diskoteci ) 
Daleko od toga da svako bira šta će da gleda ,ovde se radi o otvorenoj promociji kriminala ,na čega bi svaka normalna država ,ili medijsko udurženje reagovalo . Kod nas se to očigledno -promoviše svim snagama. 

Poslednji izmenio Danubius dana Sre Dec 07, 2016 4:42 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sre Dec 07, 2016 4:32 pm

Znači, Dnčo intenzivno prati sve rijalitije... da bi bio obavešten. rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Maj 08, 2017 10:43 pm

John Doe ::
Znači, Dnčo intenzivno prati sve rijalitije... da bi bio obavešten. rasta
To je ozbiljna tema od nacionalnog značaja ,vidiš da se ozbiljne studije pišu o tome . brdski2

SVE VIŠE AMBICIOZNIH MLADIH LJUDI NAPUŠTA SRBIJU I ODLAZI U “PAROVE”

BEOGRAD, 8. maj 2017, (Njuz) – Sve veći broj mladih ambicioznih ljudi iz godine u godinu napušta Srbiju i odlazi u “Parove”, pokazuju najnovija istraživanja.

Broj mladih koji trbuhom za kruhom, u okviru feomena poznatog i kao “odliv silikona”, odlaze preko praga vile u Zemunu se u poslednjih pet godina gotovo udvostručio, a većina njih se više nikada ne vrati nazad.

Ambiciozni mladi ljudi Srbiju uglavnom napuštaju iz ekonomskih razloga.

– Dosta njih u “Parove” ode sa mišlju da tamo budu par godina, zarade novac i potom se vrate u Srbiju da nastave život. Međutim, preko 95 procenata njih zauvek ostane u “Parovima”, tamo se zaposle, zasnuju porodicu, dobiju decu, a u Srbiju dođu možda jednom godišnje – navodi Petar Stamatović, viši istraživač iz Centra za proučavanje rijaliti migracija (CPRM) iz Sremske Kamenice.

U “Parove”, prema podacima ovog instituta, u proseku najviše odlaze mladi sa sedmim stepenom plastične i estetske hirurgije, ali i oni sa nižim stupnjevima stručne spreme iz domena karaoke pevanja.

– Srbija ne ume da zadrži kvalitetne kadrove i umesto da se svi ti mladi ljudi svađaju, tuku, psuju i vode ljubav kod nas, oni nažalost odlaze u “Parove” da to rade za njih. Ukoliko se ovaj pogubni trend nastavi, uskoro u Srbiji više neće imati ko da se tuče i praktikuje koitus na javnim mestima – zaključio je Stamatović.

Nenad Milosavljević

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Maj 08, 2017 11:56 pm

U “Parove”, prema podacima ovog instituta, u proseku najviše odlaze mladi sa sedmim stepenom plastične i estetske hirurgije, ali i oni sa nižim stupnjevima stručne spreme iz domena karaoke pevanja.
-------------------------------------------

U tome se bar ne oskudeva.Parove ne gledam,ali ove slike iznad  sve govore.
Dovoljno je pogledati i svaka reč je suvišna. 
Ovi više ne mogu biti normalni.To kad jednom uđe u taj rijaliti kao droga-vraćaju se.
Nije ni čudo što se istraživači bave sa njima.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sre Avg 02, 2017 11:29 am

Ne treba više zaista biti previše pametan pa zaključiti u čemu je štos sa "rijaliti programima" . 

Pošto se "vladajućima" polako "ljulja" (štrajkovi ,"dijalog o Kosovu " ,pojedinačna napuštanja stranke i iznošenja istina o stranci ,gubitak nekih lokalnih izbora ) njihove verne sluge ,Milomir Marić(Hepi ) i Željko Mitrović (Pink ) su angažovani da pod hitno nešto urade . 

Tako se na TV "Hepi" svakodnevno emituje emisija "Upoznajte Parove" ? To nema nikakvog smisla ,jer su "Parovi" završeni ,a dovode se jedan krug očiglednih ološa ,ljudi sa margine društva ,i to svaka tri dana ,isti ljudi ,koji valjda treba da održavaju "tenziju" prežvakavanjem i analiziranjem učesnika sezone .Dodatno ,još jedna emisija :"U korak sa Parovima" . 
E tu ekipa "prati" bivše učesnike ,koji ama baš ništa ne rade ,nego bahato razbacuju novac koji su valjda zaradili u serijalu .Ovo "ne rade" je bukvalno -sve su to osobe bez zanimanja . 

To bi valjda trebalo da razbesni javnost ,ali ne ? "Publika" se maltene divi ovakvom "načinu života" ? 

TV "Pink" je već pripremila "Farmu" , gromoglasno najavljuju obaranje svetskog rekorda u dužini trajanja jednog rijalitija . Međutim ,"Farma" kreće tek na jesen ,a stvar je hitna ,te Mitrović ubacuje džokera -najnoviji rijaliti koji će se zvati "Zadruga" ,i za koga već sada kažu da će biti "neviđen na ovim prostorima "
Sudeći po mogućim učesnicima ,obezbeđen je dovoljan broj kurvetina (pardon ,starleta ),"iskusnih rijaliti igrača" ( kriminalaca , psihijatrijskih slučajeva ,ofucanih "estradnjaka" ) a kao posebna perverzija se izdvaja da "ulazi Šako Polumenta" ,koji je nedavno imao seks aferu sa maloletnicom ,i dotična "maloletnica" za koju se -citiram "čeka da napuni 18 godina" ? 
Da bi onda imali javni seks ,šta li ?  jbt
Ne da se "najavljuje" -nego produkcija skoro i garantuje dane ožedravanja ,javne golotinje i seksa ,psovki i nasilja ,turbo folka i šatorskih "pevačica" i striptizeta . 

Ne treba uopšte razmišljati o tome da neće imati "gledanost" ,niti da je moguće čudo da nakon silnih peticija dotične televizije , REM i drugi nadležni organi nešto učine ,tj ,poštuju zakon , da bar deca ne gledaju bahanalije na nacionalnoj frekvenciji . 

Dok god "vlast" ovo organizuje -teći će svakodnevno ,nama normalnima ostaje samo da promenimo kanal ,ili potpuno izbrišemo te kanale na televiziji (što su mnogi učinili ) 
Ali se spasiti nećemo -tu su dnevni listovi ,koji čine drugi ešalon ,i ti će ,kao i do sada ,davati prostor i naslovnice ovim svinjarijama , i nemilice promovisati i uzdizati ološe . 
Hteli ne hteli -svakodnevno ćemo biti izloženi . 

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sre Avg 02, 2017 12:03 pm

Sudeći po mogućim učesnicima ,obezbeđen je dovoljan broj kurvetina (pardon ,starleta ),"iskusnih rijaliti igrača" ( kriminalaca , psihijatrijskih slučajeva ,ofucanih "estradnjaka" ) a kao posebna perverzija se izdvaja da "ulazi Šako Polumenta" ,koji je nedavno imao seks aferu sa maloletnicom ,i dotična "maloletnica" za koju se -citiram "čeka da napuni 18 godina" ? 
-----------------------------------------

ludismeh  Slobodno kaži kurvetina.Šta su drugo?Estradne umetnice?Kad njih nije sramota da se seksaju  i izvode razne perverzije čim uđu u televizor (u kom sede godinama),što su drugo.

Kod nas toga nema,pa ove naše opajdare idu tamo.A i ovaj estradni ološ koji ima karijeru ,a čuči tamo godinama- "to su baš ljudi za promatranje".
Biti zatvoren tamo mesecima,godinama,a karijera ima ispašta-i tezge čekaju.Verovatno kod Laze dangube.
Ovde se može na svakom koraku čuti reč PAROVI.
Da li gledaš preko max tv ili imaš drugi paket i to  mahom muškarci.
Mislim da su upućeni do najsitnijih detalja i naravno jedva čekaju nešto novo.
Pročitam naslove u Kuriru i to je previše.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 49
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sre Avg 02, 2017 12:05 pm

Nemam TV. U novinama ne otvorim naslove vezane za ovu temu. Jedino još na Forumu ispratim šta Šef 8a ponekad i ostali) ima da kaže na zadatu temu. Jesam ja neki izrod? Ili sam normalna ali se to ne primećuje?

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sre Avg 02, 2017 12:14 pm

ZoxZoja ::
Nemam TV. U novinama ne otvorim naslove vezane za ovu temu. Jedino još na Forumu ispratim šta Šef 8a ponekad i ostali) ima da kaže na zadatu temu. Jesam ja neki izrod? Ili sam normalna ali se to ne primećuje?
Normalna-Ne zamlaćuješ mozak obrazovnim programom za kretene.
Nazad na vrh Ići dole
tamoneki

Datum upisa : 12.04.2017

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sre Avg 02, 2017 1:03 pm

Imajuci u vidu da danas nije normalno ono sto je normalno ti si toliko normalna da to nije normalno... ludismeh ...jbt,  nije trebalo da izlazim na sunce... dm5

A sad ozbiljno, imam tv ali ne gledam rijalitije i smatram da je to normalnije nego gledati ih...istrazivanja su dokazala da prosecnom gledaocu paznju najvise mogu da zaokupe sex i nasilje...tako da je onda sve jasno sta je sustina rijalitija...prikazati gledaocu  sirov i neodglumljen (barem ostaviti takav utisak) akt nasilja ili sexa...takodje je i trac postao vazan sraf u psiholoskoj stabilnosti takvog gledaoca pa ucesnike sparuju i rasparuju po sistemu slucajnog uzorka gde su oni samo predmet (cak ne ni zamorce) u experimentu...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sre Avg 02, 2017 1:39 pm

Jok bre ,i više si nego normalna . Zen budista takoreći ,samo tako i možeš da sačuvaš zdrav razum . 
Kijara-brm ::

Normalna-Ne zamlaćuješ mozak obrazovnim programom za kretene.
Tv Hepi je dobila nacionalnu frekvenciju pod izgovorom da je "obrazovna i dečija televizija" ,i kao takva je i dan danas registovana . 
I stvarno ...pre par godina je zaista emitovala "Opstanak" i neke druge serije ,uglavnom crtane ,bar u prepodnevnom programu .

Danas cela šema izgleda drugačije . "Parovi" (i prateće emisije o njima ) "Goli život" i "Ćirilica" (isključivo gostuju kriminalci ,desničari ,Vučić i njegove sluge ) ,"Provodažija"(samo ime govori ,gde se uglavnom podsmeva raznim nesrećnicima dovoljno glupima da daju sebe u program)  , "Glamur" (život i reklamiranje raznih estradnih ološa ) "Luda kuća " (bedna kopija Džej Lenou šoua ,gde je nasilje glavna stvar ) Telemaster (vesti prilagođene hvaljenju Vučića i kompanije ) turske serije ,i za večernje sate -porno film . 
Za decu ostaju "Parovi" ,kao zabavni i obrazovni program ,i "Glamur" -da nauče kako se plastičnim sisama može i obogatiti ne radeći ništa . A sve vreme se mirno i protivzakonito reklamira alkohol i razni "lekovi" i prozvodi" koji nemaju dozvolu za prodaju u Srbiji ,i da ne zaboravim -u većem broju emisija gostuju i promovišu se "proroci" ,tarot proroci ,gatare ,beli magovi ,"iscelitelji "i slične individue (što je takođe zabranjeno zakonom ,kao i pornografija )

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sre Avg 02, 2017 1:40 pm

Ja ću gledati srpsku farmu-dok budu u granici normale. 
Parove nope ,i ako izmisle još koji rijaliti.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Čet Avg 03, 2017 8:19 am

Da li je moguće da smo toliko bolesni ? 
Prvi potvrđeni učesnik rijalitija "Zadruga" je niko drugi ,nego Zoran Marjanović ,suprug zverski ubijene pevačice Jelene Marjanović (slučaj do dan danas nije rešen ) 
Ovako monstruozne stvari mogu da padnu na pamet samo TV "Pink" ,i što je još bednije -time će da obezbede "gledanost" .  povraćka

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Čet Avg 03, 2017 12:18 pm

Ne čitam ,ne pratim i ne zanimaju me   dm2 ko ih prati ,čita i komentariše samo im daje vetar u ledja i time i opstaju  dm5
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Čet Avg 03, 2017 6:00 pm

promaja ::
Ne čitam ,ne pratim i ne zanimaju me   dm2 ko ih prati ,čita i komentariše samo im daje vetar u ledja i time i opstaju  dm5
Po prvi put zaista verujem da je ta "gledanost" obična prevara za maloumne . Time ne mislim da nema veliki broj "gledalaca" ,jer u ovoj zemlji prizemnih ,prostih  ,populistički zaluđenih i na kraju "ovca" nema dosta ,ali ni izblizu nema ništa od toga da se "prati" i "priča" o tome . Čak i zagrižene "ljubiteljke" rijaliti programa "ne prate " (jer se "to" zaista ne može gledati ,pre svega je dozlaboga dosadno i otužno )

Moja "ogledna grupa" je sigurno relevantna -žene bez nekih uzbuđenja u životu, dokone domaćice ,babe penzionerke  ,žene premorene slabo plaćenim poslom ,žene koje ne čitaju ,ne slušaju muziku ,niti gledaju filmove ,žene koje misle da je internet neki  kurvarluk (tako im rekli ) ,dakle svi dosadašnji očekivani profili "stalnih gledalaca" .
Čak ni te i takve ne gledaju (iz raznih razloga ,od kojih je najbenigniji "neću da se nerviram " )Čak i takvi radije gledaju "Selo gori baba se češlja" i "Zvezde Granda" (što je isto smeće ,ali bar manje smrdi )

Sve bizarniji i bolesniji izbor "profila" rijaliti "igrača "po do sada uspešnom receptu polako se okreće protiv onih koji su stvorili "čudovište" ,i niko i ništa polako ne može da ih šokira ili zainteresuje .

Sve je već viđeno i otrcano ,sem ubistva , incesta i opštenja sa životinjama ,još samo to fali .

Da sama "vlast"  veštački ne pumpa "popularnost" stalnim spinovanjem po medijima ,nikoga ne bi zanimalo ,i po dobrom običaju našeg naroda da koliko sutra mrze one koje su "voleli" ,ni ta farsa više ne može dugo da traje ,jer će ponašanje tog "polusveta" i moralnih nakaza pre ili kasnije morati da izazovu mržnju i gnev .

Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Avg 07, 2017 6:44 pm

Danubius ::

Da sama "vlast"  veštački ne pumpa "popularnost" stalnim spinovanjem po medijima ,nikoga ne bi zanimalo ,i po dobrom običaju našeg naroda da koliko sutra mrze one koje su "voleli" ,ni ta farsa više ne može dugo da traje ,jer će ponašanje tog "polusveta" i moralnih nakaza pre ili kasnije morati da izazovu mržnju i gnev .

Pogledaj intervju Lepomira Bakića na Balkan Info youtube kanalu. Bio je učesnik Farme u nekom kraćem periodu, ali dovoljno da posvedoči o svim prevarama i medijskim manipulacijama koje su se dešavale u okviru tog rijalitija od strane tv Pink i njenih vlasnika.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Avg 07, 2017 7:22 pm

Da li je to ovaj video?
Na pola sam-još priča  o poslu.

Ljigav mi je kao osoba i naporan-verovatno govori istinu,samo koliko sebe "uvaljuje" . 

Tačno se oseti koliko je ogorčen i koliko je bio odbačen dod malena-što ne krije.

INTERVJU: Lepomir Bakić - Razočaran sam zbog svih nepravdi, ali bih opet isto uradio! (07.08.2017)
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Avg 07, 2017 7:30 pm

Da, taj je. Nikad nisam čula za tog lika do danas, al' interesantna mu priča, naročito onaj deo u vezi ove teme.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Avg 07, 2017 7:38 pm

sanjalica.ns ::
Da, taj je. Nikad nisam čula za tog lika do danas, al' interesantna mu priča, naročito onaj deo u vezi ove teme.
Ja sam ga gledala na farmi gde su ga zvali Glupomir.

Iskren čovek što više slušam- baš pokazuje današnje stanje.
Do farme još nisam stigla.

Priča mu je top.Stigla sam do konobara-Koji si ti? Dačićev konobar.  ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    

Nazad na vrh Ići dole

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 7 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.
» VAJSI - nebo strpljive voli...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: