DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pet Mar 12, 2010 7:40 pm

...evo jednog foruma u vezi toga :

http://allaboutbigbrother.forumotion.com/

Tu se prate ne samo Veliki Brat , nego i Survivor, American Idol, Ples sa zvezdama ....svašta , na svetskom nivou.

Na to sam naišao u obaveštenjima na Admin Panelu koja dolaze od Forumotiona , i to u vezi sa intervjusianjem najuspešnijih foruma ?
Taj forum ima  
We have 2416 registered users
Our users have posted a total of 309788
Možeš misliti , nismo ni mi gori, a grafika im je bljak.

Ali vidite ovo,  njihova konekcija u poslednja 24 h????

Members connected during last 24 hours : 20py10,
(sledi spisak 200 imena -izbrisano zbog dužine posta )

Izgeda da rialiti šou programi imaju itekako puno fanova.  

Poslednji put izmenio Danubius dana Pon Nov 23, 2015 9:47 pm, izmenio ukupno 5 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sub Mar 13, 2010 1:18 am

Znaš kako ..Svi kažu obrazovni program za kretene, 20 h nikoga nema.Svi pred Tv-om.Volim pogledati ples sa zvezdama,ali Hrvatsku verziju,jer profi plesači plešu sa našim takozvanim zvezdama.Imju klipovi,što sam postavila/ plesna škola Nikolasa Kenua.Francuz koji u Hrvatskoj ima plesnu školu,i svake god ima novu partnerku u šou.Odlično.Jako mi se dopada.Surivor,mogu pogledati..
Sad u VB..baš ne,ali u farmu zavirim..Malo kod nas,malo preko..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sub Mar 13, 2010 2:38 am

Rialiti programi imaju svoju stalnu i siroku publiku .Kada se tome dodaju i povremeni gledaoci, broj je fantastican . Narocito za nas iz Istočne Evrope , kojima je to jos novina . Prilika za obicne ljude da vide poznate u obicnim situacijama . Tu je i ogroman novac koji se vrti od sms poruka, reklama , faktor takmicenja ...nema greske.
Zamisao je dobra , samo jos uvek su protagonisti , recimo u VB , drugorazredni .
Ples do zvezda je divna , humana zamisao -ukoliko taj novac zaista ode gde treba .
"Idol" i "Ja imam talenat" je nesto sto zaista volim videti .Tek onda se vidi sva beda "estrade" i sav raskosni talenat "obicnih ljudi "

Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna

Godina : 58
Datum upisa : 06.01.2008

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sub Mar 13, 2010 8:09 am

Što se tiče TV programa uopšteno, nisam neki pasionirani gledalac, ali ako odlučim da gledam zabave radi, tada su to neki od gore pomenutih programa. Razloga za smeh uvek ima, ili su komične situacije, ili su gluposti do bola. Zanimljiva mi je šarolikost karaktera u svim tim realitima. Mora se imati u vidu da nameštaljke ne može biti, bar ne svih 24h tokom 3 meseca.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Gowinda

Godina : 49
Datum upisa : 02.07.2010

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Jul 05, 2010 5:31 pm

migg Nikako ne mogu da svarim takav vid zabave. Jednostavno, ne shvatam šta je tu zanimljivo. Je li zanimljivo gledati te učesnike kako spavaju, rade neke poslove, raspravlaju se, tobože, pričaju normalno a svi oni se ponašaju izveštačeno jer znaju da ih gleda, na žalost, milionski auditorijum. Svi ti učesnici na male ekrane iznose svoje frustracije, komplekse, svoj veliki ego, bez nekog ustručavanja a sve pod maskom neke spontanosti i slobode izražavanja. Iznose "prljav veš", neke svoje razmirice iznose u javnost, taj neki balkanski mentalitet se prikazuje u punoj meri.
Ne mislim da ovim što sam napisao vređam bilo koga. Ni gledaoce koji sve to prate sa velikom pažnjom ( jer ukusi su različiti, pravo je svakoga da gleda šta želi, tj. šta se nudi ), niti same učesnike rijaliti programa.
Ipak, prava poplava ovakvih emisija nema za cilj bilo kakav vid edukacije, naročito maldih osoba koje tek formiraju svoje stavove, i ovako nešto im, u velikoj meri, služi kao obrazac ponašanja u društvu, što je jako loše.
Nazad na vrh Ići dole
Ivana_258
Seven of nine

Godina : 46
Humor : Uvek
Datum upisa : 27.06.2010

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Jul 05, 2010 6:49 pm

Ja pre neki dan pogledala ponovo Orvelovu 84.
A što se teme tiče:
Pa kako izgleda, razmišlja, voli, mrzi, pegla, pere i sve ostalo, čovek koji dopusti sebi da učestvuje u Velikim bratovima, Farmama i ostalim ma?
Nazad na vrh Ići dole
Gowinda

Godina : 49
Datum upisa : 02.07.2010

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Jul 05, 2010 7:03 pm

migg Izgleda kao i svi drugi ali opet, uvek ima nešto što nas razlikuje. Zato je svako od nas jedinstven, na neki način... To nešto nas razlikuje i govori nam šta da radimo, kako da se ponašamo, šta da mislimo, šta da pričamo. Zato su nam i interesovanja drugačija.
Nazad na vrh Ići dole
zirafa
Vitez od reči

Godina : 61
Datum upisa : 29.03.2010

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Jul 05, 2010 7:45 pm

Onaj,koji ih je izmislio,izmislio je i kraj zdravog razmišljanja.Zato treba da ide u zatvor.Ili na preživljavanje u džunglama Amazona.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Jul 05, 2010 9:30 pm

Taman pomislio koja je budala ovo stavila-kad ono ja .

Ne treba se čuditi tolikoj gledanosti . Sistem "hleba i igara " je oduvek palio još od Rimljana, i nista se nije promenilo .
Narod to gleda zato što je lepše videti kako je neko drugi prost , da mu "pucaju" nervi , ili da se muči , još ako je poznato ime....utoliko bolje. Onda se ima tema sutra na poslu ili na kafici kod komsinice.
Gledam i ja , ne bas redovno, ali gledao sam sazetke Velikog Brata i Farme , no emisije tipa "Operacija Trijumf" , "Idol" "Ja imam talent " pratim redovno. Uvek me fascinira koliko mladih ljudi ima koji fenomenalno pevaju, Šteta što skoro pa nista ne bude od njihovih karijera , za razliku od one grozote "Zvezde Granda "

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Sep 12, 2011 8:22 am

Glumica u rijaliti programu

Pamela Anderson u kući Velikog Brata Video

J.O. | 11. 09. 2011. - 14:25h
| Foto: You Tube |

Stanari britanskog Velikog Brata bili su u šoku kada im je, nekoliko minuta pošto su svi ušli u kuću, došla Pamela Anderson.

Tek što se svih 14 kandidata međusobno upoznalo, predstavljena im je
nova gošća. Roletne na prozorima su se otvorile, a u dvorištu je sedela
bivša "Plejboj" zečica u izazovnoj pozi.

U prvom trenutku niko nije verovao da je to ona, a onda je jedan od ukućana progovorio:

- Oh moj Bože, pa to je Pamela Anderson!

Stanari su joj prišli i upoznali se sa njom, a potom su je
ispitivali hoće li zaista ostati u kući. Ona je naglasila da će se
zadržati neko vreme i poručila:

- Biće nam jako zabavno!

-----------
Ne sumnjamo da će biti jako zabavno ....naročito kod kupanja .

Eto, tako se diže gledanost i privlači masovno publika .
Šta mislite koliko će muškaraca da se zalepi za tv ,očekujući svečani trenutak kad Pam ?

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Sep 12, 2011 8:29 am

Da ti je upasti jedan dan u taj Raj... lol!.
Gledaće ko može da uvati.Mislim taj Britanski kanal.. ,a oni koji ne mogu njima..uvek ostaje..
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

Godina : 21
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Sep 12, 2011 9:57 am

Najredovnije pratim kada je Survivor, a omiljena mi je bila i Operacija Trijumf.. ostalo ne!
Nazad na vrh Ići dole
brunolino

Godina : 104
Datum upisa : 12.10.2010

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Sep 12, 2011 11:50 am

pa to ti vole ove sto ganjaju idealne muzeve... smehsmeh

s tim govnima se ne bakcem... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pon Sep 12, 2011 1:57 pm

Danubius ::
Taman pomislio koja je budala ovo stavila-kad ono ja .

smehsmeh rlol

Citat :
brunolino

pa to ti vole ove sto ganjaju idealne muzeve...

s tim govnima se ne bakcem...

Neeeeee, ti samo Snooky gledas, hahahahaahahahah
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pet Jan 13, 2012 12:01 pm

Rialiti programe vole svi oni koji očekuju nešto šokantno ,naročito ako se radi o rijalitiju gde učestvuju i poznate ličnosti .
Obično to i dobiju -evo primera :

PLEJBOJEVA ZEČICA JELA SUPICU OD URINA

Petak, 13. Januar, 2012.|

Autor: Novinske agencije

Karisa Šenon pobesnela je na Velikog brata kada je saznala šta je pojela i ispovraćala se

Karisa Šenon probala je supicu od urina. U Velikom bratu Velike
Britanije Plejbojeva zečica da bi dobili veći budžet morala je da proba
čudna jela.
Kaša iz prve zdele bila joj je preljuta, iz druge preslana, a kaša s
kravljim urinom iz treće imala joj je čudan okus, ali je svejedno
pojela. Karisa Šenon (22) nije mogla da prepozna ukus pa je pitala
Velikog brata, a kad je saznala šta je pojela počela je da vrišti.

"Ubiću te! Je.... ću te, ubiti, Veliki brate", urlala je Plejbojeva zečica, prerušena u Zlatokosu.

Dok je ona histerisala, Deniz Velč (53), prerušena u medveda, pokušavala je da je smiri.

"Nemoj da paničiš. Sve što izađe iz krave je dobro. U nekim zemljama
kravlji urin je delikatesa. Ne brini, ništa loše ti se neće dogoditi.
Urin je dobar za kožu, blistat ćeš - govorila je Denise i smijala se
dok je ova nije gledala.

"Zlatokosa" se na kraju ispovraćala po podu ispovjedaonice i nije
završila zadatak, već je briznula u plač, prenosi hrvatski 24 sata.

Deniz je onda hrabro uzela zdelu s urinom i počela da jede, a Velikom bratu je pokazala srednji prst.

Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda

Datum upisa : 20.12.2011

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pet Jan 13, 2012 1:05 pm

Šta sve ljudi neće raditi da bi se proslavili...?
fiju
Lično, nije da volim reality ali nisam ni od onih što s gnušanjem o tome govore...Najčešće se uključim pred kraj...onako...radoznalost...

coni
Nazad na vrh Ići dole
Samhain

Datum upisa : 22.11.2011

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pet Jan 13, 2012 1:48 pm

ja ne volim rialiti programe. od večeras nemam šta gledati na RTLu, jer počinje nova epizoda nepotrebne "ja sam zvijezda izbavite me".. to je "novi" show (možda neke dve, tri godine možda i duže) al (eto novo lol).. gdje 10 "zvijezda" (među nama nek je, to su izblijedele zvijezde i ovo im je jedan od načina opet doći u medije) kampuju u prašumi australije. mislim tjedan dana da borave u džungli u minimalnim uslovima. jučer na vijestima pokazaše kamp i voditeljica pokazala WC. drvena kućica, kako kod nas kažu - čučavac. voditeljica namrštila nos i diže poklopac.. čuj poklopac, a moja mama će: draga moja nis ti kod nas u bosni bila na čučavcu ne treba ti australija taj bar ima poklopac. :smile santa : .. i tako te isčezle zvjezdice moraju svakojake testove raditi, i zaradit sebi a i timu večeru, skupljajući zvjezdice. među testovima je: jesti muda od bika, oči (normalno da je sve prijesno - momenat da povratim) roniti u mulju

http://www.rtl.de/cms/sendungen/ich-bin-ein-star.html
Nazad na vrh Ići dole
http://soulmate.forumieren.com/
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda

Datum upisa : 20.12.2011

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pet Jan 13, 2012 2:05 pm

Gledala sam Surviver (ne baš redovno), to je otprilike to što Samhain piše, ali mi je bilo zanimljivije od Farme, Parova ili ne znam šta već...
Naravno da se zvezde ili VIP (kako to gordo zvuči!!!) ličnosti pojavljuju u takvim programima da bi povratili slavu ili skrenuli pažnju... Na žalost, pritisak zatvorenog prostora, jednoličnog okruženja, pravila i korenita promena navika, dovodi do pucanja, javnog blama...
Samo, ni njih kao ni publiku to ne pogađa previše. Pljunuti, samo se obrišu i krenu dalje, a pusti konzument jeftine zabave i virenja u tuđi život, malo se gnuša, a onda počne ponovo da ih obožava ili lajkuje, kako se to sad modernim žargonom kaže.

Ma ok, i oni su samo ljudi, ali iskreno, ne moramo baš i u toalet tuđe ličnosti da virimo, neka nešto ostane dostojanstveno skriveno...

Hleba i rialitija! Kad vidiš kakvi su drugi, sam sebi deluješ nekako lepše i manje jadan...valjda je to suština :eee:

coni
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Čet Mar 22, 2012 7:28 pm

Lily ::
Najredovnije pratim kada je Survivor, a omiljena mi je bila i Operacija Trijumf.. ostalo ne!

A ja čuo da je jakooo zanimljivo u "Parovima "?

GOLA JELENA RASTURA KITIĆE!

Napravila haos u rijalitiju „Parovi”!
Go-go igračica Jelena Đokić nije se zaustavila na seksu s
Daliborom Ristićem, dečkom Marije Bogunović, ćerke Cece Kitić , već je
golim grudima omađijala i Milana Magića , supruga bivše rukometašice.

...

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Pet Mar 23, 2012 8:08 pm

Ova ne bira..Nije žena probirljiva kao I JOŠ NEKO...

Ova dvojica su još pametniji od nje...Verni i dele .Nemam reči..ŠTO JE MOJE NAŠE JE...
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sub Sep 01, 2012 5:55 pm

Eeeee ovo još videli niste

BOKI 13 menja pol pred kamerama
To je rialiti ,ne znam samo kako će ga nazvati ?
Razmuđivanje ?

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sub Mar 30, 2013 9:43 am

Srbija voli rijaliti programe ,a ni region puno ne zaostaje -govore statistike gledanosti.
Recimo da je i ovde Srbija podeljena -na "seljačku" Farmu i "urbanog" Velikog Brata .Neretko isti ljudi prate oba serijala ,koji su ,uostalo,. zasnovani na istom principu :
-nekoliko maloumnih (Ava ,Ekrem ) nekoliko starleta -glupača (Sindi Models ,Sandra Afrika ,Saška Karan ,Soraja ) nekoliko proverenih prostačina,isluženih "zvezda" (Era Ojdanić,Milić Vukašinović ) nekoliko kliničkih slučajeva koji su tu da "zakuvaju" (Maja Nikolić ,Vesna Rivas )
-svemu tome se doda par manekena ,anonimusa "pevača i pevačica ",da popune broj
-ubaci se po jedno -dvoje normalnih ljudi koji onda ne znaju šta ih je snašlo, pa se očekuje da "puknu" među ludacima ,ili da "pobenave" sa njima (Dragutin Topić,Maja Volk, Pertući ,Bjelica)

-kao začin ,ubaci se i neko "običan" (Dule seljak ,gej aktivista )

Onda se sve razvija po planu :
-starlete i manekenčići ,nedovoljno poznate "pevačice" vide svoju šansu u tome da se "smuvaju" ili "skinu" da bi se o njima pričalo ,islužene ostarele "zvezde" pokušavaju da uhvate još koju mrvicu popularnosti, spletkaroši rade svoje , ima tu nacionalizma ,agresije ,najnižih poriva -a sve to zbog novca ,što svi poriču .
Narod se zabavlja kao u cirkusu ,i zaboravi da i sami nemaju novca ,da su i sami gladni i željni svačega (jer se toga ne sete ,dok gledaju "poznate" kako se "muče" ) još i umisle da nešto i odlučuju svojim sms glasovima ,dok produkcija sve drži pod kontrolom ,usmerava,smišlja zaplete , i broji ne male pare od reklama i sms glasanja .
Recept poznat od davnina koji uvek pali -"Hleba i igara" .

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sub Apr 06, 2013 10:09 am

Ideja je fenomenalna,mada je naoko .....recimo,neukusna ?
U ovom slučaju -cilj opravdava sredstvo !
Ko kaže da nema koristi i od rijaliti bljuvotina ?

SKANDAL: Ekrem kresnuo Staniju, Ava pušila blizancima !!

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sub Apr 06, 2013 12:41 pm

Ne gledam nista od ovoga,ali ja bih mogla da se izbljujem cak na pomisao da Ekrem nesto ebe,a s njim ne bih da je zadnje musko na svijetu i od nas zavisi produzetak ljudske vrste...fuj,...kakav zeludac imaju neke zene,za nevjerovati.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
dusicaa
الحالم الأبدي

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    Sub Apr 06, 2013 12:48 pm

Danubius ::
Ideja je fenomenalna,mada je naoko .....recimo,neukusna ?
U ovom slučaju -cilj opravdava sredstvo !
Svakako.
Hiljade i hiljade njih ne bi kliknulo na lik za pomoc maloj Tijani ali da vide ko je koga kre*nuo...pa to im je dusevna hrana, time se zabavljaju i mnogo "lakse " prebrode muke svakodnevnice.
Za malu Tijanu ( ili svu tu bolesnu i nemocnu decu ) sms od 40-tak dinara se nece poslati jer ljudi tesko zive, a da glasaju za zvalavog Ekrema ili njegove "saborce" u Farmi...e, za to se ima i moze.
Gadi mi se!
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?    

Nazad na vrh Ići dole

KO I ZAŠTO VOLI (a ko natura) "RIALITI PROGRAME" ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 8Idi na stranu : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
 Similar topics
-
» Zašto muškarci vole kučke? Vaša iskustva, greške i saveti.
» VAJSI - nebo strpljive voli...

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: MEDIJI/ ŠTAMPA :: RIALITI i drugi ŠOU PROGRAMI-
Skoči na: