DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 7:32 pm

First topic message reminder :

Facebookom preko granice

Imam veliki problem i molim vas da mi iznesete svoje mišljenje.

Ovako ide priča: slučajno sam na Facebooku na pokeru počela pričati s
jednim dečkom iz Srbije ... bila je to u početku zezancija, da bi se
počeli sve redovitije i redovitije čuti, da bi došlo do toga da sam
svaku večer na pokeru samo zbog chata s njim.. Polako smo se počeli
otkrivati jedno drugom i iz prijateljstva se dogodila zaljubljenost.
Prešli smo na skype, dodali izravni razgovor i sliku odnosu ..
otkrivali smo polako da smo jako slilčni, da imamo sličan stil života,
prioritete, poglede na život ... on je u to vrijeme prolazio veliko
sranje u obitelji, tata mu je jako obolio, ali to nas je samo još više
zbližilo.

S obzirom na udaljenost, nije bilo jednostavno dogovoriti se oko
susreta, ali postalo je neizdrživo .. došao je dan kada smo se i
vidjeli .. kada smo se našli, bio je to tjedan iz snova ..

imam 25 godina, imala sam nekoliko veza do sada, ali nikada mi se nije
dogodilo ovako nešto, da se s nekim toliko poklapam, da sam toliko
sretna i ispunjena. on je dečko kakvog sanjam cijeli život..

motivira me da napravim nešto od sebe, otkad sam s njim počela sam
ozbiljno učiti da privedem faks kraju, bavim se svojim hobijima .. ma,
jednostavno sam sretna i ispunjena tim odnosom kao ni jednim prije do
sada.

e sad, gdje je problem, pitate se vi?

pa on je Srbin, iz Srbije, a to mojim roditeljima jako smeta. nisam im
htjela ništa govoriti, ali evo saznali su i sad je nastala opća panika.
inače su mi roditelji normalni, razumni ljudi koji su uvijek u životu
bili uz mene i jako ih volim i vezani smo.
boli me što ne mogu to prihvatiti, i što su jako ljuti na mene ..
tata me pitao: jesi se jako zaljubila? kad sam rekla da, spustio je slušalicu. to mi nije nikad u životu napravio.

toliko mi je teško što sam ih povrijedila ..
ne znam kako da postupim, što mi je činiti..
imate li možda kakav savjet?

inače, dečko je sve 5: ima fakultet, obožava me i misli ozbiljno sa
mnom, kao i ja s njim. to kažem da ne bi netko mislio u smjeru da je on
neka bitanga

molim za savjet, očajna sam

Ovo je sa jednog hrvatskog foruma ,i sem što dokazuje moju teoriju o FB (jer svi se tamo samo "igraju"-kao  ) otvara i sasvim drugu priču .
Net ljubav, dve države , sve je protiv , a u normalnim uslovima , dvoje mladih ljudi koji se vole , pri kraju školovanja , u godinama kada se počinje zajednički život -dakle idealno.

Šta mi mislimo o ovome ? Hoće li uspeti ?

Poslednji izmenio Danubius dana Ned Sep 21, 2014 3:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pon Nov 03, 2014 9:22 pm

Astra ::
Upravo tako Kono,vidim i ja oko sebe,svi su se nesto upoznali na netu,valjda je to najlakse i najjeftinija opcija,ali zamka i lezi u tome sto se traze partneri ISKLJUCIVO na taj nacin...pa se desava,prekine s jednim(jednom) i dalje obilazi sajtove za upoznavanje i upozna sljedecu osobu...a sve sjedeci iskljucivo u sobi i nazalosnije,taj neko se opet doseli u tu sobu i ne vide ni sunca ni mjeseca.
Teško je tu biti pametan .
Ja lično znam razne slučajeve iz obe krajnosti .
Znam mladu ženu koja se "zabavlja" isključivo  "preko Facebooka" , i to par godina .
Dopisivanje ,web cam ,šta već ide ,možda i telefon ,ali od "live" -nikada ništa .
Njene  "veze" se svode,praktično ,  na promenu imena u rubrici "status veze " i na predstavljanje "novoga" ,cenjenim FB "prijateljima" -fotografijom na njenom"zidu" ili galeriji. Nijednom nije došlo do susreta "uživo" .
(u njenom slučaju sam ,tokom vremena ,izbrojao  najmanje trojicu )
A ona i dalje sedi u svojoj sobi -i aktivna je na Facebooku (i verovatno i sada  "u vezi" )
Opet znam nekoliko parova u mom gradu koji su se "upoznali preko facebooka" .
U većini slučajeva su čak partneri (a sadašnji bračni drugovi ) bili iz raznih zemalja ,pa eto ....opet je uspelo.
 I to nisu bili nikako "idealni uslovi" (posao ,deca ,neke ozbilnije godine ,kada je rizik uopšte krenuti u nepoznato) pa je ipak -uspelo ,i traje.
Nije bio ni onaj slučaj "jedno je sa zapada" ,dakle ,postoji neka materijalna baza za početak ,ne .
Čak i jezik nije bio sasvim isti (treba i naučiti makedonski,i obrnuto ) pa su se ipak razumeli .
FB može biti mesto za upoznavanje ,što da ne ,kao i svako drugo "on line" ili u "realu" ,a hoće li uspeti -zavisi isključivo od samih aktera .
Meni lično ,za sve ovo vreme ,nikada nije stigao nijedan zahtev ,a da bar maglovito nisam znao o kome se radi ,dakle ,ili forumaši ,ili sugrađani ili nešto slično .
Ali zato još Pamela Anderson ima prilike da mi se javi -pa ćemo videti šta ćemo. :zubi3:

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Sre Nov 19, 2014 8:39 pm

Evo jednog "Facebook ljubavnika ",i kako je raskinuo sa isto takvom devojkom . smehsmeh 

(nije zezanje ,živa istina ,punoletni i odrasli ) jbt

Poruka kojom je jedan muškarac raskinuo sa svojom devojkom ne samo što nije ostala privatna stvar, nego je i obišla planetu! Kada je pročitate, biće vam jasno zbog čega.
Devojku iz Australije sačekao je najluđi raskid ikad! Po tačkama.
Tip ne samo što je bio detaljan, već je prosto neverovatno da je posle sedam nedelja veze uočio toliko problema. I to kakvih:

1. Nećeš da staviš status na Fejsbuku da smo u vezi rlol
2. Nisi me pozvala da ti budem pratilac na venčanju na koje si išla
3. Nepristojna si prema mojoj mački i neprijatno mi je zbog toga
4. Ne deliš svoje vreme jednako i dečko bi trebalo da ti je prioritet
5. Psovanje ti je vrlo neženstveno
6. Nećeš da mi kažeš sa koliko si muškaraca spavala pa verujem da je više od tri, što je neprihvatljivo
Mislim da bi bilo teško da te promenim u ženu koju želim i ne treba mi to maltretiranje. Želim ti sve najbolje na tvom putu.

Prijateljica "šutnute" devojke Ejmi Nelms postavila je poruke na društvene mreže, a one su planule svetom. Ipak, ostavljena kaže da se sudržala od slanja zlobnog odgovora.

(Daily mail)

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Sre Nov 19, 2014 9:04 pm

Koji je ovo retard....uh kako bi ja njemu smjestila kulturno zvrcku...a na kraju,nek si zenu trazi u proslom vijeku.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com Na mreži
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Sre Nov 19, 2014 9:12 pm

3. Nepristojna si prema mojoj mački i neprijatno mi je zbog toga

----------------------
i previše je rekao. smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Maj 22, 2015 8:09 pm

Imaju ,i evo i dokaza da ni godine ,ni vera ,ni nacija nemaju nikakve veze .
No, nažalost se ova tako apsurdno završila smrću ,da ....pročitajte . 
Ali jeste dokaz da je pored svega ,ipak bilo moguće .

U SMRT ZBOG SREĆNE LJUBAVI: Majka troje otišla kod ljubavnika u Indiju i umrla posle nedelju dana link

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Jun 12, 2015 4:35 pm

Kćerka: „Tata, ja se vraćam kući da organizujem svoje venčanje, tako da spremi svoju štednu knjižicu. Hoću da te obradujem, zaljubljena sam u dečka koji je trenutno daleko od mene. Ja sam u Kaliforniji, a on živi u Njujorku. Upoznali smo se preko dejting sajta, znaš, to je sajt preko kojeg tražiš svoju srodnu dušu. Sprijateljili smo se na Fejsbuku, vodimo duge razgovore preko Whatsappa, proslavili smo dva meseca veze preko Vajbera a on me je na kraju zaprosio preko Skajpa. Tata, potreban mi je tvoj blagoslov, iskrene želje i čestitke, kao i veliko venčanje.“

Otac: „Stvarno!!! Baš mi je drago. Onda možete da se venčate na Tviteru, zabavljate na Tangu, kupite svoju decu preko Amazona i da ih plaćate putem Pejpala. A ako se desi da se posvađaš sa budućim mužem, i odlučiš da se razvedeš, prodaj ga preko Ibeja.“

.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Jun 12, 2015 9:45 pm

Astra ::
Kćerka: „Tata, ja se vraćam kući da organizujem svoje venčanje, tako da spremi svoju štednu knjižicu. Hoću da te obradujem, zaljubljena sam u dečka koji je trenutno daleko od mene. Ja sam u Kaliforniji, a on živi u Njujorku. Upoznali smo se preko dejting sajta, znaš, to je sajt preko kojeg tražiš svoju srodnu dušu. Sprijateljili smo se na Fejsbuku, vodimo duge razgovore preko Whatsappa, proslavili smo dva meseca veze preko Vajbera a on me je na kraju zaprosio preko Skajpa. Tata, potreban mi je tvoj blagoslov, iskrene želje i čestitke, kao i veliko venčanje.“

Otac: „Stvarno!!! Baš mi je drago. Onda možete da se venčate na Tviteru, zabavljate na Tangu, kupite svoju decu preko Amazona i da ih plaćate putem Pejpala. A ako se desi da se posvađaš sa budućim mužem, i odlučiš da se razvedeš, prodaj ga preko Ibeja.“
Hajde da se ovo još i shvati -Njujork i Kalifornija su zaista debelo udaljeni (iako je tekst super  smehsmeh ) 
Za naše uslove su manje više u pitanju par stotina kilometara ili koji sat vožnje . 
Što se tiče "Facebook "ljubavi ,ima ih ,u mom gradu nekoliko koje su završile brakom ,što da ne ,ništa nije smetalo ono " upoznali se na FB" ili što su iz različitih država . Jedna naša forumašica (koja davno nije bila ovde ) je nedavno dobila bebicu -dakle ,funkcioniše (čovek se preselio iz Hrvatske ovamo ,i nema nikakav problem oko onoga "došao kod žene" )

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Jun 12, 2015 10:10 pm

Šefe nek im je sa srećom.
Ako je vidiš ,pozdravi je..
Baš mi je drago.Bila je strpljiva ,i eto dočekala je da su sad stalno zajedno.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Jun 12, 2015 10:48 pm

Bas na FB su nestrpljivi...sve koje poznajem,mjesec dana i zbog daljine ,vjerovatno,se odluce da pocnu zivjeti zajedno...nema bas nekih dugih veza ,to puca ako se rasteze previse.

.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Ned Sep 27, 2015 11:35 am

Ovo je momak ,Hrvat iz Osijeka ,koji je preko Facebooka poručio  Hrvatskoj Vladi tokom blokade granice da ide po mladu u Srbiju makar i kroz kukuruze . 

Mlada je poručila da će preplivati Dunav ,ako treba . 
Znali su se od detinjstva ,pa se mlada preselila u Novi Sad ,a on je "pronašao" 2009 na Facebooku .
Svatovi su 3 oktobra u Hrvatskoj , a mladenci će živeti u Srbiji ,jer mladoženja (magistrira elektrotehniku ) misli da će lakše pronaći posao u Srbiji . 
Srećno bilo !

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pon Okt 05, 2015 12:57 pm

I evo i raspleta srpsko -hrvatske facebook ljubavi (iz gornjeg posta ) 

Bravo, omladino.  žval

Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

Godina : 55
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pon Okt 05, 2015 1:45 pm

Ja nešt' ne verujem. Je l' moguće to, net,  fejs?

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Kica/Praja
El virtuoso

Godina : 79
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pon Okt 05, 2015 6:58 pm

Juče sam se igrao sa dvoje male slatke dečice, koje su posledica upoznavanja na netu. Znam još nekoliko brakova, koji su tako začeti. Jedan i na mom forumu. Znam i za neke razvode, došli zajedno na forum pa se posle razveli ali sumnjam da je net krivac tome... Možete vi da verujete ili ne ali to postoji, nije u svemiru, može se videti i opipati.

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Uto Nov 17, 2015 6:26 pm

Danubius ::
Facebookom preko granice

Šta mi mislimo o ovome ? Hoće li uspeti ?

Pa nije to fb ljubav...tu se samo  upoznali, pokerasi :D  da bi se dalje razvijalo, tesko da je tu fb mogao ista da ucini ;)

Sve je moguce...ljudi se jednostavno nadju...

Nazad na vrh Ići dole
MadamX
Grofica od Voždovca

Godina : 45
Datum upisa : 13.12.2012

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Uto Nov 17, 2015 6:48 pm

Ako je ljubav obostrana i jaka, može da opstane, bez obzira da li je počela na FB-u, forumu ili na nekom trećem online mestu.

Ne diraj lava dok spava!

BannerFans.com  

vrti

http://www.slucajnadomacica.rs/
Nazad na vrh Ići dole
http://mojezbrkanemisli.wordpress.com/
dusicaa
الحالم الأبدي

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Uto Nov 17, 2015 6:52 pm

Nekad su se momci i devojke upoznavali na vasarima. Dans je Fb zamenio vasar.
Te veze i brakovi su uspevali, sto ne bi i one koje zapocnu na Fb ?
Nazad na vrh Ići dole
Sibila_
Zalutala Niotkuda
Zalutala Niotkuda

Datum upisa : 20.12.2011

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Uto Nov 17, 2015 9:28 pm

Ne sećam se kad je to tačno bilo, ali ima sigurno bar 12 godina, kada sam pisala o prvom paru za koji sam saznala da se upoznao preko neta. Nije tada bilo fejsa, ne sećam se više ni gde su se oni i kako našli, ali ona je naše gore list, a on Englez iz Londona. Počelo je sa pričom, razmenom slika, a onda je on došao u Beograd da je upozna. U braku su od tada. Živeli u Londonu, ona prošle godine došla ovde, dobila posao kao profesor na fakultetu, a i on će, kaže uskoro za njom.

Sve je moguće i ima budućnost, ako ne ostane samo na netu. I ako se "duše sretnu".

coni
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★

Godina : 36
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Sre Mar 16, 2016 7:07 pm

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Sre Mar 16, 2016 7:23 pm

Lično verujem da je moguće izgraditi uspešnu ljubavnu vezu,( ili brak ) koja je "započela" na Facebooku . Koja je razlika da li ste nekoga "upoznali " na chatu,forumu ,Facebooku ili nekom drugom sajtu ? To što ja lično ne volim Facebook ,ne znači da se na stotine hiljada ljudi tamo ne upozna i zbliži . Svejedno je da li nekoga upoznate na ulici ,u kafiću ili "na netu" .
Lično sam i sam ostvario neke vrlo kvalitetne i ozbiljne veze ,upoznao isto takve žene (kao  osobe ) a to što nije došlo do "finalne realizacije" ,krivi su neki drugi  faktori .
Sekunde ne žalim vremena provedenog sa  tim  osobama  ,verovatno me ne bi ni primetili na ulici ,niti bi se ikada "našli" da nema neta . 
Doduše ....dobijam "savete" da stavim "galeriju fotografija" i "budem aktivan " na Facebooku ,pa ću biti "primećen" ,ali ja još uvek ne razumem poentu tih "lajkanja" ,"zahteva za prijateljstvo" i ostalih pripremnih radnji da bi se došlo do razgovora .
Još manje mi je realan pristup tipa "Ej, sviđaju mi se tvoji statusi ,super su ti fotke ,*aj se družimo" ? 
No, da se to dešava ,dešava se ,i ja podržavam svakoga ko se "zavoleo" na taj način ,zvalo se to "Facebook" ili "Nekidrugilook" ,koga briga ?

Nazad na vrh Ići dole
Diplomirani Duduk

Godina : 73
Datum upisa : 26.11.2015

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Sre Mar 16, 2016 8:20 pm

Danubius ::
Lično verujem da je moguće izgraditi uspešnu ljubavnu vezu,( ili brak ) koja je "započela" na Facebooku . Koja je razlika da li ste nekoga "upoznali " na chatu,forumu ,Facebooku ili nekom drugom sajtu ? To što ja lično ne volim Facebook ,ne znači da se na stotine hiljada ljudi tamo ne upozna i zbliži . Svejedno je da li nekoga upoznate na ulici ,u kafiću ili "na netu" .

Podržavam od reči do reči!

Lično poznajem dva bračna para koji su se upoznali na chat-u. Tada nije bilo faceboook-a.

Potpuno je nebitno gde su se upoznali - važno je šta se dešavalo kasnije!
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Ned Mar 20, 2016 7:59 pm

John Doe ::
Ja nešt' ne verujem. Je l' moguće to, net,  fejs?

rasta
OSJEČKI ROMEO I NOVOSADSKA JULIJA Srušio bih sve granice zbog moje Sanele!

Upravo su proslavili "Mladence" ,tj prvu godišnjicu braka .

Šta s* ti razmišljaš ,ti si živi primer da je itekako moguće . 

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Ned Jul 17, 2016 12:29 pm

I evo i prinove ,od ovih mladih ljudi gore . 

Aleksa se rodio u utorak, 12. jula, tačno u 11 sati ujutru.  Rođen je carskim rezom i hvala bogu, sve je odlično prošlo. Sanela se brzo oporavlja, tako da je već prvi dan nakon porođaja ustala iz kreveta. Mali je težak 3.820 grama i dugačak 49 centimetara.
Bravo, omladino ,dokazali ste da ste jači od "srpsko-hrvatskih" netrpeljivosti i sukoba ,ljubav pobeđuje .

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Ned Jul 30, 2017 8:28 am

Imaju,naravno ....neki dan je jedna od svetskih tv kuća imala reportažu o jednom paru koji se "zabavlja" tri godine preko "društvene mreže" -a nikada se nisu videli . Oni su im sredili susret ,a onda uplatili letovanje na Maldiwima .
No, istine radi ....dobar deo završi ovako brdski2

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pon Jul 31, 2017 12:14 am

To su bre deca i "dečije gluposti".

Uopšte je ružno pričati  o  nekome s kim si bio,a nije išlo( ok,ima izuzetaka koji nisu zaslužili ni da se spomenu,a pogotovo da se kaže nešto lepo o njim)
Ipak proveo si/sam/je neko vreme s tom osobom-nije išlo.
Čemu? To je kao da pljujemo po sebi jer bilo je i lepih momenata.Uglavnom oni lepi se zaborave jer ono najgore preovladava u sećanjima.

Bar ne po "društveniim mrežama" kao što je to danas IN.

EDIT:

Otišla sam van teme-zbog linka iznad i komentara dotičnog momka.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   

Nazad na vrh Ići dole

FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: MULTIMEDIJA :: INTERNET :: FACEBOOK-
Skoči na: