DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 7:32 pm

Facebookom preko granice

Imam veliki problem i molim vas da mi iznesete svoje mišljenje.

Ovako ide priča: slučajno sam na Facebooku na pokeru počela pričati s
jednim dečkom iz Srbije ... bila je to u početku zezancija, da bi se
počeli sve redovitije i redovitije čuti, da bi došlo do toga da sam
svaku večer na pokeru samo zbog chata s njim.. Polako smo se počeli
otkrivati jedno drugom i iz prijateljstva se dogodila zaljubljenost.
Prešli smo na skype, dodali izravni razgovor i sliku odnosu ..
otkrivali smo polako da smo jako slilčni, da imamo sličan stil života,
prioritete, poglede na život ... on je u to vrijeme prolazio veliko
sranje u obitelji, tata mu je jako obolio, ali to nas je samo još više
zbližilo.

S obzirom na udaljenost, nije bilo jednostavno dogovoriti se oko
susreta, ali postalo je neizdrživo .. došao je dan kada smo se i
vidjeli .. kada smo se našli, bio je to tjedan iz snova ..

imam 25 godina, imala sam nekoliko veza do sada, ali nikada mi se nije
dogodilo ovako nešto, da se s nekim toliko poklapam, da sam toliko
sretna i ispunjena. on je dečko kakvog sanjam cijeli život..

motivira me da napravim nešto od sebe, otkad sam s njim počela sam
ozbiljno učiti da privedem faks kraju, bavim se svojim hobijima .. ma,
jednostavno sam sretna i ispunjena tim odnosom kao ni jednim prije do
sada.

e sad, gdje je problem, pitate se vi?

pa on je Srbin, iz Srbije, a to mojim roditeljima jako smeta. nisam im
htjela ništa govoriti, ali evo saznali su i sad je nastala opća panika.
inače su mi roditelji normalni, razumni ljudi koji su uvijek u životu
bili uz mene i jako ih volim i vezani smo.
boli me što ne mogu to prihvatiti, i što su jako ljuti na mene ..
tata me pitao: jesi se jako zaljubila? kad sam rekla da, spustio je slušalicu. to mi nije nikad u životu napravio.

toliko mi je teško što sam ih povrijedila ..
ne znam kako da postupim, što mi je činiti..
imate li možda kakav savjet?

inače, dečko je sve 5: ima fakultet, obožava me i misli ozbiljno sa
mnom, kao i ja s njim. to kažem da ne bi netko mislio u smjeru da je on
neka bitanga

molim za savjet, očajna sam

Ovo je sa jednog hrvatskog foruma ,i sem što dokazuje moju teoriju o FB (jer svi se tamo samo "igraju"-kao  ) otvara i sasvim drugu priču .
Net ljubav, dve države , sve je protiv , a u normalnim uslovima , dvoje mladih ljudi koji se vole , pri kraju školovanja , u godinama kada se počinje zajednički život -dakle idealno.

Šta mi mislimo o ovome ? Hoće li uspeti ?

Poslednji izmenio Danubius dana Ned Sep 21, 2014 3:53 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 7:37 pm

Hoce ako ona shvati da nece zivot zivjeti sa mamom i tatom,da s njima ne moze da ima djecu,da ce opni umrijeti jednom.....ako tako razmislja znace da sta ej pravo za nju.Evo...slicna situacija kao Snaha Albanka,samo je ovdje zet Srbin.
Net uopsteno,nema veze da li je cat,forum,FB i hiljade drugih sajtova,svi oni daju mogucnost upoznavanja i ljubavi,velih prijateljstava....

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com Na mreži
Crna_ovca
Princ od tora

Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 7:45 pm

Nece uspeti....i to ne zato sto je ona iz Hrvatske,a on iz Srbije...Isto bi bilo i da je on iz Uzbekistana,a ona iz Kine...

Ja uvek kazem,neka se vidjaju jedno 5 godina u realu pa mozemo da pricamo o njihovoj ljubavi.Ovako se svodi na onih hijade i hiljade koji su se na netu "zavoleli" najvise na svetu i bili srodni u Pm, pa pukli kada je naisao neko ko zanimljivije prica ,bolje dahce u slusalicu,bolje koristi kameru i da ne nabrajam vise....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 7:50 pm

Da se razumijemo,ja nicim ne dajem garanciju da ce i opstati,pa ne opstaju brakovi od par godina,gdje se djeca izradjala,samo kazem da moze uspjeti da odbrani svoju vezu i ljubav sada,a tako treba da brani i da je ljubav iz njenog komsiluka....to je njena buducnost,mama je birala sebi tatu,a tata birao mamu za zenu....ispucali su svoj bonus.

.

Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 7:56 pm

Naravno da nema garancije ni u zivotu,ali ako se veza ostvari na netu i na netu odrzava onda ce na netu i da pukne....

Na to sam mislio.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 8:16 pm

Ne znam da li će uspeti , ali svakako navijam za njih . Želim verovati da ljubav ne sme biti odredjena granicama svog grada ili bliže okoline , a još manje nekim medjunacionalnim glupostima .

Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 8:27 pm

Danubius ::
Ne znam da li će uspeti , ali svakako navijam za njih . Želim verovati da ljubav ne sme biti odredjena granicama svog grada ili bliže okoline , a još manje nekim medjunacionalnim glupostima .

Niko ne zeli da veruje da je ljubav ogranicena samo na njegovu ulicu,ali ako stoji sa obe noge na zemlji onda net ljubav i ima sanse za uspeh
Nazad na vrh Ići dole
Draganna

Datum upisa : 25.11.2009

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 9:04 pm

Facebookom preko granice

ne znam kako da postupim, što mi je činiti..
imate li možda kakav savjet?

inače, dečko je sve 5: ima fakultet, obožava me i misli ozbiljno sa
mnom, kao i ja s njim. to kažem da ne bi netko mislio u smjeru da je on
neka bitanga

molim za savjet, očajna sam

Ovo je sa jednog hrvatskog foruma ,i sem što dokazuje moju teoriju o FB (jer svi se tamo samo "igraju"-kao ) otvara i sasvim drugu priču .
Net ljubav, dve države , sve je protiv , a u normalnim uslovima , dvoje mladih ljudi koji se vole , pri kraju školovanja , u godinama kada se počinje zajednički život -dakle idealno.

Šta mi mislimo o ovome ? Hoće li uspeti ?

Hoće li veza uspjeti ... Ne možemo odgovoriti na to pitanje . Uspjeh veze ovisi isključivo o količini ljubavi i snazi razuma između dvoje ljudi koji u određenoj vezi jesu .
Težina uspjeha veze ne leži ni u danjini , ni u razlici nacionalnosti ili vjerskoj pripadnosti . Rizik leži u net komunikaciji , koja jest najčešće iluzija i daleko od onoga što pruža realna komunikacija .
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 9:18 pm

...možda će ovo dvoje i iznaći način da se viđaju češće i ustanove da li su jedno za drugo i u realnosti, ko kaže da će njihova ljubav ostati u NET verziji ????
U svakom slučaju navijam za njih, bez uplitanja mama, tata i ostale rodbine, neka sami odluče i nadam se da im neće trebati baš 5 godina da bi utvrdili činjenice.
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 9:27 pm

sanjalica.ns ::
...možda će ovo dvoje i iznaći način da se viđaju češće i ustanove da li su jedno za drugo i u realnosti, ko kaže da će njihova ljubav ostati u NET verziji ????
U svakom slučaju navijam za njih, bez uplitanja mama, tata i ostale rodbine, neka sami odluče i nadam se da im neće trebati baš 5 godina da bi utvrdili činjenice.

Niko nije rekao da ce ostati u net verziji,samo je receno da AKO ostane u net verziji vece su sanse da pukne.Mada postoji mogucnost i da dugo traje u net verziji ,a da bi puklo u realu.

Komplikovano to bre :joint:
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota

Datum upisa : 04.08.2009

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 9:31 pm

Neznam da li ce uspeti,ali im to od srca zelim.
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 9:36 pm

Ako ostane NET verzija onda nema šta da pukne...!!!
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 9:39 pm

sanjalica.ns ::
Ako ostane NET verzija onda nema šta da pukne...!!!

A konekcija? :geek:
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Feb 12, 2010 9:46 pm

Idi u peršun i ti i konekcija....hahaha
Nazad na vrh Ići dole
Klosarka
Dama ispod mosta

Humor : Ako se namesti...
Datum upisa : 06.02.2010

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Ned Feb 14, 2010 1:13 pm

Tesko, bez reala nista !
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Ned Mar 10, 2013 7:40 am

MLADI PAR "ZAPALIO" INTERNET:

Ljubav ne poznaje
nacije i zastave!

Autor: Ekipa Alo! | 09.03.2013 - 16:31:00h |
Komentara: 436

Na fotoservisu "Imgur" pojavila se fotografija na kojoj se ljubi mladi par ogrnut u srpsku i hrvatsku zastavu.

Mladić i devojka se ljube ogrnuti u srpsku i hrvatsku zastavu: Ljubav! | Foto: imgur.com

Uz fotografiju objavljen je i sledeći opis:

"Kada je starica upitala Hrvaticu kako se usuđuje da korača pored Srbina, devojka ga je poljubila".

Ispod ove slike, autor je napisao:

"Koledž 'United World' u Mostaru okuplja više od 40 različitih
nacionalnosti. Smešten u gradu koji je još uvek podeljen ratom u
ljudskoj svesti, često je simbol nove generacije balkanskih naroda. Ove
godine održana je Kulturna parada kako bi se obeležila 50. godišnjica
pokreta 'United World'. Svi smo ponosno nosili svoje zastave ulicama i
na bošnjačkoj i na hrvatskoj strani grada. Moj prijatelj Srbin se držao
za ruku sa svojom devojkom Hrvaticom. Kada je jedna starica nju pitala
kako može da hoda pored Srbina, ona ga je poljubila. Tada sam napravio
sliku. To nije ništa posebno, samo jedan par koji iskazuje ljubav, ali
za nas ovde u Mostaru, to je dokaz da nove generacije nisu spremne da
nastave s ratom".

Na zagrebačkom portalu Index.hr pojavio se veliki broj komentara, a
došlo je i do očekivane rasprave između onih kojima se fotografija
dopada i onih koji ne prelaze lako preko međusobnih razlika. Čekamo vaše
komentare...

Nazad na vrh Ići dole
MayaMau

Godina : 41
Datum upisa : 22.04.2013

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pet Apr 26, 2013 6:40 pm

Ljubav ne poznaje granice. Tj prava ljubav.
Licno poznajem parove koji su se upoznali preko neta. Varijacije na temu postoje,ista ili druga drzava,duzina dopisivanja,duzina vidjenja uzivo.Ali svima je zajednicko jedno. Zive u brakovima vec nekoliko godina,nikad nisu bili srecniji,iako su mahom imali brakove iza sebe,neki i decu.
Kroz pricu sa njima,shvatila sam ono sto mi svi,negde potajno i znamo. Dok kukcas ili pises,oni delici duse koje smo zatomili negde i zaboravili na njih,izlaze iz nas i pretacu se u u istinsko upoznavanje dvoje ljudi. Kad se taj deo zavrsi,logicno je vidjenje u realu. Cula jesam za price da tad neki shvate da jednostavno nema hemije,pa se ili razidju ili ostanu prijatelji.Ali,ovi iz mog licnog saznanja,prosto su primer kako prava ljubav niti broji godine,niti gleda granice,niti istoriju dva naroda.

Sem toga,koliko smo imali losih veza,brakova u realu? Net nam je otvorio vidike,da pronadjemo ono sto godinama nismo mogli u svojim gradovima ili krugovima u kojima smo se kretali.

Glasam za ljubav,uvek srce
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Ned Sep 21, 2014 4:09 pm

Crna_ovca ::
Nece uspeti....i to ne zato sto je ona iz Hrvatske,a on iz Srbije...Isto bi bilo i da je on iz Uzbekistana,a ona iz Kine...

Ja uvek kazem,neka se vidjaju jedno 5 godina u realu pa mozemo da pricamo o njihovoj ljubavi.Ovako se svodi na onih hijade i hiljade koji su se na netu "zavoleli" najvise na svetu i bili srodni u Pm, pa pukli kada je naisao neko ko zanimljivije prica ,bolje dahce u slusalicu,bolje koristi kameru i da ne nabrajam vise....
Reče Ovca -i oženi Hestiju sa koju je upoznao na netu (ne znam tačno gde -forumu ,net radiju ,FB ,nebitno , nisu iz istog grada ) i sad su u braku .....već jedno 2 godine ? top88

MayaMau ::
Ljubav ne poznaje granice. Tj prava ljubav.
Licno poznajem parove koji su se upoznali preko neta. Varijacije na temu postoje,ista ili druga drzava,duzina dopisivanja,duzina vidjenja uzivo.Ali svima je zajednicko jedno. Zive u brakovima vec nekoliko godina,nikad nisu bili srecniji,iako su mahom imali brakove iza sebe,neki i decu.
Kroz pricu sa njima,shvatila sam ono sto mi svi,negde potajno i znamo. Dok kukcas ili pises,oni delici duse koje smo zatomili negde i zaboravili na njih,izlaze iz nas i pretacu se u u istinsko upoznavanje dvoje ljudi. Kad se taj deo zavrsi,logicno je vidjenje u realu. Cula jesam za price da tad neki shvate da jednostavno nema hemije,pa se ili razidju ili ostanu prijatelji.Ali,ovi iz mog licnog saznanja,prosto su primer kako prava ljubav niti broji godine,niti gleda granice,niti istoriju dva naroda.

Sem toga,koliko smo imali losih veza,brakova u realu? Net nam je otvorio vidike,da pronadjemo ono sto godinama nismo mogli u svojim gradovima ili krugovima u kojima smo se kretali.

Glasam za ljubav,uvek  srce
....a sad ima i  lično iskustvo . Maya je takođe  oko 2 godine braku sa  momkom koga je upoznala preko FB (iz Hrvatske je ,Dalmacija ) top88

---
Evo još jednog priloga -serija koja se danas počela emitovati na HRT1 ,a snimljena je na osnovu knjige Sally Wainwright "Ljubavnici iz Halifaxa"
Okosnicu serije nose Alan i Celia koji su u mladosti su bili ljubavni par.

Sada se ponovno zaljubljuju kao 70-godišnjaci i udovci nakon što su stupili u kontakt putem facebooka nakon gotovo 60 godina.

Kao nadahnuće za priču o Alanu i Celiji poslužila je majka Sally Wainwright koja se udala za svoju ljubav iz mladosti nakon što su stupili u kontakt putem društvene mreže Friends Reunited.

Više o seriji :
Posljednji tango u Halifaxu (1), serija link

Pa dame i gospodo ....izgleda da internet ne služi samo za gubljenje vremena ,a Facebook za like ,čim se ovakve stvari događaju ? cyber

Nazad na vrh Ići dole
lollypop

Datum upisa : 02.12.2010

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pon Sep 22, 2014 8:10 pm

Pa dame i gospodo ....izgleda da internet ne služi samo za gubljenje vremena ,a Facebook za like ,čim se ovakve stvari događaju ? cyber

Ljudi su skloni tvrđenju da na net-u ubijaju vreme. Ali.. , biće da svako od nas ima posebne potrebe kad je internet u pitanju, posebno društvene mreže...i slično. zlz

Čitam sad u vezi ovih parova što se ozakoniše pred bogom i ljudima, a sve pod stare dane...i mislim....s' kojim bih iz mladosti svoje mogla da se preko net-a sretnem u budućnosti....?! rasta pacov rlol rlol rlol
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pon Sep 22, 2014 8:13 pm

Svakoj ljubavi kojoj damo sansu,moze da opstane i zivi i u realu.

.

Nazad na vrh Ići dole
lollypop

Datum upisa : 02.12.2010

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pon Sep 22, 2014 8:33 pm

Svaka ljubav ima šansu, ako počiva na realnim osnovama. Ako to nije slučaj, obavezno se pretoči u jednu od onih 'nesrećnih' ljubavi.
Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 49
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Uto Sep 23, 2014 10:35 am

Ima li šansu ljubav započeta u zubarskoj čekaonici? - Ima naravno.

Može li da pukne petogodišnja veza gde se dvoje viđaju skoro svakodnevno? - Može naravno.

Zašto je upoznavanje na netu tj fb ikako drugačije od upoznavanja u školi, na posslu ili u gradskom autobusu? Možda postoje veće prepreke za otpočinjanje net veze u realu naročito ako su dvoje iz dve države ili sa dva kontinenta nego kad su u istom gradu ali ne treba apriori odbaciti mogućnost da će neko naći način da prevaziđe prepreke. Pa nekad su ljudi pisali pisma (znate ono papir, olovka, koverat s markicom i čekanje danima na odgovor) pa su uspevali da izgrade vezu koja je opstajala. Danas u eri skajpa i vibera, kamera i zvuka to je mnogo lakše pa je susret u realu samo jedna stepenica napred.

Suma sumarum svaka veza ima izglede da uspe jednake onim da ne uspe a sve zavisi od konkretnih ljudi.

Došla je tiho i ušla u legendu  zlz
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pon Nov 03, 2014 1:49 pm

povecajte svoje sanse da ljubav na FB uspije

Sve veći broj muškaraca i žena upoznaje se preko interneta. Ovaj tip muvanja, koji je sve popularniji, ima svoja pravila koja, ukoliko se primenjuju, olakšavaju snalaženje u virtuelnom svetu ali i upoznavanje i zaljubljivanje preko mreže. Ovo su neka od njih:

Odredite šta zapravo tražite

Kad je ljubav preko interneta u pitanju, negde u internet beskraju postoji prava osoba za svakog od vas. Vi samo morate da znate šta tačno tražite. Kada se sami sa sobom dogovorite o tome kakvu vrstu veze ili odnosa želite, to će sprečiti da vam pažnju odvlače osobe koje vam nude nešto što ne želite. Postavljanjem kriterijuma lakše ćete moći da prepoznate osobe koje tražite i žele iste stvari kao i vi.

Budite verni sebi

Kod kreiranja svog profila, kod četovanja ili slanja poruka potencijalnim “kandidatima” mogli bi da padnete u iskušenje da predstavite sebe u nerealističnom svetlu ili da kažete ljudima ono što mislite da žele da čuju. Iako većina ljudi želi da se predstavi najbolje što može, važnije je da ostanete verni sebi, svojim čudnim navikama i sitnicama, pa čak i manama. Cilj upoznavanja ljudi preko interneta jeste da jednog dana zanimljivu osobu upoznate i uživo, zato je uvek bolje da budete iskreni po pitanju mnogih stvari od početka, kako se oni ne bi neprijatno iznenadili već oduševili vašom pojavom.

Budite aktivni

Verovatno ste i sami svesni da stvari neće dobro funkcionisati ako budete aktivni na profilu svake prestupne godine. Traženje partnera preko interneta znači mnogo više od samog kreiranja profila i čekanja da vam se nakupi gomila poruka. Veoma važno je redovno posećivanje stranica i grupa po Fejsbuku, kao i održavanje komunikacije, odgovaranje na poruke u nekom razumnom roku i obnavljanje vašeg profila sa novim informacijama i fotografijama s’ vremena na vreme. S’ obzirom na to da se sve veći broj ljudi usmerava na traženje ljubavi preko interneta, morate nekako da se istaknete i da kujete gvožđe dok je još vruće. I to ne sme da bude naporno, već zabavno.

Imajte život u stvarnom svetu

Lako je biti ušuškan u toplini svoga doma i komunicirati samo preko tasature. Međutim, važno je da ne preterujete. Veoma je bitno da održavate odnose sa svojim prijateljima van virtuelnog života kao i članovima porodice. Čovek se lako “navuče”, i kada dođe do toga, mora da smogne da se otrgne od pisanja poruka i direktnog četovanja. Kaže se da je umerenost vrlina i ona to ostaje u svim segmentima života pa i u upoznavanju ljudi preko interneta. Vaši hobiji, ciljevi, interesi i ljudi kojima ste okruženi su stvari koje će vas učiniti zanimljivim svim potencijalnim partnerima, pa nemojte da ih zanemarite.

Ne shvatajte stvari preozbiljno

Upoznavanje ljudi bi trebalo, u bilo kojoj situaciji, uvek da bude zabavno. Opustite se, budite ono što jeste i otvorite svoje srce. Normalno je da osećate nervozu pre nego što upoznate nekoga u stvarnom životu, ali ipak nemojte da dozvolite da vas to spreči u upoznavanju vaše moguće prave ljubavi. Samo hrabro!

.

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pon Nov 03, 2014 6:14 pm

A svasta se ispisa:)

Boze dragi, pa net nas nasusni (jer to jeste:), dodje kao pomagalo:) Sareni je mene vodio u pozoriste, restorane, kafice, e tako se ljudi "vodaju" po grupama, forumima, etc. Naravno da postoji rok trajanja takvom zamajavanju, i oni ozbiljni ce da se nadju, i upoznaju.

Ovdje je sve vise mladje generacije koja trazi partnere putem raznoraznih websites napravljenih iskljucivo u te svrhe. Koliko je rizicno, toliko je danas i neophodno. Ipak, zloupotreba, pogresna percepcija sta to znaci, moze da dovede do hrnocno zalijepljene zadnjice za fotelju, i vjecne samoce.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   Pon Nov 03, 2014 8:37 pm

Upravo tako Kono,vidim i ja oko sebe,svi su se nesto upoznali na netu,valjda je to najlakse i najjeftinija opcija,ali zamka i lezi u tome sto se traze partneri ISKLJUCIVO na taj nacin...pa se desava,prekine s jednim(jednom) i dalje obilazi sajtove za upoznavanje i upozna sljedecu osobu...a sve sjedeci iskljucivo u sobi i nazalosnije,taj neko se opet doseli u tu sobu i ne vide ni sunca ni mjeseca.

.

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?   

Nazad na vrh Ići dole

FACEBOOK(net) LJUBAVI -imaju li šansu ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Facebook-za i protiv
» Paulo Koeljo
» Crveno-boja ljubavi
» Vodolija Aquarius
» ALEKSA SANTIC

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu