DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Srbija u NATO?!

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Srbija u NATO?!   Pon Jan 11, 2010 10:32 pm

First topic message reminder :

Iako je Srbija i zvanično vojno neutralna zemlja, prema deklaraciji Skupštine Srbije, grupa od 200 javnih ličnosti zatražila je od te iste skupštine da raspiše referendum o ulasku Srbije u NATO. Kako se navodi u zahtevu, građanima Srbije mora se pružiti prilika da kažu šta misle o ulasku zemlje u taj vojni savez, kao i da Srbija mora ostati verna sebi i svojim tradicijama i ostati neutralna..

Hoce li Srbija u NATO?!
Treba li Srbija da udje u NATO?!
Da li je to vec resheno pitanje, ili ce se , ipak, pitati gradjani?!

Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Kica/Praja
El virtuoso

Godina : 79
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Sre Jan 13, 2010 8:51 pm

Ako bas mora ali ne volim ni jednu uniformu !!

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 5:53 pm

Severno-atlantski savez ili NATO (engl. North Atlantic Treaty Organisation (NATO), fr. l'Organisation du Traité de l'Atlantique Nord (OTAN); Vašington, 4. april 1949) je međunarodna odbrambeno-bezbednosna organizacija. Službeni jezici u NATO su engleski i francuski.
Glavna odredba ugovora između država članica je tačka V. Deo tog dela ugovora glasi:
Članice se slažu da će se oružani napad protiv jedne ili više članica u Evropi ili Severnoj Americi smatrati napadom na sve članice.

Znachi li to da kad se krece u napad ( odbranu ) bilo koje napadnute chlanice, vojska svih chlanica uchestvuje? Setim se samo kako su se izbegavali vojni pozivi po Srbiji, mozhe li to i kod njih? Hoce li nashi ljudi morati da idu ( kao shto sad mora vojska ostalih chlanica) da brani jednu frakciju u Iraku samo zato shto neko smatra da je ona druga u pravu, a istina je negde na sredini?

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 6:43 pm

Kosovo je Srbija,a clanice Nato su priznale Kosovsku samostalnost,znaci,automatski ulaskom u nato,priznaje se otcjepljenje Kosova,prva stvar koja govori protiv.
Dalje,zemlje clanice i ne znaju za vojne baze koje se podizu u njihovim zamljama,na primjer,Italija je skoro saznala da ima oko 19 nato baza na svojoj teritoriji,za cije postojanje se ne pita vlada drzave.Niko nema pristup,tu moze da se talozi i nuklearni otpad,prevoz preko zemlje clanice je dozvoljen,a ne samo dozvoljen,nego nisu duzni da daju bilo kakvo objasnjenje nikome sta voze i gdje.
Ja ne vidim tu neki napredak,mada kako kazu,neki clanovi gore,prikljuci se neprijatelju da bi mu bio blizak,nece te napadati i znaces koga hoce.Sta je sad bitnije,vladi ne znam,ali narod ne zeli u nato savez.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 8:29 pm

Astra ::
Kosovo je Srbija,a clanice Nato su priznale Kosovsku samostalnost,znaci,automatski ulaskom u nato,priznaje se otcjepljenje Kosova,prva stvar koja govori protiv.
Dalje,zemlje clanice i ne znaju za vojne baze koje se podizu u njihovim zamljama,na primjer,Italija je skoro saznala da ima oko 19 nato baza na svojoj teritoriji,za cije postojanje se ne pita vlada drzave.Niko nema pristup,tu moze da se talozi i nuklearni otpad,prevoz preko zemlje clanice je dozvoljen,a ne samo dozvoljen,nego nisu duzni da daju bilo kakvo objasnjenje nikome sta voze i gdje.
Ja ne vidim tu neki napredak,mada kako kazu,neki clanovi gore,prikljuci se neprijatelju da bi mu bio blizak,nece te napadati i znaces koga hoce.Sta je sad bitnije,vladi ne znam,ali narod ne zeli u nato savez.

Sve do poslednje rechi je tachno...samo bi jos dodao, jedino sto mi zapravo nemamo izbora.Prvo sad i teoretski gledano nemozemu uci u NATO jer to iziskuje komplet adaptaciju(prilagodjavanje standardima) NATO-a.Drugo..to je problem oko Kosova(ni jedna vlast ukoliko zeli da vlada u Srbiji nesme se javno odrechi Kosova)Treche je referendum koji nema sanse da prodje za tu opciju.Realno je moguce samo-iskljuchivo u sluchaju da se Srbija pridruzi EU(bude punopravna chlanica) i u tom sluchaju automatski je predodredjena NATO.Sa svih strana su te trupe i baze, te nevidim razlog da se nesto previshe protivimo jer i ovako nemamo drugog izbora.Negranichimo se sa Rusijom, a opet oni su chlanica "Partnerstvo za mir" u prevodu spoljna chlanica NATO( shio mu ga djuro) shto bi rekli ovde u mom kraju....:))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 9:38 pm

Lažu kada kažu da je pitanje EU vezano za pitanje ulaska u NATO. Samo na takav način hoće da veštački vežu ova dva odvojena pitanja i tako na neki način stvore povoljnu atmosferu i stave nas pred svršen čin. Nego sreća to pitanje još nije na dnevnom redu, odnosno situacija za to još nije sazrela, pa se to gura u drugi plan.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 9:47 pm

Janko ::
Lažu kada kažu da je pitanje EU vezano za pitanje ulaska u NATO. Samo na takav način hoće da veštački vežu ova dva odvojena pitanja i tako na neki način stvore povoljnu atmosferu i stave nas pred svršen čin. Nego sreća to pitanje još nije na dnevnom redu, odnosno situacija za to još nije sazrela, pa se to gura u drugi plan.

Nije vezano bukvalno ali sve chlanice EU se nalaze u NATO...a Srbija je okruzena Rumunijom, Bugarskom, Makedonijom, Kosovom, Bosnom,Hrvatskom i Madzarskom.U svim tim zemljama se nalaze NATO baze, tako da je i nebitno pitanje, ali rechi "NE" ima samo posledice.Najbolja varijanta jeste biti neutralan (kao sad) a imati dobre odnose sa njima i sa Rusijom ...samo je pitanje dokle moze tako.....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 9:55 pm

Vecina smatra da je partnerstvo za mir dovoljno,ne treba ici dublje u "odnose" sa Amerima,a NATO nema nikakve veze sa EU,sto rece ,mislim Janko,samo zavaravanje naroda.Nadalje,Srbija bi navodno trebala da bude vodeca clanica za Balkansko podrucje,znaci li to da ima najbolje prirodne resurse za zatrpavanje nuklearnog otpada.Ja sam skepticna,a iskreno i ovdje u CH sam glasala protiv ulaska u EU,ne vidim da je korist veca od ulaganja.

.

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 10:12 pm

Niko te nezove u to chlanstvo da bi ti nesto dao vetj naravno da bi "uzeo".
Svajcarska ima posebno mesto u Evropi i moze zaista kako hoche.Srbija je u krajnje teshkom polozaju za taj izbor.Kao sto sam rekao gore u postovima negranichi se sa Rusijom da bi mogla jasno rechi "NE".Nevole ni Nemci(ekonomski najjacha zemlja Evrope) NATO ali ko njih pita...Ameri trenutno vladaju zemljom i postavljaju svoje zahteve.Srbija jedino sto za sad moze je da drzi kurs ka neutralnosti, jer ni teorijski nemoze uchi u NATO, a opet Rusi netraze ni jedan deo nase teritorije za svoje baze.1999 Rusi su bili na Kosovu ali nakon 2 godine su se povukli...
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 10:26 pm

Poenta je u tome što mi i da ovog trenutka uđemo u NATO ne dobijamo time ništa u pogledu bezbednosti a ni sa ekonomske strane. Naprotiv, svrstavamo se u zemlje koje podržavaju kršenje međunarodnog prava (što je u direktnoj suprotnosti sa jednim od naših zvanično najviših interesa, a to je KiM), zatim tu je i zameranje muslimanskim zemljama, što nije ni malo pametno. Razne obavezujuće konvencije i ugovori. Ni se ekonomske strane takođe ništa ne dobijamo već gubimo, što kaže doctor "Niko te nezove u to chlanstvo da bi ti nesto dao vetj naravno da bi uzeo".
Jako su opasne te laži nekih političara u vezi sa članstvom u NATO. Jedna od zabluda je da bi to moglo da pogorša odnose sa Rusijom. Mi smo toliko mali i beznačajni da to ne bi imalo ama baš nikakvog uticaja na njene interese. Čak naprotiv, dobili bi još jednog saveznika u NATO-u.
I da zanemarimo bombardovanje i sve, mada priznajem meni to teško polazi za rukom, bilo bi suludo da neko kaže da je to u našem interesu.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 10:29 pm

Tacno,treba misliti i na zemlje clanice Nato pakta koje ispastaju od islamskih terorista jer ih automatski smatraju svojim neprijateljima a na prostorima Balkana je jako mnogo islamskih ekstremistickih organizacija.

.

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 10:33 pm

Nas interes je jedini da nas niko "nejebe"....zaobidje sa raznim ucenama.Toliko smo mali, slabi da teshko mozemo da biramo.Sta bi se desilo kad bi NATO trupe sa Kosova bez ikakvog pitanja zaposele juzni deo Srbije? Da li bi mogli da ih isteramo i kako?Sta bi bilo kad bi bez pitanja zaposele celu Srbiju?Nizasta se nepitamo niti mozemo da odluchujemo o njihovim zeljama.Jasno je da nam oni zaista netrebaju kao partneri ali su vishe puta do sad pokazali da mogu raditi shta im je volja.....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 10:41 pm

Ali sta je cilj Amerike da zove Srbiju da bude jos vodeca clanica za Balkan?
A poznato je da ne vole Srbiju,ma da ju mrze,pa zna se da je srpski narod jedini bijeli narod koji je bombardovan od starne Amerike....sto cemo im onda ?

.

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 10:50 pm

Neradi se voleti ili ne, vetj interesna zona.Odluka o bombardovanju je doneta josh 1995 kad je Milosevic proglashen za tvorca mira u Bosni...te je nakon toga mu upuchen dekret da se povuche iz politichkog zivota u Srbiji sto je nonsalantno odbio.Tad je donesena odluka da se obavi jedna vojna vezba sa "istovarom" zastarelih i nekonvencionalnih explozivnih punjenja,i da se da do znanja ko je glavni na planeti.Oni nerazlikuju Srbe od drugih naroda u okolini.Razlikuju svoj od svih ostalih naroda.Da bi Amerikanci jeftino ziveli moraju inicirati ratove i uvukli "saveznike" jer oni plachaju proizvodnju vojnih rekvizita koje uglavnom Ameri proizvode.Ratovi se uglavnom vode zbog ekonomskih razloga.Verski razlozi se koriste za manipulaciju i podashtavanje sushtine.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 10:53 pm

To i ja mislim Doco,pa onda treba sagledati koji su stvarni razlozi prihvatanja u pakt....koliko i sta dobija Srbija ima li njenih interesa ili ce da grca jos i placajuci clanstvo u Nato.

.

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 11:01 pm

Nezove NATO Srbiju u partnerstvo- u to sam siguran, smatram da da se to samo razmatra kako ko bi se dobili neki poeni od spolja(kako je vlast proevropska) jer predhodna "demokratska" je jasno stavila do znanja da je NATO nezanima vetj samo Rusija.Diplomatski gledano to je potpuno bio ishitren potez.
Od NATO nemozemo pobechi a saradjivati moramo inache smo naebali...tako da razmatranjem i eventualnim blagonaklonostima se dobija na vremenu i skidanjem gvozdene shape sa apetitima na nashu teritoriju.Niko od nas ovde nezna koji su sve ciljevi takvih ideja i shta je pozadina svega toga....
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 11:11 pm

Ja imam informaciju da je Nato ponudio Srbiji ulaz s tim sto joj daje status vodece clanice na balkanu,valjda javnost ne laze,nije se igrati sa takvim informacijama,NATO je to!

.

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Ned Jan 17, 2010 11:15 pm

Ja imam informaciju da je Nato ponudio Srbiji ulaz s tim sto joj daje status vodece clanice na balkanu,valjda javnost ne laze,nije se igrati sa takvim informacijama,NATO je to!

Ukoliko bi to bilo tachno..Srpska vojska bi bila presvuchena u NATO uniforme i kontrolisala bi Kosovo shto bi u tom sluchaju oberuchke vlast sadashnja to prihvatila bez ikakvih uslova.S obzirom da je po populaciji najvecha drzava od bivshih republika u Jugoslaviji svakako joj sleduje takav status..to je moje misljenje....
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Pon Jan 18, 2010 1:42 am

NIKAKO.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Pon Jan 18, 2010 1:45 am

Ispitivanjem javnog mnjenja,doslo se do podataka da oko 63% stanovnistva ne zeli ulazak u Nato,ali da li ce se to odlucivati referendumom,a trebalo bi.

.

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Pon Jan 18, 2010 8:07 am

Ispitivanjem javnog mnjenja,doslo se do podataka da oko 63% stanovnistva ne zeli ulazak u Nato,ali da li ce se to odlucivati referendumom,a trebalo bi.
podatak je tachan.....za sad referenduma neche biti jer nikom niusu potrebni "ishitreni" potezi, dakle za sad nema nishta od toga.
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava

Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Sub Jan 30, 2010 10:24 pm

Šta Srbija dobija/gubi (ne)ulaskom u NATO - Dušan Mihajlović

Kasno Marko na Kosovo stiže

Ako aktuelna vlast želi de se odrekne proklamovane vojne neutralnosti nema drugog izbora do da raspiše referendum

Sve u svoje vreme, kaže naš narod. Bojim se da smo zakasnili sa raspravom o prednostima i manama članstva u NATO. Zašto?

Zato što nam je posle pada Berlinskog zida NATO, zajedno sa Evropskom unijom, bio potreban da odbranimo naše nacionalne i državne interese, da uvedemo sabraću u Evropsku uniju, obezbedimo privredni prosperitet i ulogu regionalnog lidera. Problemi Srba u Hrvatskoj, Bosni i Hercegovini, Crnoj Gori, ne bi ni nastali, kao ni država Kosovo.

Ovako, pre neko veče čujem od komentatora u Vašingtonu da je hrvatska ,,regionalni faktor” za NATO. Zna se da je NATO aminovao progon Srba iz Hrvatske, da želi unitarnu Bosnu i da je stvorio državu Kosovo i naterao Crnu Goru i Makedoniju da je priznaju. Samo naivni mogu verovati da Srbija sad može postati članica NATO-a sa Kosovom i Metohijom, i Republikom Srpskom.

NATO je kompleksna pojava, koja ima svoj razvoj. Prvo je branio zapadnu demokratiju od komunizma. Imao je ozbiljnog protivnika u vidu Varšavskog pakta. Kad je dobio tu bitku ponudio je dojučerašnjim neprijateljima članstvo i Partnerstvo za mir. Delovao je primamljivo. Mi smo to odbili i dobili bombe. Ali umesto transformacije u mirovne snage svih, ili bar demokratskih zemalja, u koje spada i Ruska Federacija, NATO se otrže kontroli postajući svetski žandarm. Upada u Irak (po mišljenju nezavisne holandske komisije: nelegalno), ratuje u Avganistanu, preti Iranu, stvara nove države po svojoj volji, radi mnogo toga da bi opravdao svoje postojanje u starom obliku. Sve više me asocira na narodnu izreku: ,,sila Boga ne moli, Bog silu ne voli”.

Žalosno je što su strategijska državna pitanja postala predmet stranačkih prepucavanja i jeftinog marketinga. A opasno je što se u ime lepše budućnosti, EU i NATO blate i razaraju nacionalne vrednosti, od istorije, preko vojske, do crkve i kulture.

Zato ne vidim uverljive razloge da se menja politika vojne neutralnosti. Ako mi ih neko ponudi, pa shvatim da ću zbog toga živeti bolje, neću biti protiv. Jaka privreda i bolji život bolje nas štite od bilo koje vojske. Siromaštvo, korupcija, biološko i duhovno propadanje više ugrožavaju njenu bezbednost od bilo kog suseda. Vlast u Srbiji je javno obećala da neće vojno rešavati nijedno pitanje, pa nema razloga da nas bilo ko štiti od suseda sa kojima vekovima delimo ovaj brdoviti balkanski prostor. A mi već primenjujemo norme NATO-a i standarde, odavno smo se odrekli ideje ,,opštenarodne odbrane”.

Ako aktuelna vlast želi de se odrekne proklamovane vojne neutralnosti nema drugog izbora do da raspiše referendum i omogući građanima da odluče.

Ali mnogo puta smo videli da je u Srbiji sve moguće. Od vlasti, međutim, ne očekujem takvu prevaru, već zalaganje da državnu politiku vojne neutralnosti prizna i garantuje Savet bezbednosti Ujedinjenih nacija ili bar OEBS.

Svakako da bi brže ušli u EU kao članica NATO-a. Ali morali bismo da promenimo i postojeći Ustav. Kad je EU u pitanju, važno je da ne bude po starom: kasno Marko na Kosovo stiže.

Zaključak je: Srbi i činjenice su odavno u nesporazumu. Vreme je da preispitamo stavove o sebi i svom putu u srećniju budućnost – činjenice su se promenile.

Diplomiranipravnik, bivši političar, poslanik i potpredsednik Vlade Srbije

Dušan Mihajlović

Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Sub Jan 30, 2010 10:34 pm

Definitivno ukidanje sluzenje vojnog roka ce biti, ali neka obuka slichno "kursu" o osnovama oruzanog ratovanja ce se odrzavati sigurno.Za sad kako stvari stoje vojska "narodna" nam i netreba...uvek se moze podichi taj narod i naoruzati...
Slazem se sa Cojletom...da je jedan Tepich, jedan Radosavljevic,jedan Mladich....Cole i svi ostali koje nisam pomenio..Osim hrabrosti i odlikovanja na kraju nemaju nishta..jer rat je najsurovija golgota.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Sub Jan 30, 2010 10:38 pm

Svakako da bi brže ušli u EU kao članica NATO-a. Ali morali bismo da promenimo i postojeći Ustav...

jer je ovaj ruglo koje su kreirali Srs i Dss , slazem se

Diplomirani pravnik, bivši političar, poslanik i potpredsednik Vlade Srbije

Dušan Mihajlović

a ovaj nema šta da kaže ....on se pokazao kao "ministar policije " kad su ubili Zorana , ameba od čoveka . Još mu pamtim kako je Slobi davao većinu sa svoja dva poslanika , "Nova Demokratija" malo morgen ....kao i kako se natukao miliona sa svojim privatnim firmama "Lutra" itd
Samo u Srbiji takvi imaju pravo na javnu reč -o svemu i svačemu .

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Sub Jan 30, 2010 11:02 pm

Protiv!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   Sub Jan 30, 2010 11:14 pm

ZA !
Najprostiji razlog . NATO jedinice čine profesionalni vojnici . Pa ko voli -nek izvoli. A ne da nas "mobilisu" kao stoku i to rade sa nasom decom, da budemo glineni golubovi?
NATO čine vojno i ekonomski najače zemlje sveta . Nije li PAMETNO imati moćne saveznike , kao prijatelje , ili izigravati Severnu Koreju ili iran ?

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Srbija u NATO?!   

Nazad na vrh Ići dole

Srbija u NATO?!
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: GEOGRAFIJA PREBIVALIŠTA/ETNOSI :: DRŽAVE :: SRBIJA-
Skoči na: