DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

Do koliko godina smo mladi?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Do koliko godina smo mladi?   Čet Dec 24, 2009 9:56 pm

Znam sad će svako reći,važno je kako se osećam..Nekad je čovek sa 50 bio mlad,ali kako starimo, tako se i ta granica povećava. Koje godine za vas predstavljaju starost? 
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
PJER
Pjer

Datum upisa : 13.10.2008

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Dec 24, 2009 9:57 pm

hmm kad napunim sto....tek cu onda da se bas osecam.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Dec 24, 2009 10:01 pm

PJER ::
hmm kad napunim sto....tek cu onda da se bas osecam.... [You must be registered and logged in to see this image.]
lepo PJER.,ti si baš optimista:)
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Humor : smijem se cim mi upadne nesto smjesno
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Dec 24, 2009 10:11 pm

Kad sam bila klinka,pa kod nas obicaj da se kace smrtovnice na svako stablo,pa i na autobuske stanice,pa kad bih vidjela da je neko umro i imao 50 godina,govorila bi u sebi,pa i bio je star,nazivio se.Sad kad sam ja u tim godinama,vidim da to nije starost,mada istina,star si onoliko koliko se osjecas star.
Jos jedan primjer od neki dan.Pricam sa mojom tetkom,ona ima oko 65 godina i u prici o svemu i svacemu,pita me idem li na kontrole,a ja joj kazem,ma nek me posluzi zdravlje iole bar do iza 60 pa nek onda i moram na operaciju, sa mogucim posljedicama da ne uspije.....a ona mi kaze:
Pa sta je tebi,ja sam presle te godine,jel mislis da mi je vrijeme umirati,pa mlada sam jos.
Tako da je za odlazak uvijek rano,iako nekome ko je jako mlad,te neke 50-te,60-te godine izgledaju daleke i brojne....kad im se primices,vidis da to i nije puno.

.[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Dec 24, 2009 10:16 pm

Biloliški bio sam zreo već sa trinaest godina, osećam se mladim i sada sa 35 a ne verujem da ću ostariti uopšte
Nazad na vrh Ići dole
beskraj

Godina : 40
Humor : uvek nasmejana
Datum upisa : 27.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Ned Dec 27, 2009 12:51 am

Godine nisu nikada barem za mene vezivane za mladost.Covek je mlad dok se tako oseca.
Nazad na vrh Ići dole
Draganna

Datum upisa : 25.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Ned Dec 27, 2009 10:40 pm

Što zapravo znači biti ,, mlad ,, ? Odnosi li se ono na fizički ili psihički ciklus promjene kod čovjeka ?
Jesmo li sami sebi nametnuli nekakve ( ne ) realne obrasce životnih dobi i tako sami sebe pokušavamo ograničiti ?
Što se uistunu mijenja , da netko sebe više ne bi nazvao mladim i kada mladost prestaje ?
Kada sam imala 15 - 20 godina , ljude da 30 - 40 godina vidjela sam starima ... A sada kada u toj dobi i sama jesam ... zaista ... ali zaista niti se osjećam starom , niti se takvom vidim ...
Je li stvar u percepciji ili osjećaju ?
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Ned Dec 27, 2009 10:45 pm

mlad sam toliko koliko mogu ispratiti sportistu od 25.god....u odnosu na taj % adekvatno procentualno je umanjen
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Datum upisa : 17.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Sub Jun 19, 2010 7:25 pm

godine kao godine nista ne znace...ako je covjek sretan i zadovoljan onim sto je pred njim....sto mu zivot pruza....ako prihvati cinjenicu da ne moze imati sve.....ako se budi sa pjesmom i raduje onoj jutarnjoj kafi.....i sitnicama koje zivot znace.....mislim da ce se osjecati mlad i u dubokoj starosti.....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Sub Jun 19, 2010 7:57 pm

Kijara-brm ::
.Nekad je čovek sa 50 bio mlad
Pa nego šta je ....jezik pregrizla [You must be registered and logged in to see this image.]

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
zirafa
Vitez od reči

Godina : 60
Datum upisa : 29.03.2010

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Sub Jun 19, 2010 9:08 pm

Di kolko!?Pa,do tolko dok još možemo da...Ono...Misim,mene su rekli,ona što gleda u karte ,da ću da mogu do osamdesetu,posle ču malo da proredim...
Nazad na vrh Ići dole
vale

Godina : 40
Humor : mi žene smo pravi andjeli! ako nam neko polomi krila letimo i dalje ...na metli !!! mi smo fleksibilne
Datum upisa : 08.09.2010

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Sep 09, 2010 1:54 pm

Mladi smo onoliko koliko si to dopustimo da budemo srećem mlade ljude al po godinama 18,19,20 god a oni imaju takvu priču kao da im je sto a ne 20
Nazad na vrh Ići dole
Aurora Borealis

Datum upisa : 17.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Sep 09, 2010 1:59 pm

kada je covjek zadovoljan sa sobom....kada voli i kada je voljen.....uvijek ce da bude mlad.... vecinu nas prema nekome privuce vanjski izgled ali zadrzi samo ono sto dolazi iznutra....
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna

Godina : 58
Datum upisa : 06.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Sep 09, 2010 2:00 pm

MedEcinski gledano, do 65.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Sep 09, 2010 2:24 pm

Danubius ::
.Nekad je čovek sa 50 bio mlad
Pa nego šta je ....jezik pregrizla [You must be registered and logged in to see this image.]

Evo pregrizla.Valda se sad bolje osećaš... smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

Godina : 54
Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Sep 09, 2010 2:55 pm

i ja sam za ono --mlad si onoliko koliko se osećaš ,ako ti možeš da se uklopiš sa osobama od 25 -3o godina i da te posmatraju u nekim stvarima sebi ravnima znači da si uspeo ...ne da te gledaju ko starca pa ajde neka ga ,nego da te smatraju čak ko svog ortaka,za mene je to uspeh...dok nisam sjebo nogu igrio sam mali fudbal sda klincima od 25 godina i non stop me zovu sa njima i u život i ostalo...nevodi se neki oronuli čiča baš u život zar ne ...ha has ha rlol smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Sep 09, 2010 4:33 pm

Ja mogu odgovorno da tvrdim da znam da do 50 je sigurno čovek još mlad .Za kasnije, videćemo...tu sam, će izvestim .

No mogu da primetim da je mnogo lakše biti mlad kada se ima neko ko ti "ne da da ostariš" rtrtr

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Sep 09, 2010 5:43 pm

jbt pa ti pored one plavke nikad neostari ,kolko te pazi bojim se da te ne pozovu na regrutaciju ponovo migg :blimky: sssss
Nazad na vrh Ići dole
slatkicass
Frumos si de foc

Godina : 55
Humor : Smejem se, smeh produžava život pa ću duže uživati u njemu!
Datum upisa : 10.10.2007

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Sep 09, 2010 8:23 pm

Znam sad će svako reći,važno je kako se osećam..Nekad je čovek sa 50 bio mlad,ali kako starimo, tako se i ta granica povećava. Koje godine za vas predstavljaju starost? 

Moja baba je uvek govorila da nije stara ( a umrla je u svojoj 91-oj godini), ja bogme isto mislim :aii:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Sep 09, 2010 9:55 pm

Danubius ::
Ja mogu odgovorno da tvrdim da znam da do 50 je sigurno čovek još mlad .Za kasnije, videćemo...tu sam, će izvestim .

No mogu da primetim da je mnogo lakše biti mlad kada se ima neko ko ti "ne da da ostariš" rtrtr

jako dobro i optimistično... lol!
Nazad na vrh Ići dole
neiskusan
Sasvim običan lik

Humor : :)
Datum upisa : 17.01.2010

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Sep 09, 2010 10:03 pm

Jako relativna stvar, zavisi iz kog aspekta posmatraš. Za one od 20 svi koji imaju 35 su matorci, dok za nekoga ko ima 55 mlad je i onaj ko ima 60 .....
Takođe, pitanje je da li se misli na duh ili sposobnost obavljanja raznoraznih "zadataka"! migg
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Čet Sep 09, 2010 10:12 pm

neiskusan ::
Jako relativna stvar, zavisi iz kog aspekta posmatraš. Za one od 20 svi koji imaju 35 su matorci, dok za nekoga ko ima 55 mlad je i onaj ko ima 60 .....
Takođe, pitanje je da li se misli na duh ili sposobnost obavljanja raznoraznih "zadataka"! migg

Khm, nismo se razumeli, 22 se ovog puta nije odnosilo na godine, ali dobro.. potpuno se slazem za relativnost u pogledu na...
Kvalitetno starenje je primat u savremenom svetu, i starosne granice se pomeraju, pa su sve cesce i oni preko 60-70 ( verujte da jesu) ljudi puni duha i sposobnosti za raznorazne zadatke [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
zorica56
Leona

Datum upisa : 17.11.2010

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Pon Dec 06, 2010 2:58 pm

Astra ::
Kad sam bila klinka,pa kod nas obicaj da se kace smrtovnice na svako stablo,pa i na autobuske stanice,pa kad bih vidjela da je neko umro i imao 50 godina,govorila bi u sebi,pa i bio je star,nazivio se.Sad kad sam ja u tim godinama,vidim da to nije starost,mada istina,star si onoliko koliko se osjecas star.
Jos jedan primjer od neki dan.Pricam sa mojom tetkom,ona ima oko 65 godina i u prici o svemu i svacemu,pita me idem li na kontrole,a ja joj kazem,ma nek me posluzi zdravlje iole bar do iza 60 pa nek onda i moram na operaciju, sa mogucim posljedicama da ne uspije.....a ona mi kaze:
Pa sta je tebi,ja sam presle te godine,jel mislis da mi je vrijeme umirati,pa mlada sam jos.
Tako da je za odlazak uvijek rano,iako nekome ko je jako mlad,te neke 50-te,60-te godine izgledaju daleke i brojne....kad im se primices,vidis da to i nije puno.
Mama je umrla u 87. godini. do 85. bila je zdrava i uvek mi je govorila da ona nije svesna svojih godina, samo kada treba da kaže koliko ih ima onda se frapira. J takođe ne osećam da imam 56 godina sve nešto mislim da sam još mlada
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Pon Dec 06, 2010 3:23 pm

Znam da nisam mlad al se tako i dalje osećam ,nisam od onih tipova koji su klasika i u priči i u ponašanju sa svojim godinama...zezam se sa omladinom koliko god mogu al ne pokušavam da dominiram ,ipak 48 godina je i puno al meni je izgleda ponašanje na 30 -im ostalo -....ha ha ha :hellooo:
Nazad na vrh Ići dole
EAGLE

Humor : CRNI
Datum upisa : 04.08.2010

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   Pon Dec 06, 2010 5:26 pm

Mislim da je starost stanje duha.
Takođe,verujem da čovek umire onog trenutka kada umre radoznalost u njemu.I kako reče dobri čovek u postu iznad-ja sam takođe izgubio kalendar kad sam imao 30+ .
Ne mislim da je vreme stalo ali se nadam da će jedno vreme "tapkati u mestu". [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Do koliko godina smo mladi?   

Nazad na vrh Ići dole

Do koliko godina smo mladi?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
 Similar topics
-
» Donacija jc- klinike/ info, logistika, iskustva/
» Sauna
» Mark Tven
» Piletina
» Grašak - ukusan, hranljiv, lekovit

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu