DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

Svađa sa partnerom u društvu...

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći
AutorPoruka
Oci-ANDJELA
Anđelina

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: Svađa sa partnerom u društvu...   Čet Dec 17, 2009 5:07 pm

Da li vam predstavlja problem da se u trenutku suzdržite od svađe sa
partnerom, ukoliko ste u društvu? Da li tada obraćate pažnju na druge
ljude, ili se prepustite svom hiru? Kako se osećate kada se u vašem
društvu dogodi sličan incident, da li se mešate, pokušavate da
ignorišete, ili napuštate poprište sukoba?
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso

Godina : 78
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Ned Dec 20, 2009 6:16 pm

Jako ruzna i primitivna stvar. Meni se to jednom desilo u Opatiji u sred hotela Kvarner. Kralljevska sala sa onim lusterom od sto tona kristala, a ja seljacina kao nikad pre ili posle, izgubio kontrolu nad sobom. Ona moja guja me gledala naivno kao da se nista nije dogodilo, a ja izbezumljen zbrisem dlanom sve sa stola i pri tom se naravno isecem... liptala je krv, stranci bulje u zemlju da ne bi u mene divljaka. Zgrabio sam salvetu da zaustavi liptanje i izasao na setaliste uz more. Muchio sam se jos godinu dana dok se nisam razdruzio iz tog braka. Nikada vise nisam divljao ni javno ni tajno !!
Shame on me !!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Ned Dec 20, 2009 8:30 pm

Ja se trudim da budem uzdrzana,fina....pa i kad kipi sve u meni,cak ni uz put necu da pricam nista,da se svadjam u autu,a ako on krene jednostavno cutim,pratim cestu,hehehe.Sve se rjesava u svoja 4 zida,tako da ne volim cak ni da su nam djeca svjedoci.
Uzasno je kad se nadjes u poziciji da se par svadja,pa niti da odes,niti da kazes nesto,a imam jedan par koji i drvlje i kamenje bacaju jedno na drugo,a sve u nadi da cu za ovo ili ono reci ko je u pravu.Takve stvari nek rjesavaju sami,glupo mi je i dosadno slusati njihove probleme,svakako se ne rjesavaju na taj nacin.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Ned Dec 20, 2009 8:36 pm

Apsolutno se kontrolišem i nikada mi se to nije desilo.
Ali sam živeo sa jednom takvom koja to ni danas ne ume .
Mislim da se takva može ućutkati samo šamarčinom i nisam siguran da je nije trebalo koji put tako "ugasiti"

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Ned Dec 20, 2009 8:38 pm

Samar je bas zadnja najmizernija alternativa,a i ja sam uimala takvih poriva,a sta bi napravila?

.

Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota

Datum upisa : 04.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Ned Dec 20, 2009 8:54 pm

Danubius ::
Apsolutno se kontrolišem i nikada mi se to nije desilo.
Ali sam živeo sa jednom takvom koja to ni danas ne ume .
Mislim da se takva može ućutkati samo šamarčinom i nisam siguran da je nije trebalo koji put tako "ugasiti"

Ne pricaj lose o bivsima.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Ned Dec 20, 2009 9:04 pm

Tu se specijalizovao....treba i njega opaliti,pred masom!

.

Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Fatal Femme

Godina : 44
Datum upisa : 02.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Ned Dec 20, 2009 9:05 pm

Astra ::

cime ? 55555 :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Amisela
Komšinica preko plota

Datum upisa : 04.08.2009

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Ned Dec 20, 2009 9:07 pm

Bas tako ,pa neka vidi kako je. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
komunikativn@
Fatal Femme

Godina : 44
Datum upisa : 02.02.2008

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Ned Dec 20, 2009 9:09 pm

...ako sam do maxsimuma isprovocirana i pored najbolje volje sudrzavanja...pitam...
si gotov ?!ako nisi zvrsi pa da ja pocnem :ironic:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Ned Dec 20, 2009 9:10 pm

Sex u javnosti? Ne volem..... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Ned Dec 20, 2009 9:19 pm

komunikativn@ ::

cime ? 55555 :ironic:

Zna se posto sam slabija u ruke,opleti bezb ,ma priznaj da nervira na javnom mjestu!

.

Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Pon Dec 21, 2009 11:40 am

Imala sam prilike da se svadjam u drustvu ali nisam, cutala sam i trpela dok sam u licu bila crvena od besa..Imala sam takvog pored sebe, koji voli da se svadja, da me provocira bas kad smo u drustvu..Smetalo mu je ako se nasmejem dok neki muskarac nesto prica, pa mi odmah kaze-sta se smejes zar ti je on zanimljiviji od mene, ili ako se ubacim u razgovor sa njegovim drugom..odmah bi mi rekao, sto se ti ubacujes jbt, daj cuti, imas ovde zene pa pricajte sa njima o modi. Sta god da kazem, on bi mi odmah kontrirao...tako me izblamira da se pusim i besnim i naravno cutim, ako bih mu nesto rekla da opravdam sebe, ode to daleko..To su bili sve njegovi drugari sa devojkama, zenama, i zasto da cutim dok ostale zene uveliko pricaju i kikocu se na sav glas..Kad bih ga kasnije upitala, cemu takvo ponasanje, zasto me ucutkuje, zar ja nemam sta da kazem, jesam li glupa?
Rekao bi mi, da nisam, ali ne zeli da pricam s muskarcima jer me oni tad gledaju..Vise nisam ni izlazila sa njim jer mi ne treba takvo blamiranje u drustvu..
Nazad na vrh Ići dole
Draganna

Datum upisa : 25.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Pet Jan 22, 2010 10:39 pm

Oci-ANDJELA^Z ::
Da li vam predstavlja problem da se u trenutku suzdržite od svađe sa
partnerom, ukoliko ste u društvu? Da li tada obraćate pažnju na druge
ljude, ili se prepustite svom hiru? Kako se osećate kada se u vašem
društvu dogodi sličan incident, da li se mešate, pokušavate da
ignorišete, ili napuštate poprište sukoba?

Svađati se u društvu sa partnerom vrlo je neozbiljno i neprimjereno ponašanje . Svako nezadovoljstvo trebalo bi se moći pričekati i rasčistiti na samo . Ne pred drugima . Ne u društvu .
Bila sam prisutna navedenim razmjericama bračnih parova u društvu , međutim nisam se obazirala niti sam im pridavala pažnju .
I osobno si nikada nisam niti bih dozvolila , svađu pred drugima .
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Pet Jan 22, 2010 10:50 pm

Kad se pocne tako svadja u drustvu,ja mislim da ljudi ocekuju navijace,pa kao,simpatije ce da budu na mojoj strani.....ali suludo je dokazivati sredini ko je prav a ko kriv,sta ima iko od toga ko ce ga podrzati a ko osuditi.To se radi u 4 oka,ako nije vec u svadju upetljan jos neko,pa pozvan na odgovornost [You must be registered and logged in to see this image.]

.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Pet Jan 22, 2010 11:34 pm

Nikada ne bih dozvolio sebi da se svađam u društvu. Postoje neke stvari koje treba sačuvati za u četiri oka. Svađanjem, pogotovu javnim i iznošenjem prljavog veša u javnost ne može se ništa dobro postići.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Pet Jan 22, 2010 11:39 pm

Ne dopuštam sebi taj "luksuz".Ali naravno da mu ne bi prećutala.kad bi mi nešto prigovorio.Da me blamira u društvu.Ne bi išlo.Doživela sam više puta da se drugi svađaju.Ustanemo od stola svi i ostavimo ih..Njima paše,nama ne..Više puta - bez obzira što smo im rekli da ne rade to u društvu.-nisu poslušali.Sa takvima ne izlazim više..Šta reći..Pokvare veče i  svoju nervozu prenose na druge svojim izlivima gluposti..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Aurora Borealis

Datum upisa : 17.12.2009

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Pet Jun 25, 2010 8:54 pm

ako ista mrzim onda je to.....mrzim ljude koji ne znaju da se kontrolisu.....za sve postoji mjesto i vrijeme......pogotovo kada pocne da izigrava jagnje....i da privuce paznju na sebe....to kod mene ne prolazi...kazem mala sabur....a kada dodje kuci......ni tada necu da se svadjam.....ali ce pamtiti sve ono sto cu da kazem......
Nazad na vrh Ići dole
popovac

Godina : 48
Humor : znam i ozbiljan se nasmijati
Datum upisa : 26.04.2010

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Sub Jun 26, 2010 12:10 am

Kad popuste "obloge" od celofana ,tada se primitivac ogoli do kože i onda tek vidimo u kakvoj smo zabludi bili što smo sa takvim imali posla . Razumno rezonovanje ,znači ostati u društvenim normama pristojnog ponašanja ,a probleme ,sumlje i sve dileme treba riješavati sa partnerom u četiri oka iznoseći argumente ,ali dozvoljavajući i drugoj strani da ima isto pravo . Javno riješavanje u društvu ličnih probleme smatra se običnim primitizmom nezrele osobe gde je galama i vređanje partnera naj uobičanija maska za sva neznanja i sve anomalije jedinke kojemu društvene norme ne znače baš ništa .
Nazad na vrh Ići dole
rouzvel
Black Magic Woman
Black Magic  Woman

Godina : 59
Datum upisa : 23.02.2010

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Sub Jun 26, 2010 12:34 am

Imala sam to "zadovoljstvo" da moj prvovenčani leči svoje komplekse niže vrednosti na taj način što se u javnosti dere na mene. Pošto sam tada imala samo 20 godina ćutala sam kao zalivena i crvenela umesto njega pred svetom. To je naročito eskaliralo kad sam završila fakultet a on je i dalje ostao na srednjoj školi. Meni to nije smetalo, čovek može da bude izuzetno inteligentan i bez velike škole, ali mi je jako smetalo da na sav glas ponavlja u društvu kao sam glupa i kako bi on završio 5 fakulterta samo da je hteo ali nije. Nije birao ni vreme ni mesto za svoje izjave pa se to dešavalo na sred robne kuće, u restoranu, na ulici, drugim rečima svuda gde je imao publiku.
Na kraju je bio toliko frustriran sa mojim ćutanjem da je digao ruku na mene. Kažem digao a ne spustio. Veliku sreću je imao što nije ostao bez nje a malo mu je falilo. To je bio kraj mog prvog neslavnog braka ljuta 2

Istraživanje paranormalnih pojava kod muškog roda
Nazad na vrh Ići dole
Smiljan01

Datum upisa : 19.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Sub Jun 26, 2010 9:50 am

Aurora Borealis ::
ako ista mrzim onda je to.....mrzim ljude koji ne znaju da se kontrolisu.....za sve postoji mjesto i vrijeme......pogotovo kada pocne da izigrava jagnje....i da privuce paznju na sebe....to kod mene ne prolazi...kazem mala sabur....a kada dodje kuci......ni tada necu da se svadjam.....ali ce pamtiti sve ono sto cu da kazem......

Naravno da ces mu prije skuvati jacu kafu i sladiti je po svom ukusu.... [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Sub Jun 26, 2010 10:05 am

Tako je nekulturno svadjati se u drustvu . To se resi diskretno . Odvede se partner(ica ) malo u stranu , zveknu dve šamarčine ...i nema više svadje Dostojanstveno . [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Smiljan01

Datum upisa : 19.11.2009

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Sub Jun 26, 2010 10:09 am

Danubius ::
Tako je nekulturno svadjati se u drustvu . To se resi diskretno . Odvede se partner(ica ) malo u stranu , zveknu dve šamarčine ...i nema više svadje Dostojanstveno . [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Vuk dlaku mjenja, ali cud nikada... Lako ti je sada to govoriti sefe, ali doci ce nasa Kijara, da te vidim onda..
Nazad na vrh Ići dole
determinanta
Matematički kompleksna

Godina : 58
Datum upisa : 06.01.2008

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Ned Jun 27, 2010 12:38 am

U ranoj mladosti je bilo svega i svačega. Od nekih tridesetih do danas nisam bila u takvoj situaciji da bih se morala suzdržavati, ali ako se i to nekada desi, sigurno bih ćutala kao zalivena, pokušala uticati na osobu da napustimo društvo. Inače, sklanjam se (fizički) od osoba koje se prepiru.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.tagged.com/determinanta
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   Sre Sep 01, 2010 5:47 pm

Ako mi nesto nije po meri, ocima cu mu dati do znanja, a i on to isto radi.
Bucne svadje medju partnerima na javnim mestima, zaista smatram blamazom za obadvoje.
Bude li potrebe - ''pozoriste u kuci'' [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Svađa sa partnerom u društvu...   

Nazad na vrh Ići dole

Svađa sa partnerom u društvu...
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 3Idi na stranu : 1, 2, 3  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVAŠTA NEŠTO :: SVAŠTARA-
Skoči na: