DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
Oci-ANDJELA
Anđelina

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 16, 2009 8:00 pm

Vakcine su spremne i vec od sutra krece vakcinacija protiv vurisa H1N1..

Sve je to lepo sto se drzava pobrinula za svoje gradjane, ali kako god u pretrazivacu ukucas "vakcina protiv virusa H1N1", naletite na tekstove koji nisu bas u korist drzave i vakcinacije vec su protiv toga i to deluje bas alarmantno..dok na tv-u uveliko govore kako su vakcine bezopasne i nemaju posledice po ljudsko zdravlje... Kome sad verovati? Nije sve jedno primiti a nije sve jedno i ne primiti vakcinu...
Sta Vi mislite o svemu tome, dali se vakcinisati ili ne?
Nazad na vrh Ići dole
Crna_ovca
Princ od tora

Datum upisa : 21.12.2007

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 16, 2009 8:01 pm

Jok ja...ja ofca
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 16, 2009 8:02 pm

Pogledajte ovo pre nego sto bilo sta napisete..

http://www.svinjskigrip.site11.com/
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 16, 2009 8:03 pm

O ovome smo vec mnogo diskutovali na samoj temi mexickog gripa......

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 16, 2009 8:06 pm

Distribucija vakcina počinje sutra istovremeno u svim domovima zdravlja u Srbiji . Privih 640 000 doza će biti podeljeno najugroženijim grupama -trudnicama , deci, zdravstvenim radnicima .

E pošto spadam u ove poslednje , a priča se da će za nas biti OBAVEZNO , tj tretiraće se kao povreda radne discipline svako odbijanje....ne znam.

Ako budem morao , primiću, mada nisam oduševljen . Ne zbog rekla-kazala po medijima , nego što mislim da nije bilo dovoljno vremena da se istestira kao svaki drugi lek, zna se kako se i koliko to vremena traje.

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 16, 2009 8:10 pm

Astra ::
O ovome smo vec mnogo diskutovali na samoj temi mexickog gripa......
Jesmo , ali ovo tema pita konkretno , i postaće veoma aktuelna , jer se tek očekuje pravi talas pandemije u januaru .

Bilo je govora o tome kad sam spojio moju i sonjinu temu , da ona ostane za razne vesti i poredjenja ,šta se kod koga dešava.

Ne smeta jos jedna tema koja je konkretno za-ili protiv.

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 16, 2009 8:18 pm

Jos nisam vidjela patnju od svinjskog gripa,ali od vakcine da,niti cu se vakcinisati ni moja djeca a toplo preporucujem i svima koje znam da to ne cine....glupo mi da prebacujem spotove i dokumentaciju sa teme mexickog gripa,da bi pojasnila zasto sam protiv,koga zanima,neka pogleda na toj temi,vrlo je impresivno.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Oci-ANDJELA
Anđelina

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 16, 2009 8:46 pm

Definitvino sam odlucila da se ne vakcinisem..Apelovacu na sve drage ljude koji su u mom okruzenju da nikako ne prihvate vakcinaciju a pogotovu da ne vakcinisu svoju decu..
Citala sam da je ovako nesto plasirano i davne 1976 godine..Postoje dokazi da su ljudi nakon vakcinacije, razboljevali u umirali od
svakojakih virusa koji su bili u vakcini a kada je prevara otkrivena
država Amerika je odbijala da plati kompezaciju ostecenima jer su se
ogradjivali da ništa nisu znali o tome, i ako su znali šta rade, to im
je bio probni test za ono tek sto predstoji u buducnosti. lagali su
svoj narod s jednim ciljem a to je genocid nad sopstvenim narodom i u
budocnosti nad celim stanovnistvom ove planete. Ovde imate link pa se
sami uverite u ovo sto pišem.

http://www.youtube.com/watch?v=bHaCPWQ9J_I
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 16, 2009 8:48 pm

Kod nas su još od kad.Lekari nće da se vakcinišu. Nisam ni ja zamorče.. flipp

Ako se vakcinišeš ,moraš potpisati.. šta potpisuješ..heh..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 16, 2009 9:13 pm

Ne znam samo kome ćemo uvaliti tolike vakcine koje nam stižu.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 10:59 am

Vakcinacija za zdravstvena radnike kod nas počinje sada u petak .
Prijavio se od nas , za sada -niko.
Od mera za sprečavanje epidemije više ne radi bioskop? gde je inače poseta bila 20-30 ljudi, a radio je samo vikendom????.Koncerti i utakmice idu redovno.

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 11:55 am

danubius ::
Vakcinacija za zdravstvena radnike kod nas počinje sada u petak .
Prijavio se od nas , za sada -niko.
Od mera za sprečavanje epidemije više ne radi bioskop? gde je inače poseta bila 20-30 ljudi, a radio je samo vikendom????.Koncerti i utakmice idu redovno.

zdravstveni radnici su najbolji zamorchichi:)))
Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 2:31 pm

Ne znam sta da kazem, zao mi je sto zdravstveni radnici moraju primiti vakcinu. Ne svdja mi se sto primoravaju ljude da se vakcinisu protiv svoje volje..Pa i ako rade u zdravstvu, mogu im dozvoliti da sami odluce hoce li je primiti ili nece, zasto ih ucenjuju?
Bas zbog toga mi je sve ovo sa gripom i vakcinom jako mutno..
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

Godina : 21
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 4:55 pm

.. definitivno NE..
.. za pola godine imacemo masovne smrti.. a toi ce onda pripisati mutaciji virusa, a videcete to ce biti "savesni" gradjani koji su primili vakcinu..

.. gripa ko i svaka druga.. mene nece zeznuti.. a joCk.. cu se lecim narodnom, prirodnom medicinom..
Nazad na vrh Ići dole
Meeyo

Godina : 28
Humor : Uvrnut :)
Datum upisa : 12.12.2009

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 5:04 pm

danubius ::
jer se tek očekuje pravi talas pandemije u januaru .

Mene samo zanima zašto se pravi talas očekivao letos, pa u septembru, decembru a sada u januaru? Gde je više taj talas? cherry
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 5:20 pm

.. prvi talas je bio pocetkom jeseni.. veliki udar gripe se ocekuje u januaru i februaru.. i zato sto vise vitamina i voca..

.. i da, ne zaboravite jesti u izobilju smrdljivu ruzu..
.. ondak nema brige..
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso

Godina : 78
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 5:46 pm

Talasa nema, nije im uspelo pa sad izmisljaju novi, Koziji, eno u Holandiji vec satiru jadne koze, a sad ce i vakcina... navali narode !!!!!

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
babajaro

Godina : 48
Humor : sve
Datum upisa : 30.07.2009

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 5:50 pm

Ja danas dobio imformaciju,da u Crnoj Gori vakcina košta 7 eura...Mislim ko je primi mora da plati 7 eura..Uložena su velika sredstva u vakcine ..Morta se to sad vratiti..
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 5:55 pm

.. u Holandiji su pale i prve zrtve.. sestoro mrtvih..
.. zove se Q groznica.. nastavljaju sirenje panike medju narodima, ne bi li se vakcinisali..
.. hmmm.. sta nam je sledece..
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 6:00 pm

Da otvorimo kladionicu ? Mozda konjski ali ljudi slabo jedu sta od konja, pernati je bio, misji, takodje, krave su oskrnavljene, mozda ovce ili riba u rekama, moru... e to je to RIBA, s njom se hrani 5 milijardi samo sto nemaju love za vakcine... dajte neku ideju ?!

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
babajaro

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 6:03 pm

Vi se sprdate a ljudi umiru ..Ipak ovo nije za sprdanje ..
Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 6:05 pm

.. da, tema je zaista ozbiljna.. ali ruku na srce jos jedino nije bio riblji grip..
.. to ce najteze pasti ljudima s ovog podneblja.. u vreme posta..
Nazad na vrh Ići dole
babajaro

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 6:12 pm

Kako će biti riblji grip ..Jedino da ribe hrane gripoznim ljudima..
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 6:16 pm

Ma uz dobru propagandu izmislice neku bolest riba od koje moramo da se vakcinisemo i ministar ce prvi da se zrtvuje i zapreti onima koji nece...
Babajaro jesi se vakcinisao ??

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
babajaro

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   Sre Dec 23, 2009 6:38 pm

NISAM..A NEZNMAM OĆU LI JER IMAm nekakvu jebenu satmu..šta mi vi predlažete..
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....   

Nazad na vrh Ići dole

VAKCINA protiv SVINJSKOG GRIPA /i šta je bilo posle....
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Facebook-za i protiv
» "Brainfood" - hranom protiv zaboravnosti
» Prirodni recepti protiv bakterija
» Sirup protiv grčeva - NURSE HARVEYS
» Sampon protiv opadanja kose i peruti

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: ŽIVOT I PRIKLJUČENIJA :: ZDRAVLJE :: LEKARSKA ORDINACIJA-
Skoči na: