DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

NAS I RUSA -200 MILIONA ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Čet Nov 05, 2009 8:59 pm

First topic message reminder :

Još od vremena komunizma se provlači teza da su Rusi naši veliki prijatelji , zaštitnici , dobrotvori . Ne samo u samom narodu , nego i neke političke partije proturaju te teze, čak i sa nekim idejama "ujedinjenja" ?
Šta mi mislimo -da li je to kroz istoriju zaista tako , ili je to samo još jedna od naših mitomanskih priča u koju želimo verovati , da bi se osećali sigurnije ?

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Pet Jul 11, 2014 9:16 pm

Evo, sad je i zvanično .
Rusi neće da plate "rudnu rentu" više od 3 % (iako oni svoju naplaćuju 12 % ) ,neće da dozvole uvoz bez carine baš svega onoga što je nama strateški najvažnije da izvezemo -ali smo inače super prijatelji ,i dalje će nam rado prodavati svoj nikakav gas za lopovsku cenu ,i dalje će gledati da budzašto kupe sve što iole vredi  U Srbiji ,a po mogućnosti i da vode i našu spoljnu i unutrašnju politiku ,onako, bratski ,uglavnom ucenama .
Neprijatelji Ameri su uvozili "Jugo" maltene iz humanitarnih razloga ,jer "to" neće da voze ni oni crnci na socijalnoj pomoći tamo ,braći Rusima je izgleda puno draži "Mercedes" i "Bmw" i ostala roba iz mrske EU ? 

-----
Putin rekao "njet" za "fijat" iz Kragujevca

Željka Jevtić | 10. 07. 2014. - 22:42h | Foto: AP | 
Predsednik Rusije Vladimir Putin ne pristaje da Srbija bez carine u Rusiju izvozi “fijat”, nekoliko namirnica, a nastoje da izbegnu da za rudnu rentu daju više od tri odsto iako je kod njih 12 odsto.

Rusi neće sir, šećer, cigarete, vino, povećanje rudne rente

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Sub Avg 02, 2014 2:23 am

Obeležena stogodišnjica početka Prvog svetskog rata na renoviranom spomen-groblju “Ruski nekropolj” u Beogradu. Predstavnici Srpske i Ruske pravoslavne crkve, srpske vlade i delegacije iz Moskve poručili su da su Srbi i Rusi narod iste krvi koji je uvek bio i ostaće zajedno.

-----
U silnom ulizivanju naša gospoda iz crkve i države zaboraviše istorijsku činjenicu da nam Rusi skoro pa ništa ne pomogoše u I svetskom ratu ,jer su imali pametnijih poslova u svojoj zemlji sa Oktobarskom revolucijom ,pa povukoše svoje snage -sve do samog kraja i "proboja solunskog fronta" ?

A pogledajte kako smo "renovirali" Ruski nekropolj .
Šta je bre ovo -čečenski kiosk ?????

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Pon Sep 01, 2014 9:10 pm

Putin nam poklonio par  aukumulatora ,pa su sva tri MIG 29 srpskog vazduhoplovstva "spremna za akciju ", jeeeee .
Lično Vučić piška firnajz od duboke zahvalnosti ,a ne razmišlja da li je baš sada trebao da primi danajski dar ,tj milostinju ,kada ceo svet osuđuje Rusiju za ono što radi u Ukrajini .
Kao da je velika stvar imati tri MIG 29 i onih par zastarelih MIG 21 ,jako ratno vazduhoplovstvo ,ubilo se . 10 minuta posla za NATO (ne daj bože ponovo )
Ali izgleda da je javnost zaboravila onaj polusklopljeni dil Vučić -Putin gde nam Rusi za teške pare prodaju par MIG 31 -koji nigde nisu testirani ,niti su uvršteni u rusko vazduhoplovstvo ,niti ih je i pokojni Gadafi hteo platiti (za njega su i bili namenjeni )
Da ne budu skupi poklon - akumulatori za Srbiju , na kraju ?

Nazad na vrh Ići dole
daljinski

Godina : 54
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Ned Sep 21, 2014 9:50 pm

Bolje da ne komentarisem....ocito je da je Dani toliko zapadno orijentisan da mu je zao sto je Slaven a nedaj boze da je Rus.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Sub Okt 11, 2014 10:08 am

daljinski ::
Bolje da ne komentarisem....ocito je da je Dani toliko zapadno orijentisan da mu je zao sto je Slaven a nedaj boze da je Rus.
Dani je realno orijentisan na osnovu činjenica ,i ne puši onu priču o "braći slavjanskoj" ,jer zna malo istorije a pomalo i čita pa vidi -što bi svako normalan trebao ,ako sabere 2 i 2 .
Rusi su upravo odbili da na bescarinsku listu za uvoz stave šećer, živinsko meso, neke vrste sireva, cigarete, alkohol i automobile kragujevačkog "Fijata" -dakle sve ono na čemu bi mogli zaraditi neki dinar .
I to je stavljeno ministru Dačiću na znanje na vrlo neprijatan i nediplomatski način ,te su se vratili iz Moskve osramoćeni i podvučena repa.
Mi smo "braća" samo kad im izvozimo sirovine ,i kada oni nama prodaju po zelenaškim cenama naftu i gas .
A da nas pomalo tretiraju kao koloniju ,i političku monetu za potkusuravanje sa zapadom ,to je odavno jasno svakome .

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Uto Okt 21, 2014 9:11 am

daljinski ::
Kako god da si "orijentisan" ,brojke govore za sebe .
Adekvatno ogromnoj "bratskoj ljubavi" -crno na belo -Rusi nas bukvalno ekspolatišu ,prave budalama i ponižavaju .

U poslednjih desetak godina, od ukupno 18 milijardi evra stranih ulaganja, Baćuške u Srbiju uložile 650 miliona €, a na rudnoj renti već povratile 240 miliona.
Pa skoro toliko je u Srbiju uložila jedna Crna Gora (450 miliona eu) ?
A onaj "zapad " ,što se ne busa u grudi "bratskom ljubavlju" je uložio više od  17 milijardi ,dobar deo i kao čista pomoć iz raznih fondova .
Uostalom -evo ,ja isto to pričam od početka ove teme ,kako nas i koliko "vole" .

Rusija najslabiji investitor, a najviše se okoristila link

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

Datum upisa : 22.06.2009

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Uto Okt 21, 2014 11:21 am

Rusi ne moraju investirati ništa, mogu odneti što god požele, ali nas nisu bombardovali, što ih postavlja na prvo mesto naših prijatelja.
Sve brojke pod bombama padaju u vodu.
Koliko bi morali zapadni saveznici da nam daju bespovratno samo da se popravi ono što su srušili tokom raznoraznih bombardovanja.O životima koji se ne mogu platiti da ne govorimo.
Da li će Rusi nešto investirati ili neće, to je njihova stvar.
Pomažu nam kao prava braća u svakom ratu, elementarnoj nepogodi.
A mi smo ti koji se odričemo ratnih odšteta, odnosno koji ne teramo to preko međunarodnih sudova.
kolika su naša potraživanja od NATO-a? Da li se to nalazi na međunarodnom sudu.
Zašto bi Rusi nešto ulagali, da im NATO ruši, a da oni to ne mogu zaštiti, jer se ovde malo malo, pa neko pojavi ko se NATOU uvlači u bulju.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Uto Okt 21, 2014 11:27 am

Citat :
U silnom ulizivanju naša gospoda iz crkve i države zaboraviše istorijsku činjenicu da nam Rusi skoro pa ništa ne pomogoše u I svetskom ratu ,jer su imali pametnijih poslova u svojoj zemlji sa Oktobarskom revolucijom ,pa povukoše svoje snage -sve do samog kraja i "proboja solunskog fronta" ?
Pomoć u I svetskom ratu je ostala zabeležena u istoriji evropske plitike, prvi put direktna. Upravo zbog tog uslova koji je Rusija uslovila Francusku, Englesku i Italiju, Srbi su ostali živi. Upravo zbog toga se danas i toleriše ovaj stav Srbije prema Rusiji od strane zapada. Oni to spominju kao dirljiv vid podrške i bratstva.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Uto Okt 21, 2014 11:46 am

debilko ::
Rusi ne moraju investirati ništa, mogu odneti što god požele, ali nas nisu bombardovali, što ih postavlja na prvo mesto naših prijatelja.
Sve brojke pod bombama padaju u vodu.
Koliko bi morali zapadni saveznici da nam daju bespovratno samo da se popravi ono što su srušili tokom raznoraznih bombardovanja.O životima koji se ne mogu platiti da ne govorimo.
Da li će Rusi nešto investirati ili neće, to je njihova stvar.
Pomažu nam kao prava braća u svakom ratu, elementarnoj nepogodi.
A mi smo ti koji se odričemo ratnih odšteta, odnosno koji ne teramo to preko međunarodnih sudova.
kolika su naša potraživanja od NATO-a? Da li se to nalazi na međunarodnom sudu.
Zašto bi Rusi nešto ulagali, da im NATO ruši, a da oni to ne mogu zaštiti, jer se ovde malo malo, pa neko pojavi ko se NATOU uvlači u bulju.
Nisu bombardovali ,ali su masovno streljali ,pljačkali i silovali po Vojvodini .
Masovno streljali -radi se o više desetina hiljada građana Vojvodine (pročitaj koju knjigu od prof.dr Žiletića ,ne bi bilo loše da pogledaš i film "Granica" )
Očistili su sva moguća fabrička postrojenja koja su zatekli ,natovarili na vozove , via majka Rusija .
A od građana su odneli sve ,zaključno sa sa ručnim satovima ,biciklima pa i čizama sa nogu .
Ili ovo možda nije istina ?
Pomažu ,kada imaju od toga koristi ,materijalne ili političke ,tačno ,naročito u ratovima .
Prvi su dojurili na Kosovo ,i pre KFOR ,da preuzmu "Trepču" .
Srbija im je politički laufer kad god treba da ucene zapad -a onda nas "puste niz vodu" ,čim se dogovore .
Kod elementarnih nepogoda pomažu svi ,druga je stvar što se dva ruska kamiona dižu u nebesa , 100 norveških pumpi i milioni sa  zapada manje spominju.
Šta su to pa Rusi ikada izgradili kod nas ,za sve vreme "vekovnog prijateljstva " -pa da im je neki od "neprijatelja" ,srušio ?
I "južni tok "nije uopšte u našu korist ,čak i jedan Vučić kaže da nema smisla da ga postavljamo cevi koje će početi i završiti prazhne na granicama Srbije .
Zato i vlasti kriju sve "ugovore sa Rusima" kao zmija noge -jer su čista pljačka građana Srbije .

Poslednji izmenio Danubius dana Uto Okt 21, 2014 11:57 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne

Godina : 61
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Uto Okt 21, 2014 11:56 am

Voleo bi da znam šta Rusi misle o ovom našem sloganu Srbi i Rusi braća zauvek

Dosta zanimljiv članak za pogledat

[You must be registered and logged in to see this link.]

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Uto Okt 21, 2014 11:15 pm

Gledao sam film Granica više puta.
Sve to što kažeš stoji, ali onda prazan prostor, pa sve to puta 100 kada se radi o prvom sledećem našem ""prijatelju"
A drugo, jedino Rusi imaju pun koncenzus o tome da su nam bratski narod.
Nema ni jednog Srbina koji misli drugačije.
Ima vas koji ste građani srbije, ali ja jooš nisam sreo Srbina da Ruse ne smatra najbližim našim prijateljima.
Ima onih koji su genetski Srbiali su komunjare.
Srpski naiconalista zna ko mu je brat, sad da li je taj brat uvek idealan, o tome se da raspravljati.
Ali je tema glupa, jer Rusi u srpskim srcima nemaju konkurenciju.
Ja više naginjem tu Grcima, ali je spala knjiga na dva slova.
O ostalima je atak na elementarnu inteligenciju što premijer Vućić intezivno radi. Ali me raduje činjenica, da se zna kako je završio svaki političar u Srbiji koji je samo pokušao da odvoji Srbiju od Rusije.
Mi smo mali narod, a Rusija je naš koren i naša matica.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Uto Okt 21, 2014 11:50 pm

Ima vas koji ste građani srbije, ali ja jooš nisam sreo Srbina da Ruse ne smatra najbližim našim prijateljima.

Mi smo mali narod, a Rusija je naš koren i naša matica.
Čudno ....jer sve ove tekstove koje stavljam , a nisu u korist ovog tvog ubeđenja -pisali su sve sami Srbi,iz Srbije?
Ako dozvoliš -poznajem X ljudi koji nikako ne misle kao ti o Rusima -a jesu Srbi .
Zar nisu baš komunisti ,partizani i Tito najviše doprineli razvijanju "ljubavi prema Rusima i Rusiji" -u novijoj istoriji ?
Jer Draža i drugi sigurno nisu -smatrali su ih najvećim neprijateljima .
Kako objašnjavaš da ćeš teško naći građanina Srbije ,ili Srbina ,svejedno ,kome je željena destinacija za život ili "rad u inostranstvu " Rusija ,nego se bar 99 % opredeljuje za EU ,Kanadu ,USA ? (sem ako nisi radnik na građevini koji ne može da bira ,a i on će radije da odabere čak i neku arapsku zemlju)
Kako objašnjavaš istraživanje moskovskog "Levada centra " iz 2013 ,na velikom uzorku ruskih građana gde se istraživalo koje države i narode Rusi smatraju za prijatelje ,a koje ne ,te Srbije nema uopšte ,čak ni među prvih 10 "prijatelja" ?

Rusima Bugari draži od Srba link

Руси су наши најбољи (не)пријатељи - НИН online link

PUKAO MIT: Rusi više vole Nemce od Srba! - Kurir link

Русија: Срба нема на листи омиљених link

Ne da nas nema -nego nas ni ne pominju ? jbt

Što se tiče "korena i matice" -nemamo ama baš nikakve veze sa Rusijom ,sem što smo i mi jedan od slovenskih naroda koji je zadržao julijanski kalendar ,kakvih ima na desetine Rusima bližih po jeziku ,kulturi, običajima i svemu drugom i imamo eto, sličnu "ćirilicu " (samo sličnu) ?
Procentualno -koliko je Rusa živelo  U Srbiji ,ili obrnuto,ikada ?
Procentualno -zanemarljivo malo.
Pa neuporedivo više Nemaca je živelo u obe države .

Za ljubav je potrebno DVOJE Debi....inače je to vrlo jednostrana ,nesrećna ljubav bez nade za "srećan završetak" .
Ako je takav "par " i u nekoj "emotivnoj vezi "-onda
je to obično ,iz jednostrane koristi .

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Sre Okt 22, 2014 7:32 am

Ko god je kročio nogom u Rusiju, ove tekstove neće ni pročita, ili će to učiniti da se nasmeje.
Mi smo privilegovani narod u Rusiji, plava krv za njih, prosto nas tako doživaljavaju.
Zna se da je Ruska politika više bila naklonjena drugima nego nama. Ali se to i kod njih zna, i oni su očajni zbog toga.
Prosto, vole se narodi, ne postoji način da se u Moskvi u kojoj ima 50 hiljada Srba dogodi bilo kakav incident između naših i Rusa.
Obično sve staje, kada se čuje da si iz Srbije.
Neću čitati ove gluposti, jel nemaju veze sa realnošću.
Ponavljam, ko ode u Rusiju, doživi neprijatnost, neka se javi.
A ako se tako nešto i dogodi, imao je problem sa nekim Tatarom, Kazahstancem i slično. Sa Rusom sigurno nije.
Ne mogu oni nama ni biti neki veliki prijatelji, ali prosto sama činjenica da si iz Srbije i njihove najookorelije kriminalce i ološ odmah stopira i koči.
Prosto, Srbija je za njih nešto sveto, često to sa podsmehov neki govore, jer ne misle tako, ali to ispoštuju.
A i sama propaganda ovde je bila jeziva.
Socijalziam nam je i propao jer nije bio 48-e okrenut Staljinu, već zapadu i neutralnosti.
I sad opet znam da će slediti tekstovi i slično.
Zapadna propaganda.
Odavno to ne čitam.
Listovi koji su preneli na naslovnim stranicama da su nam Nemci najbolji prijatelji po premijeru Vučiću moraju biti obeleženi, pa kada ne bude SNS-a na vlasti, nestati za uvek.
Nemci su zlo čovečanstva, bar za nas koji smo antifašistički raspoloženi.
Sve što duva iz Nemačke, svi savremeni zakoni koji dolaze iz te zemlje, uključujući njihovo poimanje patriotizma, multietničnosti, goovra mržnje stvaraju u svim društvima jedan novi fašizam. Kako to da jačanje Nemačke uvek prati pojačana pojava neonacista, nacista, fašista i slično.
Nije to zbog Hitlera i tekovina, istorije.
To je zbog discipline koju nameću, sa čime žele da u običnom čoveku-podaniku ubiju i poslednju trunku želje za slobodom, neposlušnošću.
To je pravi razlog mog i tvog spora.
Ti to očigledno ne shvataš.
A to što imaš u glavi kod mene lično nema ni trunke.Nekog nacionalizma ili već ne znam čega. Sve što govorim činim samo onda, kada osećam da se suprotna strana mnogo kurči i pravi neka svoja Sveta Pisma, a overava ih danas eto u Haškom Tribunalu.
Da, ja asm ga prihvatio, bio sam za to, ali elementarna logika mora biti poštovana.
Kada se ona zgazi, glupe su dalje priče, jer sve to vodi sunovratu čovečanstva. E sad, zaboli me za čovečanstvo, ima ko će tamo da misli i da vadi kestenje iz vatre. Mene brine što Srbi ostaju na vetrometini, što nemaju institucije koje će reći, stop. Do juče Hag ok, od današnje odluke, kraj.
E to.
Ja to govorim kao najveći pristaliac Haga. Jedna odluka donta koja mi se ne sviđa. Menjam mišljenje. Ne interesuje me više ni njihova kultura, istorjia, civilizacija.
Da, jesam za sva prava gay populacije, ali prećutno, dok se ljudi stide te opake bolesti savremenog čovečanstva, a koja tinja još od davnina. Ali uvek kao izopačenost i jedna vrsta bolesti.
Čim bilo ko pokušava da to lansira kao normalno, naravno da mi proradi zdrava logika, pa ma ko da je u pitanju, po meni je neprijatelj čovečanstva.
Kao da propagira ljudeždera kao sasvim normalno biće koje mi ostali treba da prihvatimo. Gay populacija tako jede još nerođenu decu, smanjuje natalite, neodrživa je jer nema reprodukcije, prosto je anti ljudska pojava.
Ode daleko, ako je van teme, brišite.

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Sre Okt 22, 2014 7:50 am

Postoje neki zakoni koji se ne dokazuju i nazivaju se aksione u prirodnim naukama. Oni važe za sve, pa i za politiku.
Recimo 2+2 su 4.
Niko nema pravo tvrditi suprotno, ni Vučić, ni Putin, ni Obama.
E, glavni roblem nastaje kada neko od pomenutih uztvrdi suprotno.
Onda stupa na snagu propaganda.
Oni neće reći da je premijer Vučić rekao da su 2 i 2 kada se saberu 5, već da je 1 i 1 = 2, pa zatim ako ima dve dvojke, one će btii 4 ako se sabiraju, ali ako se one podele, daju 1 i masa takvih gluposti, da bi na kraju naveli prostog čoveka da poveruje da je premijer u pravu.
A u poslednje vreme, sve se to još ukrašava davanjem linkova kao svedočanstvo da se govori istina, to sve ima i na netu.
Tako veština prevare dostiže vrhunac.
Zbog toga najebasmo.
osebno Srbija.
Jer se diskredituju nacionalne ustanove.
Jer se spominje Kačavenda i ostali, pa kada takva crkva pozove narod da se dozove pameti, onda se meri veličina Patrijarha i Ministra policije.
Jedino su nacionalne institucije te, koje moraju reagovati i spasiti narod od otvorenih laži i specijalnog rata koji se vodi protiv njega. Jer prost narod sve to guta. Jer je sve to zavijeno u ružičastu mirišljavu hartiju, ukrašenu mašnicom.

Nazad na vrh Ići dole
Čiča

Datum upisa : 26.10.2014

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Pon Okt 27, 2014 6:37 pm

Bog čuva Srbiju na nebu, a na zemlju RUSIJA....
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Pon Okt 27, 2014 6:42 pm

Sorry, al ne mRem da odolim hahahahahahahahahaha

Zaebancija samo, isto bumo turili i za "ostale" hahahahahahahahahahahah
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Pon Okt 27, 2014 6:46 pm

Čiča ::

U pravu si.Opste je poznato koliko su nas puta izdali...ups...sacuvali smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne

Godina : 61
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Pon Okt 27, 2014 6:59 pm

Kažu mi i Rusi braća , kod nas je dobro poznato da brat bratu 'ebe mamu na svakom koraku , neće na dobro to izaći .

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Pon Okt 27, 2014 7:12 pm

Zalosno,ali stanje govori da je i Bog i Rus digo ruke od Srbije.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Čiča

Datum upisa : 26.10.2014

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Pon Okt 27, 2014 10:08 pm

dusicaa ::

U pravu si.Opste je poznato koliko su nas puta izdali...ups...sacuvali smehsmeh
Rusi nas nikada nisu izdali, nego mi nikada nismo znali gde ćemo. Uvek smo težili ka tome da sedimo na dve stolice,a ponekad i na tri.Stalno smo tražili saveznike tamo gde ih nikada nije bilo. Ako si čitala po nešto iz istorije o ddrugom svetskom ratu, a verujem da jesi, saveznici su nam bili Englezi koji su nas kasnije bombardovali bez potrebe i ako smo bili antifaštistička zemlja, nihova saveznica. Isti ti saveznici su nam zakuvali čorbu posle pedeset godina kako bi se poklali među sobom. A mi idalje stremimo ka evropskoj uniji, nasim takozvanim saveznicima i dalje pokušavajuci da sedimo na dve stolice. Niko neće takve saveznike, jer takvi saveznici i služe za potkusurivanje...
Nazad na vrh Ići dole
Marea

Datum upisa : 25.09.2014

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Pon Okt 27, 2014 10:15 pm

Cica mica gotova prica,,,
E sto ne mogu da svarim ove koji pisu,,A MI I DALJE HOCEMO U EU,,,
Ma PROBUDITE SE,,,ko Vi, i gdje ste to krenulu?
Sjedite tu, smjestite se udobno u nekoj fotelji, uzmite kriglu piva i KRITIKUJ TE SVE ZIVO UZ PIVO. , poneki tanjir operite i ne serite,, rlol
Ma cujes gluposti, Eu ne valja a VI valjate.,,ma dosta vise s tim, vrijeme je za realnost, za BUDJENJE,,
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Pon Okt 27, 2014 10:24 pm

Na sreću Rus nije.
Samo džabe trošite reči.
I ovo za izdaju mi nije jasno što stalno spominjete.
Da li stvarno niko nema pojma, ili pišete tek da bi se umešali na ovu temu

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Pon Okt 27, 2014 10:28 pm

Citat :
Ma cujes gluposti, Eu ne valja a VI valjate.,,ma dosta vise s tim, vrijeme je za realnost, za BUDJENJE,,
Ma stvarno ordinarne gluposti.
Zar je bitno ko valja i ko ne valja.
Nego ko s kim može, a ko ne može.
Ko je kome prijatelj, a ko je neprijatelj.
Ko je koga ubijao, a ko nije.

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Pon Okt 27, 2014 10:46 pm

Nije problem iznositi manjkavosti o Rusko-Srpskim odnosima.
Pomračenje morala je ako se sagleda odakle to dolazi.
To je isto kada silovatelj o svojoj žrtvi počne pričati kako nije ona baš idealna, voli da se vrcka, nosi minie, a onda se drzne da se čak meša i u to, kako su i njene prijateljice, braća, roditelji u nekim trenutcima nju izvarali, ne smatraju je idealnom, ne vole je najviše na svetu.
A pri tome, tražežeći opravdanje što je silovao.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   Sre Okt 29, 2014 6:59 am

Nije problem iznositi manjkavosti o Rusko-Srpskim odnosima.
Pomračenje morala je ako se sagleda odakle to dolazi.
To je isto kada silovatelj o svojoj žrtvi počne pričati kako nije ona baš idealna, voli da se vrcka, nosi minie, a onda se drzne da se čak meša i u to, kako su i njene prijateljice, braća, roditelji u nekim trenutcima nju izvarali, ne smatraju je idealnom, ne vole je najviše na svetu.
A pri tome, tražežeći opravdanje što je silovao.
Za rusofile ,i kada dobiju crno na belo ,prave se da ne vide silovatelja -niti traže objašnjenje .

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: NAS I RUSA -200 MILIONA ?   

Nazad na vrh Ići dole

NAS I RUSA -200 MILIONA ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 5 od 15Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10 ... 15  Sledeći
 Similar topics
-
» Tumacenje spermograma - hitni odgovori

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: POLITIKA-
Skoči na: