DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

VATERPOLO/PLIVANJE

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
AutorPoruka
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: VATERPOLO/PLIVANJE    Uto Sep 22, 2009 5:27 pm

First topic message reminder :

SRBIJA JE PRVAK SVETA 2009.

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Ladyintheblack
Maskota Foruma

Godina : 25
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Ned Jul 27, 2014 9:51 pm

Cestitam i ja...Jest da to ne pratim  peva 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Ned Jul 27, 2014 10:25 pm

Kod mene se izgubila slika RTS na kabelskoj,pa kada se vratila -onda RTS  nije imao sliku.
Ali sam gledao na M1 .
Elem ,domaća publika ni jednog zvižduka svojima ,niti našima -nego zasluženi aplauz .
Igrači Mađarske ,selektor ,komentator ,pa eto i publika ,priznaje veliku pobedu naše reprezentacije ,i ne samo to ,nego priznaju da su bili apsolutno najbolji na EP .
Čak ističu da im je čast što su dobili Srbiju u "grupi" ,ali eto ,protiv ovakve Srbije ,kažu -niko ne može .
Korektno -vidimo se u Beogradu na novom EP .

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Ladyintheblack
Maskota Foruma

Godina : 25
Humor : Uvek raspolozena :)
Datum upisa : 05.05.2014

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Ned Jul 27, 2014 10:32 pm

Pa lepo Dani da placas pretplatu nebi ti se slika gubila...  mahmah
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Ned Jul 27, 2014 11:56 pm

BRAVO MOMCI...  kolo 

Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Uto Avg 19, 2014 9:28 pm

Ovo ni najluđi optimisti nisu očekivali .
Onaj naš mladić ,Velimir Stjepanović ,nakon što je nadmoćno odneo zlato na 400 m kraul ,plasirao se u finale i na 200 m -i to novim nacionalnim rekordom i drugim mestom u polufinalu .
Ni u najluđem ludilu to niko nije očekivao ,a momak razbija ?
Finale je sutra u 18. 25  top88 

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Sre Avg 20, 2014 8:35 pm

Čuda se nastavljaju .
Velimir Stjepanović je uzeo zlato i na 200 m ,i to pred nosom prvaku evrope ,za zaveslaj ruke ?
Pre toga smo za ovog momka eventualno čuli samo kao za prvaka Mediterana .
Sada govorimo o dvostrukom evropskom šampionu .
Samo da i on ne doživi Čavićevu sudbinu (isto dva  zlata ,i to su jedina 4 zlata koje Srbija uopšte ima u  plivanju ) pa da ga već sutra zaborave ,kad prođe slikanje sa političarima .

Nazad na vrh Ići dole
Lily
First Bride

Godina : 21
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Čet Avg 21, 2014 3:00 pm

Svaka mu cast! Kapa dole!
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Čet Avg 21, 2014 6:18 pm

Lily ::
Svaka mu cast! Kapa dole!
Nije mi bilo  jasno zašto je momak isti dan ,kada je plivao ovo finale ,pre podne plivao kvalifikacije za baterflaj 200 m ?????
Čemu se premarati ?
Međutim, neko ko se malo više razume ,reče mi da je to bilo "rasplivavanje" .
I jeste bilo ,svi smo videli .
Ne "medalja" -nego zlato .
Ako ovaj momak ne zaslužuje neku državnu nagradu ,ili bar veličanstven doček ,ne znam ko zaslužuje.

Nazad na vrh Ići dole
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 49
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Čet Avg 21, 2014 6:38 pm

Velja je rođen u UAE i nuđeno mu je njihovo državljanstvo (što je inače skoro nemoguće dobiti) samo da pliva za njih. Zamislite koje uslove i nagrade bi imao da je prihvatio. Ali momak pliva za Srbiju koja u male i bazne sportove ne ulaže skoro ništa. Kapa dole i na tome.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Pet Avg 22, 2014 7:46 pm

Čaba Silađi u finalu 50 m prsno -i to pobedom u polufinalu . kolo 
Ivan Lenđel ,iako je plivao svoje  ovogodišnje najbolje vreme ,nije bilo dovoljno za finale .
Držao je drugo mesto do poslednjih 10 metara ,a onda izgubio snagu,šteta . cherry

Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Sub Avg 23, 2014 11:28 am

Veliko divljenje s moje strane..i mozda ih treba staviti na temu-ko su patriote- bez ikakve ruzne pozadine... top88 
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Ned Avg 24, 2014 8:06 pm

Lakota ::
Veliko divljenje s moje strane..i mozda ih treba staviti na temu-ko su patriote- bez ikakve ruzne pozadine... top88 
Čudo od momaka .
Ne samo da su ove godine uzeli Svetsku ligu ,Evropsko prvenstvo -sada su uzeli i svetski(FINA) kup !
I to sa potpuno podmlađenom ekipom -protiv Mađara ?
Pogledajte sastav?

Srbija: Živojinović, S. Rašović 1, Obradović 2, Marković, Subotić 3, Eškert, Mandić 2, V. Rašović, Ranđelović, Ubović 1, Vasić 2, Vuksanović, Rističević.
Čudo od vaterpolista ,zaista smo ,bar u nečemu -velesila .

Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Ned Avg 24, 2014 9:03 pm

Sve cestitke nasim momcima.Uspeh je veci ako se zna da je najstariji igrac u ekipi 1991 god. Okosnica tima su momci *93, *94 godiste a jedan je cak i *96.
Ova ekipa koja je danas uzela zlato ima samo dva igraca iz one ekipe koja je nedavno uzela evropsko prvenstvo.
I ako smo velesila u ovom sportu, on je u nasoj zemlji na ivici opstanka.
Klubovi nemaju novaca ni za trenere, a o igracima da ne pricam. I nije to slucaj samo u manjim klubovima, to je slucaj u Partizanu, Zvezdi, Vojvodini. Jedino se Radnicki nesto bolje nosi sa finansiskim  problemima.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Pon Avg 25, 2014 2:58 pm

Čestitke svima:)

Vaterpolisti osvojili broncu na Svjetskom kupu
Hrvatska vaterpolska reprezentacija pobijedila je Sjedinjene Američke Države 8:6 i tako osvojila treće mjesto na Svjetskom kupu u Kazahstanu...
Nakon ispadanja od Srbije u polufinalu, izabranici Ivice Tucka došli su na svoje u dvoboju za treće mjesto. Svladali su SAD rezultatom 8:6 (2:2, 3:1, 2:0, 1:3) i dvoboju u kojem su 'barakude' dominirale sve do posljednje četvrtine i na kraju s lakoćom stigle do trijumfa.

Našu reprezentaciju predvodili su Ivan Milaković i Luka Bukić koji su postigli po tri pogotka, dok su Ante Vukičević i Kristijan Milaković postigli po jedan.

U finalu Svjetskog kupa o konačnom pobjedniku odlučivat će Srbija i Mađarska, reprezentacije od kojih su naši tijekom turnira zabilježili jedine poraze.

Svjetski kup, borba za treće mjesto:

Hrvatska - SAD 8:6 (2:2, 3:1, 2:0, 1:3)

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Uto Nov 04, 2014 10:09 am

U ovdasnjim skolama je plivanje dva puta nedeljno u trecem i cetvrtom razredu.
 Skole koje nemaju bezene organizuju prevoz ( ucenici sami sakupljaju novac prodajuci na dan skole ili nekim svecanostima vaflere i kolace koje su mame nappravile. Da, i ako su bogata zemlja, oni su jako stedljiv narod)
Jutrosnje vesti pisu o izjavi ministra, koja ce biti  sprovedena, da je plivanje cesto pitanje zivota i smrti ( mnogobrojni su slucajevi dokazi za to) i da ne samo sto svako ucenik po zavrsetku 4. razreda mora biti siguran u vodi, nego, od danas  mora isplivati 200m.
Bravo.

Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Ned Nov 23, 2014 4:19 pm

VK Vojvodina veceras sa Primorcem iz Kotora igra utakmicu u okviru *Jadranske ( Triglav) lige*.
Prenos utakmice je na RT VOJVODINA u 20h.
Drzim nasim momcima fige.Utakmica je od velikog znacaja. Moje dete ce posle skoro dva meseca pauze zbog povrede zaigrati.
Plasim se jako..ali sve za klub! zlz
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Ned Nov 23, 2014 4:57 pm

dusicaa ::
VK Vojvodina veceras sa Primorcem iz Kotora igra utakmicu u okviru *Jadranske ( Triglav) lige*.
Prenos utakmice je na RT VOJVODINA u 20h.
Drzim nasim momcima fige.Utakmica je od velikog znacaja. Moje dete ce posle skoro dva meseca pauze zbog povrede zaigrati.
Plasim se jako..ali sve za klub! zlz
Srećno momcima i momčini. uzuz9
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Sub Dec 20, 2014 11:34 am

U nedelju ( 21.12.2014 ) u Beceju se odrzava zavrsni turnir Srbije u vaterpolu.
U 18h se sataju: Vojvodina i Partizan, a u 20h Radnicki i C.Zvezda.
Pobednici igraju finale u ponedeljak 22.12.2014 u 20h. Bice direktan TV prenos na RTS-u
Vojvodina nema velika ocekivanja, jer igra protiv favorita. Znam samo da se nasi momci nece predati i da ce *izgoreti* u bazenu.
Licno se nadam da ce becejci navijati za nas ( Vojvodinu), a svakako nece izostati ni podrska vernih navijaca Vojvodine koji ce svakako biti na bazenu u Beceju.

Kolja Lazor direktor VK Vojvodina je izjavio:

"Ponovo dolazimo kao tim sa najmanje izgleda. Za mlade igrače Vojvodine to će biti veliko iskustvo. Partizan jeste favorit ali ćemo učiniti sve da ga namučimo što više", rekao je on, direktor Partizana Marko Bradajić prihvatio je ulogu favorita.
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso

Godina : 78
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Sub Dec 20, 2014 1:01 pm

dusicaa ::
U nedelju ( 21.12.2014 ) u Beceju se odrzava zavrsni turnir Srbije u vaterpolu.
U 18h se sataju: Vojvodina i Partizan, a u 20h Radnicki i C.Zvezda.
Pobednici igraju finale u ponedeljak 22.12.2014 u 20h. Bice direktan TV prenos na RTS-u
Vojvodina nema velika ocekivanja, jer igra protiv favorita. Znam samo da se nasi momci nece predati i da ce *izgoreti* u bazenu.
Licno se nadam da ce becejci navijati za nas ( Vojvodinu), a svakako nece izostati ni podrska vernih navijaca Vojvodine koji ce svakako biti na bazenu u Beceju.

Kolja Lazor direktor VK Vojvodina je izjavio:

"Ponovo dolazimo kao tim sa najmanje izgleda. Za mlade igrače Vojvodine to će biti veliko iskustvo. Partizan jeste favorit ali ćemo učiniti sve da ga namučimo što više", rekao je on, direktor Partizana Marko Bradajić prihvatio je ulogu favorita.

Sta ti je neobjektivnost ?! Partizanov tim je najmladji u svetu. Samo jedan igrac i to neki student iz Holandije ima vise od 20 godina. cak ima nekoliko decaka koji su 1998. i 1999. godiste. Napred Parizan !!

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

Godina : 54
Datum upisa : 22.06.2009

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Sub Dec 20, 2014 1:18 pm

Nema navijača Vojvodine. Tek su oni politički produkt.
Vojvodina je uvek imala navijača isto koliko i OFK Beograd.
Zašto bi ljudi iz Bečeja navijali za Vojvodinu?
Jel to u pitanju neka reprezentacija.
Nije mi jasno.
Nema ni jednog čoveka u Železniku ko navija za Železnik kada dođe Partizan.
Pardon, postoje vaterpolo navijači Bečeja, pa možda oni, ali i to je isto bila veštačka tvorevina. Sve je to rađeno da se uruši sedmostruki šampion Evrope Partizan

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Sub Dec 20, 2014 1:34 pm

..navijacemo,nego sta..i za Vojvodinu :qqq4: ,da sinak mamin daje golove, top88 ..i za Partizan i za sve ostale, pa neka bolji pobede.
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Sub Dec 20, 2014 1:53 pm

Kico/Prajo, ako si u mom postu video deo teksta koji ti bode oci, onda si to trebao citirati, a ne mene, jer je to izjava direktora kluba, a nikako moja.Znam da Partizan ima podmladjenu ekipu ( cak jako mladu) ali je nekako tradicija na njihovoj strani. I sto ne biti i objektivan, te priznati da su jaci i bolji klub od Vojvodine?!
Ako ne racunamo Bosancica, ( koji je samo negde na spisku, a ne igra ili izuzetno retko) Vojvodina ima 3 igraca rodjena 1993 god. i sve ostale mladje i to znatno mladje.
VK Vojvodina je nazalost samo usputna stanica talentovanih igraca, jer iz finansiskih razloga nije u stanju da ih zadrzi. I ova generacija verovatno sledece godine nece biti tu ( vecina njih) jer se samo od ljubavi prema tom sportu, ne moze ziveti. Neko taj trud ipak mora da plati.

Debi
Nasem klubu nisu potrebni navijaci koji sebe tako zovu. koji sa sobom nose rusilastvo i huliganstvo.
Pravi navijaci VK Vojvodine su : roditelji igraca, uza i sira rodbina, drugovi, drugarice, njihove devojke...i svako ko ce na bazen doci da da podrsku u vidu aplauza i onog lepog *Napred Voso*!
Drugi i drugaciji navijaci im ne trebaju.
A zasto sam napisla da se nadam na podrsku becejaca ?
Pa racunam na lokal-patriotizam zlz

Laki hvala. Takvi navijaci nam trebaju koji navijaju i znaju da pruze ruku boljem timu.
Nazad na vrh Ići dole
Kica/Praja
El virtuoso

Godina : 78
Humor : Filmovi Veljka Bulajića
Datum upisa : 04.12.2009

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Sub Dec 20, 2014 5:50 pm

Dusicaa, necu te vise citirati, obecavam. Ne smeta mi neobjektivnost ako neko navija za neki klub, to je prirodno, ni sam nisam objektivan ma koliko se trudio. Meni samo nije jasno, ako se neko iz nekih roditeljskih pobuda interesuje za neki sport kako ne vidi razliku izmedju koleltiva kakav je Vk Partizan i takvih kakvi su c.z. ili Radnicki KG koji cak nema niti jednog iograca iz Sumadije a kamoliz iz Kragujevca. Ja licno cenim vk Vojvodina jer je u zadnjih 15 godina iznedrio veci broj svetskih asova, koji su kasnije presli u druge klubove, pocev od brace Pijetloivc, Korolije, Gaka i mnogih drugih. Dakle nisu bitni trofeji niti prva mesta nego da od tih decaka izrastu prevashodno pristojni ljudi, pa onda ako moze vrhunski sportisti, koji ce zaraditi nesto novca za sebe i svoje bliznje.
Sto se tice lokal patriotizma koji prerasta (kako to kos nas ide) u nicim izazvan shovinizam, mogu samo reci da se to redovno vrati kao bumerang. Ja sam odrastao u Rumi i znam da je nekad fk Vojvosina imala stotinak vernih navijaca u gradu i okolini. Sad nema ni jednog, jer se ljudi ne prepoznaju u tom lokal patriotskom zanosu pod patronatom zutih zvezdica jedne klasicne politicke organizacije, koja ima svoj vek trajanja.

Jedan poziv menja sve !
Nazad na vrh Ići dole
dusicaa
الحالم الأبدي

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Sub Dec 20, 2014 8:36 pm

Kico/Prajo, nisi ti mene razumeo. Nemam ja nista protiv da me citiras ali imam da mi tudje reci stavljas usta. Tebi je ocito zasmetala izjava direktora kluba da je Vojvodina mlad klub. Ona to jeste i ja objasnih.
Dalje, ne spadam u te roditelje koji ne znaju razliku izmedju juce formiranog kluba Radnicki iz Kragujevca i Zvezde i Partizana i Vojvodine na drugoj strani. Meni je jasno i ko i zasto je preko noci napravio drim tim u vaterpolu, u gradu gde fakticki ni valjanog bazena nije bilo. Ako su hteli takav klub, zasto ga ne forimirase u Nisu koji ima tradiciju i skolu vaterpola ?
Jasno nam je.Sa ostatkom posta se apsolutno slazem.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    Sub Dec 20, 2014 9:12 pm

debilko ::

Nema navijača Vojvodine. Tek su oni politički produkt.
Vojvodina je uvek imala navijača isto koliko i OFK Beograd.
Zašto bi ljudi iz Bečeja navijali za Vojvodinu?
Jel to u pitanju neka reprezentacija.
Nije mi jasno.
Nema ni jednog čoveka u Železniku ko navija za Železnik kada dođe Partizan.
Pardon, postoje vaterpolo navijači Bečeja, pa možda oni, ali i to je isto bila veštačka tvorevina. Sve je to rađeno da se uruši sedmostruki šampion Evrope Partizan
Debi ,koje ti je to gledanje na navijače /Vojvodinu uopšte ?
Vojvodina nažalost itekako ima "navijače" (Firmu ,Slaninare ,itd) koji se jesu nažalost formirali po ugledu na Grobare /Delije ,od kriminogene i nasilničke omladine . Način na koji ih negiraš baš miriše na nacionalistička negiranja celih naroda ,da nisu navijači Vojvodine samo "grobari" druge "veroispovesti" ?
Dozvoli i nama iz Vojvodine da nam je draže "naše" nego "beogradsko" ,što ti je malo teže shvatiti ,jer ne živiš u AP Vojvodini ,ali nisi ograničen da ne shvataš da se Vojvodina decenijama pljačka od strane svih "beogradskih vlasti" ,bez da se građani Vojvodine išta za to pitaju ?
Da ne idemo u politiku -onaj koji daje u budžet Srbije 58 % prihoda,a vrati mu se 6 % (a čak i tu bedu Srbija duguje godinama ,dakle ,milijarde ) valjda dozvoljavaš da vojvođani nisu ovce pa da još i aplaudiraju ?
Za Partizan i Zvezdu uvek ima para od države ,i kada uprave pljačkaju, dugove plati država ,tj svi mi -vojvođanski klubovi dobiju flipp (zato se i dešava da razni Bate Kan Kan i njima slični ,kao u slučaju kulskog "Hajduka" mogu da se dočepaju "uprave" )

Dakle ,potpuno je normalno očekivati da Bečejci navijaju za Vošu ,kao što je potpuno normalno da kada igraju "Mladost" Apatin sa Partizanom ,svi mi navijamo za "Mladost" ,iako smo "grobari" u širem smislu.

Vaterpolo navijači Bečeja "veštačka  tvorevina" ? krsti se

Tebi je očigledno promakao period kada je VK "Bečej" 6 puta osvajao prvenstvo i kup ,Ligu šampiona Evrope ,a u timu  bili Šoštar , Šapić. Soro ,Zimonjić , Uskoković ,Ćirić ,itd ....dakle , okosnica srpske vaterpolo reprezentacije ?
Taj i takav tim ,koji je suvereno vladao bazenima 1995 -2001 nije smeo da igra u nekom tamo Bečeju ,nego isključivo u Beogradu ,a pošto mu navijači nisu sa "pedigreom iz Beograda" ,onda ih i nema ili su "tvorevina" ?

Ako je ovo što ja pričam lokal -patriotizam ,tvoje ,druže ,više liči na lokal šovinizam (u sportu ,a i šire )

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: VATERPOLO/PLIVANJE    

Nazad na vrh Ići dole

VATERPOLO/PLIVANJE
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 5 od 9Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Sledeći
 Similar topics
-
» Aerobni trening