DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći
AutorPoruka
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Sre Sep 16, 2009 2:05 pm

First topic message reminder :

Bermudski trougao- Niš- Pirot- Vranje( preko Leskovac)- mesto gde se padeži gube i nestaju ! [You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji put izmenio sonia dana Sre Mar 21, 2012 9:52 pm, izmenio ukupno 3 puta
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Najmilija
Carissima

Humor : nemam smisla za hummor
Datum upisa : 30.07.2009

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Čet Nov 26, 2009 1:09 am

Kada treba da skuvaju kafu oni kažu ili zapovede:

Aj si skuvaj kafu na bratka i tatka! [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Čet Nov 26, 2009 7:51 pm

Danubius ::
Dobio sam sina golema mu patka vidim ja kad poraste ce si jebe tatka :)

...jel ovo spada u ovu temu ??
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ebalo si vek......spada [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Čet Nov 26, 2009 8:26 pm

sonia ::
Dobio sam sina golema mu patka vidim ja kad poraste ce si jebe tatka :)

...jel ovo spada u ovu temu ??

Ebalo si vek......spada [You must be registered and logged in to see this image.]
To sam pročitao na mom zidu od FB (čovek mi je apsolutno nepoznat, ali je u "prijateljima" ,verovatno sam kliknuo bez veze ??)

No, po temi -Radašin "Ću te patosiram"
-Djogani-"Čekam te kod kolima ."

Jel i ovo spada tu? [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Čet Nov 26, 2009 8:29 pm

Patosiran mozh' da budesh, al Djoganija si chuvajte tamo gore....To Bg, rechnik [You must be registered and logged in to see this image.] mi se sachekujemo na keJ uz Nisavu [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Čet Nov 26, 2009 8:29 pm

Radašin je rekao - "Ću te patošem!" ako se ne varam.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Čet Nov 26, 2009 8:41 pm

Janko ::
Radašin je rekao - "Ću te patošem!" ako se ne varam. [You must be registered and logged in to see this image.]

Komsija, ja nemam mogucnost da pratim, a i da imam ne bi, ali imash moju podrshku, pa chovek iz nasheg kraja, pricha PO NASHKI [You must be registered and logged in to see this image.]

po nashki- isto kao mi [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Čet Nov 26, 2009 8:55 pm

Komsija, ja nemam mogucnost da pratim, a i da imam ne bi, ali imash moju podrshku, pa chovek iz nasheg kraja, pricha PO NASHKI
po nashki- isto kao mi

I bolje što nemaš, Radašin je jedna neopevana budala, zbog koje me svi zezaju kada čuju da sam iz Aleksinca.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Čet Nov 26, 2009 8:59 pm

Hahhahaha, pa neka je, svaka svadba ima budalu, pa ako ga Aleksinac ima, shto se brinesh, par ce zbog tog lika da postanete popularni! ? Ko pita sad za ostalo..... Prestonica sakuplja takve...Svaka chast izuzecima, naravno... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Čet Nov 26, 2009 9:07 pm

Hahhahaha, pa neka je, svaka svadba ima budalu, pa ako ga Aleksinac ima, shto se brinesh, par ce zbog tog lika da postanete popularni! ? Ko pita sad za ostalo..... Prestonica sakuplja takve...Svaka chast izuzecima, naravno...

Kuku, pa zar on da nam diže popularnost, nismo valjda toliko propali. Mada kad bolje razmislim, i jesmo. :) I nemoj da si naivna pa da misliš da je on jedina budala u AL.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Čet Nov 26, 2009 9:18 pm

[You must be registered and logged in to see this image.] Ne poznajem bash toliko Aleksinac, negde do Moravca mi , ajde , i poznato, al' ostalo samo u prolazu....

Nego ti komshija, negde pomenu tamo tribinu koja bila povodom nekih drugih propaliteta.... Pomenu i neke poznate likove , pa da iskoristim priliku: pozdrav za one shto obelishe obraz [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Čet Nov 26, 2009 9:36 pm

Janko ::

Kuku, pa zar on da nam diže popularnost, nismo valjda toliko propali. Mada kad bolje razmislim, i jesmo. :) I nemoj da si naivna pa da misliš da je on jedina budala u AL. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nije , ima ih svugde . No rekoh ti da poznajem jednu divnu osobu odande , obrazovanu , inteligentnu ,pristojnu, sposobnu -i pre svega , ljudinu (kad za ženu kažes da je ljudina , onda je to najveći kompliment )
Eto , sad poznajem i tebe , i ne primećujem ništa od "Radašinskog" kod tebe.
No , istine radi.........osoba br 1 se jeste malo "gadjala sa padeži " , i pored 2 fakulteta i poznavanja 3 svetska jezika .

A nije iz Niš , samo iz okolinu [You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Čet Nov 26, 2009 9:59 pm

No , istine radi.........osoba br 1 se jeste malo "gadjala sa padeži " , i pored 2 fakulteta i poznavanja 3 svetska jezika .

A nije iz Niš , samo iz okolinu

Pa tako je to ovde, a što se ide južnije to gore. Jednostavno, Vuk Karadžić nije stigao da do kraja završi posao :)) Ljudima je teško da nauče pravilno da govore jer slušaju celog života nepravilan govor. Mada i taj pojam "pravilan govor" je diskutabilan. Isto tako mi se smuči kada slušam nekoga iz prestonice kako se "prenemaže"( a koji je stigao u BG pre 10-20 godina iz neke vukojebine) kao i neke odavde iz mog kraja.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Čet Nov 26, 2009 11:25 pm

Ih, cela Norveshka zhivi sa jedAN padezh , te ne mozhe Nis i okolina [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Pon Nov 30, 2009 4:14 pm

Ma ko ih šiša kad nisu iz Niš(a).
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Pon Nov 30, 2009 4:19 pm

Hahhaha, te gi nashi.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Pon Nov 30, 2009 4:29 pm

od kude Nish li si..jebajaga:)))
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Pon Nov 30, 2009 4:34 pm

A be vi be, našinci li ste?
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Pon Nov 30, 2009 4:36 pm

a be da be, a od kuji ste pa vi?

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Pon Nov 30, 2009 4:37 pm

Kuj li si pa ti?
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Pon Nov 30, 2009 4:38 pm

kuje da je teb' se ne tica....

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Pon Nov 30, 2009 4:39 pm

Ete mi dođomo iz Gornju Dubravu da kopamo onija kamenčiki. - Sabirni centar.
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Pon Nov 30, 2009 4:43 pm

abedabe Onija gore se pokazuje...:)
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Pon Nov 30, 2009 4:43 pm

kuj gi mica , nek' gi mica, teb' te se ne tica [You must be registered and logged in to see this image.]

( sad ce ovi iz prestonice da trazhe prevod)

Nazad na vrh Ići dole
Oci-ANDJELA
Anđelina

Datum upisa : 08.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Pon Nov 30, 2009 4:47 pm

Od koje se bre ovde radi?
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   Pon Nov 30, 2009 4:49 pm

abedabe od onija iznad ja:)))
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)   

Nazad na vrh Ići dole

Nišlijski rečnik... i malo šire ( Jug Srbije, za merak) :)
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 15Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3 ... 8 ... 15  Sledeći
 Similar topics
-
» Tamna krv - povreda tokom odnosa?
» Moje malo mrsavljenje uz vasu pomoc :)))))
» Bol u predelu ispod grudi posle porodjaja (rebro)
» DANICAB- Nase malo zlato
» Malo smeha nije na odmet... :D

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: KNJIŽEVNOST I JEZIK :: JEZIKOVA JUHA :: LINGVISTIKA-
Skoči na: