DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

FUDBAL

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: FUDBAL   Sub Maj 03, 2008 11:32 am

First topic message reminder :

FUDBAL-opsesija mnogih muskaraca, i noćna mora mnogih zena.Da li vi ili vasi partneri pratite fudbal, imate li omiljenog igraca, sta mislite o navijackim grupama i neredima na stadionima, da li se kladite na rezultate, za koji klub navijate ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži

AutorPoruka
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sre Okt 28, 2009 10:58 pm

sonia ::
Janko ::
Shta li radi Arsenal?

Igraju najlepsi fudbal mozda i u Evropi. Ja veoma retko gledam utakmice u poslednje vreme ali Arsenal uvek odgledam kada se daje. Dosta golova pada na njihovim utakmicama i mislim da oni igraju lep i efikasan fudbal cak i na ustrb rezultata. Kiksnuli proslo kolo protiv West Hem-a, tako da su tu nege oko treceg, cetvrtog mesta na tabeli. I u ligi sampiona nisu losi.

Komshijo, je l' ti zajebavash malko? Pitam, zato shto sad igrali....Interesuje me rezultat: Arsenal: Liverpul

A bre pa otkud ja znam na sta mislis? Dobili 2 - 1
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sre Okt 28, 2009 11:00 pm

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 7:21 pm

Igra se utakmica u Kvalifikacijama za svetsko prvenstvo.... Zanimljiva je , trenutno : Alzir: Egipat
Egiptu treba 3 gola razilke da bi ishla na svetsko prv. Ako budu dva, onda su izjednacheni i igrala bi se josh jedna utakmica..... Zato je atmosfera pre, i trenutno na utakmici...uh...treba videti.....

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 7:25 pm

Fudbaleri Alžira kamenovani u Egiptu

Objavljeno 13.11.2009 u 15:40

Utakmica između Alžira i Egipta je pod znakom pitanja nakon što su Alžirci kamenovani po dolasku u Egipat pred meč kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Ima povrijeđenih, a snimak pokazuju da igračima Alžira nije bilo nimalo lako.
Novinski izveštaji tvrde, a snimci dole dokazuju, da je autobus sa igračima Alžira napadnut kamenicama odmah nakon napuštanja aerodroma. Tri igrača Alžira su povrijeđena . Jedan je pogođen u ruku, a dvojica u glavu."Napali su autobus velikim kamenjem. Igrači imaju krvave rane na glavi. Ležali smo u autobusu, sva stakla su polomljena. Bojali smo se za život i sve dok nam ne budu garantovali bezbjednost nećemo igrati ovaj meč." - izjavio je PR Alžira.

"Obezbjeđenje nije ništa učinilo da spriječi incindent. Samo su stajali. Ne možete da bacite kamenčinu od 10 kila sa 50 metara. Samo su gledali. Sramota. Mi smo njih dočekali sa cvijećem. U ovakvim uslovima mi nećemo igrati meč".

OVAKO JE BILO PRED MECH....

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 7:27 pm

Karte su rasprodate, pre nego shto su stigle uopshte u prodaju, i to po mnogo vishoj ceni, nego je bilo predvidjeno...
Utakmica je u toku, pred prepunim stadionom, i Egipat vodi sa 1:0 ,za sada...

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 8:28 pm

Srbija -S Irska 1:0 ----dosadna gnajavatorska utakmica
Još neki rezultati možda zanomljivi za forumaše :
Hrvati su masakrirali Lihtenštajn (gledao sam do 5-0 )
Norveska izgubila od Švajcarske , Makedonci pobedili........

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 8:29 pm

Danubius ::
Srbija -S Irska 1:0 ----dosadna gnajavatorska utakmica
Još neki rezultati možda zanomljivi za forumaše :
Hrvati su masakrirali Lihtenštajn (gledao sam do 5-0 )
Norveska izgubila od Švajcarske , Makedonci pobedili........

a Bosanci protiv Portugala?

ebati NorvezhanI, svi ih pobedjuju... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 9:47 pm

Rambo: Lepo je biti u društvu Pelea, Kake i Ronalda

Narednog petka ostaviću otisak svog stopala na pločniku Marakane, najvećeg stadiona na svetu. U životu verujem u sebe i uvek pozitivno razmišljam, ali se ovakvom priznanju ipak nisam nadao - kaže za "Blic" Dejan Petković Rambo, treći fudbaler iz Evrope kome je dodeljena ova počast.

Pre slavnog Srbina, u društvo odabranih ušli su Nemac Bekenbauer i Portugalac Euzebio, uz brazilske zvezde Pelea, Zika, Romarija, Kaka, Ronalda...

- Saznao sam pre tri meseca da ću ući u „Kuću slavnih". Nisam o tome pričao ni saigračima iz Flamenga, samo mali broj ljudi zna za to - kaže Nišlija koji je ime stekao u Crvenoj zvezdi, a 1995. prešao u madridski Real.

Da li ste u Brazilu rekorder sa osam golova iz kornera?

- Zaista ne znam, to je posao fudbalskih statističara. Nisam čuo da je ovde još neko postigao tako nešto.

Kao junior postigli ste prvi rekord?

- Da, protiv Kipra sam postigao gol posle četiri sekunde! Sa centra...Koliko znam, niko u zemlji to još nije nadmašio.

Šta Brazilci uopšte znaju o Srbima?

- Ne baš mnogo, ali valjda su nešto saznali kroz mene. Dosta sam postigao za 12 godina u njihovom fudbalu, igri za koju žive i verujem da nas gledaju drugim očima nego pre.

Odlazak iz Evrope bio je put u neizvesnost?

- Malo je Evropljana koji su došli ovamo, ali nisam se plašio. Optimista sam, verujem u sebe i raduje me što sam uradio mnogo od onoga što sam u fudbalu želeo.

Od koga ste učili fudbal?

- Najviše me je naučio trener Slobodan Radović, na žalost pokojni, u Majdanpeku. Igrao je nekad za Bor i Crvenu zvezdu, bio odličan strelac. U niškom Radničkom Nenad Cvetković me je naučio da izvodim slobodne udarce, a Žuća Rajković manguplucima, pa i bezobrazluku. Kako da reagujem na sudijsku nepravdu, na grubu igru protivnika...Koristilo mi je, sada se vidi.

Boli li vas što ste zaboravljeni od svih selektora?

- Nekad sam se nadao pozivu i da ću povećati broj od sedam utakmica za reprezentaciju. Od 2006. kad se pričalo o mogućnosti da zaigram u Nemačkoj, to sam potisnuo. Ipak, pratim uspehe Srbije i radujem se odlasku u Južnu Afriku.

U kontaktu ste sa Crvenom zvezdom?

- Tamo su moji prijatelji Radmanović, Adžić, Vasilijević...ali s njima najviše kontaktira moj brat Boban koji se bavi menadžerstvom. Postoji mogućnost da preporučim Zvezdi neke igrače iz Brazila i da joj na taj način pomognem.

U 37. godini mislite li o rastanku sa fudbalom?

- Sa Flamengom imam ugovor do juna, videću posle toga šta oni planiraju. Još ne znam dokle ću igrati. Ostaću svakako u fudbalu, u kojoj ulozi - videćemo. I živeću na relaciji Rio - Beograd. Moje kćerke koje imaju 10 i 12 godina, odomaćile su se u Brazilu, kao i supruga Violeta. Nije to predaleko, samo par sati leta.

Kad ćete u Srbiju? - Za mesec dana, prvo u Niš kod roditelja i tazbine, zatim u Beograd kod brata i prijatelja iz Zvezde.

Prvi evropski Brazilac

-[b]E moji Santrači, Boškovi, Savićeviči, Petkovići...
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 9:52 pm

Komshija, shto ga ne pita seca li se shkolske drugarice iz srednje shkole? Jes' da je mladja od njega jednu godinu, ali umeo je da je zasmejava na odmoru.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 9:59 pm

Komshija, shto ga ne pita seca li se shkolske drugarice iz srednje shkole? Jes' da je mladja od njega jednu godinu, ali umeo je da je zasmejava na odmoru....

Hahah, nije valjda? Čovek je potpuno neopravdano gurnut u stranu, nije mu pružena prilika koju je zasluživao, sramota. Sve zbog takvih likova koji i danas sede u fudbalskom savezu. A u Brazilu je legenda. Mnogi stručnjaci tamo kazu da bi čak i u njihovoj reprezentaciji bez problema bilo mesta za njega i čude se kako do sada nije pozvan da igra za našu.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 10:07 pm

Komshija, shto ga ne pita seca li se shkolske drugarice iz srednje shkole? Jes' da je mladja od njega jednu godinu, ali umeo je da je zasmejava na odmoru.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Hahah, nije valjda? Čovek je potpuno neopravdano gurnut u stranu, nije mu pružena prilika koju je zasluživao, sramota. Sve zbog takvih likova koji i danas sede u fudbalskom savezu. A u Brazilu je legenda. Mnogi stručnjaci tamo kazu da bi čak i u njihovoj reprezentaciji bez problema bilo mesta za njega i čude se kako do sada nije pozvan da igra za našu.

Bez shale, recimo arapski tv kanali stalno pokazuju njegove golove i govore o njemu kao o velichini u fudbalu, isto, kao shto reche ti, Brazilu je legenda, i nikad mi nije bilo jasno shto ga nema u reprezentaciji...Hm, da nije sa juga, mozhda? [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 10:12 pm

Karte su rasprodate, pre nego shto su stigle uopshte u prodaju, i to po mnogo vishoj ceni, nego je bilo predvidjeno...
Utakmica je u toku, pred prepunim stadionom, i Egipat vodi sa 1:0 ,za sada...

Nego, izvuche se Egipat, u zadnjoj minuti sa 2:0...Stadion se tresao, i ako to ne znachi da ide vec na svetsko prvenstvo, ali imaju shansu, treba im josh jedna utakmica... Kamere su se tresle, trener plache, Mubarakov sin...Egipat slavi nocas..... 100 hiljada ljudi na stadionu...Ovi su ludaci nevidjeni [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 10:17 pm

Komshija, shto ga ne pita seca li se shkolske drugarice iz srednje shkole? Jes' da je mladja od njega jednu godinu, ali umeo je da je zasmejava na odmoru....

Bez shale, recimo arapski tv kanali stalno pokazuju njegove golove i govore o njemu kao o velichini u fudbalu, isto, kao shto reche ti, Brazilu je legenda, i nikad mi nije bilo jasno shto ga nema u reprezentaciji...Hm, da nije sa juga, mozhda?

na srpskom
http://sr.wikipedia.org/sr-el/%D0%94%D0%B5%D1%98%D0%B0%D0%BD_%D0%9F%D0%B5%D1%82%D0%BA%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%9B

na engleskom
http://en.wikipedia.org/wiki/Dejan_Petkovi%C4%87

Jedan od pokazatelja da je to što si navela 100% istinito.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 10:26 pm

Au, nikad nisam ovo otvarala pre, ali.....Strashno...Koja razlika......

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 10:27 pm

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 10:47 pm

Bez shale, recimo arapski tv kanali stalno pokazuju njegove golove i govore o njemu kao o velichini u fudbalu, isto, kao shto reche ti, Brazilu je legenda, i nikad mi nije bilo jasno shto ga nema u reprezentaciji...Hm, da nije sa juga, mozhda? [You must be registered and logged in to see this image.][/quote]

Jedan od pokazatelja da je to što si navela 100% istinito.[/quote]
Baš i meni je to palo na pamet , jer je ovih dana opet dao gol iz kornera -i to mu je šesti. Nije da nije igrao za reprezentaciju , igrao je nekih 6 utakmica , ali nekako najveći igrači tamo umesto najboljih , pruzaju bas lose slike. Kako drugačije objasniti Pantelića , Kežmana , Žigića koji su golgeteri u ligama, a u dresu reprezentacije -skoro pa ništa .
Rambu nije pruzena šansa -ali se on pokazao u zemlji gde se igra najbolji fudbal.
Tamo je fudbal jos umetnost .Nije to Japan ili Kina, tamo nije tesko strancu da bude glavni. A Ramba tamo cene kao boga . Pa ,mi smo takvi-uvek uzdizemo i divimo se pogrešnima.

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Sub Nov 14, 2009 11:54 pm

Danubius ::
FUDBAL-opsesija mnogih muskaraca, i noćna mora mnogih zena.Da li vi ili vasi partneri pratite fudbal, imate li omiljenog igraca, sta mislite o navijackim grupama i neredima na stadionima, da li se kladite na rezultate, za koji klub navijate ?

Kakva noćna mora? Daj mi prvo objasni noćnu moru, pa ću nastaviti.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Pon Nov 16, 2009 11:34 pm

15. novembar 2009. | 14:59 | Izvor: B92
U21: Srbija - Norveška 3:2

Beta

Mlada fudbalska reprezentacija Srbije pobedila je Norvešku 3:2 u kvalifikacijama za EP 2011. u Danskoj.

Junak pobede na stadionu "Karađorđe" bio je Miralem Sulejmani koji je postigao sva tri gola za naš tim i doneo veliki proekret posle vođstva gostiju od 2:0. Sulejmani je bio strelac golova u 42, 52. i 72.minutu, a svi su postignuti posle odličnih udaraca sa distance. Golove za Norvešku postigli su Foren u trećem i El Jounisi u 33. minutu.
Norveška je u prvom poluvremenu bila bolji tim na terenu, a veliku sreću izabranici selektora Dujkovića imali su u 37.minutu kada su Norvežani u situaciji "jedan na jedan" pogodili prečku. U prvom delu malo toga je funkcionisalo u igri Srbije, bile su primetne brojne slabosti, posebno kod izvođenja prekida (oba gola gostiju stigla su posle slabih reakcija u kaznenom prostoru), ali i u organizaciji igre na sredini terena.

Međutim, u drugom poluvremenu selekcija Srbije je na krilima Sulejmanija stigla do velikog preokreta, koji je bio kompletiran malo čudnim golom napadača Ajaksa, kome je lopta prešla preko noge prilikom šuta sa 25 metara, i prevarila golmana Norveške koji je stajao na petercu.

Beta

U finišu meča Srbija je imala još nekoliko vrlo izglednih prilika koje su imali Tadić i Aleksić, ali nije viđen još neki pogodak Srbije. Naša selekcija je ostala u trci za plasman na EP sa selekcijama Slovačke (koja vodi u grupi sa deset bodova) i Hrvatskom (druga sa 9 bodova i meč manje). Srbija u Grupi 7 posle pet utakmica zauzima treće mesto sa takođe devet bodova

U Grupi 7 u sredu igraju Slovačka i Hrvatska, a izabranici Ratomira Dujkovića sledeću utakmicu igraju u avgustu 2010. godine u gostima
protiv Slovačke.

Nakon toga Srbija će dočekati Hrvatsku 4. septembra, a poslednju utakmicu u kvalifikacijama 'orlići' igraju tri dana kasnije u gostima
protiv Kipra.

Pobednici deset kvalifikacionih grupa i četiri najbolje drugoplasirane ekipe plasiraće se u baraž, a pobednici tih duela igraće na Evropskom prvenstvu 2011. godine u Danskoj.

'Orlići' za tri dana u Kopenhagenu igraju prijateljsku utakmicu protiv Danske, koja će biti domaćin U21 šampionata ‘starog kontinenta’.

Hahahha, nego kako.... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Pon Nov 16, 2009 11:59 pm

Kakva utakmica :) U prvom smo mogli i još koji da primimo. Ali već kad nisamo, onda u drugom kao da je neka druga reprezentacija igrala. Stvarno smo čudan neki narod.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Uto Nov 17, 2009 11:23 pm

Alžir ljut na FIFA: Više želite Egipat na SP!

Ponedeljak, 16. novembar 2009. 18:43
Završnica kvalifikacija za Svetsko prvenstvo u fudbalu 2010. godine u Afričkoj zoni nije bila za one sa krhkim zdravljem.

Najviše uzbuđenja viđeno je u Kairu gde je Egipat uz, blago rečeno, dosta sreće obezbedio sebi "majstoricu" protiv Alžira, postigavši drugi gol u 95. minutu meča!

Ipak, taj meč imao je i neprijatnu predigru, jer su navijači Egipta dan uoči meča napali fudbalere Alžira po dolasku u Kairo, gađajući ih svim i svačim, a trojica igrača su lakše povređena.

FIFA je ipak dozvolila da meč bude odigran, zahtevajući od Egipćana da pružemaksimalnu zaštitu svim akterima utakmice, ali su Alžirci ogorčeni na Svetsku kuću fudbala.

Iz Egipatskog fudbalskog saveza čak su odgovorili da su napad režirali sami Alžirci!

Vezista alžirske reprezentacije Kaled Lemušija optužio je FIFA da je "favorizovala Egipat", jer nije našla za shodno da odloži kvalifikacioni meč uprkos fizičkom napadu na igrače Alžira. Lemušija je jedan od trojice povređenih igrača Alžira u napadu egipatskih navijača.

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Uto Nov 17, 2009 11:25 pm

Lemušija je jedan od trojice igrača Alžira koji su povređeni u napadu egipatskih navijača.

"Dozvoliti da se utakmica odigra bilo je bezobzirno", rekao je vezista alžirske reprezentacije.

Alžircima svakako nije bilo lako da igraju u grotlu stadiona u Kairu. Ko zna šta bi bilo da domaćin nije postigao gol u 95. minutu, koji mu je omogućio novi meč, na neutralnom terenu u sredu.

"Neki naši igrači bili su uplašeni pre meča, gotovo paralizovani, drugi su bili bledi, bezvoljni...Mi smo ljudska bića. Imamo porodice, naravno da osećamo strah, kao i bilo ko drugi, a FIFA nas je pustila da izađemo na teren. Ako više žele da gledaju Egipat na Mundijalu, onda bi trebalo to i da kažu", rekao je ogorčeni alžirski fudbaler.

Lemušija i još nekolicina alžirskih fudbalera igrali su povređeni. On je na teren istrčao sa tri kopče na glavi, kao posledica apada egipatskih navijača.

"Niko nas nije pitao da li možemo da igramo i kako nam je u takvom stanju...Šta mislite šta bi se dogodilo da su Egipćani tako napadnuti u Alžiru? Oni bi se okrenuli i vratili kući i tražili da utakmica bude registrovana u njihovu korist. Eto, to bi se dogodilo", razočarano je dodao.

(MONDO)

Shta se dalje dogadja? Sutra se igra revansh...ponovo..... U Sudanu! Jadni Sudanci, mobilisali 17 hiljada vojnika..... [You must be registered and logged in to see this image.]

Utakmica se igra od 18:00....pa videcemo... [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Čet Nov 19, 2009 1:54 pm

Da zavrshim ovu prichu o Egiptu i Alzhiru...Ode Alzhir na Svetsko prvenstvo. Drushtvo pognulo glave, nervozni i ljuti...Svi navijali za Egipat. Kazhem , neka je otishao Alzhir, kad su Egipcani onako bili agresivni ( glavu razbili igrachu Alzhira)...
Svi cute, pa chujem: kazhi josh neshto pa da dobijesh razvod [You must be registered and logged in to see this image.] Rekoh: Hosam Hasan je za mene najbolji fudbaler Egipta, bio i ostao [You must be registered and logged in to see this image.] i odoh da kuvam kafu ....

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Čet Nov 19, 2009 1:58 pm

Zhao mi Bosanaca, ali ni prepun stadion kraj Zenice nije pomogao..Ipak je to Portugal.... [You must be registered and logged in to see this image.] za drushtvo iz Bosne....

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Čet Nov 19, 2009 2:00 pm

Jbg..nisu prošli.. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   Čet Nov 19, 2009 2:02 pm

Kijara-brm ::
Jbg..nisu prošli.. [You must be registered and logged in to see this image.]

Ma hteli oni, al' Portugal jachi [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: FUDBAL   

Nazad na vrh Ići dole

FUDBAL
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 4 od 17Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 10 ... 17  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: