DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

KOŠARKA

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći
AutorPoruka
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: KOŠARKA   Pon Sep 14, 2009 10:38 pm

First topic message reminder :

[You must be registered and logged in to see this image.]
samo napred....
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Pet Sep 03, 2010 12:30 am

BRAZIL S ONOGA SVIJETA
Nemoćna Hrvatska u čistilište protiv Srba

Hrvatska košarkaška reprezentacija imala je priliku protiv Brazila popraviti blijed dojam na SP-u u Turskoj, ali realnost je drugačija. Brazilci su bili potpuno dominantni i ležerno slavili sa konačnih 74:92 (19:22, 16:26, 15:24, 24:20)

Vrankovićev sastav je parirao tek u prvih deset minuta nakon čega su Južnoamerikanci dokazali da su suvisliji košarkaški kolektiv. To je zapravo bila igra mačke i miša. Hrvatska taktika svela se na nabacivanje s trice, dok su Brazilci u stilu nogometne 'joge bonite' pleli mrežu oko hrvatske obrane i raznovrsnim rješenjima održavali europskim suparnicima malu školu ovoga sporta.

U subotu Hrvatska igra protiv pobjednika suparničke skupine Srbije i za eventualne ambicije izbornik će morati eliminirati puno upitnika.

Prednost Brazilaca je kontinuirano rasla dok se susret nije pretvorio u popularni 'runa and gun' u kojemu je Hrvatska uspjela zaostatak svesti na pristojnu razinu. Ipak, opći dojam je očajan i teško je očekivati vratolomne prevrate u iduća dva dana koji su neophodni za ulazak u borbu za medalje.

Machado je zabio 18, Barbosa 17 a Garcia 15, dok je Hrvatsku ponovno predvodio Popović sa 15 koševa.
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Pet Sep 03, 2010 3:38 pm

Kijara-brm ::
BRAZIL S ONOGA SVIJETA

Dobro piše ...ima da vas počistimo :čisti:

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži
promaja
Panonski lav
Panonski lav

Godina : 55
Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Pet Sep 03, 2010 3:56 pm

ha sad kako ko voli ali imam osećaj da će biti smešno večeras ,,,,mislim jedno 25 razlike ...šta kaže ona naša Kasandra ,jel gledala u filđžane ... migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sub Sep 04, 2010 6:53 pm

promaja ::
ha sad kako ko voli ali imam osećaj da će biti smešno večeras ,,,,mislim jedno 25 razlike ...šta kaže ona naša Kasandra ,jel gledala u filđžane ... migg
Srbija :Hrvatska 73 : 72

Jedvaaaaaa....zavrsnica za kidanje zivaca , ali ok...

Sledeci su nam verovatno Španci , dobice oni Grke

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sub Sep 04, 2010 6:55 pm

Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine odigrala je na stadionu Čika Dača 2:2 sa Srbijom i tim rezultatom je izborila doigravanje za plasman na Europsko prvenstvo u Danskoj (lipanj 2011.)
Hrvatska je stigla u Kragujevac sa ciljem da ne izgubi, a to je i ostvarila. Iako se najavljivala vruća atmosfera i pun stadion, nikakav 'pakao' se nije dogodio i naši nogometaši su u normalnim uvjetima osigurali prvo mjesto u skupini 7.

Šokantno je počelo za Hrvatsku. Već u trećoj minuti Šćepović je dobio loptu u dubinu, stoperi Lovren i Maloča stajali su predaleko, Kelava je nepotrebno istrčao, a mladi srpski napadač s vrha šesnaesterca zatresao mrežu. Ipak, takav ulazak u utakmicu nije pokolebao Ladićeve izabranike. Uskoro je uspostavljena ravnoteža, a zatim je na scenu stupio Ivan Perišić. Veznjak Cluba Bruggea bio je na pravom mjestu nakon Školnikovih ubačaja iz kornera u 12. i 31. minuti za preokret u Kragujevcu. Do odmora su Hrvati bez problema održavali prednost.

U nastavak su domaći nogometaši ušli odlučnije. Nakon ubačaja Stanojevića zaprijetio je glavom Šćepović, ali je sada kao pobjednik izašao Kelava. Ladićeva družina je kontrolirala situaciju na terenu i očekivano čekala priliku iz kontre ili prekida, što se pokazalo kao naše najjače oružje. No nisu je dočekali. S druge strane, Srbi su izjednačili. Igrala se 82. minuta, Marinković je probio desnu stranu, dao povratnu loptu za Đuričića koji se oslobodio čuvara Kreilacha i gurnuo loptu iza leđa hrvatskog vratara. Nakon toga je domaćin krenuo na sve ili ništa, ali Ladićevi izabranici su se othrvali pritisku i zasluženo osvojili bod koji je poput pobjede.

Sada U-21 reprezentaciju očekuje ždrijeb play-offa (deset pobjednika skupine i četiri najbolje drugoplasirane reprezentacije) te dvije utakmice (9. i 13. listopada) nakon čega će u slučaju pobjede putovati na EURO u Danskoj.

Loše,jako loše se igralo-i odustala od gledanja..
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sub Sep 04, 2010 8:22 pm

Hrvatska nogometna reprezentacija do 21 godine odigrala je na stadionu Čika Dača 2:2 sa Srbijom i tim rezultatom je izborila doigravanje za plasman na Europsko prvenstvo u Danskoj (lipanj 2011.)
Hrvatska je stigla u Kragujevac sa ciljem da ne izgubi, a to je i ostvarila. Iako se najavljivala vruća atmosfera i pun stadion, nikakav 'pakao' se nije dogodio i naši nogometaši su u normalnim uvjetima osigurali prvo mjesto u skupini 7.

Šokantno je počelo za Hrvatsku. Već u trećoj minuti Šćepović je dobio loptu u dubinu, stoperi Lovren i Maloča stajali su predaleko, Kelava je nepotrebno istrčao, a mladi srpski napadač s vrha šesnaesterca zatresao mrežu. Ipak, takav ulazak u utakmicu nije pokolebao Ladićeve izabranike. Uskoro je uspostavljena ravnoteža, a zatim je na scenu stupio Ivan Perišić. Veznjak Cluba Bruggea bio je na pravom mjestu nakon Školnikovih ubačaja iz kornera u 12. i 31. minuti za preokret u Kragujevcu. Do odmora su Hrvati bez problema održavali prednost.

U nastavak su domaći nogometaši ušli odlučnije. Nakon ubačaja Stanojevića zaprijetio je glavom Šćepović, ali je sada kao pobjednik izašao Kelava. Ladićeva družina je kontrolirala situaciju na terenu i očekivano čekala priliku iz kontre ili prekida, što se pokazalo kao naše najjače oružje. No nisu je dočekali. S druge strane, Srbi su izjednačili. Igrala se 82. minuta, Marinković je probio desnu stranu, dao povratnu loptu za Đuričića koji se oslobodio čuvara Kreilacha i gurnuo loptu iza leđa hrvatskog vratara. Nakon toga je domaćin krenuo na sve ili ništa, ali Ladićevi izabranici su se othrvali pritisku i zasluženo osvojili bod koji je poput pobjede.

Sada U-21 reprezentaciju očekuje ždrijeb play-offa (deset pobjednika skupine i četiri najbolje drugoplasirane reprezentacije) te dvije utakmice (9. i 13. listopada) nakon čega će u slučaju pobjede putovati na EURO u Danskoj.

Loše,jako loše se igralo-i odustala od gledanja..
Aloha....ovo je tema KOŠARKA Miči ovo na FUDBAL :fud3: spite

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sub Sep 04, 2010 9:24 pm

Uf ,jebem ti moju prognozu ,zamalo da sjebem i drugu nogu :blimky: :srrrr: živac ,nije to za mene :blimky:
dobro je ,popizdeo sam na one ulaze bez rezona ,uf.... aplauseee aplauseee aplauseee
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sub Sep 04, 2010 9:56 pm

promaja ::
Uf ,jebem ti moju prognozu ,zamalo da sjebem i drugu nogu :blimky: :srrrr: živac ,nije to za mene :blimky:
dobro je ,popizdeo sam na one ulaze bez rezona ,uf.... aplauseee aplauseee aplauseee

Španci rutinski sa Grcima ...i evo ih nama za vrat . Gadnooooo...... booored

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sub Sep 04, 2010 10:05 pm

videćemo ...mislim da možemo i moramo migg
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Ned Sep 05, 2010 1:02 am

Danubius ::
BRAZIL S ONOGA SVIJETA

Dobro piše ...ima da vas počistimo :čisti:

Ja navijam bre za Srbiju... kolo

Edit-prebaci post na fudbal.Pomešala sam .Ili briši post.m aradi šta hoćeš.Vidiš da sam out..:D
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sre Sep 08, 2010 6:30 pm

Odlicna utakmica! Srbija vodi protiv Spanije sve vreme. Igra se zadnja cetvrtina. [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★

Godina : 36
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sre Sep 08, 2010 6:38 pm

86:78 u korist Srbije...Jos svega 3,5 min do kraja...

Idemo Srbijaaaaaa kolo kolo kolo

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sre Sep 08, 2010 6:51 pm

Toooooooooooooooooo Srbijaaaaaaaaaaa

92:89 za Srbiju

Svaka cast Teodisicu

kolo kolo kolo kolo kolo

Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sre Sep 08, 2010 6:53 pm

Uh! Opet utakmica za srcane! [You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sre Sep 08, 2010 6:53 pm

Zar ste sumnjali...??? 600

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sre Sep 08, 2010 6:55 pm

sanjalica.ns ::

Sumnjali smo ...ali momcima svaka čast ! Jos bolje , igramo polufinale sa boljim izmedju Slovenaca i Turaka . I to mozemo dobiti .

Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sre Sep 08, 2010 6:56 pm

ole eeeeeeeeee[You must be registered and logged in to see this image.]

Uploaded with ImageShack.us[You must be registered and logged in to see this image.]

Uploaded with ImageShack.us kolo kolo kolo
Nazad na vrh Ići dole
sanjalica.ns
Explorer Of Dreams

Datum upisa : 06.01.2010

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sre Sep 08, 2010 7:04 pm

Danubius ::
sanjalica.ns ::

Sumnjali smo ...ali momcima svaka čast ! Jos bolje , igramo polufinale sa boljim izmedju Slovenaca i Turaka . I to mozemo dobiti .

Ha, sad ne sumnjaš...???!!! :eee:
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sre Sep 08, 2010 7:10 pm

nebi voleo Turke ,bolje slovenci migg
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sub Sep 11, 2010 10:29 am

O duelu 12 dečaka i 12 džinova: Srbija - Turska (20:30h)
D.N. / Blic online | 11. 09. 2010. -

Košarkaška reprezentacija Srbije od 20 časova i 30 minuta igra protiv Turske u polufinalu Svetskog prvenstva. “Dvanaest džinova”, kako u zemlji domaćina zovu svoje košarkaše, biće najveći rival kog su naši mladi igrači sreli na ovom turniru. Veći i od svetskog prvaka jer sjajnu ekipu bodri 15.000 fanatičnih navijača. Imaju, međutim, i naši čime da se podiče.

Imaju, itekako, jer ne bi na svom putu do polufinala prebrodili sve što jesu. I utakmice na kojima ih ima za dvojicu manje od protivnika, i mečeve u kojima nedostaje kapiten, uzdigli su se posle poraza i krenuli još silovitije, pobedivši na svom putu i moćnu Argentinu i aktuelne vladare košarkaškog sveta, Špance.

Pa opet, to što su izrazli u heroje, ne znači da naši “orlovi” više nisu dečaci. Sa prosekom od 24 godine i nepunih mesec dana starosti, srpski reprezentativci se nalaze pred najvećim izazovom. Većim i nego što je to bio svetski prvak. Treba da dokažu da i dalje vole da igraju sa Turskom.

Da, “da i dalje vole da igraju sa Turskom”. Jer, od kada su sadašnji reprezentativci počeli da igraju za našu zemlju, još kao kadeti, ovi sadašnji reprezentativci Turske su im bili redovan rival. Najčešće - u borbi za zlato. Tako je na primer 2003. godine “12 malih džinova” deklasirano sa 83:68 u finalu Evropskog prvenstva za 16-godišnjake. Dve godine kasnije, isti akteri, isto u finalu. Za osamnaestogodišnjake. Turci, sa svojim asovima koji su sada dogurali do seniorske reprezentacije, ponovo nemoćni: 78:61.

Iako im niko nije davao šanse, naši čudesni dečaci su i u Turskoj umeli da pobede Tursku. Recimo u finalu Evropskog prvenstva 2006. za mlade reprezentacije, kada ni sadašnji lider “12 džinova” Iljasova sa svojih 21 poenom, ni Erden, Ašik i Savas koji će večeras na “orlove”, nisu mogli da zaustave mlade nade naše košarke. Finale je pripalo “orlićima”, 64:56 usred Izmira. Pobeđivani su potom ovi sadašnji reprezentativci Turske i na našem putu do zlata 2006, kada je “12 budućih džinova” deklasirano je sa 90:60. Ma, i posle toga, uz iste aktere. Da, vrlo dobro oni znaju Teodosića, Tepića, Paunića, Mačvana, Kešelja…

A opet, možda ove noći bude i drugačije. Uostalom, “12 džinova” ima u svojim redovima i neke od NBA veterana poput Hidajeta Turkoglua, a ima uz sebe i 15.000 fanatičnih navijača koji ekipu nose na krilima svoje podrške. Zato i ne čudi što su sve svoje dosadašnje rivale pregazili u grotlu buke i atraktivne igre, zato i ne čudi što se Turci nadaju da će njihovih 12 džinova igrati dan kasnije u finalu protiv pobednika meča SAD - Litvanija (18h).

I baš zato uopšte neće biti važno kojim će rezultatom biti završen duel tih džinova i naših dečaka. Nas već sada raduje što su oni, iako najmlađi na Svetskom prvenstvu za odrasle, uveliko izrasli u heroje. One od kojih se tek očekuje da nas, iznova i iznova, obraduju.

Ako to učine i ove noći, nećemo se iznenaditi jer njihova igra, jednostavno, prija. Neće se iznenaditi ni Turci. Njih su bar ovi dečaci na to navikli.

A nas su navikli da dan planiramo po njima i satnici njihove lepršave igre. Pa, da se pripremimo. Srbija - Turska, 20 časova i 30 minuta. Dvanaest dečaka i isto toliko džinova u borbi za veliko finale Svetskog prvenstva.

Igraju naši.
I dalje.

Nazad na vrh Ići dole
njushkalo_
Glavni opservator

Datum upisa : 27.12.2007

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sub Sep 11, 2010 11:27 am

Postoji šansa i da dobijemo Turke na sred Instabula . Samo me zanima da li se igra u Evropskom , ili u Azijskom delu grada . To je veoma bitno ,raspored zvezda , u kojoj je kući venera....

ili da kontaktiram Tarot Milana ?

55555
Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

Godina : 54
Datum upisa : 22.06.2009

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sub Sep 11, 2010 12:50 pm

Dobićemo Turke,to vam ja garantujem. :hhhhhh:
Evo izleteše mi spontano ove poznate rime.

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sub Sep 11, 2010 6:10 pm

njushkalo_ ::
Postoji šansa i da dobijemo Turke na sred Instabula . Samo me zanima da li se igra u Evropskom , ili u Azijskom delu grada . To je veoma bitno ,raspored zvezda , u kojoj je kući venera....

ili da kontaktiram Tarot Milana ?

55555

debilko ::
Dobićemo Turke,to vam ja garantujem. :hhhhhh:
Evo izleteše mi spontano ove poznate rime.
Sa njima imamo dobar skor, retko gubimo .No opet , imaju ludake-navijače , ovi nasi su mladi . Kad bi mogli da ostanu cool kao sa Spancima ....pomozi Bože i sveti Jovane
moli

Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sub Sep 11, 2010 8:50 pm

Uh,uh gusto...Trenutno 19:17 za Srbiju ...

Ne znam kakva je atmosfera kod vas,ali kod mene u zgradi je ludiloooooo... Prati se utakmica kod komsija Turaka(veliko drustvo),a ni komsije Srbi ne zaostaju...oni su mnogo bucniji...kao sto rekoh ludiloooo...a ste ce biti na kraju,ne smijem ni da pomislim kolo

Nazad na vrh Ići dole
Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   Sub Sep 11, 2010 9:03 pm

bosankaa ::
Uh,uh gusto...Trenutno 19:17 za Srbiju ...

Ne znam kakva je atmosfera kod vas,ali kod mene u zgradi je ludiloooooo... Prati se utakmica kod komsija Turaka(veliko drustvo),a ni komsije Srbi ne zaostaju...oni su mnogo bucniji...kao sto rekoh ludiloooo...a ste ce biti na kraju,ne smijem ni da pomislim kolo
Kod mene u komšiluku tišina , ali bljeskaju televizori, gleda se. Dobro se drže momci 29:25 . Kako ono beše u onoj epskoj-biju Srbi al* biju i Turci .

Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: KOŠARKA   

Nazad na vrh Ići dole

KOŠARKA
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 14Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4 ... 8 ... 14  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SPORT/ REKREACIJA :: SPORT-
Skoči na: