DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

DECA POZNATIH-šta znamo o njima???

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Ned Avg 09, 2009 12:13 pm

First topic message reminder :

Nije retkost da se u svetu muzike, filma , umetnosti desi da deca poznatih osoba i nadmaše roditelje .Tako se stvore čitave dinastije u više generacija , kao što su na primer, Fonde , Daglasi , Inglesiasi ....

Da vidimo .....koga se mi možemo setiti , znamo li šta rade deca poznatih? Da li su ostali anonimusi , ili su uspeli u životu , i pored bremena slave svojih roditelja ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji izmenio danubius dana Ned Avg 09, 2009 1:58 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži

AutorPoruka
dusicaa
الحالم الأبدي

Datum upisa : 02.12.2012

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Sub Jul 20, 2013 3:15 pm

To se desilo Zeljkovom sinu a moglo se desiti svakome. Svako od nas ko je uzeo volan u ruke je svestan da mu se slicna stvar moze desiti.  Bas zato sto je Zeljko poznat, toliko se pise o tome i moram priznati, mnogi se nasldjuju tudjom mukom. Citala sam niz komentara u novinama od kojih mi se skupio zeludac.
Svako ko kaze da ne bi svom detetetu kupio dobar auto da moze, laze!
Zar se ne rukovodite time da ce ga jak, kvalitetan auto vise i bolje sacuvati u slucaju udesa od neke krntije?
Mi se jesmo rukovodili time i jesmo im kupili dobar auto.
Po meni je problem nesto sasvim drugo.
Problem je sto se toj deci osim novaca i skupih automobila ne da nista drugo. Treba usaditi svest o tome sta znaci sesti u auto i krenuti ulicama. Ponoviti gradivo steceno u auto kuci i nekoliko puta. Danima pricati sa njima i danima ih upozoravati na sve sa cime se mogu susresti.
Opominjati, upozoravati da se ne bahate. To je put, a ne jacina auta.

Zar mislite da deca nepoznatih roditelja nemaju jaka auta? Zar se i neko od njih ne bahati ?
To je pre svega stvar odgoja i karakter deteta a ne jacine auta. Bahate se mojom ulicom kroz koju se tesko mimoidju dva auta i sa krntijom od keca a ne nekim jacim.
To je velika tragedija za obe porodice. Posebno za porodicu nastradale devojke.
A ovaj drugi deo price o pravosudju necu komentarisati, jer ovo je ipak Srbija.
Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Sub Jul 20, 2013 4:02 pm

Ja ne znam nista o deci poznatih,ne zanimaju me..konkretno u vezi bogatih i slavnih sto me zanima je da se svim silama borimo protiv selektivne pravde.
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Sub Jul 20, 2013 7:48 pm

dusicaa ::

Svako ko kaze da ne bi svom detetetu kupio dobar auto da moze, laze!
Zar se ne rukovodite time da ce ga jak, kvalitetan auto vise i bolje sacuvati u slucaju udesa od neke krntije?

A ovaj drugi deo price o pravosudju necu komentarisati, jer ovo je ipak Srbija.

Lakota ::
....sto me zanima je da se svim silama borimo protiv selektivne pravde.
Slažem se sa mišljenjem da je dobar i pouzdan auto najmanje što se može učiniti ,kada je u pitanju bezbednost ,to je normalno ,naročito ako neko može sebi da priušti tako nešto,tj svojoj deci.
No džip je terensko vozilo ,i jedan simbol baš bahaćenja u Srbiji ,to je bila poenta mog osvrta .Ubiti se neko može i "peglicom" ,ako vozi 100 na sat ,na pešačkom prelazu i još ako i pobegne posle toga ....onda to govori o bahatosti i podsvesnoj misli da će "tata to nekako srediti " .
Inače mi je žao i tog momka ,isto koliko i nesrećne devojke ,i ne delim "sreću" pojedinih medija zbog nesreće koja je zadesila Mitrovića ,bez obzira šta mislim o njemu ,i ja imam sina koji "vozi" ,i ma koliko mu tupio da u saobraćaju nema blesavljenja ,nisam siguran da shvata .

Ono što je glavna poenta ,a po temi je ,na osnovu x slučajeva ,može se izvesti zaključak da "deca poznatih" u Srbiji mogu da urade bilo kakvu svinjariju -pa da pravda bude "selektivna" (da ne nabrajam )
Čak i teško krivično delo za koje sleduje višegodišnja robija .
U svetu to -ne može .
I princ Hari biva kažnjen , i Klintonova ćerka ide u zatvor ,ako šta naprave prekršajno ili krivično ,ma ko da su im roditelji ili oni sami .

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Sub Jul 20, 2013 8:14 pm

podbarac ::
Spremni smo da osudjujemo odmah ako je dete neke poznate licnosti , nije fer , nek se ustanovi sta je stvarno bilo , kako god sud odlucio ( i da mu da dozivotnu robiju ) nece devojku vratiti roditeljima , nema toga sto ih moze zadovoljiti . Dva mlada zivota su gotova i zar je bitno ko je tu kriv .
Kako nije bitno ?Ako se adekvatno ne kazni sad,sutra će nekoga drugoga udariti..(lišiti života).

Pravosuđe je odavo svuda zakazalo..
Nije to samo kod dece poznatih.
Pra par dana momak je ukrao ćaletov kombi(bio je pijan),i udari svoju maloletnu bolesnu rođaku(dijabetičar)
Odveli ga na trežnjenje.Dobiće novčanu kaznu i to je to..do sledeće prilike...
Mnogo su bahati mladi danas.
18 godina vozi kao manijak..a iza tablica NIJE TATINO..
Svaki roditelj koji kupi svom detetu skupo auto,verujem da ga savetuje i strepi...,ali čim izađe na cestu,pojedinci zaborave na sve..
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Pet Avg 30, 2013 9:47 pm

Ko su najatraktivnije ćerke poznatih?

Autor: Pulsonline | 30.08.2013 - 09:45:00h |

Da li će ove devojke nadmašiti svoje roditelje?

Elena Kitić
U poslednje vreme sve je aktuelnija Elena Kitić. Ćerka Mileta i Marte još uvek je u srednjoj školi, ali već je izvesno da poseduje i stas i raskošni glas, a ni estradnih ambicija joj ne fali.
Ksenija Knežević
Nekada veoma popularan Nenad Knežević - Knez, dugo je krio porodicu od javnosti ali, geni ne miruju pa smo njegovu lepu ćerku, Kseniju Knežević, takođe tinejdžerku raskošnog glasa, upoznali na poslednjem "Beosongu" sa njenim bendom "Sky's".
Džidža Stojković
Aleksandru Džiđžu Stojković upoznali smo kroz "Zvezde Granda", a da se nađe na listi, zaslužila je jer obara sve teorije o deci zakletih narodnjaka. Urbana je, svoja, ekscentrična i uvek u kontru tati.
Nikolija Jovanović
Kako god krenemo, kada govorimo o atraktivnim ćerkama poznatih, nju svakako ne možemo zaobići. Nikolija Jovanović, ili Niki, kako vam je draže. Lepa, zgodna, pametna, obrazovana i socijalizovana daleko od Balkana, uvek bode oči gde god da se pojavi.
Anastasija Ražnatović | Foto: Masanori Jošida
 I za kraj naravno šlag na torti. Srpska Paris Hilton, postala je poznata još u maminom stomaku, a danas je meta paparaca gde god da se pojavi. Apsolutni je rekorder u obilasku žurki. Pogađate - Anastasija Ražnatović, Cecina ćerka.

Nazad na vrh Ići dole
Lakota
- slučajna prolaznica-

Datum upisa : 11.07.2013

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Pet Avg 30, 2013 9:59 pm

..a ko je tata kom kontrira ona urbana gospodjica?55555
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Sre Jan 15, 2014 10:54 pm

UHAPŠEN NAKON SAOBRAĆAJNE NESREĆEVozač "Nissana" koji je pokosio tri pješakinje bio je drogiran

Vozač automobila "Nissan" Mirzad Brkić (1985.) uhapšen je sinoć nakon što je povrijedio tri pješakinje u ulici Zvornička, u sarajevskom naselju Grbavica.

Kako je potvrđeno u MUP-u KS, on je podvrgnut testu na narkotike, a u krvi mu je konstatovano prisustvo psihoaktivne supstance amfetamin.

Na osnovu naredbe tužioca Kantonalnog tužilaštva u Sarajevu, Brkić je uhapšen sinoć zbog krivičnog djela protiv sigurnosti javnog prometa.

Podsjetimo, u ovoj nesreći su povrijeđene A. Ž. (1960), I. K. (1962) i M. Dž. (1955). One su nakon udesa prebačene na Klinički centar Univerziteta u Sarajevu.

Dvije su zadržane na liječenju u bolnici dok je jedna puštena na kućno liječenje.

Mirzad Brkić je, inače, sin folk pjevačice Hanke Paldum.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Pon Mar 31, 2014 9:18 pm

Ma ljubi je majka ....samo još da je zapazi neki "Žabac" "Kobac" ,"Tigar" ....i ima da joj karijera krene vrtoglavom brzinom .K*o mala Ceca ....

--------

Jelena Vučković
Nakon velikog uspeha pesme "Mišu Moj" folk pevačica i ćerka Goce Božinovske, Jelena Vučković, u petak veče je u emisiji predstavila svoj novi singl.
Reč je u numeri koja nosi naziv "Habibi", a koju je Jelena ispromovisala na Grandovoj sceni obučena u provokativnu kreaciju.

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Pon Mar 31, 2014 9:34 pm

smehsmeh kao mala Ceca..

Jelena je sad top po svim medijima....Upecaće je već neka životinjaka... da pogura..mislim malo karijeru...  peva 
Nazad na vrh Ići dole
podbarac
Lala iz Bosne
Lala iz Bosne

Godina : 61
Humor : Ta dašta
Datum upisa : 30.11.2012

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Pon Mar 31, 2014 9:47 pm

Kakve se sad ovo zemske radjaju , boz me oprosti sve neke nakaze , ni jedna vise nije prirodna , sve neki vestaci ko iz kalupa .

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Sub Jun 10, 2017 7:33 pm

Danas je u Nemačkoj uhapšen sin našeg slavnog košarkaša Moke Slavnića ,na osnovu Interpolove poternice ,kao član "Pink Pantera" (nakon pljačke koju su izvršili u Austriji ) 
Ovo nije prvo hapšenje Zvezdana Slavnića ,robijao je već za prodaju narkotika (3 godine ) i ubistvo (8 godina umesto 9 ,"amnestirao" ga Toma Nikolić) 
Što se tiče Vučićevog sina Danila (inače je dobio juče još jednog,sa novom ženom ) posle svih svinjarija  koje je priređivao po prestoničkim splavovima i klubovima (dok su ga štitili telohranitelji iz SAJ ) i posle odigrane uloge u kampanji (moj sin neće na fakultet ,biće radnik ) tata ga je u tišini sklonio na "školovanje u Ameriku" (kao pravi "patriota" Momak je inače uspeo da završi "privatnu srednju školu" ,u državnoj se nije iskazao  )

Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

Godina : 42
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Sub Jun 10, 2017 7:51 pm

Danubius ::
posle odigrane uloge u kampanji (moj sin neće na fakultet ,biće radnik )

Nisi mu valjda poverovao?? ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Okano
Somborska Ruža
Somborska Ruža

Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Sub Jun 10, 2017 7:56 pm

Black Wizard ::

nosace i on gajbice smehsmeh mnogo je to unosan posao u Srbiji smehsmeh
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Sub Jun 10, 2017 10:38 pm

Black Wizard ::

Okano ::

nosace i on gajbice smehsmeh mnogo je to unosan posao u Srbiji smehsmeh

Pošto je i SNS i cela Srbija porodično preduzeće Vučića ,očekivao sam da će se mali "aktivirati u stranci" ,naravno ,kao "običan član" (što mu tajo i najavio)
Pa onda polako ,recimo za godinu -dve ,posle "nosanja gajbica" ,tako kao čiča Tomini sinovi :

Radomir (1976 ) ,gradonačelnik Kragujevca ,zvani "šumadijski grof" (zbog ogromne imovine stečene poštenim radom )

Branislav (33) ,selektor omladinske fudbalske reprezentacije ,vila na Dedinju ,vikendica na Savskom nasipu ,itd -naravno ,sve stečeno poštenim radom .

Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Sub Jun 10, 2017 10:41 pm

Radomir (1976 ) ,gradonačelnik Kragujevca ,zvani "šumadijski grof" (zbog ogromne imovine stečene poštenim radom )

Branislav (33) ,selektor omladinske fudbalske reprezentacije ,vila na Dedinju ,vikendica na Savskom nasipu ,itd -naravno ,sve stečeno poštenim radom .

Znači, ti bi klinca za premijera, a? Pa nije to za bacanje ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   Sub Jun 10, 2017 10:44 pm

Od kog to političara deca uopšte rade nešto teško u životu.  55555
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: DECA POZNATIH-šta znamo o njima???   

Nazad na vrh Ići dole

DECA POZNATIH-šta znamo o njima???
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 3Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3
 Similar topics
-
» ALEKSA SANTIC
» Mudrosti starih Indijanaca
» OPREZNO DO VITKE LINIJE
» SPISAK IMENA PISACA
» Med i pčelinji proizvodi

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu