DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Sub Avg 01, 2009 10:25 am

First topic message reminder :

Sve konfesije svojoj "pastvi" propoveda smernost i uzdržanost u svemu ...Medjutim sami "sluge božije " daju najnegativniji primer ! Poznato je da su vatikanski kardinali itekako bogati, kao i naše vladike -ne zna se ko ima lepšu "rezidenciju " i bolji automobil -da li im uopšte treba verovati išta šta propovedaju ?

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]

Poslednji izmenio danubius dana Ned Avg 09, 2009 1:39 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/

AutorPoruka
Diplomirani Duduk

Godina : 73
Datum upisa : 26.11.2015

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Ned Feb 05, 2017 10:43 am

John Doe ::
[You must be registered and logged in to see this image.]

Ako su crkvene sveće osveštane, više se ne mogu prodavati. Osveštane stvari se ne smeju prodavati. Mogu se samo poklanjati.
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
John Doe
SFRJ
SFRJ

Godina : 56
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Ned Feb 05, 2017 11:33 am

Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Pon Feb 06, 2017 11:42 am

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Pon Feb 06, 2017 12:36 pm

Diplomirani Duduk ::

Ako su crkvene sveće osveštane, više se ne mogu prodavati. Osveštane stvari se ne smeju prodavati. Mogu se samo poklanjati.
SPC ima celu paletu "osveštanih "suvenira ,od "ikona" i brojanica ,do vadičepa, dugmadi za mandžetne , magneta za frižider,flaša i čokanja  itd . 
Crkva se bavi i manje religijskim (čitaj ,prodaje ) ,a više "svetovnim" predmetima ,te prodaje i Grb Srbije ,fotografije srpskih vojskovođa ,i još koješta sa nimalo crkvenom "tematikom" .
Perverzija je što fotografija Patrijarha Pavla košta duplo manje nego privezak za auto ključeve sa krstom .
Običan "držač za hemijsku olovku " kod mantijaša košta 2.340 rsd 
Uostalom....pogledate sami :

[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Ned Feb 19, 2017 7:04 pm

Koliko crkvu boli dupe za sopstvena "sveta pravila" .koja će bez problema da prekrši uvek kada od toga ima koristi (naročito materijalne ) ,jedan stari i očigledan primer .
Arkan je bez problema dobio "blagoslov" od samog patrijarha Pavla za brak sa Cecom ,iako je više puta bio "crkveno" ženjen (hrišćanski brak sklopljen u crkvi važi "dok smrt ne rastavi" ,i skoro da ne postoji mogućnost "izuzetka" )Još lakše je dobio "specijalnu dozvolu" od "nadležnog episkopa" (jer u SPC treba posebna dozvola za bračne partnere kojima je razlika u godinama veća od 15 godina za crkveni brak , a Arkan je bio stariji 21 godinu ) 
Da bi sve bilo još "začinjenije" -venčao ih niko drugi nego vladika Kačavenda ,(dokazani )  homoseksualac,pedofil i srebroljubac ,uz prisustvo više sveštenih lica koja su "asistirala" .

Poznato je da je sve troškove svatova platio italijanski mafijaški bos ,prevarant, svetski poznati trgovac i krujumčar oružja Đovani Di Stefano ,zvani "Đavolov advokat " (snabdevao Sadama ,Bin Ladena ,Mugabea....osuđen po 25 tačaka optužnice ) te niko i ne sumnja da je mantijašima "legla" poveća suma deviza da malo "olabave" sa crkvenim propisima ,šta od "kuma" ,šta od "mladoženje ". Slava Gospodu ,isplatilo se .

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Ned Feb 19, 2017 7:18 pm

Arkanu i kosti struhnule,a ti ga zenis sad....dalje pogadjaj sta sam rekla,sramota napisati....ahahahhaha

.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Ned Feb 19, 2017 7:21 pm

Astra ::
Arkanu i kosti struhnule,a ti ga zenis sad....dalje pogadjaj sta sam rekla,sramota napisati....ahahahhaha
Znam ja šta si htela napisati.Da te boli više p..za Arkanom i Kačavendom:)))
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Ned Feb 19, 2017 7:24 pm

Kijara-brm ::

A evo kanda mi qurac raste......ne smijem stavit sliku....hahahhahah a rado bih.

.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Pon Feb 20, 2017 9:51 am

Meni je jako žao (ili drago) što vi živite u uređenim i bezbrižnim zemljama ,gde su dnevne vesti zabavne i vesele ,te nemate komentara ni na šta što nije moda ,parfem,poezija ili muzika ,jelo ,piće ,putovanja ,automobili . Politički stabilnima ,ekonomski stabilnima ,pravnim državama gde crkva i ološi nemaju nikakvog upliva u vašu svakodnevnicu ,a kamoli da vam izazovu neko ogorčenje ,ili komentar ,pa vas nešto drugačije "smara" . 
U zemlji u kojoj ja živim ,taj što mu "kosti strunule" i njegova familija ,crkva i politički ološi su svakodnevno u medijima ,da se ne priča o kriminalu ,nasilju među ženama ,i sve očitijem "povratku 90 tih "u našu svakodnevnicu . Nama ti i takvi rade o glavi i sudbini naše dece ,a pošto ne mogu da uzmem kalašnjikov pa ih pobijem ,ostaje mi da bar rečima ukažem na ono što se "valja iza brda" . 
Dakle ,kao i svako drugi ,imam pravo da pišem ovde o čemu god hoću ,naročito ako je u okviru teme ,a kome se ne dopada ,vrlo je lako -ne mora da čita ,ima dosta drugih tema . 
Ni ja ne čitam uopšte pojedine teme i postove sa pojedinih tema ,čak i pisanje pojedinih forumaša ,pa nikada nisam nikada nikoga napao "a što to pišeš ,mene ne zanima ".
Ovo je forum ,nije FB ili Instagram pa da je dovoljno staviti "status" od pet reči ili sliku ,pa super .

Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Pon Feb 20, 2017 10:16 am

Danubius ::

Meni je jako žao (ili drago) što vi živite u uređenim i bezbrižnim zemljama ,gde su dnevne vesti zabavne i vesele ,te nemate komentara ni na šta što nije moda ,parfem,poezija ili muzika ,jelo ,piće ,putovanja ,automobili . Politički stabilnima ,ekonomski stabilnima ,pravnim državama gde crkva i ološi nemaju nikakvog upliva u vašu svakodnevnicu ,a kamoli da vam izazovu neko ogorčenje ,ili komentar ,pa vas nešto drugačije "smara" . 
U zemlji u kojoj ja živim ,taj što mu "kosti strunule" i njegova familija ,crkva i politički ološi su svakodnevno u medijima ,da se ne priča o kriminalu ,nasilju među ženama ,i sve očitijem "povratku 90 tih "u našu svakodnevnicu . Nama ti i takvi rade o glavi i sudbini naše dece ,a pošto ne mogu da uzmem kalašnjikov pa ih pobijem ,ostaje mi da bar rečima ukažem na ono što se "valja iza brda" . 
Dakle ,kao i svako drugi ,imam pravo da pišem ovde o čemu god hoću ,naročito ako je u okviru teme ,a kome se ne dopada ,vrlo je lako -ne mora da čita ,ima dosta drugih tema . 
Ni ja ne čitam uopšte pojedine teme i postove sa pojedinih tema ,čak i pisanje pojedinih forumaša ,pa nikada nisam nikada nikoga napao "a što to pišeš ,mene ne zanima ".
Ovo je forum ,nije FB ili Instagram pa da je dovoljno staviti "status" od pet reči ili sliku ,pa super .

Živjela Srpska i njojzin predsjednik Dodik!
Oj Milorade, Milorade sokole moooj...
rasta
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Pet Apr 28, 2017 12:07 pm

Činjenice koje su objavili "Ateisti Srbije" u vezi SPC . 
Da se ne lažemo ,i druge konfesije nisu ništa manje bogate .Vatikanska banka je verovatno najbogatija na svetu ,a šta ima u riznicama -može samo da se nagađa .Islamska zajednica je obilato finansirana od arapske nafte , a Rotšildi ,Rokfeleri i slični obilato pumpaju judaiste (i cioniste ) 
No, pošto mi živimo u siromašnoj Srbiji ....
--------
KRSTAŠKA PLJAČKA 

Pa kada će biti dosta? Kada će biti dosta novca za SPC?
To je crkva koja godišnje iz budžeta dobije sedam miliona evra, tek tako.
To je crkva koja u tih sedam miliona evra poklonjenih novaca drugih poreskih obveznika, već ima namenjenih 1,5 miliona evra za izgradnju i obnovu crkava i hramova.
To je crkva koja oslobađanjem od poreza, godišnje prihoduje više od deset miliona evra.
To je crkva čijim sveštenicima iz budžeta koji ne pune, isplaćujemo penzije.
To je crkva čijim sveštenicima iz budžeta koji ne pune, plaćamo zdravstveno osiguranje.
To je crkva kojoj privatni poslovi, popularni biznisi, donose preko 140 miliona evra godišnje.
To je crkva koja bez zakonskih posledica odbija da plati porez na imovinu.
To je crkva koja ima zakonsku prednost i povoljnosti pri restituciji.
To je crkva koja se bavi izgradnjom i izdavanjem nekretnina, mimo poreskih obaveza i propisa.
To je crkva kojoj se na ime obaveznih doplatnih markica, svake godine obezbedi preko 600 hiljada evra za Hram Svetog Save, taj Skadar na Bojani u beogradskom Karađorđevom parku.
To je crkva čijim eparhijama, kada odbiju da plate komunalne troškove, lokalne samouprave pokriju dugove.
To je crkva kojoj državna uprava i lokalne samouprave poklanjaju zemljište i ne naplaćuju poreze za izgradnju objekata.
To je crkva koja gradi hotele, odmarališta i druge turističke objekte.
To je crkva kojoj državna preduzeća, besplatno renoviraju patrijaršijsku rezidenciju.
To je crkva čije vladike imaju vozni park dostojan arapskih šeika.
To je crkva čije vladike u svojim dvorima imaju pozlaćene slavine.
To je crkva kojoj nestane milion evra iz patrijaršijske kase, ali se niko ne uzbudi previše.
To je crkva koja samo od privatnih donacija, godišnje prihoduje preko 20 miliona evra.
To je crkva kojoj država poklanja novac za dekorativnu rasvetu za manastire.
To je crkva u kojoj važi „daj koliko daš, ali niko ne daje manje od 50 evra.”
Kada će napokon biti dosta?

Nazad na vrh Ići dole
Eugen Grafvajer

Datum upisa : 22.03.2017

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Pet Apr 28, 2017 12:10 pm

Sve je u glavama naroda. Kako voli a prima, tako voli i da daje. Šta je za sirotinju 50, 100 evrića za mir božji, tjah.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Sub Apr 29, 2017 3:26 am

Vlada je objavila kako razmišlja o ograničavanju rada nedjeljom u sklopu demografske politike, Hrvatska biskupska konferencija ponovno je pokrenula inicijativu potpune zabrane rada nedjeljom, a eurozastupnica Marijana Petir organizirala je okrugli stol povodom Međunarodnog dana slobodne nedjelje, objavio je portal [You must be registered and logged in to see this link.].  [You must be registered and logged in to see this link.]

Biskupska konferencija zahtijeva od države "potpunu zabranu rada nedjeljom". Znači li to i za Crkvu? Ekonomski gledano to je loša ideja pogotovo za njih jer zamislite samo koliko bi Crkva manje uprihodovala da nema nedjeljne mise...Šalim se, naravno, oni kad traže zabranu rada ne misle na sebe i svoje, misle na druge. To je jako licemjerno.

--------------------------------------

Neće jezik nego pravo.
Još samo da crkva zvanično počne da vlada državom i Boga da nas vidi -ali na dnu. 
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

Godina : 42
Humor : S' vremena na vreme
Datum upisa : 15.12.2016

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Sub Apr 29, 2017 7:34 pm

Za Vatikan je lako. Papa ima banku, nije ni čudo što se bogate. Ovi naši se bogate preko nas. E to je problem.
Nazad na vrh Ići dole
http://huaweimods.boards.net
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Ned Apr 30, 2017 8:15 pm

Black Wizard ::
Za Vatikan je lako. Papa ima banku, nije ni čudo što se bogate. Ovi naši se bogate preko nas. E to je problem.
Ovi naši nemaju banku,ali imaju ko zna koliko računa( i na koga) ,a tek slamaricu. 
Visoko im da zalegnu.
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Pon Maj 01, 2017 9:38 pm

Ovi naši nemaju banku,ali imaju ko zna koliko računa( i na koga) ,a tek slamaricu. 
Visoko im da zalegnu.

U Vatikanu je drugačije. Svaki papa ima banku koja radi po sistemu konglomerata, vrlo jaka u finansijskom smislu.

Kod nas se bogate na naš račun - ukop, svečenje vode, poseta crkvi, sve se naplaćuje, ništanije džaba. Posle se čudimo kad popovi voze džipove od 20.000 eura i zidaju trospratne kuće
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Pet Maj 05, 2017 6:34 pm

Samo mozaik za kupolu Hrama Svetog Save košta 40 000 000 eu (nešto od toga će da navodno da plate i Rusi ,tačnije "Gasprom" koji se u Srbiji toliko napljačkao ,da svakako ima "računa" )

Nema teorije da iko nađe podatak koliko je koštala izgradnja celog Hrama .Poslednji podatak koji sam ja našao je iz 1986 ,a tada su troškovi prelazili 50 000 000 US $.(ako iko nađe podatak koliko košta hram -neka ga napiše )
Svako malo (recimo ,svake 2-3 godine ) se negde pojavi da je za "završetak" potrebno "samo još oko 20 000 000 eu" pa se organizuju donacije ,ovo ,ono ....

SPC ima samo manastira - 409 (2013) ,i svi su "obnovljeni" ,dograđeni "konaci" i sve drugo.

A gde su silne novoizgrađene crkve (u Vojvodini -u svakom selu ,gde ih nikada nije ni bilo ) ,pa starije crkve ,sedišta eparhija ,kuće za sveštenike i drugi verski objekti kojih ima bar na stotine ?
I "neverski" objekti ,takođe u vlasništvu Crkve -hoteli ,moteli ,vinski podrumi ,letovališta ,preduzeća ,itd ?
I njih ima bar na stotine .
Dinara poreza na to ne daju ,čak država daje i penzije za sveštenike ,pljačka narod doplatinim markicama ,javna preduzeća doniraju milione......

Samo jedno pitanje imam i za državu ,i za Crkvu ,i za vernike ...

Koliko se moglo izgraditi škola ,bolnica ,obdaništa ,itd ....samo od novca za "Hram",a da ne pominjemo ništa drugo ?

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Sre Maj 17, 2017 5:26 pm

Paz* ovu stavku ? "Molba za činodejstvo u zabranjene dane "? 
Platiš 600 rsd ,pa mirne savesti jedeš prasetinu za vreme strogog posta ,ili još gore ? 
Kad se treba uzdržavati od ružnih misli ,reči i dela ,uplatiš taksu pa mirno j...eš mater kome hoćeš ? 

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Sre Maj 17, 2017 9:08 pm

Danubius ::
Paz* ovu stavku ? "Molba za činodejstvo u zabranjene dane "? 
Platiš 600 rsd ,pa mirne savesti jedeš prasetinu za vreme strogog posta ,ili još gore ? 
Kad se treba uzdržavati od ružnih misli ,reči i dela ,uplatiš taksu pa mirno j...eš mater kome hoćeš ? 

Koja glupost.
Da li je moguće da ima luzera koji plaćaju te *grehe*? 
Paćam svoje grehe,ebem ,jedem ,grebem.
Jakih li vernika.
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Čet Maj 18, 2017 4:07 pm

Pa šta ako vladike voze luksuzna kola: Odgovor sveštenika na ovu rečenicu je vredan aplauza 

U IME OCA, SINA, AUDIJA I LEND ROVERA-Ima se ,može se.   ludismeh
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Čet Maj 18, 2017 4:54 pm

U ime pape, patrijarha i vladike - Vučić!
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Čet Maj 18, 2017 8:48 pm

A pre Vučića su se vozikali na biciklu i jahali na magEretu.  ludismeh

Čovek je dužan da živi po Jevanđelju i prati stope svetih ljudi ili bar da bude na tragu tome. Prema tome, poželjno je ono što ima vrlinu i estetiku, a ne iskače iz vere – tvrdi otac Sredojević.
pa kažeee U IME OCA, SINA, AUDIJA I LEND ROVERA :D
Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Čet Maj 18, 2017 10:04 pm

Čovek je dužan da živi po Jevanđelju i prati stope svetih ljudi ili bar da bude na tragu tome. Prema tome, poželjno je ono što ima vrlinu i estetiku, a ne iskače iz vere – tvrdi otac Sredojević.
pa kažeee U IME OCA, SINA, AUDIJA I LEND ROVERA :D

Uskoro ćemo svi da se krstimo ovako

Ko se ne bude krstio, na goli otok ....
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Uto Maj 23, 2017 8:15 pm

Toma i Dragica ( Nikolić ) ,bivši grobar i domaćica ,sada Predsednik i Prva Dama Srbije ,u svojoj ogromnoj hrišćanskoj dobroti sagradiše velelepni hram na posedu svome ,u Bajčetini .
Mati Srpska Crkva prihvati ovaj poklon koji pripade Eparihiji Šumadijskoj (iako administrativno  pripada eparhiji Žičkoj ?) elem -crkvu zadužbinu i podrža ideju Dragicinu da se uz nju dozida i konak i ženski manastir . Ktitorima hrama ih proglasi ,i osvećenje će biti obavljeno u subotu ,a činodjestvovaće lično Patrijarh Irinej .

I niko -ni sveti Sinod ,ni država ,ni nadležni državni organi ,pa ni narod ,ne zapita -odakle bivšem grobaru i sadašnjem Predsedniku ,čija je plata 150 000 rsd -milion evra za Hram ?

Za Crkvu se  ne čudim ,njoj je novac mio ma od koga bio ,ali javnost ,narod ,inteligencija ,pa i državne agencije koje se bave korupcijom i imovinskim kartama ,mirno gledaju ovo bahaćanje ?

I to nije kraj ...Bata Gašić (ex ministar vojni ,sadašnji šef BIA ) takođe zida crkvu ,koja ništa zaostajati neće za Tominim "Oplencem" i SPC će je rado primiti u okrilje svoje imovine .
Opet ne pitajući ,odakle bivšem šverceru kafe milioni ?
Krajnje licemerje i bezobrazluk ,samo  amebe  od naroda i vernika mogu  ponizno i bez reči da gledaju  ovo sprdanje sa narodnom mukom i krađu narodne imovine od sirotinje  ,to je sprdanje sa srpskim vladarima ,da svaka šuša lopovska ,nikogovići sebi zadužbine dižu .

Nazad na vrh Ići dole
Black Wizard
Crni Mag
Crni Mag

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   Uto Maj 23, 2017 10:06 pm

Bolje je da ćutim ... šta god da kažem neće da umanji patnje ovom napaćenom narodu ...
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?   

Nazad na vrh Ići dole

CRKVA I BOGATSTVO -LICEMERJE I BEZOBRAZLUK ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 14 od 15Idi na stranu : Prethodni  1 ... 8 ... 13, 14, 15  Sledeći
 Similar topics
-
» Religije sveta

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DUHOVNOST I EZOTERIJA :: RELIGIJA :: INTERKONFESIONALNE DILEME-
Skoči na: