DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Pet Maj 15, 2009 4:11 pm

First topic message reminder :

Da li bi otišli u inostranstvo, u koju zemlju, sa kojim motivima,na koliko dugo?

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/

AutorPoruka
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★

Godina : 36
Datum upisa : 17.02.2010

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 11:45 am

doctorr67 ::
bosankaa ::

Ne bih se mnogo mislila...Prnje u kofere,pa put pod noge... rtrtr

mogu ja da ti sredim...to je lako.... :jaja:

Hvala lijepa...to je već "sređeno" :joint:
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

Humor : Onaj koji napravi gresku, a ne ispravi je - cini i drugu gresku!!
Datum upisa : 20.12.2007

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 11:49 am

ondak sestro slatka...suknjica jedna kratka i put pod noge...kako stvari stoje još strance nebroje.....
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 11:54 am

cola

Ne se ti sikiriki za JA...sam' ti svoju brigu vodi migg

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 11:59 am

svako svoju brigu vodi...dok je na slobodi, ali kad se naprave greške obično se svi vraćaju peške.... :lonac:
Nazad na vrh Ići dole
bosankaa
★ Prva Oklagija Foruma ★

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 12:01 pm

Dobro je dok imaju gdje da se vrate...

Mašta nas održava...Mašta nas i lomi...
Nazad na vrh Ići dole
promaja
Panonski lav
Panonski lav

Godina : 55
Datum upisa : 02.08.2010

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 12:02 pm

kako se prodaje ,i to će biti malo škakljivo za koju godinicu
Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 12:03 pm

bosankaa ::
Dobro je dok imaju gdje da se vrate...

dok su tu tetke i imaju brata čekaju ih otvorena vrata, ali kad se pojave "Fakiri" biće potrebni pored ostalog i "papiri".... :klavir:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 12:04 pm

promaja ::
Mladi odlaze jer za njih nema posla

Izvor: Blic

Beograd -- Nemar države prema mladim ljudima možda
se najbolje ogleda u činjenici da država nema tačan podatak o tome
koliko ih je poslednjih 20 godina napustilo Srbiju.

ko razume-shvatiće

Možda nema tačne -ali ima prilično približne-na osnovu popisa ,podataka od članova domaćinstva , podataka iz konzularnih predstavništava

[You must be registered and logged in to see this link.]

Trenutno je kriza svugde u svetu ,zar ne ? Ali se opet neki posao za sve naše ljude koji odu u inostranstvo ipak nadje -jer su drugi kriterijumi .
Ako hoćeš da radiš ,umeš da radiš -izvoli i biće ti pošteno plaćeno . Stopa nezaposlenosti je tamo puno manja nego kod nas,a plate mnogo veće ,zar ne ? I poslodavca ne zanima da li si došao iz Bangladeša ili Srbije -bitno da hoćeš i znaš da radiš .
Kod nas su kriterijumi prilikom zapošljavanja sasvim drugačiji . Ima sve "veze" -od toga da li imaš "vezu" ,imaš li da "platiš radno mesto" ,ko ima "prednost" ,pripadaš li kojoj partiji ,i drugo .
Ko razume -shvatiće ,znamo mi svi to .

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 12:08 pm

treba zaraditi i za stan...gotovo nemoguć plan, a kao građanin trećeg reda, mnogo šta ti se tamo neda, moraš da grabiš sa obe ruke a tu već vidim velike muke, stoga drži se pravog kursa...i biraj destinaciju za letovanje kod "Jugotursa"...... flipp povraćka
Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 1:44 pm

Da li bih?! Pa spremam se pod jesen:)))))))
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 2:06 pm

treba zaraditi i za stan...gotovo nemoguć plan, a kao građanin trećeg reda, mnogo šta ti se tamo neda, moraš da grabiš sa obe ruke a tu već vidim velike muke, stoga drži se pravog kursa...i biraj destinaciju za letovanje kod "Jugotursa"......
Tačno Samo svi negde stanuju -a najmanje kod "zemljaka" i "rodbine" jer nas se oni vrlo brzo "toplo isprate" No jeste simptomatično ,da i pred svih "muka" ,retko ko se vrati -a njihova deca i unuci ni pod razno . Ja nisam nikada hteo ići ,istine radi ,čak i kada sam možda i imao gde i kod koga ...i potpuno sam siguran da sam pogrešio . Ne sebe radi ,nego svog deteta radi . A oni će valjda dočekati da i mi budemo "ta Evropa" ,pa da i nama bude "tako loše" .

Nazad na vrh Ići dole
debilko
Pogrešila roda

Godina : 54
Datum upisa : 22.06.2009

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 2:11 pm

Izbegavao bih maksimalno,ali ako bih morao, samo Rusija dolazi u obzir.
Jer ako već idem, neću ići u logor na zapadu. Prosto, ne ide ići s konja na magarca. Koliko god da mi se ovo ovde ne sviđa, ipak se više poštuju ljudska prava nego na zapada, bar za sada dok se ne usvoje svi zakoni.
A verujem da će ološ biti sprečena da uvodi Srbiju u mrak i diktaturu Nemačke.

Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

Godina : 43
Humor : ;)
Datum upisa : 23.03.2008

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 8:18 pm

Danubius ::
[
Pa zbog "vlasti" Slobodana Miloševića i radikala je na desetine hiljada mladih pobeglo iz Srbije -to beše u to vreme -da ne bi išli u rat ,kada su bile sankcije ,inflacija i sve ostalo .To beše to vreme i ta vlast ,zar ne ?

Zašto bi se bežalo u zemlje Evropske Unije -kada ova vlast čini sve da Srbija postane članica Evropske Unije ?

A, je l'? Samo vas citam.. Pa zar mi ne idemo tim putem demokratije jos od 2000.? Alo, u kom vremenu vi zivite? Otad je proslo 12 godina! A jos uvek smo najbrojniji po broju azilanata u Evropi... Ne mozemo za vek i vekova kriviti Milosevica, to je skroz bezveze... U drzavi je haos, ovog puta nije rat, ali covek ne zna sta je gore!
Skoro 30% stanovnistva ne radi! A nas demokrata poklanja zemlju strancima! 12 godina oni lizu g.zicu Evropi? Zarad cega?!
Nisam ja protiv da Srbija udje u Evropu, ali politika je skroz pogresna...Pogledajte Grke, i oni su mislili da treba samo da pristupe, i sve su probleme resili... A nisu samo Grci u pitanju... Od Portugala, preko Spanije, pa ceo jug i navise preko Poljske,do Latvije.. Svi hrle dalje... Nezaposljenost je sve veca..
Umesto da se ekonomska podrska daje nasim ljudima, seljaku, obicnom coveku, da se ozivi domaca proizvodnja, ozivi drzava, mi postajemo robovi, primorani da trpimo sve i svasta bez ikakvih zakona koji nas stite, zarad parceta hleba....

Pisete da su nasi ljudi na zapadu gradjani treceg reda...Nece biti...Na zapadu se ceni znanje i umece. Ako imas diplomu, ili si vredan i hoces da radis, bices i ispred domacih... Krecem se u krugu ljudi koji rade sa svojim diplomama i znam sta govorim..
Te price o ovakvom ili onakvom zapadu vise ne piju vodu...Sve se uglavnom zna..Na netu mozemo da procitamo o njihovim zakonima ( koji se postuju, a ne kao kod nas - postoje da bi se krsili) Nista se oni ne razlikuju od nas, samo kod nas nista ne funkcionise od vrha... Da to profunkcionise kako treba, svima bi bilo bolje...
Dotad ''pevam'' Sasu Matica

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 8:41 pm

sonia ::

A, je l'? Samo vas citam.. Pa zar mi ne idemo tim putem demokratije jos od 2000.? Alo, u kom vremenu vi zivite? Otad je proslo 12 godina! A jos uvek smo najbrojniji po broju azilanata u Evropi... Ne mozemo za vek i vekova kriviti Milosevica, to je skroz bezveze... U drzavi je haos, ovog puta nije rat, ali covek ne zna sta je gore!
Skoro 30% stanovnistva ne radi! A nas demokrata poklanja zemlju strancima! 12 godina oni lizu g.zicu Evropi? Zarad cega?!
Nisam ja protiv da Srbija udje u Evropu, ali politika je skroz pogresna...Pogledajte Grke, i oni su mislili da treba samo da pristupe, i sve su probleme resili... A nisu samo Grci u pitanju... Od Portugala, preko Spanije, pa ceo jug i navise preko Poljske,do Latvije.. Svi hrle dalje... Nezaposljenost je sve veca..
Umesto da se ekonomska podrska daje nasim ljudima, seljaku, obicnom coveku, da se ozivi domaca proizvodnja, ozivi drzava, mi postajemo robovi, primorani da trpimo sve i svasta bez ikakvih zakona koji nas stite, zarad parceta hleba....

Pisete da su nasi ljudi na zapadu gradjani treceg reda...Nece biti...Na zapadu se ceni znanje i umece. Ako imas diplomu, ili si vredan i hoces da radis, bices i ispred domacih... Krecem se u krugu ljudi koji rade sa svojim diplomama i znam sta govorim..
Te price o ovakvom ili onakvom zapadu vise ne piju vodu...Sve se uglavnom zna..Na netu mozemo da procitamo o njihovim zakonima ( koji se postuju, a ne kao kod nas - postoje da bi se krsili) Nista se oni ne razlikuju od nas, samo kod nas nista ne funkcionise od vrha... Da to profunkcionise kako treba, svima bi bilo bolje...
Dotad ''pevam'' Sasu Matica

Pola stvari koje si napisala nisu tačne.Ispada kao da nikad nisi zivela u Srbiji.Prvo..kad dođeš na zapad...jedno 2..3 god. najmanje si na posmatranju, ako imaš neku dsiplomu i osnovno znanje jezika možda ćeš i dobiti posao...a to znači da si građanin 3 reda.Nikad nemožeš postići da si građanin prvog reda ako nisi rođen u toj zemlji.Pričamo o razvijenim zemljama EU.Naravno da se uglavnom zakon tu poštuje, ali su to zemlje daleko ispred Srbije i do 50 god.
Problem je u Srbiji što su generacije od 1945-1991 potpuno nerealno živele bez ikakvih etalona stvarne vrednosti.Kad su počeli ratovi od 1991-1999, sve je potpuno izgubilo smisao i kriterijume za sve, a opet se sve vreme nerealno živelo.Svi resursi su potrošeni
upravo zbog nerealnog ponašanja vlasti i naroda.Od 2000 god. pokušavamo da dovedemo stanje u Državi nalik Evropskim tekovinama.Posledice od ratnih desavanja koče reforme i stalno vraćaju nas unazad u nove probleme.Država je bez novca, bez privrednih resursa, novac od spolja ulazi za potrebe nove vlasti kako
bi se svrgnuo iz temelja Miloševićev režim(zapad mora da dobije bitku protiv Miloševičevaca)...vreme prolazi, a malo šta se kreće ka boljem.Kad smo već kapitulirali 1999 i prihvatili okupaciju NATO trupa tad smo kupili kutlaču da jedemo govna koja nam je nametnula okupaciona trupa, i onda moramo jesti do kraja i sad nema povlačenja.Ovde "neverne tome" čas bi , a čas ne bi u EU...a to nemože, jer u suprotnom ima da nas nema.Ovde sve zajedno sa šiptarima nas ima jedva 9 000 000, a to je ništa da bi bilo šta odlučivali.Problem je što je narod u najmanju ruku podeljen na dva bloka, i jedni druge sapliću.Potrebno je vreme da se stane na svoje noge i počne da funkcioniše pravna država u bukvalnom smislu te reči.Svakako ko god je na čelu nazovi države Srbije mora biti pro evropski nastrojen bez druge alternative.Da podsetim...1999 kad smo kapitulirali, Rusija nije bila u stanju da zaštiti naše interese i nije nam pomogla da se izvučemo iz tog rata.Sad isto tako nemože da preuzme kontrolu nad teritorijom koju kontroliše NATO...a mi nemamo drugu alternativu kojoj da se priklonimo.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 8:58 pm

Pola stvari koje si napisala nisu tačne.Ispada kao da nikad nisi zivela u Srbiji.Prvo..kad dođeš na zapad...jedno 2..3 god. najmanje si na posmatranju, ako imaš neku dsiplomu i osnovno znanje jezika možda ćeš i dobiti posao...a to znači da si građanin 3 reda.Nikad nemožeš postići da si građanin prvog reda ako nisi rođen u toj zemlji.Pričamo o razvijenim zemljama EU.Naravno da se uglavnom zakon tu poštuje, ali su to zemlje daleko ispred Srbije i do 50 god.
Problem je u Srbiji što su generacije od 1945-1991 potpuno nerealno živele bez ikakvih etalona stvarne vrednosti.Kad su počeli ratovi od 1991-1999, sve je potpuno izgubilo smisao i kriterijume za sve, a opet se sve vreme nerealno živelo.Svi resursi su potrošeni
upravo zbog nerealnog ponašanja vlasti i naroda.Od 2000 god. pokušavamo da dovedemo stanje u Državi nalik Evropskim tekovinama.Posledice od ratnih desavanja koče reforme i stalno vraćaju nas unazad u nove probleme.Država je bez novca, bez privrednih resursa, novac od spolja ulazi za potrebe nove vlasti kako
bi se svrgnuo iz temelja Miloševićev režim(zapad mora da dobije bitku protiv Miloševičevaca)...vreme prolazi, a malo šta se kreće ka boljem.Kad smo već kapitulirali 1999 i prihvatili okupaciju NATO trupa tad smo kupili kutlaču da jedemo govna koja nam je nametnula okupaciona trupa, i onda moramo jesti do kraja i sad nema povlačenja.Ovde "neverne tome" čas bi , a čas ne bi u EU...a to nemože, jer u suprotnom ima da nas nema.Ovde sve zajedno sa šiptarima nas ima jedva 9 000 000, a to je ništa da bi bilo šta odlučivali.Problem je što je narod u najmanju ruku podeljen na dva bloka, i jedni druge sapliću.Potrebno je vreme da se stane na svoje noge i počne da funkcioniše pravna država u bukvalnom smislu te reči.Svakako ko god je na čelu nazovi države Srbije mora biti pro evropski nastrojen bez druge alternative.Da podsetim...1999 kad smo kapitulirali, Rusija nije bila u stanju da zaštiti naše interese i nije nam pomogla da se izvučemo iz tog rata.Sad isto tako nemože da preuzme kontrolu nad teritorijom koju kontroliše NATO...a mi nemamo drugu alternativu kojoj da se priklonimo.

Ma znam ja odlicno sta pricam. Tacno da ne mozes bez znanja jezika i da je potrebno vreme da se prilagodis, al' bar nece, sto rece moj kosija iz sela tamo- ''da mi dodje kinez u papucama'' i dernja mi se sto posao nije kako on ocekuje, nego ce vlasnica bolnice zajedno samnom da ucestvuje u svakodnevnim poslovima oko pacijenata kao da je to nesto najnormalnije... Milion primera ima gde mogu da dokazem da smo nazalost u svojoj zemlji gradjani treceg reda ( iza politicara i tajkuna)..ali pusti..
A sto se tice napredka u nasoj zemlji, ta pesma da se i dalje cisti za milosevicem je vise izlizana...POGRESNO U NASOJ ZEMLJI JE TO STO S NAM NA VLASTI LOPOVI, KOJI KRADU, KRADU, KRADU...KORUPCIJA I KRIMINAL, TO JE NAJVECI PROBLEM..A OSTALO JE SAMO POSLEDICA...
Kazes cistite miloseviceve saradnike, kako? Tako sto cete prvog njegovog coveka staviti da bude premijer!? Ojha!
Gledam sa strane pa sam sve ubedjenija u ono sto rekoh gore..da nisam otisla...

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 9:09 pm

Ti sad pričaš opet bzv.."mi ćemo da stavimo bivseg Miloševićevaca na čelo vlade"?.Narod se nepita o kadrovima i post izbornim kombinacijama...kako ovde tako i tu gde ti živiš.Naravno da ovde svi kradu...pogotovo što svi koji su ušli u trku na izborima imaju iza sebe dosije gde je ubeleženo šta su sve radili.Ako bi tako gledali niko ne bi trebao da izađe onda na izbore jer su svi lopovi.Jednostavno...ovde niko ko nije spreman da uživa u to što mu položaj nudi nije podoban.Nažalost to je tako.To smo mogli jedino da prevaziđemo, da smo 1999 išli do kraja i da nas potuku totalno i da uvedu prinudnu okupacionu vlast..koja bi nametnula svoj režim....nešto nalik na okupaciju zapadne Nemačke 1945.Lako je komentarisati iz EU desavanja u Srbiji, kad su tamo elementarne vrednosti na nekom pristojnom nivou.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 9:19 pm

Pametan ovaj @doctorr67, svidjaju mi se komentari. Bistar i jasan.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 9:59 pm

Ti sad pričaš opet bzv..

".Lako je komentarisati iz EU desavanja u Srbiji, kad su tamo elementarne vrednosti na nekom pristojnom nivou.

Hej, doco, idem da zavrsim seminar, samo da te pozdravim... Mozda iz tvog ugla ja pricam bezveze, ali to je tvoj ugao ( oboje znamo da ti ipak zivis..tamo gde zivis... zato...)

Nije lako kao sto se cini...Mozda sam ja daleko, ali moje 35 su ostale tamo..ako me razumes....

Nazad na vrh Ići dole
doctorr67
NR .1 foruma
NR .1 foruma

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Maj 13, 2012 10:15 pm

sonia ::
[

Hej, doco, idem da zavrsim seminar, samo da te pozdravim... Mozda iz tvog ugla ja pricam bezveze, ali to je tvoj ugao ( oboje znamo da ti ipak zivis..tamo gde zivis... zato...)

Nije lako kao sto se cini...Mozda sam ja daleko, ali moje 35 su ostale tamo..ako me razumes....

Razumem ja tebe u potpunosti, ali dovoljno si dugo tu, i vidiš prave vrednosti koje nedostaju ovde, a opet se zaboravi kako ovde sve funkcioniše.nije sve ovo bitno...biće kako bude, a ova tema je sam odlazak u inostranstvo....

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Pon Maj 14, 2012 2:48 pm

Auuu pa vi odoste dalekoooo

Cinjenica jeste da su svi balkanci u inozemstvu ispocetka gradjani ne treceg, nego zadnjeg reda. Naravno, izuzetaka ima, i to sam vidjela, dozivjela. Ali da bi covjek bio izuzetak, mora biti iznimno talentovan za puls tog novog drustva.
Prvo sto mi je receno ovdje je bilo: Ovo mora da je ogroman kulturni sok za vas. hahahahahaha Aferim, i jeste bio, vece krkanstine u zivotu ne vidjeh, al hocu ja na selo, veselo hahahahahaha

Da ne idem od teme, za ljude sa magistratima, doktoratima, nije problem, diplome su priznate, sa znanjem jezika, odmah su plasirani gdje treba.
Za ostale, teskim radom sve se postize. I ko je spreman da radi, i dokaze se, nomalno kao gradjanin treceg reda, ipak na kraju pobere lovore:)

I ne cudim se nimalo mladosti sa Balkana sto odlazi,,,jednom se zivi, da li ista vrijedno da se bilo koji mladi zivot zrtvuje patnji?! Lako je naprdjivat sa neke nice estate iz napredne zemlje da mladi treba da ostaju,,,Jasta, posaljite svoju djecicu:) Bullshit.
Na nama starijima je da napravimo sulove za tu djecu da ne pozele da idu. A sad sto smo mizerno pali na ispitu, e to je vec druga prica.
Nazad na vrh Ići dole
sonia
حبيبي
حبيبي

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Dec 16, 2012 9:53 pm

Sad i opet..

Nazad na vrh Ići dole
zoran1970
Mejac
Mejac

Godina : 47
Datum upisa : 03.09.2011

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Dec 16, 2012 10:24 pm

bio i vratio se i nikad vise ne bi otiso :zubi3:
Nazad na vrh Ići dole
cojle
Zaštitnik seljačkih prava
Zaštitnik seljačkih prava

Humor : smešan samom sebi
Datum upisa : 09.08.2009

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Dec 16, 2012 10:26 pm

Baš fino... da se i mi otarasimo problema. smehsmeh

Seljak sam pa umem i reč da probiram!
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Dec 16, 2012 10:51 pm

ma ne idem iz svoje zemlje nikuda

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   Ned Dec 16, 2012 10:53 pm

Astra ::
ma ne idem iz svoje zemlje nikuda

Amen! hahahahahhaah :ajdeeeea5: :ajdeeeea5:
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?   

Nazad na vrh Ići dole

DA LI BI OTIŠLI U INOSTRANSTVO ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 3 od 8Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: GEOGRAFIJA PREBIVALIŠTA/ETNOSI :: DIJASPORA-
Skoči na: