DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Čet Jan 29, 2009 9:19 pm

First topic message reminder :

U svim religijama postoje legende i mesta čuda koja postaju predmet masovnih hodočašća .U Katoličkoj crkvi se obično radi o prikazanju Device Marije(Fatima, Medjugorje  itd)  I  pravoslavna crkva prati taj trend (Ostrog i slična mesta kojima se pripisuju čudesna isceljenja )

Ima li istine u tome , ili je sve to samo dobro smišljeni crkveni marketing, stoji li samo biznis iza toga ?

[You must be registered and logged in to see this link.]  

[You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji izmenio Danubius dana Pon Maj 02, 2016 11:13 am, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži

AutorPoruka
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Ned Jun 28, 2015 9:19 pm

Kijara-brm ::
Čisto prodavanje magle.
Razumem da je nekim ljudima poslednja nada razna svetišta zarad dece ,zdravlja.
U redu,veruj ,moli se.
Veruj u bolje sutra,ali da ljudi nasedaju na "ovako nešto" to mi nije jasno.

Dalje ne smem.Opleste će me Doli opet.  ironic3

Ne ljutim se ja Kijara.

Ovako..recimo ti se nadas a nadanje je kao molitiva da se jednog dana pojavi decko tvojih snova, kao primjer pisem i mislim.

E sad, da li ce se to desiti ili ne desiti ne znamo, jer tako? Nada umire uvjek kao zadnje..tako se kaze.Pusti narod neka se moli,nada idt. Zivot mora imati neki smisao, mozda je to smisao Zivota itd.

Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

Godina : 37
Humor : YES-You now :)
Datum upisa : 21.12.2008

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Ned Jun 28, 2015 9:22 pm

Svatila sam tvoju poentu Doli.I slažem se.  dadada
Nazad na vrh Ići dole
https://www.facebook.com/groups/146401177244/ Na mreži
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Ned Jun 28, 2015 9:24 pm

Svatila sam tvoju poentu Doli.I slažem se.  dadada

Da nisi ti nesto trosila????? Odjednom me razumijes!!!!!! smehsmeh rlol

Hvala Bogu muhaaa
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Ned Jun 28, 2015 9:30 pm

Razumem tvoj post ,jer i ja sam za to da se ljudi mole ,da imaju veru u nešto.
Ali ona čuda i čudesa neće proći kod mene.
Koja Međugorja.

I  sam Papa je rekao da Međugorje nije svetilište.
Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Ned Jun 28, 2015 9:35 pm

Razumem tvoj post ,jer i ja sam za to da se ljudi mole ,da imaju veru u nešto.
Ali ona čuda i čudesa neće proći kod mene.
Koja Međugorja.

I  sam Papa je rekao da Međugorje nije svetilište.

Pa to je Politika, bez obzira da li u Medjugorju se prikazivala ili nije.
Radi se o tome da u Medjugorju vise posjetilaca ima nego u samom Vatikanu. Usporedi brojeve posjetilaca izmedju Medjugorje i Vatikana pa ce ti biti jasno zasto papa to tako mora izjaviti. :hothot:
Nazad na vrh Ići dole
Kijara-brm
MEDOLINA
MEDOLINA

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Ned Jun 28, 2015 9:40 pm

I ja kažem, opet će svi u Međugorje. dadada
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Ned Jul 26, 2015 10:58 pm

Od kada traje kriza u Grčkoj ,samo sam čekao kada će se mantijaši dosetiti da je vreme da neka ikona zaplače ? I eto čuda na ostrvu Samosu ,velikomučenica Irina krvave suze lije ......
Hodočasnici ,krenite na Samos ,i ponesite pare ....

ČUDO NA OSTRVU SAMOSU: Zašto plače krv ikona svete velikomučenice Irine? link

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Čet Avg 27, 2015 3:28 pm

Eto novog čuda Vasilija Ostroškog u Ostrogu . 
Uz bombasti naslov - Čudo u Ostrogu -"Ogromna stena pala na tri devojke ,nijedna nije povređena " ,čitalac će doći do sledećeg zaključka . 
Jedna stena jeste pala -ali pored ljudi koji su tamo molili . 
Pala je najbliže tima trima devojkama -nikako NA NJIH ,kako kaže naslov .  
Zaključak pisca teksta -Vasilije Ostroški je "razmakao" vernike tačno toliko da stena nikoga ne povredi ? Čudo ! 
Pa što ju je uopšte rušio ? 

Izgleda da je jako opala poseta manastiru Ostrog od čega je Crkva silne novce uzimala (jer verni sad nemaju da daju 5800 rsd za "hodočašće" ) pa treba sad hitno da se malo pokrene marketing .

Gospodo mantijaši, a da utrošite neki novac da popravite prilazni put ,ili stavite mrežu na   bočnu ivicu zbog odrona  ,pre nego što zaista neko pogine ? Ko je bio tamo -zna kako to izgleda ,i koliko je opasno . 

Dodatno čudo : 
Monah Sergije tvrdi i da je bio lični svedok isceljenja žene koja je od malih nogu patila od cerebralne paralize.
– Kada je došla u manstir, imala je oko 40 godina. U svojoj skromnosti rekla je da je došla da zamoli i pomoli se samo da joj se smanji nivo bola koji može da trpi. Zamislite te skromnosti. Nakon dva minuta nastala je vriska, jer treba silna energija, noge su joj se ispravile i ona je na svojim nogama izašla sa rečima “ja hodam, ja hodam” – priča monah.
I od Vasilija Ostroškog ....puno je bre . 
Cerebralna paraliza je neurološki poremećaj čiji uzrok do dana današnjeg nije poznat ,dakle ne postoji ni standardna terapija . Radi se o oštećenju mozga ili nedostatku kiseonika u mozgu pre rođenja , i tako pričinjena šteta se kasnije ,nažalost pokaže u životu u obliku teških posledica . Kada se već desi ,jedino što se može učiniti je ,pokušavati rehabilitaciju trajno oštećenih funkcija  ,sa manje ili više uspeha . Najnovije dostignuće je pokušaj lečenja dece sa simptomima cerebralne paralize matičnim ćelijama . 
Lično bih voleo da je ovo tačno ,ali ...."ja hodam " ili "ja vidim" spada u najstarije trikove "čuda" raznih crkava ,koje i dan danas izvode razni "iscelitelji" religiozne provijencije . 

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Sub Avg 29, 2015 11:07 am

"Međugorci" su kivni na papa Franju ,jer je ustrajao na odluci da se "Međugorje" nije nikakvo "svetilište" ,i da se nikakvo "prikazanje" tamo nije desilo .
"Biznis" je opao za čitavih 50 % posle toga. 
Čak ni Vatikan više nije mogao "otezati" (a otezao je par decenija sa "ekspetizom" ) sa konačnom odlukom ,jer je bilo više nego očigledno da je u pitanju prevara . 
Gotovo neprimećeno je prošlo ,da je još papa Benedikt morao razrešiti dužnosti "duhovnog vođu" iz Međugorja ,fra Tomu Vlašića ,zbog seks afere sa časnom sestrom (ostala je trudna i rodila dete ) 
Ideja o bezgrešnom začeću nije mogla da prođe (šalim se ,nisu to tvrdili )  spite

Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Uto Sep 15, 2015 1:11 am

UKAZAO SE LIK SVETOG VASILIJA: Čudo u Ostrogu na praznik polaganja pojasa Presvete Bogorodice!

Lik Svetog Vasilija Ostroškog Čudotvorca, pojavio se na praznik polaganja pojasa Presvete Bogorodice u gornjem manastiru Ostrog, i to u času dok je liturgiju služio mitropolit crnogorsko-primorski Amfilohije, javila je parohija Šavnička, a društvene mreže su ubrzo bile preplavljene tom vešću.

To nije prvi put da se kao u nekoj izmaglici projavljuje lik Svetog Vasilija. Dešavalo se i ranije više puta da se pojavi na ostroškim stenama iznad manastira, što su vernici svedočili.
- Video sam svetiteljev lik koji se iznenada pojavio i nestao. Sve je ličilio na san, jer je lik posle nekoliko sekundi nestao. Sigurno je čudotvorac želeo da nam nešto poruči, usmeri nas u ovom vremenu podela u srpskom narodu i naravno zaštiti nas - rekao je jedan od vernika, koji nije želeo da mu se ime pominje.

- Nisam smeo ovo da pričam sve dok jutros nisam na društvenim mrežama video snimak.

slika iz kurira

a evo i objasnjenja...ahahahah
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

gdje god dodju plavuse,naprave sranje...hahah jos Amfilohiju....hahahaha

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Uto Sep 15, 2015 6:24 am

Astra ::
UKAZAO SE LIK SVETOG VASILIJA: Čudo u Ostrogu na praznik polaganja pojasa Presvete Bogorodice!

a evo i objasnjenja...ahahahah
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]

gdje god dodju plavuse,naprave sranje...hahah jos Amfilohiju....hahahaha  
"Čudo" je bilo preko potrebno SPC ,jer je u Crnoj Gori u toku javna rasprava o izmeni zakona o verskim organizacijama . 
SPC tamo ima imovinu vrednu milione i desetine miliona evra ,hotele i druge ugostiteljske objekte , i postoji bojazan da će sveta mati Crkva morati da plati porez na prihod kao i svi drugi građani .
Drugi razlog je što Crnogorska Pravoslavna Crkva tvrdi da čak 61 sveštenik želi da "pređe "kod njih . 
A treći i najvažniji razlog ...manastir Ostrog je "srpsko Međugorje" ,tj zlatna koka "pravoslavnog turizma" ,koja SPC donosi milione evra godišnje .Pola Srbije je bilo i videlo ,promet opao , i onda se mora izmisliti nešto da lokacija opet bude "atraktivna" . 
Ostrog se "reklamira" kao jedino mesto na svetu gde se još događaju "čuda" (citiram turističku ponudu ) 
Sa 4850 rsd ,cena aranžmana je pala na 3 490 rsd ,pa i na  2890 rsd ,a i svakom posetiocu se poklanja i Biblija (cena u prodavnicama 1500 rsd ) 
Ono što najviše boli SPC je taksa koju je uvela Republika Crna Gora , u visini od 0,50 eu po posetiocu ,što smatraju nečuvenim atakom na njihove riznice (i bore se protiv toga od 2007 ,na čelu sa Amfilohijem koji ne bira reči o čelnicima CG .Može da ih anatemiše koliko želi ,taksa se naplaćuje ,što je uostalom i uobičajeno svuda u svetu ,jer i ovo spada u "prihode od turizma" )

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Pet Sep 18, 2015 2:48 pm

Nikad kraja čudima .Evo ,ovaj leči i šizofrenijui druge bolesti ,kao  i rak ,a usput i isteruje đavola . 
Samo treba da prisustvujete četvrosatnom bogosluženju , osvećenju ulja ,sedmostrukom pomazanju osveštanim uljem (koje isteruje demone )  ,i na kraju da se pridružite zajedničkom obedu . 
Arhimandrit  Isaije (manastir Ilinje kod Šapca ) rešava i bračne probleme ,i posle tretmana se možete nadati novoj vezi i braku . 

A za naročito demonska zaposedanja obred je sledeći : 

Okupljeni 7 puta padaju na kolena formirajući rukom ispred sebe neprekinuti lanac . 
One prve do oltara sveštenik prekriva plaštom i čita iznad njih Novi zavet. 
Sotona beži glavom bez obzira . 

Samo u tekstu koji sam pročitao, ne piše kolika je kotizacija za ovo čudo ,ali budite sigurni da nije mala .

Nazad na vrh Ići dole
John Doe
SFRJ
SFRJ

Godina : 55
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Pet Sep 18, 2015 3:40 pm

Danas izmolio 3x Oče naš i stvorilo se "Union" 2 komaTa piva (teretna).  Jedno u frižideru i jedno u zamrzivaču. Čudo neviđeno. Ima ono iz zamrzivača da razdužimo posle ručka.

Vaistinu Čudo.

Bilo je malo i biznisa al' o tome drugi put.

Desilo se čudo.

rasta
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Sre Okt 28, 2015 4:56 pm

Evo aktuelnih  -sezona prikazanja svete Petke . 

Prvo na oraj*u izvesnih Radua u Aracu (kod Zrenjanina ) 

Pa onda u bolničkoj postelji malog Nemanje iz Smedereva -pošto  ga majka oprala čudotvornom vodicom iz crkve sv Petke na Kalamegdanu . 

E vala ,ko ovde,ili na drvetu vidi svetu Petku ,svaka mu čast. 

I za Roršarhove mrlje je teže "rastumačiti" . 
Usput ...dete nije ozdravilo ,niti je izašlo iz kome -ali o "čudu" pišu sve novine .

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Ned Nov 22, 2015 1:56 pm

Danas je sveti Nektarije Eginski (Srpska Pravoslavna Crkva ) i za sve bolesne ,bez obzira na težinu bolesti ,on rešava stvar .Samo treba da veruju u čuda i Nektarija ,Crkvu i Boga ,i izlečenje je sigurno tu . E ne samo da leči sve moguće ,nego i dolazi u san i daje "uputstva" ,a ako posetite Crkvu i očitate Akatist ,onda vam je sigurno da vas Nektarije zastupa kod Boga ,po vašem "pitanju" (ne izmišljam -upravo to sam čitao)  
Pošto je umro 1920 ,u njegova čudotovorna izlečenja ,pored malignih i drugih oboljenja ,ubrajaju i "izlečenja" od ujeda ajkula , napada zmija ,pa i survavanja autobusa u provaliju ????????

Sve leči ,paralizu ,Parkinsona ,nervna oboljenja ,sve vrste kancera i malignih tumora . 

Zanimljivo -jer je Nektarije Eginski (inače ,grčki monah ,čije svetovno ime ne znam ) umro upravo od raka . 
Čudo je izostalo . 

Nazad na vrh Ići dole
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Ned Nov 22, 2015 4:11 pm

Narod je toliko slijeb, neobrozovan, izmisljen, prevaren itd.

U sustini nismo cak ni mravi, vise mikroba ili slicno. A dajemo se tako jednostavno manipulisati.

Zivimo u takozvanom laznom svijetu koji su nam drugi nametnuli,pricali i kazali.

Kako mi nasoj djeci bajke pricamo prije spavanja tako su nasi preci pricali bajke njihove, sto je najgore mi u te bajke i vjerujemo. Dijeca znaju da su bajke bajke , a mi odrasli glumimo da su bajke istinite.

Pronasli su podzemne gradove po cijelom svijetu, piramide u dansnjoj Kini imao preko 1000, u Sjevernoj Amerika su pronasli kosti od ljudi koji su bili preko 8,0 metera visoki itd. Sve to nije za javnost, za nas! Kaze se da smo 7- generacija na ovoj planeti itd.

Sve je laz, cijela povijest, po tome i zakljucujem da nema cuda i prikazanja, Osim Mi, Mi smo cuda i prikazivanja na ovoj planeti.
Nazad na vrh Ići dole
daljinski

Godina : 54
Humor : daleko od ozbiljnog
Datum upisa : 26.06.2014

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Ned Nov 22, 2015 4:14 pm

Za one koji su vernici to su cuda a ostali su imali prikazanje kako da zarade dobru lovu
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Sre Dec 02, 2015 10:52 pm

Da se najavim preventivno?

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Sre Dec 16, 2015 3:01 pm

(VIDEO) ZAPLAKALE SVETINJE: 59 ikona zamirotočilo u ruskom pravoslavnom manastiru

link 

Mora da je Putin nazvao patrijarha Moskovskog i rekao "davaj" (pošto su opet silom suzbijene demonstracije opozicije u Moskvi ,u vezi ruskog vojnog angažovanja u Ukrajini i incidenta u Turskoj ) 
I Bog mora da bude uz Putina . 
A inače ,monasi iz Kazanja prodaju "suze ikonske" kao čudotvorni lek .

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Pet Dec 18, 2015 3:34 pm

Čuda i prikazanja se samo ređaju .
Najnovije -senka manastira Ostrog oslikala se na stenama kod manastira Morača . 

Najbolje u svemu kod tih crkvenih čuda je da nauka nikada ne ispita (ili im se ne dozvoli ) 
Jer bi moglo ispasti da je "senka" u stvari samo trag kisele kiše ,ili uticaj fekalija ptica koje se skupljaju na ovakvim mestima (da proste vernici ) 
Jer obično nauka (fizika ,hemija ) obično smesta objasne "čudo" na malo racionalniji (i često i banalan) način .

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Sub Dec 26, 2015 7:04 pm

Čuda ne prestaju ....ovo je rezano juče ,a gde ,šta mislite ? 
Pa na Kosovu . 

10 659 lajkova na Facebooku ,i samo jedan koji kaže :

Milos Mima Eric

Veliki sam vjernik,Al ovo je uradjeno farbom.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Čet Mar 17, 2016 3:57 pm

Apropo "potapanja" valjevske "Gračanice" 

Umesto da ja komentarišem ,citiraću Peđu Cybera: 

Ne samo da se čuju zvona, već se naizmenično izvode Vivaldijeve i Betovenove simfonije, a sve prati topot konja na kojima pristižu jahači apokalipse. Ozbiljna je rabota u pitanju, ali će to patrijarh rešiti paljenjem blinkera na svom najnovijem blindiranom Audiju A6.

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Ned Mar 20, 2016 7:50 pm

Iz nekih razloga iskopaše nekog Arhiepiskopa Dimitrija (u miru Robert Rojster) arhiepiskopa denverskog (1978 – 2009) i egzarha Meksika (1972 – 2008) Pravoslavne crkve u Americi.
I čudo ! Njegovo telo je "obreteno netruležno" (sahranjen je 2011)
Pošto se "netruležnost" smatra u pravoslavnoj crkvi (a i drugima ) kao znak "božanske svetlosti ",odmah neki jerej potegao pitanje "kanonizacije" .
Prva slika koju je dotični objavio na društvenim  mrežama je bila ova :

Ok ,u dobrom je stanju (da ne ulazimo u polemiku kako se to postiže ,baška u Americi gde je balzamiranje mrtvaca industrija ) ali....
Zašto bre treba odmah lagati i podvaljivati ?
Jer druga slika ,istog leša ,objavljena od iste osobe već izgleda ovako :

Hoće na trećoj i vaskrsnuti ???

Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Sre Mar 23, 2016 3:32 pm

I budalaštinama nikada kraja ? 
Sad ne samo da zvone zvona pod vodom ,nego se čuje i "pojanje" ? 

(VIDEO) SVETINJA MOLI ZA SPAS: Meštani usred noći čuli pojanje iz potopljene Valjevske Gračanice

A ove novinarske fekalije što učestvuju u podstrekavanju u zaglupljivanju naroda ,što ne odete pa snimite ,ništa lakše ,audio -video dokaz,pa da svi "svedočimo čudu Gospodnjem" ? 

Šta će biti sledeće ,pojavljivaće se sveti Sisoje na mesečini ?

Nazad na vrh Ići dole
Diplomirani Duduk

Godina : 73
Datum upisa : 26.11.2015

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   Sre Mar 23, 2016 9:31 pm

Da ne kopiram ceo tekst jer sam ga već kopirao na [You must be registered and logged in to see this link.]

Naslov je: "OTKRIVENA NOVA PRIJETNJA ZA ČOVJEČANSTVO"

[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
https://diplomiraniduduk.wordpress.com/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?   

Nazad na vrh Ići dole

ČUDA, PRIKAZANJA i PREDSKAZANJA -istina ili biznis ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 6 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeći
 Similar topics
-
» IZAZOVI ISTINE
» ZIVA ISTINA ZA OBEDIAL TABLETE

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DUHOVNOST I EZOTERIJA :: RELIGIJA :: INTERKONFESIONALNE DILEME-
Skoči na: