DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Da li smo samo ŽIVE IGRAČKE VANZEMALJACA ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: Da li smo samo ŽIVE IGRAČKE VANZEMALJACA ?   Ned Jan 25, 2009 5:48 pm

Gledajući video igrice, pala mi je pamet ova ideja: Šta mislite da je ovaj naš život samo jedna vrsta igre i da smo mi samo kontrolisani negde sa drugog sveta ili dimenzije a ovde su nam odabrali baš ovaj život koji vodimo kao neku epizodu u filmu? A kada umremo onda se budimo u tom njihovom svetu i posle nas šalju u neku drugu dimenziju u neke druge žive igre, kao besmrtne žive holograme ? .

Da li je ceo život na zemlji u stvari samo igrica , koju neke naprednije kulture upražnjavaju iz čiste zabave ? Da li su kontinenti, rase, politika, religija ,ratovi samo sadržaj igre u kojima je ljudsko čovečanstvo samo protagonist ?

Raspalite maštu pa recite svoje mišljenje???

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Lily
First Bride

Godina : 21
Datum upisa : 12.09.2008

PočaljiNaslov: Re: Da li smo samo ŽIVE IGRAČKE VANZEMALJACA ?   Čet Jan 29, 2009 12:15 pm

... hmmm... gledala sam jedan film na tu temu... zanimljivo misljenje.. da smo kontrolisani iz neke druge dimenzije..
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: Da li smo samo ŽIVE IGRAČKE VANZEMALJACA ?   Čet Jan 29, 2009 12:24 pm

Dosta sam prestravljena i ovim sto se zna,jos a se uzivljavam u takvu situaciju,to bi bilo previse.......Mada,nema nista od toga,i te sve igrice me nerviraju i uspjevam ih drzati jos daleko od svoga sina.

.

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: Da li smo samo ŽIVE IGRAČKE VANZEMALJACA ?   Čet Jan 29, 2009 3:18 pm

.. he he... zamisli.. NEKOG.. ko se tamo negde samo igra genetskog inzenjeringa.. i ujedno dopusta da do nekih saznjanja dodjemo i sami...

.. uz put nam, radi vlastitog interesovanja u nase sposobnosti, podmece neke ideje i namece teorije.. pri tom se neizmerno zabavljajuci nasim niskim stepenom razvoja kako intelektualno, jer nas savrseno kontrolise, tako i u tehnoloskom smislu...

.. jer smo marionete koje ga savrseno zabavljaju.. ako preteramo.. ili pogresimo.. zna se.. sledi kazna, ugasi nas..

.. i opet igra krece ispocetka..

:suncnao:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: Da li smo samo ŽIVE IGRAČKE VANZEMALJACA ?   Čet Jan 29, 2009 3:48 pm

Ovako sam ja to zamislio:kao , ono što mi zovemo "Bog" je master of game....kao neka vrsta krupijea .....neko ko kontroliše pravila.....
Igrači dobiju svako po par miliona ljudi , kao u onim PC igricama koj nazivaju" strategije" , već u odnosu na to koliko su nekog imaginarnog novca uložili ..ko uloži više, dobije USA recimo, neki siromašak jedva da ima za Srbiju....i onda se igraju sa nama.....

Države, granice , nacije , ratovi, religije...sve je deo igre....dok napredniji igrači idu sve do manipulacije mislima svakog pojedinca,,,,,,,,,,,,,,
Predsednici, vodje , poznati ljudi su kao neki "džokeri" ...vrede više od nas, običnih piona.......

Zar nemate nekada osećaj da se neko poigrava vašim životom, da stalno stavlja neke zadatke, prepreke ?

[You must be registered and logged in to see this image.]

Poslednji izmenio danubius dana Čet Jan 29, 2009 4:07 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
Lily
First Bride

PočaljiNaslov: Re: Da li smo samo ŽIVE IGRAČKE VANZEMALJACA ?   Čet Jan 29, 2009 3:58 pm

.. uhhh.. bre.. tvoja masta je previse realna.. :scratch: :padapk8: :padapk8:
.. zar nije tako u realu..

.. mnogi su se tako igrali.. razne organizacije osmisljavale strategije i tajno vukle poteze ka ispunjenju svojih ciljeva..

.. ali zasto to ne bi bili i "mali zeleni", recimo... ta ne bi me cudilo.. pogotovo sto ionako smo svedoci raznih svedocenja ljudi koji su ih "videli".. bili oteti ili imali bilo kakav susret s njima..

.. mozda uzimaju "uzorke" da procene do koje mere je njihova igra tj. "istrazivanje" stiglo.. mozda nosimo cipove preko kojih svakodnevno prate nas razvoj i stanje svesti.. he he..

.. zanimljivo.. :igrac: tongue
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Da li smo samo ŽIVE IGRAČKE VANZEMALJACA ?   

Nazad na vrh Ići dole

Da li smo samo ŽIVE IGRAČKE VANZEMALJACA ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Paulo Koeljo
» Ako želite smršaviti jedite samo viljuškom !
» Upala jajnika
» plan i program uvodjenja cvrste hrane
» Zahvaljujuci ovoj neverovatnoj spravi, za samo nedelju dana, garantovano gubite kg, celulit, izgledate mladje i to bez dijete!

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DUHOVNOST I EZOTERIJA :: SA ONE STRANE STVARNOG :: DOSIJE-X-
Skoči na: