DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

NASILJE nad DECOM

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
AutorPoruka
komunikativn@
Fatal Femme

Godina : 45
Datum upisa : 02.02.2008

PočaljiNaslov: NASILJE nad DECOM    Pon Feb 18, 2008 8:24 pm

First topic message reminder :

ljudi moji meni je mozak zablokirao razmisljajuci :pale: koji su to monstrumi od majki i oceva kako mogu maltretirati i ubiti svoje dijete koje tek pocelo zivjeti.

sta se desava u ljudskoj psihi da covjeka natjera na takav cin ?:scratch:

sta ,sta,staaaa ????????????????
Nazad na vrh Ići dole

AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 57

PočaljiNaslov: Re: NASILJE nad DECOM    Uto Feb 16, 2016 8:15 pm

Treba li goreg nasilja nego ovako nešto ? 
Devojčicu od 12 godina udaju za čoveka koji joj deda može biti (Liban ) 
Jer tamo važi (verski ) zakon da roditelji mogu da daju "dozvolu" sa 9 godina , a sama može da "odluči" sa 14 . 
Prema podacima UN više od 1,2 milijarde devojčica će biti prisiljeni na ovakav brak do 2050. 
Treba li goreg nasilja ,nego dati nekome "zakonsko pravo" da siluje dete koje ne može i ne sme da se brani ,i još o roditelji u tome pomažu ? 

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/
John Doe
SFRJ
SFRJ

Godina : 56
Humor : was ist das?
Datum upisa : 28.11.2011

PočaljiNaslov: Re: NASILJE nad DECOM    Pon Feb 29, 2016 1:45 pm

Tarzanija.com

- Gospodine, zašto tučete dete, to je nedopustivo, protivzakonito i fašistički. Pobogu, pa zašto gumenim čekićem u glavu, on ima samo četiri godine. Zvaću policiju i socijalnu službu da vam ga oduzmu
- Ima četiri, al je već đubre. Ja radim u fabrici kartona na traci, 12 sati smena, sedam dana u nedelji, imam platu 25 iljada a on se danas valja po ulici i traži da mu kupim ekšn mena sa frizurom Seje Kalača. Juče sam pozajmio od zelenaša da mu kupim ajfon, on ga odma razbio i crko od smeha.
- Daj mi taj čekić, ja kad raspizdim malo govno među rogove, vratiću ga na fabričke postavke.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.istitutzagubljenjevremena.com
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: NASILJE nad DECOM    Ned Jun 12, 2016 4:10 am

Žena zapalila svog supruga nakon što je seksualno zlostavljao njenu 7-godišnju kćerku!

40-godišnja majka je čekala da njen muž ode u krevet, a onda kada je spavao, prosula je zapaljivu tekućinu na njega i zapalila šibicu. Ona je priznala policiji da ga je namjerno zapalila jer pucanje u njega pišoljem bi bilo previše fino, piše “Novonovo“…

Vincent Phillips nije umro i sada se tereti za 1. stepen seksualnog kriminala. Hedman se suočava sa optužbama za paljenje i napad.

Mnogi ljudi širom zemlje su zabrinuti da će ona biti kažnjena, zbog njenog zločina u strasti. Ona je sada u zatvoru, čekajući na sudsku odluku.

.
[You must be registered and logged in to see this link.]
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com Na mreži
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: NASILJE nad DECOM    

Nazad na vrh Ići dole

NASILJE nad DECOM
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 7 od 7Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
 Similar topics
-
» Kupati se i skidati pred decom
» Disciplinujte decu bez vike i batina

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: DRUŠTVO :: DRUŠTVENE NAUKE :: KRIMINALISTIKA :: KRIMINALISTIKA-
Skoči na: