DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALFAQ - Često Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Share | 

SMARAŠ....kad se veza uguši.....

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: SMARAŠ....kad se veza uguši.....   Čet Dec 11, 2008 8:05 pm

First topic message reminder :

Da li ste nekada bili izloženi preteranoj pažnji partnera , pa vas je to počelo gušiti? Mislim na ono-svuda zajedno , bezbrojni pozivi telefonom, bezbrojna pitanja i podpitanja , obasipanje poklonima koje ne želite, pravljenje čitavih zabavnih programa , želja za držanjem za ruke, ljubljenjem na javnom mestu ...uglavnom, da li vam se desilo da vas je nečija ljubav, ili pažnja , ili opsednutost vama-počela gušiti ?

srce [You must be registered and logged in to see this image.] srce

[You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/

AutorPoruka
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

Godina : 57
Humor : smijem se cim mi upadne nesto smjesno
Datum upisa : 20.06.2008

PočaljiNaslov: Re: SMARAŠ....kad se veza uguši.....   Pet Jan 20, 2012 9:46 am

Ovo godi ali ne uvijek...s vremena na vrijeme,svi pozelimo da spavamo ususkani uz nekoga i u necijem srcu...PONEKAD kad bas osjetimo potrebu za tim.

.[You must be registered and logged in to see this image.]

Nazad na vrh Ići dole
http://www.ranjeni-orao.com
Gost
Gost

PočaljiNaslov: Re: SMARAŠ....kad se veza uguši.....   Pet Jan 20, 2012 9:53 am

..ne podnosim da me neko gushi i davi..to ne radim nikome,nisam ni svojoj deci ,mada sam kada su oni u pitanju zaista imala poriv..naravno na drug nachin sam to proveravala...vernost i odanost se podrazumevaju u veyi ali Hitlerovsko isledjivanje>gde,kako,sa kim,zashto..ma da je Omar Sharif iz mladjih dana,adio
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SMARAŠ....kad se veza uguši.....   Pet Jan 20, 2012 11:08 am

Ovde imamo dozu posesivnosti mešano sa patološkom ljubomorom pa začinjeno ličnom nesigurnosčću mešano sa apsolutinim nedostatkom poverenja .
U stvari -takva osoba na partnera projektuje sve one strahove koje ima zbog toga što je sam sklon da sve to i uradi (ili je radio)
To automatski isključuje svaku ozbiljniju emociju .
Recimo to jednostavno -kao kuče koje drži kost ,koju ne namerava pojesti ,a režaće na svakoga za koga oceni da mu je želi oduzeti . Jednostavno daje do znanja psećoj zajednici da je "poseduje" .Ako ugleda kakvu lepšu kost kod slabijeg psa ,ili da leži na putu -hladno će je ispljunuti i zgrabiti novu .
Ako se to ne desi -držaće ovu ,iako u njoj nema ništa hranljivo niti mu prija ,nego će je nezainteresovano pomalo lizuckati i oštriti zube na njoj ,iz navike , i da bi održao status "posednika" u čoporu .Čisto smaranje ,što bi rekla deca.

Nazad na vrh Ići dole
Dolinac
HamBurg ER

Godina : 45
Humor : Definitiv
Datum upisa : 13.01.2012

PočaljiNaslov: Re: SMARAŠ....kad se veza uguši.....   Pet Jan 20, 2012 5:46 pm

Dolinac ::
Za jednu zenu nema recept. Kako imati kad dnevno menjaju misljenje i raspolozenje. Vecinom zene sami sebe smaravaju, no kasno to oni primjete.

:štrumpf:

Pa zivim u drugom svijetu, opisujem samo svoja iskustva sa zenama / curama iz EU

Razumijem ja vase reakcije, no nisam opisivao nase cure / zene sa balkana. Nisam uopce imao kontakt ili vezu neku ozbiljnu. Primetio sam samo da ima razlike, cure koje su rodjeni u EU i cure sa balkana. Drugacije misle, ponasanje,mentalitet itd.

Velika isprika, tko me pogresno razumio. :bub:
Nazad na vrh Ići dole
Danubius
Čuvar Vatre

PočaljiNaslov: Re: SMARAŠ....kad se veza uguši.....   Pet Jan 20, 2012 9:27 pm

Pa zivim u drugom svijetu, opisujem samo svoja iskustva sa zenama / curama iz EU

Razumijem ja vase reakcije, no nisam opisivao nase cure / zene sa balkana. Nisam uopce imao kontakt ili vezu neku ozbiljnu. Primetio sam samo da ima razlike, cure koje su rodjeni u EU i cure sa balkana. Drugacije misle, ponasanje,mentalitet itd.

Velika isprika, tko me pogresno razumio. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nije niko pogrešno razumeo .
Ja tačno razumem šta želiš reći .Žene iz EU imaju veća očekivanja ,samosvesnije su ,samostalnije su u smislu ekonomske nezavisnosti - a i nemaju patrijalne poglede na neke stvari . Ne vezuju se na način na koji to rade "naše "žene . Mnogo su praktičnije ,pa i kada su emocije u pitanju.
Recimo...kod nas imaš jedan posao ,i bude da ga radiš celog života . Teško se odluči da se promeni ,čak i kada postoji neka šansa .
Držimo ga se kao pijan plota ,i kad ga mrzimo ,i ceo svet nam je kriv što je tako .Ako osetimo da ga neko želi -tek onda se borimo za njega.
Na zapadu se na tako nešto vrlo lako reši. Ne dopada ti se gazda, radno vreme , bilo šta ....odeš i ne okreneš se više ,kao da ništa nije bilo ,bez obzira što si tu bio godinama . Jednostavno se izbriše iz sećanja i ide dalje . Hoću reći...naša žena će radije živeti u nezadovoljstvu ,kriveći onoga pored sebe za sve moguće -nego što će se okrenuti i otići da potraži nešto drugo .

Nazad na vrh Ići dole
Dolinac
HamBurg ER

PočaljiNaslov: Re: SMARAŠ....kad se veza uguši.....   Pet Jan 20, 2012 9:37 pm

Pa zato nas i nevole, mislim ovakih kao ja iz dijaspore. Mislim da su tu vise nesporazumi izmedju nas koji zivimo u EU i naseg balkana.
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: SMARAŠ....kad se veza uguši.....   Pet Jan 20, 2012 11:21 pm

Ali...sad dolazimo na ono negativno...nas balkanac je daleko veci smarac kad pukne veza....bilo na koji nacin se trudi da ostane u blizini bivse...da je moli,da place,da prijeti,da prati,da pokusava,da sacekuje....a i ljubomora im je cini mi se izrazenija,vise u smislu bas te posesivnosti.
Ima toga svugdje ali nas narod je specifican,jednom moja zena,uvijek moja....nema veze sto ti imas papir o razvodu u ruci....

Nazad na vrh Ići dole
AstrinaKomsinica
Master Spamer
Master Spamer

Humor : :)
Datum upisa : 22.01.2011

PočaljiNaslov: Re: SMARAŠ....kad se veza uguši.....   Sub Jan 21, 2012 5:51 am

Danubius ::

Velika isprika, tko me pogresno razumio. [You must be registered and logged in to see this image.]
Nije niko pogrešno razumeo .
Ja tačno razumem šta želiš reći .Žene iz EU imaju veća očekivanja ,samosvesnije su ,samostalnije su u smislu ekonomske nezavisnosti - a i nemaju patrijalne poglede na neke stvari . Ne vezuju se na način na koji to rade "naše "žene . Mnogo su praktičnije ,pa i kada su emocije u pitanju.
Recimo...kod nas imaš jedan posao ,i bude da ga radiš celog života . Teško se odluči da se promeni ,čak i kada postoji neka šansa .
Držimo ga se kao pijan plota ,i kad ga mrzimo ,i ceo svet nam je kriv što je tako .Ako osetimo da ga neko želi -tek onda se borimo za njega.
Na zapadu se na tako nešto vrlo lako reši. Ne dopada ti se gazda, radno vreme , bilo šta ....odeš i ne okreneš se više ,kao da ništa nije bilo ,bez obzira što si tu bio godinama . Jednostavno se izbriše iz sećanja i ide dalje . Hoću reći...naša žena će radije živeti u nezadovoljstvu ,kriveći onoga pored sebe za sve moguće -nego što će se okrenuti i otići da potraži nešto drugo .

Pardon, ja ne kontam,,,a koja je razlika izmedju recimo mene i oviJeh evropskiJeh zena!? :eee: Predrasude djeco, predrasude:)
Problem je sto generaliziramo, uvijek:)

Tema: ne diraj mi u slobodicu:) Smaraci ne dolaze u obzir ni pod razno:)
Nazad na vrh Ići dole
Dolinac
HamBurg ER

PočaljiNaslov: Re: SMARAŠ....kad se veza uguši.....   Sub Jan 21, 2012 11:09 am

Pa ima tu vise klasa zena, to bi morao post za post otvarati.

Pogotovo kad se radi o zenama, tu bi se moglo i romane pisati. :bub:
Nazad na vrh Ići dole
Astra
Zvezda Foruma
Zvezda Foruma

PočaljiNaslov: Re: SMARAŠ....kad se veza uguši.....   Sub Jan 21, 2012 12:12 pm

Kono,ima razlike,ogromne,za Amere ne mogu pricati,ali znam da su ovdje drugaciji od nas....to se iz aviona vidi....pa i generacije rodjene ovdje.
Geni su cudo!

Nazad na vrh Ići dole
Okano
Somborska Ruža
Somborska Ruža

Godina : 41
Datum upisa : 06.01.2012

PočaljiNaslov: Re: SMARAŠ....kad se veza uguši.....   Pet Avg 03, 2012 1:27 pm

U glavnom bezim glavom bez obzira od ljudi koji smaraju u bilo kom smislu. Ja volim pozitivne stvari,slobodu , i druzenje....
Nikad nisam dozivela od muza da mi kaze da ne smem ici vamo ili tamo.Ne zahteva da mu se ispovedam i da mu kazem u picinu dlaku gde sam bila s kim ili sta smo pricali. Kazem mu sama gde idem , od prilike kad dolazim i okvirno ako pita sta ima novo ispricam u 2 recenice. Kad mi dodju drugarice ne zabije se s nama u dnevnu i ne ubacuje se u razgovor.Tako i ja ,ne preterujem u pitanima gde ide,kad dolazi ,ako mu dodje kolega ja se povucem i pustim ih na miru sa muskim temama.
Gledamo da sto manje dizemo tenziju i sto manje se smaramo. Tako mir u kuci ,svako ima dozu slobode i mira samo za sebe. Ipak posle toliko godina ,ne mozemo da visimo jedni drugima u dupe . Dosadilo bi i narodu i Bogu a kamo li nama.

Znaci smaraci STOP!
Nazad na vrh Ići dole
http://farytalenakit.mojsajt.rs/
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: SMARAŠ....kad se veza uguši.....   Danas u 1:06 pm

Nazad na vrh Ići dole

SMARAŠ....kad se veza uguši.....
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Ima neka tajna veza