DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -
Danubius Forum ima trenutno preko 11 000 registrovanih korisnika
REGISTRUJTE SE , jer ovako ne možete čitati ni 30 % sadržaja
niti možete učestvovati u radu foruma .VIDITE SVE -ali ne i sadržaj topica (a imamo ih preko 7000 !)
Registracija je krajnje jednostavna , BEZ maila ZA POTVRDU . Možete odmah ući na forum pošto ste uneli nick i pass.

DOBRO NAM DOŠLI !

DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -

-MI NISMO KAO DRUGI -Liberté, égalité, fraternité-

PrijemPORTALČesto Postavljana PitanjaTražiRegistruj sePristupi

Delite | 

Vaša NATALNA KARTA ?

Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Ići dole 
AutorPoruka
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Vaša NATALNA KARTA ?    Pon Jun 19, 2017 10:02 am

Natalna karta osnovni je podatak pomoću kojega astrolog može pročitati vašu sudbinu; u svijetu astrologije to je vaš rodni list koji biva ispisan u trenutku vašeg rođenja, i koji vas prati kroz cijeli život. Što god da se događalo s vama, kakve god odluke donosili, u velikoj će mjeri ovisiti upravo o onome što je zapisano u natalnoj karti - čak i onda kada to možda ne biste htjeli. 

Ako baš želite tehnički ispravan opis, onda znajte da je natalna karta kružni graf koji pokazuje položaj svih astrološki relevantnih faktora točno u trenutku kad ste rođeni. Na njoj su ucrtani položaji planeta Sunčevog sustava, kuća (polja) horoskopa i položaj astroloških sazviježđa. Na natalnoj karti vidi se koji je vaš podznak i svi ostali elementi koji tako puno govore o vama. 

Natalnu mapu (kartu) ne možete prevariti, izmijeniti ili ignorirati. Ona govori kakva će biti vaša energija, za što ćete biti više a za što manje talentirani, govori kako ćete reagirati i osjećati se u vezi onog što se bude događalo oko vas. 

[You must be registered and logged in to see this image.]

---
Da li vam je neko nekada radio "natalnu kartu" ? 
Ukoliko je želite ,besplatno i "on line" ,upotrebite neki od linkova OVDE

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži
Danubius
Čuvar Vatre

Godina : 56

PočaljiNaslov: Re: Vaša NATALNA KARTA ?    Uto Jun 20, 2017 12:46 pm

Evo moje -ne sa web-a ,nego od validnog "čitača" .
Koliko je vidim -nema para ,nema žena -dok se ne dočepam inostranstva i "strankinje " ?  brdski2

----------------

Sunce u Devici
Dovitljiv si, oštrouman si kao kupac, odlično razlučuješ, lako usvajaš razne veštine I imaš smisla za kompromis. U govoru si vešt, lukav I znaš preći na stvar kad treba. Pravi si diplomata.
Slabosti: sitničav si I prekritičan. Previše pažnje posvećuješ detaljima, pa ne vidiš šumu od drveta. Možeš se razviti u pravu cepidlaku.

Konjukcija Sunce - Merkur

Inteligentan si I znaš što želiš. Dobar si organizator, voliš literaturu.

Trigon Sunce - Saturn
Voliš raditi sam I u tišini. Imaš smisla za detalje, ozbiljan si, metodičan, pažljiv, te možeš izdržati na dugim, teškim I delikatnim zadacima, kao što ih možeš I dovršiti.

Konjukcija Sunce - Pluton
Svestan si cilja koji želiš postići.

Kvadrat Sunce - Podznak
Pun si ambicija, ali I pretenciozan I sujetan.

Mesec u Ovnu

Nezavisan si, emancipiraan, hrabar. Veruješ u sebe I imaš dinamične aktivnosti.
Slabosti: impulsivnost, sklonost ka dominaciji,

Mesec u IV kući
Voliš porodičan život, mir I tišinu, voliš ostati kod kuće okružen ljubavlju bližnjih u okolnostima koje ti odgovaraju. Pozitivan uticaj majke.

Opozicija Mesec - Venera
Ti si istovremeno vedar i ljupak, ali I nepostojan I kapriciozan. Imaš promenljivu narav. Radi se o promenjljivom ljubavnom životu, a ponekad I o dvostrukom moralu.

Kvadrat Mesec - Saturn
Promenjljivog raspoloženja si, oprezan, tvrdoglava si I nedostaje ti sigurnosti.

Merkur u Devici

Sklon si raspravama, podučavanju I prosuđivanju. Razmišljaš logično I precizno.
Slabosti: lako se da iziritiraš I znaš biti nervozan. Večno kritikuješ nekog ili nešto.

Merkur u IX kući
Tvoja težnja za znanjem nikad nije zadovoljena. Puna si mentalne aktivnosti. Može se u kasnijim godinama desiti da odeš da živiš daleko od svog rodnog kraja.

Venera u Vagi
Ljubav je za tebe stvar šarma, ushićenja, te je I prava poslastica.
Venera u IX kući

Naćićeš ljubav u inostranstvu ili ćeš se oženiti strankinjom. Imaš prefinjeno mišljenje, voliš umetnosti, privlače te lepe stvari. Možeš biti vrlo srećan u inostranstvu ali to sve zavisi da li ćeš do besvesti analizirati i vagati ili pustiti sebe da budeš srećan.

Mars u Blizancu

Mnogo voliš da pričaš, voliš verbalne debate, diskusije, rasprave, polemike I kritike.

Slabosti: jezičavost, svima sve ispriča

Mars u VII kući
Voliš da dominiraš među svojim saveznicima I kolegama isto kao i u ljubavnim vezama.

Podznak ti je u strelcu.Verovatno ćeš imati intelektualnu profesiju, sto i imaš, vezano za podučavanje, istraživanje, medicina. Deca će tibiti izvor sreće I ponosa. To ti je vezano za I kuću.

II kuća u Jarcu

Uspeh u profesionalnom životu biće dugoročan I uz trud.

III kuća u Ribama
Tvoje ideje su nešto što je promenjljivo, a takav ti je I humor.

IV kuća u Ovnu

Mnogo autoriteta imaš u porodici ili si imao. Znaš kako preuzeti sudbinu porodice u svoje ruke. Vrlo si energičan, i znaš kako izaći na kraj sa životnim teškoćama.

V kuća u Biku

Voliš dobru porodicu, za decu sve daješ , deca su vezana za tebe, tj.u tvom slučaju sin

VI kuća u Blizancu

Slaba tačka: živci, ponekad I pluća.

VII kuća u Blizancu

Venčavaš se mlad, a kasnije se i razvodiš. Drugi brak je bez sumnje s manje strasti, no s mnogo prijateljstva. Bojiš se samačkog života u strarosti.

VIII kuća u Raku
Mala nasledstva.

IX kuća u Devici

Privržen si svim načinima koji donose udobnost I pomoć ljudima u teškoćama.

X kuća u Vagi

Sve vrste kontakata vodićete u društveni ili profesionalni uspeh, kao što bi isto moglo doći I kroz brak ili slično. Voliš društven život I prijateljstva koja će ti pomoći profesionalno.

XI kuća u Škorpionu

Obožavaš beskonačne rasprave s prijateljima koji ne dele tvoje ideje.

XII kuća u Strelcu

Problemi u inostranstvu ili sa strancima ili beg u iinostranstvo.

Nazad na vrh Ići dole
http://danubius.bestoforum.net/ Na mreži
ZoxZoja
Stela Polaris

Godina : 49
Datum upisa : 13.01.2013

PočaljiNaslov: Re: Vaša NATALNA KARTA ?    Uto Jun 20, 2017 4:50 pm

Negde među papirima imam ručno urađenu natalnu kartu. Jarac sa podznakom u Lavu. Vatra u zemlji. Vulkan. Crnoj zemlji teška a ne onim oko nje. Otprilike tako mi je na brzaka protumačena.

Pogledaću i te linkove kasnije baš da vidim tumačenja. Mada samo Astrolog (ne onaj naš sem ako ne zna da čita natalne karte) može da značenja položaja Planeta u odnosu jedne na druge pretoči u priču koja ima smisla.

Došla je tiho i ušla u legendu  [You must be registered and logged in to see this image.]
Nazad na vrh Ići dole
justicija

Datum upisa : 22.12.2013

PočaljiNaslov: Re: Vaša NATALNA KARTA ?    Uto Jun 20, 2017 7:47 pm

Imam odrađenu natalnu kartu. Prvi put sam bila radoznala pa je neko ko se razumije u to je i uradio i to "pješke". Poslije toga sam (iz meni nepoznatog razloga) zaintrigirala jednu stariju gospođu koja se bavi astrologijom te se i ona pozabavila izradom moje natalne karte. Kasnije je bilo još zainteresovanih da "zavire" u moju natalnu kartu. Ponešto sam usljed ogromne dokolice i sama naučila, ali to je vrlo malo u odnosu na neke ljude koje poznajem brdski
Kako god, jarac sa podznakom u lavu i mjesecom u ovnu. Nije najsretnija kombinacija, ali, šta se tu može.
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content

PočaljiNaslov: Re: Vaša NATALNA KARTA ?    

Nazad na vrh Ići dole

Vaša NATALNA KARTA ?
Pogledaj prethodnu temu Pogledaj sledeću temu Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Vizit karta

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
DANUBIUS FORUM @ osnovano 2007 -  :: SVET ZABAVE :: ZVEZDARNICA :: ASTROLOGIJA-